PDA

View Full Version : Не знам вече..



bungle
01-20-2008, 13:50
От онзи ден станаха разни скандали с гаджето. И сме много зле.. :-s

Говори ми как нищо не съм заслужавала, как съм го предала, как не вярвал че го обичам, как не съм се била променила, как едва ли не съм най-ужасното нещо в живота му. :shock:

Намекна, че иска да късаме, че му било писнало от моите изпълнения.. и все пак ме обичал.
Искал да ми даде още един шанс, но не знаел дали изобщо нещо ще се промени... и така.

Утре си идва от Варна за няколко дена и не се знае дали ще се видим. Бяхме се уговаряли да ходя в тях да спя, сега като го питам само казва "ще видим". :?

И изобщо някаква лудница е, това е съкратен вариант, аз съм в шок, защото не мога да повярвам, че той за 2 дена си промени мнението за мен коренно. ](*,)

Какво да правя? Обещавам разни неща, знам, че се старая да изпълнявам обещаното, понякога просто ме вее вятър на бяла кобила и сгафвам, но никога не е нарочно. :neutral:

Де да знам, много идиотски ще е, ако се върне и ми каже "стига, махай ми се от главата" .. така де, аз ще съм съкрушена.. все пак аз искам да съм с този човек и дори се надявам, че някой ден бихме могли да създадем семейство.

marmalad4e
01-20-2008, 13:55
на твое място бих из4акала да видя кво ще се слу4и..в момента не можеш да направиш много, опитай се да му покажеш колко ти е скъп и остави да вземе решение..ако иска да е с теб страхотно, ако не...ще трябва да го приемеш

bungle
01-20-2008, 13:58
е, опитвам се, ама той само се заяжда с мен. И аз се чувствам глупаво, че си разкривам сърцето, за да ми кажат да си завра някъде извиненията. Или пък как следващия път като съм се напиела съм щяла да се изеба с някого. :?

kifla
01-20-2008, 14:05
Пича май си е намерил друга приятелка ... :?

marmalad4e
01-20-2008, 14:08
ако се отнася зле с теб не виждам при4ина да се ядосваш заради него :? на никого не позволявай да се отнася и да ти говори така както не заслужаваш :!:
щом трябва да си 'завреш извиненията' някъде кажи му той да си завре 4ушката другаде :)

BeboP
01-20-2008, 14:09
Обещавам разни неща, знам, че се старая да изпълнявам обещаното, понякога просто ме вее вятър на бяла кобила и сгафвам, но никога не е нарочно.

Или пък как следващия път като съм се напиела съм щяла да се изеба с някого.
В това ли се изразява въпросното"сгафване"?

adizitk1
01-20-2008, 14:10
Ясно е,че нещата няма да ги бъдат,така,че,при следвашата му заяжданица скъсай с него,кажи му ''писна ми от теб и твоите изцепки,аз вече не те обичам и те моля да ме оставиш на мира най после''.До сега си била губеща и наранявана,поне финиширай като победител,и го нарани,дори и да не е вярно напълно това,което казваш!Толкова се ядосвам,че направоо... :-x :booooomb: :booooomb: :booooomb: :-x Повярвай трябва да опиташ. ;-) Успех. \:D/

Kettty
01-20-2008, 14:12
той явно не энае какво иска.Ако искаше да се раэделите,щеше направо да ти го каже,а не да овърта.Наистина эамисляла ли си се над въможността да си е намерил ново момиче ? :o

SINDEL
01-20-2008, 14:14
:?
И поради каква то4но при4ина не си заслужавала нищо и си му била омръзнала? Демек какво е станало, 4е да се скарате така?

bungle
01-20-2008, 14:25
Такаааа, обяснявам набързо какво стана.

Излезнах с една приятелка(която всъщност е повече негова приятелка, отколкото моя)Та, излезнахме с нея, казах му, че ще се виждаме за по кафе и ок. Ходихме с нея на кафе, ама към 6 вечерта решихме , че ще ходим в едни нейни приятели. Отидохме там, седнахме, пихме, веселихме се. Ебати, нито съм се натискала с някой от тия хора, нито нищо, пих си кротко. Към 11 ми звънна да види кво става и що не съм му била пускала СМСи. Аз му казах, че още не съм се прибрала. Прибрах се към 12. Обадих му се, взе че ми стана лошо и му казах да чака малко и затворих. ( е стана ми лошо, няма да си одрайфвам леглото, я. :D ) Звъннах му пак, казах му, че съм пияна и той побесня. И оттам .... :-x тоталния игнор, след това якото конско как съм била като отвързано куче, как съм била не знам си каква си.., как не съм мислела за него... :shock:

Смешно е, егати! Нищо кой знае кво не съм направила. Била съм си същата като преди (демек неква напиваща се като свиня и незнаеща кво върши)А не е така. Много по-различна съм...
И така. Чудя се... сега като си дойде кво ще стане.

SINDEL
01-20-2008, 14:31
:shock:
ОМФГ.. Пък аз си мислех, 4е моят беше зле, като в 10 ве4ерта ми звънеше по 20 пъти да ме пита що закъснявам толкова и как явно не ми пукало за него..
Ъмм.. виж, тва е тъпо. Силно се надявам да ти се е заобяснявал в момент на депресия, когато е бил сам на майната си и му се е искало да му звъннеш.. И обзет от..ааа.. някаква носталгия и си му липсвала адски много.
Ина4е е много зле.
"Отвързано ку4е".. понеже си била някъде с някого и си пила?!?
Аз на твое място бих го навикала него, а не да се сдухвам.. Съжалявам, но се е държал като пълен олигофрен [-(

bungle
01-20-2008, 14:37
Не се сдухвам, просто искам да сме заедно, а виждам, че все нещо не ми е наред и все аз съм виновна за скандалите.. и блааа, тъпо е, когато обичаш толкова много и правиш купища компромиси ( и се стараеш ) най-накрая да ти кажат "не вярвам че ме обичаш" :shock: :booooomb:

Sevt
01-20-2008, 14:59
Ми мацка тва ващо май е връзка от растояние ? Ако случая е такъв не е некво ненормално....смисъл далеч сте един от друг, виждате се рядко, от което на него му е некво тъпо, и особено като ходиш е така и се напиваш на куче, човека явно се чуди какво може да очаква....а може и да има няква доза притеснение, все пак ти си пияна с некви дето не ги познаваш достатъчно добре, а той е далеч ако недай си Боже нещо се случи.....и въобще бил съм в такава ситуация и ме е обземало едно такова тъпо чувство не защото не вярвам на приятелката си, а просто така се получава...де да знам май не мога да ти го обесня...

sh3_1s_7h3_0n3
01-20-2008, 15:07
...да не е в сесия?! :-o

kifla
01-20-2008, 15:08
Вие сте луди :-s :shock:

bungle
01-20-2008, 18:15
...да не е в сесия?! :-o

мхм.
Вие се смеете, ама ако сте на мое място ще изперкате. Гарантирам ви го. :booooomb: ](*,)

sh3_1s_7h3_0n3
01-20-2008, 20:02
Ами ето ти го отговорът. :) Просто е изнервен допълнително, ти си му сигурно единствената опора във Варна, липсваш му, сдухва се... и почва да влиза в типично женските ни психарии - къде си, какво правиш.
Но най-тъпото е, че и ти се самообвиняваш. Защото вината да трябва да бъде само в теб? Много е лесно да намираш кусурите на другите...
Освен да проведете някакъв по-задълбочен с нормален тон разговор... друго не виждам какво можете да направите.
Но и ти подходи с разбиране към 'месечния му' ("сесиен") цикъл. ^^ :wink:

bungle
01-20-2008, 20:13
Да скъсаме, е това, той иска. :-k :x

Писна мииииииииииииииииииииии, искам да се хвърля под някой трамвай, та да ми минеееееееееееееее.

Копелеееееееее, аз човек ли съм или куче?? Трябва да се презирам....

sh3_1s_7h3_0n3
01-20-2008, 20:30
Е как! Той ли ти го каза? Сега?! 0.0


И не, не трябва да презираш себе си, защото в една връзка нищо не е едностранно! Не може единият само да е виновен, а другият да се изживява като жертва. Нещо друго куца. Ревност, смесени чувства...

bungle
01-20-2008, 21:09
Е как! Той ли ти го каза? Сега?! 0.0


И не, не трябва да презираш себе си, защото в една връзка нищо не е едностранно! Не може единият само да е виновен, а другият да се изживява като жертва. Нещо друго куца. Ревност, смесени чувства...


Аааааа, утре щял да ми каже дали късаме със сигурност. Но всичко води до там, вече не ми отговаря на обичам те, продължава да ми казва, че съм ужасна, че съм разрушила всичко във връзката ни.... :cry: :-k

Не го разбирам. Не знам какво толкова направих.... :-k :-k :-k

SINDEL
01-20-2008, 21:16
:(
Бънгъл4ееее...
Не може да си играе така с тебе! Утре щял да каже дали късате. Видиш ли, зависи с кой крак ще стане първо или в какво настроение ще е или какво ще се падне, ако хвърля ези-тура. Не може така.
Ако не те оби4а ве4е, би трябвало да може да ти го каже още сега. Ако не иска да сте заедно, да поиска да се разделите на секундата. Не утре, не вдругиден.
Защо вси4ки мъже трябва да са такива идиоти? Защо не могат да застанат и да кажат твърдо "Искам еди какво си. То4ка."?
Оффтопик - извинявам се за скайпа, скапа ми се връзката и се прееба вси4ко :?

bungle
01-20-2008, 21:21
Синделчеееееее, само ме измъчва.
Утре в 11 вечерта да съм отидела в тях, той по това време щял да се прибере... и тогава щял да каже решението си. Казах му, че така не ме устройва, че ако е решил да застава пред мен и да ме къса посреднощите... :? Казах му да ми каже сега, или утре със СМС... не можело. Нямало да каже сега и точка. :neutral: Казах му, че ако утре ме скъса аз няма да спя в тях ! Той не, ще останеш в нас и още как, на сутринта ще те изпратя до вас.... :-s ](*,) Айде, беееееееееееееееееее, стигааааааа, искам спокойствие. Искам да съм си с него... :-k Честно казано, наистина не вярвам да се оправят нещата. Ще ме скъса! #-o :cry:

SINDEL
01-20-2008, 21:29
Няма да те скъса. Лигави се.
Ще се видите, ще ти наговори куп глупости, ще ти каже, 4е той прави вси4ко за връзката ви, 4е той те оби4а, но ти го нараняваш като ходиш по купони и изобщо не се сещаш за него. После ще те пообвинява колко ужасна и сложна ли4ност си, как му късаш нервите и нещо подобно. Може да вметне някое абсолютно безпо4вено предположение, 4е правиш нещо с някой зад гърба му, ако е в наистина ужасно настроение. Оба4е 4естно не вярвам да иска да се разделяте.
Просто е един вбесен мъжки индивид със наранена (незнайно от какво) мъжка гордост и следователно няма как да не вдигне врява до небето. В такива моменти са като малки деца.
Но ако поговорите и се сдържиш да не го викаш, псуваш или замеряш с тежки предмети, подозирам ще се оправите.
Наистина се надявам да се оправите :)

ПП: Извинявам се, ако съм казала нещо ужасно за мъжа ти. В смисъл, не е нищо ли4но, просто си пиша както го мисля :)

bungle
01-20-2008, 21:33
Ти пък, спокойно, знам му прекрасно недостатъците, не съм и толкова обидчива ( никак даже). :D

Надявам се да стане така, както казваш ти.
Но ... не знам защо си мисля, че този път ще е по-различно. ( защото обикновено е така, както ти го описа) Не знам, не знам ...

Аз съм гадна ревла. Слаба съм... а това още повече ме ядосва.

bungle
01-21-2008, 06:47
Кво да правя, бе, хора? :o

krem4et0
01-21-2008, 06:47
Такаааа, обяснявам набързо какво стана.

Излезнах с една приятелка(която всъщност е повече негова приятелка, отколкото моя)Та, излезнахме с нея, казах му, че ще се виждаме за по кафе и ок. Ходихме с нея на кафе, ама към 6 вечерта решихме , че ще ходим в едни нейни приятели. Отидохме там, седнахме, пихме, веселихме се. Ебати, нито съм се натискала с някой от тия хора, нито нищо, пих си кротко. Към 11 ми звънна да види кво става и що не съм му била пускала СМСи. Аз му казах, че още не съм се прибрала. Прибрах се към 12. Обадих му се, взе че ми стана лошо и му казах да чака малко и затворих. ( е стана ми лошо, няма да си одрайфвам леглото, я. :D ) Звъннах му пак, казах му, че съм пияна и той побесня. И оттам .... :-x тоталния игнор, след това якото конско как съм била като отвързано куче, как съм била не знам си каква си.., как не съм мислела за него... :shock:

Смешно е, егати! Нищо кой знае кво не съм направила. Била съм си същата като преди (демек неква напиваща се като свиня и незнаеща кво върши)А не е така. Много по-различна съм...
И така. Чудя се... сега като си дойде кво ще стане.
Така става като давате ежесекунден отчет на гаджетата си........Нужво ли е да си пращате смс-и като се приберете или като 1 моя колежка-на парти сме на Академията, ама имали уговорка с приятеля й да се чуват през 30 минути. Отчетът, който аз давам се състои в това-днес ще излизам с еди кой си, няма да се видим вечерта и после някой въпрос от сорта какво правят момичетата, нещо интересно, вземат ли си изпитите от негова страна. Аз не съм длъжна да му казвам всяка секунда къде и с кого съм или да му се обаждам като се прибера у дома.
Даже сега не го знам отишъл ли е на работа или не, защото тия дни беше с температура.........Довечера като се видим ще го питам и толкова. Много задушаващи връзки имате. Рано или късно трябва да избие на някъде.

bungle
01-21-2008, 06:50
E Krem4e, аз точно заради това ( че връзката ни е задушаваща) спрях да му звъня нон-стоп и да му пускам СМСи ](*,) Щото съм била досадна и съм му пречела на учебния процес. В крайна сметка ми го завря някъде.. :-k

krem4et0
01-21-2008, 06:55
Е, ама той трябва да знае това, защото ако е свикнал на 1 задушаващо повдение, отслабването му ще предизвика в него притеснения и терзания какво й е станало пък сега?
Не се тревожи толкова. Ама защо ти трябв да спиш в тях, след като може и да скъса с тебе не ми е ясно. Не му играй по свирката-намери го още днес или утре в по-нормален час, изберете неутрална територия и там изяснете отношенията си. У тях той еу по-силен, а в този момент ти така и така не си особено силна.

bungle
01-21-2008, 07:04
Само едно ще кажа , лошо е като се вкараш в няк'ви филми.. :?

Аррррррррхххххххххххххххх х. Връзката, която сме градили, излиза, че аз разрушавам!
Започвам да се чудя дали това не е просто оправдание да ме разкара... :neutral:
Обаче ако скъсаме, ще искам точно да знам за кво съм скъсана. Дееба. Хем ми иде да псувам, хем да рева. #-o

krem4et0
01-21-2008, 07:39
Преди малко повече от 2 години бях в подобно състояние-приятеля ми не искаше да е с мен, но по други причини-не ме обичал, не можел да ми даде, това което заслужавам ала бала и бях като полужива 1 седмица, докато той не се прибра от казрмата, за да си поговорим......Не че си говорихме супер много-просто човека бил в болница и го налегнала депресията. Та тогав майка ми каза-не се тревожи излишно преди да е станало каквото и да било. Не знаеш точно какво ще се случи и не е нужно предварително да оплакваш мъката си. Аз не я послушах-щом на лекции ревях и пишех, смятай в какво състояние съм била.
Но в крайна сметка не се слчи нищо ужасн и сме си заедно вече 3 години и половина кажи-речи............понякога и на мъжете им се случва да ги избие бушона. Нищо фатално и непоправимо не се е случило.
Аз какво да кажа като съм с 1 човек, с който дори не мечтаем за едни и същи неща.................Тези дни имах много тежки разговори с него и осъзнавам че може би си губя времето, защото колкото и да се обичаме 2-мата, след като той не иска да поеме инициатива за брак, дом и семейство, аз едва ли ще съм с него още много време.

bungle
01-21-2008, 07:56
Кремче, аз съм сигурна, че вашата връзка е много по-стабилна и .. не мисля, че бихте се разделили. Те мъжете са така, страх ги е от брак и деца. Изобщо не си представям ти да си без твоя човек.

Аз дълбоко в себе си се надявам, че довечера няма да ме скъса. Бих направила всичко, за да съм с него.... Наистина го искам. Само него, никой друг. Имам ебати мечтите, и се стремя към тях. И той ги знае.

Не знам .. хипер странно е ... как така станах най-ужасната...

krem4et0
01-21-2008, 08:02
Пожелавам ти всичко да мине добре. Каквото и да стане не се предавай и горе главата. Понякога, когато отрицетелното в 1 връзка натежи, значи няма смисъл от нея. Но има ли я любовта и желанието да сте заедно, няма какво да се изпречи на пътя ви......
Успех! :wink:

bungle
01-21-2008, 08:06
Мерси, Кремче. :)

miteto
01-21-2008, 08:20
И най-важното - бъди спокойна. И готова да приемеш всякакъв развой на нещата. В тоя живот сичко може да стане. Поговори спокойно - питай го какво той очаква от теб във вашата връзка и после му кажи какво можеш да му дадеш, без да се изхвърляш, защото после пак ще има обвинения. Преценявай си думите :) И не се шашкай - емоциите не са хубаво нещо в подобни ситуации. И накрая просто всичко ще е ок. :mrgreen:

SINDEL
01-21-2008, 18:48
Как вървят нещата, Бънгълке?

bungle
01-21-2008, 19:18
Мммм, няма развитие.
След около час ще отида в тях и ще говорим. :-o
ух... взех да се притеснявам..

Wrathchild
01-22-2008, 19:12
Какво стана, разбрахте ли се вече?

koalka
01-22-2008, 21:05
Защо пък реши, че проблема трябва да е в теб?Той е този, който прави проблеми за щяло и нещяло и в същото време не оценява усилията ти да се промениш.На мен така, както го описваш ми изглежда абсолютно незаинтересован от усилията ти и е доста краен.При една издънка и иска да скъсате. :shock: Може би нещо му е кофти, че сте толкова далече и по някакъв начин не може да те контролира, напътсва и т.н.
От негова страна ще е супер тъпо да не се видите тия дни, които той ще е тук и той ще е виновен за това, а не ти, че си се напила и нищо не си направила.Не се виждате толкова често, а и да не се видите...прекалено ще е.А ти на него държиш ли му сметка какво прави и с кой излиза?Защото не мисля, че ще се съгласи ти да му четеш конско, а той на теб - може...

krem4et0
01-23-2008, 11:41
exploitedteen, като жена ще ти кажа-жените искаме да маме проблеми във връзките и нарочно търсим такава връзка. не зная защо-зоради романтичните филми, където истинската любов непременно е трудна и е минала много препядствия или заради вроден мазохизъм....
Тези дни си имам доста проблеми на любовния фронт, мъча се, рева и се терзая, а реално няма нищо. нито съм обидена, нито принебрегната, нито има 3-ти човек...на практика това сигурно е най-прекрасния период в нашата връзка до сега...........И аз пак се тормозя-не не може всичко да е наред, трябва да ми е гадно иначе връзката ще загуби част от чара си......................Женит се стремим към хармонична връзка, но стане ли такава, бягаме като дявол от тамян- вечно недоволни или мазохистки сме?

SINDEL
01-23-2008, 19:15
Тва са глупости.. въпреки 4е съвсем скоро и аз бях в ситуация, в която ми се налагаше да търпя адски много неща, които само ми вгор4аваха живота. И все пак вси4ко е до момента, в който осъзнаеш, 4е не може винаги ти да си на заден план и да те нараняват. Тогава, колкото и да си влюбен, запо4ваш да се замисляш струва ли си да бъдеш с такъв 4овек или не.
Не, жените не сме мазохистки и не, не ни е основна цел да търсим кофтито във връзките си и да ни унижават. Просто, търпим пове4е, преглъщаме пове4е и прощаваме пове4е.

Wrathchild
01-23-2008, 19:17
exploitedteen, като жена ще ти кажа-жените искаме да маме проблеми във връзките и нарочно търсим такава връзка. не зная защо-зоради романтичните филми, където истинската любов непременно е трудна и е минала много препядствия или заради вроден мазохизъм....
Офтопик: за пореден път се убеждавам, че не съм жена.

quench
01-24-2008, 08:29
истината е, че хората не са мръднали много далеч от стадото примати

жените търсят доминантен мъж, за съжаление разумът им поставя само капани и до един момент за тях доминантен мъж = деспот в отношенията

сори, ама ексо е много прав, защото той не ви говори от "възвишената гледна точка на жените",а от именно тази, която има значение за случая на бънгъл - тази от гледна точка на мъжете

аз съм го правил, ексо също 100%, все едно не знам какво мисли и чувства един гадняр

quench
01-24-2008, 08:46
да, но ако използваш дургият, това не те поставя в социално доминантна позиция, просто те прави гаден - и ако използваният не се осъзнае, няма как да се освободи от подобно нещо

Момиченце
01-24-2008, 08:50
А ако много ясно осъзнава положението си и това, че ТОЙ е жалко смотано леке, което избива комплекси и все пак е с него? Така де, може би надеждата, че всичко се оправя или пък някакво болно желание за подобен контрол..

:neutral:

SINDEL
01-24-2008, 08:55
А ако много ясно осъзнава положението си и това, че ТОЙ е жалко смотано леке, което избива комплекси и все пак е с него? Така де, може би надеждата, че всичко се оправя или пък някакво болно желание за подобен контрол..

:neutral:


Надеждата, 4е вси4ко се оправя, да. Или пък надеждата, 4е може да промениш въпросното леке.. Или пък живееш с някакви спомени за времето, когато не е бил леке и сте били щастливи и се надяваш пак да стане така. Или те е страх да останеш сама. Или си мислиш, 4е той е 4овекът за теб и си безумно влюбена и прощаваш.
При4ини бол да се мъ4иш с такава връзка... :?

sh3_1s_7h3_0n3
01-24-2008, 09:00
Нищо не се оправя от самосебе си.. нищо не може да се оправи и ако само едната страна го иска. Той просто й е хванал цаката как може да я манипулира и знае, че номерата му минават.

Супер долно е някой да те прави на идиот и да се възползва от факта, че го обичаш и да си играе и с теб, и с чувствата ти, обиждайки те и унижавайки те. Все причината трябва да е в теб... http://www.ue-varna.info/images/smiles/hmm.gif #-o
Не може само единият да иска и изисква... не може някой да те ограничава и да те лишава от правото на избор. Какво като е отишла на купон или че не му е звъннала, или писала, в точно определения час?... Драми за нищо. Пълни филми..., че и накрая щял да си помисли дали искат да късат и да й го каже не на момента, а след 1-2 дена... http://www.ue-varna.info/images/smiles/hmm.gif

krem4et0
01-25-2008, 08:35
Да, по-влюбеният е по-слаб. А аз не искам да съм слаба, не и в нашата връзка. И за да му покажа, че и без него мога му казах, че искам да се резделим.............аз го поисках първа........Всъщност не знаех в този момент дали наистина го желая, но беше прояа на сила от моя страна...В крайна сметка не се рездлихме и се надявам това да не се случи. Но само тези 3 думи от моя страна - "скам да се разделим", провокираха съвсем нова насока в неговото мислене и най-вече в това, което ми казва по отношение на нашите взаимоотношения......
Аз вече съм си добре, даже някакси чувствам връзката си възродена.
Понякога да си покажеш зъбките не е чак толкова лошо......
Bungle, какво става бе мила.......държиш сума ти хора тук в очакване.

IKisseDAGirL
01-25-2008, 15:03
Бих искала само да добавя, че никой няма да се държи по подобен начин с теб, ако ти самият не му позволиш.. Както научиш един човек, така ще е.

bungle
01-25-2008, 15:09
Той да не е куче, че да го уча?
Аз разчитам, че с мен ще се държат човешки.
Но както казва един приятел " пред хората трябва да сме животни,а пред животните хора, ако искаме да оцелеем".

Просто ми писна от тъпотии. Искам да съм добра.
Мога да съм ужасно скапана гадна непоносима дразнеща и груба. И съм била. Много време.. . Време е да стана човек.

Поне така си мислех...

Кремче, ок сме с гаджето. Така де, крепим се. Пък к'вото сабя покаже натам..

SINDEL
01-25-2008, 19:32
Той да не е куче, че да го уча?
Аз разчитам, че с мен ще се държат човешки.
Но както казва един приятел " пред хората трябва да сме животни,а пред животните хора, ако искаме да оцелеем".

Просто ми писна от тъпотии. Искам да съм добра.
Мога да съм ужасно скапана гадна непоносима дразнеща и груба. И съм била. Много време.. . Време е да стана човек.

Поне така си мислех...

Кремче, ок сме с гаджето. Така де, крепим се. Пък к'вото сабя покаже натам..

:) Знаех си, 4е ще се оправите