PDA

View Full Version : Диета и сладко



Marge
01-20-2008, 14:02
Та, от една седмица съм на диета и правя тренировка всеки ден. Обаче вече не издържам без да хапна нещо сладко. Купих си сусамов тахан и мед и ги смесих, то става едно като халва само дето не е с рафинирана захар а с мед. Само дето се опасявам че и то е доста калорично. Та да ви питам има ли нещо по дяволите слако което мога да ям не издържам честно!

elitoo``
01-20-2008, 14:17
Еми яж мед.И плодовете са сладки, а не само шоколадите и другите подобни болкуци.

abvgdejzi
01-20-2008, 15:36
naturalen 6okolad ako obi4a6!
6te si pozvolq da ti dam edin savet.
az kogato sam na dieta sa6to ne izdarjam bez sladko obojavam 6okolad i imam edna taktika kupuvam si edin 6okolad ili edna kutiq bonboni piqna vi6nai taka vseki den za NAGRADA :oops: PO EDNO BONBON4E ILI PO EDNO BLOK4E 6OKOLAD.

glupacheE
01-20-2008, 17:30
ako ti se iade otlkova mnogo si kupi shokolad i si hapni ot nqkolko par4enca nishto nqma da ti stane vse pak 1 kg slaninka = okolo 7000 kkal

Liar
01-20-2008, 17:42
В сусамовия тахан има много мазнини та според мен не е уместно да го ядеш щом си на диета.А иначе може ли да ми кажеш за колко си го взе че аз искам да кача малко килца?И ако има нещо подобно на него пак за качване?
А и знам че и от меда се пълнее едно момиче разправяше че ядяло мед и орехи и напълняло

abvgdejzi
01-20-2008, 17:56
meda ima razli4ni funkcii v zavisimost ot koli4estvoto v koeto se priema.
ako e v umerenite granici e mn polezen za obmqnata na ve6testvata i izob6to pripokriva nujdite na organizma,no ako e v promi6leni koli4estva vodi do napalnqvane.i vapreki tova ima dieti s med.az sam probvala edna.v edna kupa se ome6vat qbalki morkovi med i limon i ot toq bolama4 si qde6 vseki den.ama to ne e tolkova za otskabvane kolkoto za pre4istvane i e polezno,za6toto dostavq neobhodimite ve6testa a i sladi4koooooooo :grin: :grin: :grin:

TheNewReligion
01-20-2008, 18:06
edna sedmica na dieta? :shock: az ne moga da izkaram i edin den bez sladi4kO !

Marge
01-20-2008, 20:38
В сусамовия тахан има много мазнини та според мен не е уместно да го ядеш щом си на диета.А иначе може ли да ми кажеш за колко си го взе че аз искам да кача малко килца?И ако има нещо подобно на него пак за качване?
А и знам че и от меда се пълнее едно момиче разправяше че ядяло мед и орехи и напълняло
Сусамовия тахан съдържа от "добрите" мазнини, които неутрализират "лошите" мазнини ;) Аз си го купих за 3,40 едно бурканче от магазин за диетични храни ;)

Liar
01-21-2008, 11:35
В сусамовия тахан има много мазнини та според мен не е уместно да го ядеш щом си на диета.А иначе може ли да ми кажеш за колко си го взе че аз искам да кача малко килца?И ако има нещо подобно на него пак за качване?
А и знам че и от меда се пълнее едно момиче разправяше че ядяло мед и орехи и напълняло
Сусамовия тахан съдържа от "добрите" мазнини, които неутрализират "лошите" мазнини ;) Аз си го купих за 3,40 едно бурканче от магазин за диетични храни ;)
Така значи,мерси =)) Това за мазнините не го знаех.

Eli>>>
01-21-2008, 11:40
ами купувай си Corny
вместо някоя шоколадова вафла :?

sexa_na_kompleksa
01-24-2008, 18:05
Чувала съм, че диетичните десертчета като Корни изобщо не са диетични! За това те съветвам по-добре да ядеш мед, но мед, който знаеш наистина от какво е произведен, вмисъл такъв да бъде някакъв домашен и да не е смесван с разни глупости. Истинския мед се познава по това, че е захаросан.
Успех в отслабването! ;)

stomah4eto
01-24-2008, 18:40
и в другата тема за шоколада написах: яж всичко не се ограничавай колкото и смешно да звучи организмя има нужда от всякакви храни -естествено не в промишлени количества .Единственото изискване е да не ядеш след 18:00 и да пиеш пшовече течности! :) Но ако все пак държиш твърдо на диетата си не мисля че 1-2-3 блокчета шоколад на ден ще ти навредят! :) :)

chipi_kaoo
01-25-2008, 16:21
Та, от една седмица съм на диета и правя тренировка всеки ден. Обаче вече не издържам без да хапна нещо сладко. Купих си сусамов тахан и мед и ги смесих, то става едно като халва само дето не е с рафинирана захар а с мед. Само дето се опасявам че и то е доста калорично. Та да ви питам има ли нещо по дяволите слако което мога да ям не издържам честно!
]Зависи от диетата

jeni92_abc
01-26-2008, 11:01
и аз немога да издържа дълго без сладко от два дена не съм яла и имам чувството че затъпявам :smt069

kuklichka_bg
03-19-2008, 18:08
az i az ne moga bez sladko uspokoqvame neznam nai mngoo sam izdarjala 1 sedmica i ot togava zna4itelno sam go namalila ve4e 2 vafli4ki na den

colymoly
04-20-2009, 13:27
малко късно намерих темата, но за сладко по-добре си разтвори обезмаслено кисело или прясно мляко със степче якода и си готова+ това е много вкусно :)

gabri3lla
04-20-2009, 13:49
Питай в някой магазин за диетичен шоколад.Не знам дали е хубав веднъж едно момиче от моя клас яде, но не съм се интересувала :)

slim__shadygirl
04-20-2009, 14:05
малко късно намерих темата, но за сладко по-добре си разтвори обезмаслено кисело или прясно мляко със степче якода и си готова+ това е много вкусно :)
+1 Аз така правя :)

t1n4e7o
04-20-2009, 16:43
Щом си на диета и се ограничаваш и спортуваш всеки ден, нищо не ти пречи да изяждаш по една вафла за седмица. Но ако питаш мен има един натурален шоколад, които е 60 % какао и не е толкова горчив - Schocolatten ( някакъв немски и не съм много сигурна че се пише така, но беше нещо подобно). Има го в по- големите магазини при натуралните шоколади. Можеш да си хапваш по 1 блокче сутрин и 1 вечер примерно :) Аз така правех.

Civilizationruller
04-20-2009, 17:35
да се залепя за монитора ли тря, че да прочета кво искаш...маалко по голям шрифт та поне до нормата да стигнеш