PDA

View Full Version : Проблем с банерите



elitoo``
01-20-2008, 14:56
Значи да уточня, че не става въпрос за моя компютър, а на една приятелка.

Та значи горката е много зле с компютрите/не, че аз съм мн добре ама../ и от както го има повече от година и тегли тегли тегли и вируси и глупости и игри от някакви талибански сайтове и просто й беше много зле.Та каквото можах да направя, можах, но като теглила някви игри Chrunch games Free games от някви сайтове и над таскбара имашe някакъв toolbar от тия игри и аз какво правих изтрих ги,после на мястото на тоя toolbar стана цялото бяло със няколко хикса и като ги натиснах и се махна,остана само малко такова бяло над часовника, но след като реснах компа и пак се появи от старта до другия край и цялото бяло.И много ме нерви, някой знае ли как да може да се оправи?


Нарушение на т. 7 от правилата на форума! (от Ruthless)

Ruthless
01-20-2008, 15:00
Би ли помолила приятелката ти да ти прати screenshot , за да видим за какво става въпрос?

tenaglia
01-20-2008, 20:37
направо да си намери някой който да и преинсталира windows защото като гледам какво е правила...това ще е най бързата, лесната и сигурна процедура с която може да се оправи пцто :>

radcliff_e
01-22-2008, 15:10
направо да си намери някой който да и преинсталира windows защото като гледам какво е правила...това ще е най бързата, лесната и сигурна процедура с която може да се оправи пцто :>

тя е права, но пък може и да не се стига чак до там. Зависи какъв е проблемът, наистина ще е добре да видим къв е проблеми със един скрийншот. И тогава можем да ти помогнем, поне до някъде(предполагам!)

Sticky778
01-22-2008, 21:07
направо да си намери някой който да и преинсталира windows защото като гледам какво е правила...това ще е най бързата, лесната и сигурна процедура с която може да се оправи пцто :>

Ако си играч като мен с 200GB диск на един партишън и 55GB само музика повярвай ми не е най лесната продцедура :) в смисъл трябва да откаже и от копчето да се включва компа чв да го преинстал-на
Шефче тва е типичен Spyware значи хакни си няква защита на ПЦ-то след като махнеш гада при мен неможе да припари нищо (Avast rulez) :) айде успех