PDA

View Full Version : имам един въпр0с който ме измъчва



м0мИчЕ 0т АдА
01-20-2008, 15:10
значи сега да ви питам ...сигурно е имало и други такива теми..не е нищо особенно но все пак се измъчвамМм..
начии едно момче ми каза преди неколко месеца че ме харесва мн мн..аз го познавам отдавна но не сме се виждали мн.. и просто се изненадах..почнахме да си пишем ала бала..аама аз не го харесвахх.. а тои адски свестен..и се мъчих да вложа нещо но не стана..и тои човека се отказа да ме зарибява...и почнахме да си пишим като приятелии..и сега в последно време аз пък почнах да го харесвам..и когато му намеквам нещо или му пращам целувки..тои ми казва че го лъжа..да не се правя..аз не го харесваам..от друга страна и тои някой път се държи по дистанцирано..ама каквото и да казва ми се струва че на маитап го даваа.. и незнам какво да правя..първо как да му намекна ама така че да ми повярва!! или направо да му кажа че го харесвамм.. незнам..вие какво мислите..? може да е малко тъпо..ноо.. нз нз нз :cry: :cry:

Presley
01-20-2008, 15:28
Явно и двамата не энаете какво искате.Но както и да е.
Стига с тея намеци и подобни глупасти.Каэваш му го директно и готово.Не си губи времето в намеци и догатки..

Anarion
01-20-2008, 16:30
Казваш му това, което каза и на нас - че преди не си го харесвала, но вече го харесваш ;) А ако ти каже, че не ти вярва --> :o илиии :-) 8-) 8-)

donkihot
01-20-2008, 16:36
кажи му,знаеш ли.4е винаги когато някой те отреже после тои се влюбва в теб? и после му кажи какво имаш на ум...и така ако те харесва все още ще станат нещата

BloodyKisses
01-20-2008, 17:02
Ами знаеш ли-по-добре не се занимавай с него!Щом вече се е отказал от теб просто не си заслужава-не е единствения! :) Ако иска нещо повече мисля че ще направи всичко за да започнете силна връзка!!!

TheNewReligion
01-20-2008, 17:32
malko si pooburkala ama karai ta kaji mu 4e go haresva6 i gotovo toi ako ve4e ne te haresva po edna ili dr pri4ina 6e go zabravi6 kato gaje i 6te ste si fr i gotovo !

Princess_Daisy
01-20-2008, 18:11
lele pak ne uspqh da go napravq ,kakto trqbva :(

danny_f4e
01-20-2008, 18:38
Казваш му това, което каза и на нас - че преди не си го харесвала, но вече го харесваш ;) А ако ти каже, че не ти вярва --> :o илиии :-) 8-) 8-)

+1 8-)

kimi_raikonen
01-20-2008, 18:42
Колкото повече увърташ и заобикаляш и си играеш да намекваш толкова по голям е шанса да си хване някоя друга.Аз така изтървах ...

"Колкото по дълго чакаш бъдещето, толкова то ще бъде по-късо"

jd9238
01-21-2008, 16:06
направо му прати линк от тая тема...............резултата ще те изненада ;D

Alabalaportokala
01-21-2008, 16:11
На това му викам Дежа Вю. Човека си има достойнство и няма да приеме и аз да бях и аз нямаше да приема. Ако искаш да си наранена продължи, ако не се откажи. Птиченцето 1 път каца на рамото

IrReplacaBle
01-21-2008, 16:49
Кажи мъ,че го харесваш,но не по скайп ;) Там наистина има място за съмнения... :) Хайде успех4ета :smt003