PDA

View Full Version : За момичета: Коса нагоре



izKuSheNieTy
01-20-2008, 15:10
Искам да питам момичета, които си правят косата нагоре...с какво и как си я правите, така че да седи нагоре.Защото си постригах горния слой много къс,но много трудно застава нагоре само с лак и леко топиране в корените...та искам и други предложения плс :-s

abvgdejzi
01-20-2008, 15:27
ami az dr na4ini nz osven s topiraneto i laka za6toto i az samo taka si q pravq

BrokenHeart
01-20-2008, 15:35
то и аз си я правя така, ама чесно казано не седи много време и като съм някъде се налага доста често да си я оправям :-D

abvgdejzi
01-20-2008, 15:54
то и аз си я правя така, ама чесно казано не седи много време и като съм някъде се налага доста често да си я оправям :-D
ami 4esno da ti kaja zavisi ot mn ne6ta.
kogato imam mn svobodno vreme si pravq taka kosata 4e dori mi e sedqla i na dr den ama mi trqbvat pone 2.00 4asa za da postigna tova a ina4e ako e po barzata procedura redovno se otbivam do toaletnata za da se poopravq :twisted:

Liar
01-20-2008, 17:07
Абе момичето не ви говори за обем а за нещо такова->http://www.vitoshka.com/images/news/news9/img3.jpg само че горния пласт да е изправен нагоре(или аз не съм разбрала?).
Как със сигурност се получава това не мога да кажа ама предполагам че с пяна може да стане като си намажеш ръцете с пяна хванеш кичур между дланите си и го дърпаш нагоре.

GaBiIi__
01-20-2008, 18:33
amii macka tva stava kato si topira6 po4ti celiq goren plast ne samo v korenite i polzva6 vaksa lak ili kakvoto iska6 ai uspex4eta :-)

viki_beb4ety
01-20-2008, 19:06
mi moita pri4eska e takava i si q izpravqm purvo kosata s mnogo moshtna presa za kosa ama ne tova otgore a cqlata kosa i posle s lak za kosa ili pqna q durpam nazad a ne nagore i tq sedi mn hubava i 4akash da sedi malko vreme taka nazad i sled tova ve4e mojesh da si q napravish kosata nagore ili tam kakto iskash. Az moqta taka si q pravq a ako nqmash presa s iotiq sushto stava da se izpravi neznam uspeh

Marge
01-20-2008, 19:59
Мацаш я супер здраво със гел и си готова