PDA

View Full Version : Абе проблем... ама не баш...



Hogfather
01-20-2008, 15:49
Такааам... От доста време си пиша с един човек по скайпа... Абе въпроса ми е нечовешки тъп... Айде ще ви помоля без тъпи коментари... Абе просто не е за разказване... Та пиша си с едно момче, той не е от моя град... Ама е супер свестен, винаги ме ислушва и ми дава много добри съвети... Абе тъпа работа... И някак се чуствам много привързана към него...

Та въпроса ми е: Много ли съм зле? :D :-D

HAGVXSXVH
01-20-2008, 15:54
Не не с :!: ти си повече от ЗЛЕ 8-) :idea:

EmO_KiD_;(
01-20-2008, 15:54
Такааам... От доста време си пиша с един човек по скайпа... Абе въпроса ми е нечовешки тъп... Айде ще ви помоля без тъпи коментари... Абе просто не е за разказване... Та пиша си с едно момче, той не е от моя град... Ама е супер свестен, винаги ме ислушва и ми дава много добри съвети... Абе тъпа работа... И някак се чуствам много привързана към него...

Та въпроса ми е: Много ли съм зле? :D :-D
Не,не си зле и аз съм имала такива моменти...Обаче не се знае кой е човека от отсрещната страна,така че може да иска да те зариби просто и после да те овлече.НЕДАЙ СИ БОЖЕ!!!

Sevt
01-20-2008, 15:56
Мнооооого

Den4oski
01-20-2008, 16:04
ммм не си зле просту иска6 да споделя6 на някои и може би това мом4е те располага да споделя6 :)

SINDEL
01-20-2008, 16:04
:D
Не, не си много зле.
Оба4е внимавай с тоя - психопати сякакви :?

babylove
01-20-2008, 17:48
ne si zle be, ama po-dobre go blokni v skype i ne si pi6ete ve4e 6tot moje da e nqkoi izrod..(tei da se kaje) i da iska da te zarebi...... se pak ti neznae6 koi stoi do kompa.... ne mi se doverqvai mn :!: :!: :!:

Princess_Daisy
01-20-2008, 17:56
Hm...i az v momenta s1m to4no kato teb i te razbiram.Nared si spoks.P1k i kakvo,ni6to ne ti pre4i samo da si pi6ete-6tom te razbira.Vse pak ne ste tr1gnali da se jenite,nali?:):):)No za vseki slu4ai mu poiskai nqkolko pics ili p1k da ti dade link,ako ima nqk1de registraciq. Vse pak b1di predpazliva.

Hogfather
01-20-2008, 18:01
Ми аз имам 17 негови снимки :-D И освен тва пишем в един и същ форум (е не е този)...

Princess_Daisy
01-20-2008, 18:22
Lele 17 mi ti cql album 6te napravi6:):):) Prod1ljavaite da si pi6ete,p1k vremeto 6te pokaje kak 6te se razviqt ne6tata.

BeboP
01-20-2008, 18:27
Ми аз имам 17 негови снимки :-D И освен тва пишем в един и същ форум (е не е този)...
Хах... А ти откъде си сигурна, че това на снимките е той?! Или пък, че образът, който поддържа във въпросния форум, не е просто една голяма заблуда. Това е то - виртуалната реалност... :((( Хора всякакви, така че си опичай акъла, не се предоверявай и изобщо - не подхождай по такъв наивен начин към непознати! Все пак, надявам се човекът отсреща да е точно този, за когото се представя :) Пък от друга страна - само едно чатене не представлява никаква реална опасност за теб... Успех!

danny_f4e
01-20-2008, 18:32
един съвет от мене НЕДЕЙ ВЯРВАЙ НА ХОРАТА ОТ ЧАТА!!! ... аз повярвах и много сбърках... уж си писах с момче.... всичко беше дубре разбирахме се .. мислих си че ме разбира... от различни градове бяхме.. и като дойде в моя град се разочаровах максимално ,защото въпросното момче беше МОМИЧЕ !!!! първия момент като я видях си помислих ... "о боже Иван има цици.. " 8-) и после дойде и ми каза "здравей аз съм Д. " (няма да споменавам имена) и обясни че някакав неин приятел си е правил шега .. дали може да излъже момиче че Д. е момче..... аз не повярвах , защото си бяхме говорили по телефона... и скайпа... и имаха еднакви гласове .. този Иван и.. въпросната Д. ... и все още смятам ,че Д. се е представяла за момче... абе оплетена история.. и много неприятна... :-x

Hogfather
01-20-2008, 18:33
Ми аз имам 17 негови снимки :-D И освен тва пишем в един и същ форум (е не е този)...
Хах... А ти откъде си сигурна, че това на снимките е той?! Или пък, че образът, който поддържа във въпросния форум, не е просто една голяма заблуда. Това е то - виртуалната реалност... :((( Хора всякакви, така че си опичай акъла, не се предоверявай и изобщо - не подхождай по такъв наивен начин към непознати! Все пак, надявам се човекът отсреща да е точно този, за когото се представя :) Пък от друга страна - само едно чатене не представлява никаква реална опасност за теб... Успех!


Ми човека на снимките си е точно той... Преди време ходех с един общ познат (той се премести в моя град), така че за снимките си е точно той...
Мисълта ми беше че се чуствам много объркана... Чудя се как така се чуствам толкова привързана към него като скайпа е единствената ми връзка с него...

led_i_ogyn
01-20-2008, 18:35
Абе тъпа си ама не баш....

Princess_Daisy
01-20-2008, 18:38
Ako uspee6 da si otgovori6 na v1prosa za6to se 4uvstva6 tolkova priv1rzana k1m nego,pls kaji i na men-i 2-te mai imame 1 i s16t problem.A btw za6to ne se sre6tnete?

Hogfather
01-20-2008, 18:42
Ako uspee6 da si otgovori6 na v1prosa za6to se 4uvstva6 tolkova priv1rzana k1m nego,pls kaji i na men-i 2-te mai imame 1 i s16t problem.A btw za6to ne se sre6tnete?

Ми.... А тва си мисля и да направя, ама трябва да свърша с даскалото... понеже пътя ми до там не е малко... Все пак ще отида... А тогава.... не знам

Princess_Daisy
01-20-2008, 18:46
Togava deistvai-nqma kakvo da gubi6!Dano se okaje tak1v ,kak1vto e i v skype ;-)

lussi
01-21-2008, 13:37
Ne, ne si tapa, no zapoznantvata v internet ne vinagi davat to4nata predstava za 4oveka ot drugata strana, vinagi trabva da imash edno na um.Vapreki 4e az po Skype opoznah moita lubov (pyrvo se bahme zapoznali li4no de) ne sum mn ZA vruzkite po neta, nqkak si ne sa realni, drugo si e na jivo :wink:

slun4ice_90
01-21-2008, 14:06
И аз съм била в подобна ситуация,но в нета нищо не е така,както изглежда така,че внимавай. :) :P :wink: :---)Не си тъпа,просто бъди малко по-предпазлива. [-X

Iv4eTy
01-21-2008, 14:28
:D
Не, не си много зле.
Оба4е внимавай с тоя - психопати сякакви :?

+1 Никога неможеш да си сигурен/на дали човека от другата страна е този за който се представя.

magity
01-21-2008, 14:46
не си тъпа :!: аз също съм преживяла нещо подобно с едно момче от друг град.... и все пак внимавай защото не може да си на 100% сигурна :smt001

TheMaggie
01-21-2008, 14:49
Бе що не му кажеш,че го обичаш и да тръгнете ей тъй по скайпето!?!? :oops: :mrgreen: :lol: :lol:

luckygirl92
01-21-2008, 14:56
Не не с :!: ти си повече от ЗЛЕ 8-) :idea:

mn obnabejdava6t0 (rofl)

engineer
01-22-2008, 10:46
Бе много ви пере параноята. Аз като един Змей редовно отвличам малки момиченца и отлитам с тях в бърлогата ми отвъд 9 планини. :evil:

Проблема в нет-а е, че всички се правят на такива, каквито НЕ СА и няма как да провериш това. Ми като те е страх вземи приятелка със себе си, ама го предупреди предварително. И се постарай територията да е неутрална. Пък и не знаеш какво може да пропуснеш.

mir4ovski
01-22-2008, 11:30
mi ne si zle zashtoto si pi6e6 s nego...ima6 nujda da spodelqsh oba4e vnimavai shtoto gi ima vsqkakvi izrodi.oba4e si mnogooo zle 4e zanimavash ostanaliq svqt s tova.

MartyParty
01-22-2008, 11:34
Такааам... От доста време си пиша с един човек по скайпа... Абе въпроса ми е нечовешки тъп... Айде ще ви помоля без тъпи коментари...
Нима очакваш умни коментари,когато самата ти определяш въпроса си като тъп? :? Нечовешки тъпа си.

mickelangelo
01-22-2008, 14:42
Не не си зле .. ( или може би И аз съм зле ) И аз го правя това .. чатя си с много хора който не са от моя град и няма как с тях да изляза на кафенце на пример обаче искам да си говоря с тях .... н0 по принцип мразя SKYPE ... не е ли да седнеш с/у човека и когато му кажеш нещо а го видиш как реагира .. не става .. . физическия контакт е важен това е лично мое мнение

MiLiChKo
01-22-2008, 15:17
ne si zle i az do skoro si 4atix okolo 5 meseca s edno mom4e koeto mn mi xaresva6e.. ama nakraq se skaraxme zaradi edna ky4ka i posle uj fr ama pak ne6to stana i se blokiraxme.