PDA

View Full Version : Харесвам го ама...



Krem4eto
01-20-2008, 15:56
Харесвам едно момче,чувствам,че и той ме харесва (дава ми някакви намеци).
Та преди няколко дни той дойде до мене (аз бях с едно момиче,което той познаваше),всъщност няколко пъти дойде и накрая ми каза "Ние не сме се запознали".Запознахме се.
На другият ден докато се разминавахме по стълбите , той ме хвана за ръката и ме погледна много странно :-) някак влюбено и ми каза "Ще се видим",аз го погледнах и той после си продължи надолу.
Въпросът ми е (те са няколко)
Дали според вас ме харесва?
Мислих си да му взема скайп,но на практика аз се движа с много приятелки и той с приятели и ще е неудобно да го дърпам пред всички...
Какво да правя ние не сме успявали да си говорим точно поради тази причина,че не се срещаме само двамата в даскало...
Никой незнае,че го харесвам не съм казвала на приятелките си,пък съм го виждала много момичета да го прегръщат,включително и те.

HAGVXSXVH
01-20-2008, 16:01
еми той явно работи по въпроса..6том те гледа влубено..мм намери му skype от някой фр :-| и 6том го харесва6 действай и ти ;)а то 6е си проличи ;-) :wink:

Krem4eto
01-20-2008, 16:02
еми той явно работи по въпроса..6том те гледа влубено..мм намери му skype от някой фр :-| и 6том го харесва6 действай и ти ;)а то 6е си проличи ;-) :wink:
Мислих да му взема скайп от друг,ама не е ли най-добре от самия него :) ух ама как да го хвана сам :oops:

HAGVXSXVH
01-20-2008, 16:19
еми попринцип да най добре от него ама ако толкова те е срам :wink: от фр ... :-| или кажи на някой фр да го подпита за теб не6то..или най-добре ти сама поговори с него ;)

SaLzI4Ka
01-20-2008, 16:24
Харесвам едно момче,чувствам,че и той ме харесва (дава ми някакви намеци).
Та преди няколко дни той дойде до мене (аз бях с едно момиче,което той познаваше),всъщност няколко пъти дойде и накрая ми каза "Ние не сме се запознали".Запознахме се.
На другият ден докато се разминавахме по стълбите , той ме хвана за ръката и ме погледна много странно :-) някак влюбено и ми каза "Ще се видим",аз го погледнах и той после си продължи надолу.
Въпросът ми е (те са няколко)
Дали според вас ме харесва?
Мислих си да му взема скайп,но на практика аз се движа с много приятелки и той с приятели и ще е неудобно да го дърпам пред всички...
Какво да правя ние не сме успявали да си говорим точно поради тази причина,че не се срещаме само двамата в даскало...
Никой незнае,че го харесвам не съм казвала на приятелките си,пък съм го виждала много момичета да го прегръщат,включително и те.

Аз от няколко години съм си казала : "С мом4е срам няма да имам " И от тогава отивам и си казвам си4ко не ме ебе дали някои 6е ме 4уе дали 6е се ебава . Ами предположи 4е те харесвааа....но тои е срамежлив ти също и никой не иска да направи тази така важна първа кра4ка ... даскалото свар6ва ... той заминава ти заминава6 няма да се видите мойе би никога пове4е .... Ще съжалява6 нали ? :neutral:

Или му намекни и ти на него, следи му реакциите иии сама ще разбере6 :)

Anarion
01-20-2008, 16:24
Да, най - добре вземи скайпа от него самия :) Когато се срещнете по коридорите и си кажете здрасти, се заговорете и му го поискай и после пиши дали има развитие :wink: Иначе явно не си му безразлична

donkihot
01-20-2008, 16:28
малко луда идея ще ти дам....зна4и докато си с една от твоите фр. ,сигурно му имат телефонния номер...взимаш го някакси....или го искасх да го разгледаш...намираш му номера взимаш го..пи6е6 му смс " аз съм еди коя си,без да искам попаднах на номера ти,та ти пи6а,за да си запи6е6 моя " и тои евентуално ще ти пи6е цъка и тн..ии някой ден му кажи "нямам мн пари в телефона даи си скайп ника" и готово......

Krem4eto
01-23-2008, 11:03
Ами честно казано,не отидох да му взема скайпа поради простата причина,че се оказа един от онези плейбойчета, а аз не се занимавам с такива ;)