PDA

View Full Version : Приятелка , Но искам Нещо Повече



NetherHeart
01-20-2008, 17:12
Така е Темата издава Всичко Приятел сам на едно момиче помага ме си взаимно по всичко ,но 1 ден разбрах ,че това не ми стига :) и се чудя дали да призная ,че испитвам чувства към нея.Тя си има приятел доколкото знам , но това няма да ме откаже и затова Искам 1 Ваш Железен Съвет Тъй Като знам от други приятели,че тук си помагаме 1 на друг. Да И призная ли Или да изчакам , Просто страшно много харесвам това момиче а пък покрай този неин приятел немога да си изградя Самоувереност Моля ПОмогнете 8-[ =D>

gPa3HuTeJl
01-20-2008, 18:50
Какво печелиш ако не и признаеш ?
Аз си мисля, че нищо не печелиш ако си траеш....А п1к си мисля,че ако й признаеш можеш да спечелиш...
Ти как мислиш

Princess_Daisy
01-20-2008, 18:53
I az mislq,4e trqbva da i priznae6.P1k kakboto stane,stane.Riskuvai.

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
01-20-2008, 19:01
е па убий приятеля и после и признай ... иначе да и кажеш тя може да си предпочете гаджето и само ще се дистанцирате ако сте по сантиментални :neutral:

Sevt
01-20-2008, 20:10
Тъпо ще е ако заради това загубиш приятелството си с нея....помисли добре...

Take1nlov3
01-20-2008, 20:20
1.Подкрепям мнението на Севт.
2.Изпадал съм в същата ситуация 1 от наи добрите ми приятелки и аз се влюбвам в нея какво правя признах на 1 друга приятелка тя и каза и тя ме отблъсна с причината че сме като брат и сестра и връзката щяла да бъде къса и нямало да има тръпка ? ти си реши моя съвет е да оставиш или времето да покаже или да търсиш друга "плячка".Поздрави и успехи