PDA

View Full Version : Какво да правя?



BaBy_DrEaM
01-20-2008, 17:22
От 1 час вече не спирам да плача,незнам какво да правя......Приятеля ми ми каза,че ще заминава в чужбина за известно време да поработи! :cry: :cry: :cry: А пък аз не мога да издаржа и 1 ден без него!Толко много го обичам......Той как си мисли,че мога да живея без него дори и за няколко си месеца?Преди сме си говорили на тази тема,но докато няма шанс много неща могат да се говорят,а сега когато вече може да замине е съвсем различно!Аз мога да го спра,но от една страна не искам да го правя шото с тва заминаване ще постигне много неща които е искал!ДА,НО АЗ.....Аз какво?Аз ще се поболея докато го няма... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Просто той е целия ми живот!ОБИЧАМ ГО,ОБИЧАМ ГО КАКТО НИКОЙ ДРУГ!

Вие какво бихте направили на мое място?
Благодаря ви за съветите! :-) :cry: :cry: :cry:

koalka
01-20-2008, 17:33
Все пак това са няколко месеца.Да, определено ще ти липсва, но не бива да бъдеш егоист и го пусни да поработи...Както каза - това е важно за него..

Liar
01-20-2008, 17:58
Нали искаш той да се развива-пусни го!Не трябва да си тъжна щом той ще бъде щастлив там а и нали все пак ще се върне при теб?
Макар че там не знаеш с кого ше общува ама ти си го пазнаваш...

Gotinogaden
01-21-2008, 19:50
Не се отчайваи!Вероятно до голяма степен той прави това в името на общото ви бъдеще!Вярвай му,покажи му,че въпреки мъката,ти го подкрепяш и всичко ще е наред!

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
01-21-2008, 19:53
пусни го ... но дръжте връзка постоянно ... и да си идва че те тогава лично ще го утепа 8-)

donkihot
01-21-2008, 20:01
това има и свойте +..няма да си омръзнете....и ще 4акате с нетърпения мига в който ще се видите...аз с моя приятел се виждам два пъти седми4но...но тръпката от това 4е 6те го видя...тя е страхотна!

JoeBanana
01-21-2008, 20:03
щях да спра да се лигавя
http://store2.data.bg/kiromastikata/doofywave.gif