PDA

View Full Version : Защо се разделихте с бившите си?



Jeuelle
01-20-2008, 17:32
Ваша ли беше вината или негова/ нейна???

jarod
01-20-2008, 17:36
нз защо но тя реши че трябва да тръгне със бившия си, нямам обяснение защо стана така, вика че неможела да го забрави (2 год връзка с него, не е малко и решишх че най добре е да ги оставя да бъдат щастливи, ако наистина е така и не съм я търсел) 8)

[B]a[N]D[i]T[k]a
01-20-2008, 17:38
ами тои ме заряза.. ох историята е дълга идеята е че тои ходи с едно моми4е кажи речи година и скъсаха един петък .. и тои с мен тръгна в събота вечерта та ме заряза защото мислел че още я обича и дрън дрън в последствие искаше пак да тръгнем ама не тръгнахме :-D :cry: абе тои явно си казал че няма да ходи с момиче повече от 3 дена .. и тфа ми го каза на мен :-D малко сложно но таи седят нещата :---)

MoOnLiGhT_ShAdOw
01-20-2008, 17:40
Ами... нямам все още "бивш" и се надявам сегашният ми приятел да не се налага да го наричам така някога... :oops:

bungle
01-20-2008, 17:41
Аз във вторник, не дай си Боже, ще ви кажа...

хЛаДнА_нЕжНо{с}т
01-20-2008, 17:45
Нямам обяснение..нямам и причина.. :) Хората си говорят,правят си интриги,от които явно има потърпевши.. шанс ,продължаваме напред :-P

BeboP
01-20-2008, 18:17
Замина да следва в друг град, а както се сещате - връзка от разстояние не става. :) Е, може би става, при голяяямо желание, но и с много лишения и примирение и ... т.н. :wink: Т.е. обстоятелствата го наложиха.

Gothique♫
01-20-2008, 18:20
Ами без причина по точно със де ама няква неоснователна,щото реалноста била гадна :shock:

Sevt
01-20-2008, 18:27
Аз във вторник, не дай си Боже, ще ви кажа...

Недей така негативно да гледаш на нещата, успех ти желая и дано се разберете...


По темата : Аз скъсах с нея, вината си беше нейна...

led_i_ogyn
01-20-2008, 18:30
Негова беше вината...въпреки това не съжалявам за нищо.

nikinkaa
01-20-2008, 18:32
Скъсахме защоту беше лайняну копеле :cry: :cry: :evil:

dIdiTy_bE
01-20-2008, 18:33
Аз скъсах....просто нямаше чувства поне от моя страна :neutral:

partychild
01-20-2008, 18:33
щото той ми харесваше само външността аа.. аз се заблуждавах че имам някфи чувства към негоо.. и му казах че няма смисъл да продължаваме.. и се разделихме ;-)

DivoTo_KoTe
01-20-2008, 18:43
Ревнуваше ме прекалено много,даже и от приятелите ми,когато излизах с тях.Искаше да съм с него по всяко едно време на денонощието,при което аз съм волна прица и не го изтърпях...

gPa3HuTeJl
01-20-2008, 18:49
За дребни работи.... Направи от мухата - слон... и на мен ми писна, защото само се цупеше да най - малкото нещо... и й казах "край"....Ииииии....ТеТакаТе...

rame
01-20-2008, 18:55
Защото по-бившия ми го настрои срещу мен.... :? Така става като някои момчета се влияят от чуждото мнение :booooomb: Но сега ми е по-добре без него :P

didonsbn
01-20-2008, 19:07
Защото не изпитвах нищо...

sh3_1s_7h3_0n3
01-20-2008, 20:14
"Обърках братята." :-D

:oops:

Leksi23
01-20-2008, 20:31
Живее му се на човека :neutral: , уплаши се, че нещата станаха много сериозни и ме заряза :? , след два дена пак тичаше след мен, но аз съм до тук O:)

Sun_Shine`f
01-20-2008, 20:40
Защото не изпитвах нищо...
дам и аз така с последния, и защото беше много далече от типа хора, които харесвам.

miShle
01-20-2008, 20:40
Скъсах с него,защото много ме дразнеше и постояно искаше да излизаме..Буквално ме задушаваше ... :D

lithium4e
01-20-2008, 20:41
просто не се получи..доста различни бяхме..а и ако не се беше случило така нямаше да имам това,което имам сега :wink:

bungle
01-20-2008, 21:15
Аз във вторник, не дай си Боже, ще ви кажа...

Недей така негативно да гледаш на нещата, успех ти желая и дано се разберете...


По темата : Аз скъсах с нея, вината си беше нейна...

Мерси за подкрепата и все пак... краят го виждам ясно. :-k

miteto
01-21-2008, 07:02
e щом го виждаш начи ше стане :neutral:

mechtaq_za_teb
01-21-2008, 07:16
Раздялата ми с бившия беше ужасна!Първите дни ми беше много гадно,но със действията си той успя да ме накара да осъзная какъв боклук е,за което много му благодаря...и се радвам,че нещата се развиха така и сега съм щастлива със друго момче.

Wrathchild
01-21-2008, 07:35
Очакваше как по цял ден ще стоя залепена за компютъра за да можем да си пишем през времето, когато не сме заедно (виждахме се 3 дни в месеца), как ще зарежа приятелите си заради него, постоянно се опитваше да ми налага ограничения, да ми държи сметка кога излизам и кога се прибирам и т.н...
И разбира се му изневерих със сегашният си приятел и то не еднократно, просто реших, че след като се е стигнало до тук няма смисъл да продължаваме нататък, след като искам друг, а не него... а и все пак ежедневните скандали в един момент омръзват. А пича очебръкно имаше нужда от разяснение, че една връзка не е само цветя и рози, че хората имат личен живот, и след като караниците ни започнаха още на третият ден от връзката и така и не спряха... това НЕ Е ТРУДЕН ПЕРИОД! А чисто и просто... не върви.
Но най-култово беше като ми каза 'Айде разбирам да излизаш 1-2 пъти в седмицата... айде, най-много 3...' :razz:

bungle
01-21-2008, 07:39
Очакваше как по цял ден ще стоя залепена за компютъра за да можем да си пишем през времето, когато не сме заедно (виждахме се 3 дни в месеца), как ще зарежа приятелите си заради него, постоянно се опитваше да ми налага ограничения, да ми държи сметка кога излизам и кога се прибирам и т.н...
И разбира се му изневерих със сегашният си приятел и то не еднократно, просто реших, че след като се е стигнало до тук няма смисъл да продължаваме нататък, след като искам друг, а не него... а и все пак ежедневните скандали в един момент омръзват. А пича очебръкно имаше нужда от разяснение, че една връзка не е само цветя и рози, че хората имат личен живот, и след като караниците ни започнаха още на третият ден от връзката и така и не спряха... това НЕ Е ТРУДЕН ПЕРИОД! А чисто и просто... не върви.
Но най-култово беше като ми каза 'Айде разбирам да излизаш 1-2 пъти в седмицата... айде, най-много 3...' :razz:


Пхахаха, а си мислех, че аз съм имала проблеми. :D

slun4evo
01-21-2008, 07:41
Не сме прехвърляли вина на никого.Просто стана.Вече си бяхме омръзнали, той се беше увлякъл по друга, аз също.Един ден седнахме и си поговорихме.Сега сме си приятели и двамата успяхме да разберем, че не сме един за друг и не сме се занимавали с глупости да търсим кой е винопвен и с какво. :)

Wrathchild
01-21-2008, 07:41
Абе то е смешно, ама на мен тогава никак не ми беше...
Особено след като всеки ден ме докарваше до истерия и чак започна да ми пада косата от нерви :|
Определено ми е по-добре без него... :-D
А 1 път му се бях разкрещяла по телефона и майка му чула и го наредила как можел да се държи така с мен и как 'Аз така ли съм те възпитавала?!' :lol:

bungle
01-21-2008, 07:44
Абе то е смешно, ама на мен тогава никак не ми беше...
Особено след като всеки ден ме докарваше до истерия и чак започна да ми пада косата от нерви :|
Определено ми е по-добре без него... :-D
А 1 път му се бях разкрещяла по телефона и майка му чула и го наредила как можел да се държи така с мен и как 'Аз така ли съм те възпитавала?!' :lol:

Знам, че не ти е било смешно. Аз горе-долу знам какво е. :?
Явно просто.. има всякакви уроди..

Wrathchild
01-21-2008, 07:51
Или просто като си хванат първото гадже и им пораства пишката...

ХрС
01-21-2008, 08:55
Ами какво да кажа ...
Беше много ревнив. Не ме оставяше на мира. За негово, но не и мое съжаляние, бяхме от различни компании.
Постоянно ми се обаждаше, а ако не му вдигнех започваше да си измисля някакви доводи, че не знам си какво съм правила. Не мога така, да давам на някого обяснения. Затова...
Е, сега си имам един, дето много си ми харесва, добър е,но е с 6 години по-голям от мен. Но нашите още не знаят. =)

CrazyWitch
01-21-2008, 09:23
Ем .. Според него моя вина, според мен наша : :-P
Не сходство в характерите :) ... Т.е. имаше сходство, но явно бях нетърпима за него по едно време :oops:.
Здраве да е. Аз пък си го обичам и все още и все така лигав :twisted:

ivan4oooo
01-21-2008, 09:46
miiiiiii . :( :( :( edin den tq re6i 4e ne sam za neq. ne mi izqsni po to4no za6to i o6te taguvam po neq makar i po malko :cry:

Insatiable
01-21-2008, 14:59
Интересното при бившите гаджета беше, че все аз ги зарязвах. Радвах им се известно време и после ги захвърлях като одрипана кукла. Е да, но и аз си намерих майстора 8-) Бях много хлътнала по едно момче и тръгнахме там всичко окей докато не дойде момента когато той ме заряза, незнайно защо :-D Сега ми е весело, но тогава изобщо не ми беше... Мноооого дълго време си стоях самичка докато не се появи СЕГАШНИЯТ :smt007 :smt008

lLady_MooN_RaiN
01-21-2008, 15:58
Е...bungle...чела съм много твои мнения, за връзката ви от разстояние, ако не се лъжа. Но когато двама се обичат ( знам, че е ужасно банално), трябва да могат да си прощават всичко. Доколкото помня, обвиняваш себе си и характера си за повечето ви спречквания. И аз съм така. Имам труден характер. Ревнива съм, имам двойни стандарти, не рядко съм егоистична. И после винаги съжалявам. И когато се извинявам на приятеля ми той ми казва - "аз знам, че ти не го правиш нарочно. Просто си си такава, и аз те обичам". И света сякаш се озарява от топлината в гласа му. Помисли си над думите ми и се опитай да спасиш връзката ви.

П.С - Скъсах с предишния си приятел, защото срещнах сегашния! :smt007

w0sh
01-21-2008, 16:04
Щот не ми се харчеха повече пари.

MiLiChKo
01-21-2008, 17:20
6toto se promeni mn i zapo4na da me luje, az razbrax i tfa e.

yuyuto
01-21-2008, 17:21
Ами с бившия скъсах щот ме задушаваше направо... Едва ли не му бях собственост... Пък и се премести в друг град... А вината за всичко си е моя... Прецаках всичко между нас като му изнаверих и после доверието, което си имахме в началото, просто се пропука... Абе шибана работа... Обичах си го и сигурно винаги ще си го обичам, ама не става... Прекалено много пречки... Разстоянието най-вече... :(

EmO_KiD_;(
01-21-2008, 17:29
Изневери ми!Копеле,нарани ме страшно много,а на вс отгоре го заварих на момента и...мн ми беше гадно!

yuyuto
01-21-2008, 17:34
Изневери ми!Копеле,нарани ме страшно много,а на вс отгоре го заварих на момента и...мн ми беше гадно!
Супееер гадно... :( Поне заби ли му един? :-|

Kisses_P
01-21-2008, 17:36
Несъответствие в характери,интереси,заниман ия,разбирания.. две пълни противополжности.. не се разбирахме,опитвахме много пъти,не се получи.Вината беше колкото негова,толкова и моя.. Макар че той беше инициятора да се разделиме.. стана крайно грубо,сега не се и поглеждаме.. тук вината вече е моя,аз пожелах да стане така.НЕ съжалявам.. поне не много

bibo
01-21-2008, 17:50
Темата мн ме кефи..Не помня всички ама най-фрапиращото беше-тя ми каза "искам да се разделим щот май месец(тогава беше октомври)заминавам при брат ми в италия и искам да се разделим сега за да не ни е по-тежко после,като хлутнем повече" #-o или пък..."с теб ми е мн готино,обичам те мн ама не си човека за мен".Има и още - "прекалени си умен за мен" :D или пък "не може повече да сме гаджета шот сме колеги" :shock: [/b]