PDA

View Full Version : ПОдходящи подараци ли са тези за РД-то на моя приятел



SwEeT_PriNceSsS
01-20-2008, 18:41
Здравейте.. значи скоро приятелят ми ще има РД и още от сега започнах да мисля какво да му подаря.. понеже съм му подарявала гривни, дрехи, парфюми та дори и плюшки.. и ми беше доста трудно да избера какво да му взема но ето че измислих :grin: :grin: :grin: Значи разполагам със спестявания за този момент и ще ги използвам и малко от майка и така.. ;) Спрях се на 3 неща кажете Вие дали ги бива и дали съм ги съчетала..
1. Портфейл с моя снимка вътре.. ( мисля че е сладко.. пак и много ми допада идеята)
2. Един кожен колан .. нещо по-гъзарско такова.. 8-)
3. Мажки прашки.. ( защотото той има мерак за такова нещо от много време пак и има готин задник :evil: :evil: :evil: )
Кажете какво мислите за подаръците ще се зарадвате ли ако ви подарят такива неща.. и ако нещо от 3-те не ви харесва кажете и АКО може до заместете с нещо друго според вас ... Мерси предварително..

И се извинявам ако темата не е за този раздел.. :twisted: :twisted:

donkihot
01-20-2008, 18:44
хахахахаха...предложението за колана беше мое :) страхотен подарък

DivoTo_KoTe
01-20-2008, 18:46
хахахахаха...предложението за колана беше мое :) страхотен подарък


И на мен то ми най-допадна от трите. :-P

donkihot
01-20-2008, 18:47
така де...моя и на великия състезател!

SwEeT_PriNceSsS
01-20-2008, 19:01
ахахаах Десинкоу и ти ли си била тука :shock: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

sh3_1s_7h3_0n3
01-20-2008, 20:27
Първите 2 ми допадат повече. 3тото бих го подарила в някой по-специален момент, на по-специално място... ^^ =P~