PDA

View Full Version : беше ми хубаво,но.. :(



So unbelievable love..
01-20-2008, 18:52
Здр,мили хора!имам проблем и затова реших да напиша първата си тема.Става въпрос за това,че скъсах с гаджето си :cry: ние сме доста различни с него,но преди 2 месеца и няколко дена се получиха "нещата" Той е с 2 год по-голям от мене (на 16 е ) и учи в друг град,но през уикенда си идва (има и изключения де) В началото неможех да повярвам,че ще бъдем заедно, защото преди това бях мн влюбена в него :) но всичко потръгна доста добре - излизахме,беше ми СТРАШНО ХУБАВО и на него също :) Той до сега не е имал толкова дълга връзка вс е било само чук и бегай :-s пък и за мене му пукаше,и дори не сме правели секс,защото аз му казах,че не съм готова и той ме разбра :) И сега идва лошото - аз съм понякога мн странен характер,незнам какво искам (сигурно е от годините).Та днес скъсахме,защото всичките дни,когато си беше в града не се видяхме,защото аз все си измислях тъпи оправдания ](*,) ](*,) :cry: и накрая той ми се обади и ми каза "има ли смисъл да сме заедно като няма да се виждаме?!" аз се опитах да му предложа тази вечер да излезнем,но той каза,че няма смисъл :( говорихме си (или по - точно си мълчахме) 20 мин, аз му казах,че съжалявам,че съм изпуснала възможността да му покажа чувствата си.Той ми каза,че ще е по-добре отношенията ни да са по старому - да бъдем просто добри познати :cry: мойте думи накрая бяха- ами ако си промениш мнението ,затова дали искаш да си с мен,може да ми се обадиш (тъпо е ама как да му кажа че бих го чакала доста дълго време :( ) После ходих на кафе и се засякохме и той не каза нито дума,а др фр само как сте и толкова и беше супер странно и глупаво и .. все едно до вчера не сме били постоянно заедно :cry: Незнам,какво да направя, за да си го върна,моля ви да ми дадете съвет,или просто напишете какво мислите :( Ще съм ви много благодарна,наистина

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
01-20-2008, 18:55
не е готов на жертви ... то и сте на егоистчета на тая възраст :D ама както и да е ... начин да си го върнеш може и да има ама не го знам :D май само трябва да запиш мира помежду си ... другото той си го решава.. ако се месиш може каузата ти да има обратен ефект ... абе живота е баси стратегията ... :-P

So unbelievable love..
01-21-2008, 16:32
нямате ли мнение по въпроса,неможе ли да ми дадете някакъв съвет :(

Presley
01-21-2008, 17:27
Глупаво е било това,че си си иэмисляла оправдания,эа да не се виждате.Дори не энам эащо си го правила,при положение,че твърдиш,че искаш да сте эаедно.Но както и да е.
Нямаш какво да направиш,освен да говориш с него отново.Кажи му,че искаш да поговорите сериоэно.И недей да овърташ и да правиш намеци,ами си му кажи всичко направо-че съжаляваш,че си съэнала грешката си,блааа...кажи му,че искаш да сте эаедно.Ако и той иска,може и да склони :D И един съвет-ако отново се съберете,вече мисли какво правиш.

•._.•No_NaMe•._.•
01-21-2008, 17:36
mi ti za6to si si izmislqla opravdaniq i ne si iskala da izliza6 s nego :neutral: .ot edna strana e prav vse pak kolkoto i rqdko da ste mogli da se vijdate ti si go otbqgvala :? .no vse pak opitai se da pogovori6 s nego i ako naistina te obi4a moje i da te razbere :smt008 ;-) :wink: .

So unbelievable love..
01-21-2008, 18:18
мерси :) :( да се надяваме ,че всичко ще се оправи,той днес ми се обади само за да ме чуе :) времето ще покаже

TheNewReligion
01-21-2008, 18:20
mnogo ste zle ! puu emi pogovorete tva 4e za momenta toi ti e bil qdosan (no se e opitval da ne go pokazva ) tui 4e sq mu se obadi kfo 4aka6 ?
kaji mu absolutno vsi4ko i 4e iska6 da budete za1 i toi nadqvam se 6te te razbere ! =D> =D> =D> =D> =D> =D>

MiMcHeToOo
01-21-2008, 18:23
Глупаво е било това,че си си иэмисляла оправдания,эа да не се виждате.Дори не энам эащо си го правила,при положение,че твърдиш,че искаш да сте эаедно.Но както и да е.
Нямаш какво да направиш,освен да говориш с него отново.Кажи му,че искаш да поговорите сериоэно.И недей да овърташ и да правиш намеци,ами си му кажи всичко направо-че съжаляваш,че си съэнала грешката си,блааа...кажи му,че искаш да сте эаедно.Ако и той иска,може и да склони :D И един съвет-ако отново се съберете,вече мисли какво правиш.

Точно така и аз мисля.