PDA

View Full Version : Бихте ли обърнали внимание на 1 момиче, докато обичате друго



hinata___
01-20-2008, 18:54
Haresvam si edno mom4e...toi be6e gaje na edna moq priqtelka no tq go skusa za6toto ne izpitva ni6to kum nego.Dnes se bqhme subrali v edna priqtelka dosta hora i toi be6e tam.Govorihme si,no ne mu spomenah za moite 4uvstva.Posle toi vidq 4e sam si napisala na skype 4e haresvam nqkoi i me popita koi e toi,az mu kazah 4e nqma zna4enie i toi mi kaza "aaa nqma nikoi da haresva6" i mi se usmihna.Neznam kak da go priema.Mom4eta vie kak bihte postupili bihte li oburnali vnimanie na momi4e kam koeto moje bi imate simpatii no vse o6te obi4ate druga... :?: :?: :?:

т.7
krem4et0

didonsbn
01-20-2008, 19:02
кх .. позната история .. ;) ами аз му казах само че бях толкова ТЪПА ЧЕ МУ КАЗАХ ЧАК след три месеца и аз нз що .. :-D обаче ся сме си заедно и вс е ок :) тааа мисълта ми е да му кажеш :)

anSsito
01-20-2008, 19:10
Най добре е да му кажеш.. няма смисъл да седиш да чакаш и да се чудиш.. никога не изпускай шансовете си.. Пък и след като му кажеш не знаеш какъв ще е отговора - може да се изненадаш приятно :) Аре късметче :)

Ivs Jonas
01-20-2008, 19:31
kfo kato mu kaje6...ne e ne6to ot koeto ti zavisi jivota..puk i koi znae..moje tova da e na4aloto na ne6to krasivo :P

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
01-20-2008, 19:36
абе аз така казах на една та до ден днешен духам попарата .... това с чувствата е сложно ... кажи му и това е :wink: няма какво да мислиш се ще е гадно

IrReplacaBle
01-20-2008, 20:13
абе аз така казах на една та до ден днешен духам попарата .... това с чувствата е сложно ... кажи му и това е :wink: няма какво да мислиш се ще е гадноподкрепям \:D/

olympia
01-20-2008, 20:48
Казвай му!!Има два варианта или да тръгнете, или да те одреже(но до колкото прочетох по горе ми се струва малко вероятният начин)но пък ако не му кажеш пак няма да си с него така че според мене още сега му кажи. Айде успех

freedom
01-20-2008, 21:17
Ами според мен ще е добре да му кажеш какво изпитваш към него или поне да му намекнеш...Не се опитвай в никакъв случай да бягаш от момчето,защото ще дойде време,в което може би ще разбереш че си влюбена,но че нямаш абсолютно никакви шансове вече...Така,че аз мисля,че ще бъде по-добре да му намекнеш леко още сега...А по-нататък вече да се съобразяваш със ситуациите..Ако сте няккъде на купон,може да се възползваш от влиянието на алкохола или каквото и да е друго...за да направиш нещо с него,било то целувка или секс...това е въпрос на собствено мнение и на следващия ден да го попиташ пък какво е означавала вечерта за него... Успех!

MiMcHeToOo
01-21-2008, 18:57
Е да му се невиди :D Не си вече толкоз влюбен в оная след като за други мислиш.. Действай кво чакаш?