PDA

View Full Version : Кой обичам???



didonsbn
01-20-2008, 19:24
Мда.. значи проблема ми е м/у бившето и сегашното ми гадже .. наскоро бившия ми каза че още ме обича и иска пак да тръгнем и аз съм малко(много) ... обаркана а сегашното постоянно ми повтаря че мн ме обича и в момента се чудя кой обичам ... мда та въпроса ми е .. да ви се е случвало това? 8-[ щото е мн гадну поне за мен ..

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
01-20-2008, 19:28
и двамате те обичат ... но по-искрен би трябвало да е бившия ... защото най-добре оценяваме нещо, когато го изгубим ... а сегашния ти приятел или знае за бившия и иска да те задържи или и той е искрен ... абе избора си е твой, никой не може да ти дате най-точния съвет... ти го усети ... избери този който те кара за се чувстваш по-добре :oops:

Princess_Daisy
01-20-2008, 19:30
Mneniqta ni s1vpadat i az taka milsq

GameMaster
01-20-2008, 19:32
Emi ....ne sam popadala v takava situaciq NO mislq che trqbva da izberesh momcheto koeto te kara da se chustvash po-dobre i s koeto vremeto prekarano s nego shte e prekrasno ;-) Uspeh!!!

ka71nka
01-20-2008, 19:32
Едвали някой ще ти каже кой да избереш.Тва може само ти да го решиш.За тва трябва да си наясно кой наистина обичаш ;-)

Princess_Daisy
01-20-2008, 19:39
S1rceto 6te ti podskaje pravilniq p1t!

anSsito
01-20-2008, 19:39
Нaдали ние ще успеем да ти кажем кой те обича.. това сама трябва да го прецениш по държанието на двамата...
А иначе относно ти кого обичаш.. Според мен не изпитваш толкова силни чувства нито към единия нито към другия.. Когато човек обича някой той е сигурен в чувствата си и нищо не може да го накара да се съмнява в тях..

marmalad4e
01-20-2008, 19:50
Едвали някой ще ти каже кой да избереш.Тва може само ти да го решиш.За тва трябва да си наясно кой наистина обичаш ;-)


+1 :wink:

aLakaZam
01-20-2008, 19:59
Е ние пък от къде да знаем кой обичаш и кой те обича?!

JoeBanana
01-20-2008, 20:01
онче, бонче, счупено пиронче, риба щука, махай се оттука!
аз така решавам като съм пред любовна дилема

aciko
01-20-2008, 20:30
Кой да обичаш,ми мен много ясно 8-)

jd9238
01-20-2008, 20:32
Мда.. значи проблема ми е м/у бившето и сегашното ми гадже .. наскоро бившия ми каза че още ме обича и иска пак да тръгнем и аз съм малко(много) ... обаркана а сегашното постоянно ми повтаря че мн ме обича и в момента се чудя кой обичам ... мда та въпроса ми е .. да ви се е случвало това? 8-[ щото е мн гадну поне за мен ..


аве тръгвай и с двамата :D

Vladkoy
01-21-2008, 05:59
Дето се е късало пак ще се къса.

HardlyAwakened
01-21-2008, 06:22
Дето се е късало пак ще се къса.

;-)

ani4ka_bani4ka
01-21-2008, 06:32
Emi ....ne sam popadala v takava situaciq NO mislq che trqbva da izberesh momcheto koeto te kara da se chustvash po-dobre i s koeto vremeto prekarano s nego shte e prekrasno ;-) Uspeh!!!

защо никога не чета мнения, където да пише: "избери по-големия кретен, тоя дето ще ти е много гадно като си с него!"...
никога нямаше да се сетя, че трябва да избереш някой, с който да ти е яко... колко съм зле #-o

може би момичето харесва и двамата еднакво.
но може и да греша, може просто да е искала да пусне тая тема, за да чете безполезни мнения.

по темата:
според мен трябва да си оставиш вратичка...
на тая възраст гаджета под път и над път и постоянно се сменят. ако не си сигурна кого харесваш повече просто си остави варианти.
остани си със сегашното гадже, защото, ако го оставиш, той може да не те чака. но му кажи за това с бившия, просто за да не излезе, че го лъжеш. а на бившия кажи, че и ти изпитваш все още чувства към него, което явно е така, но нямаш намерения да се разделяш в момента със сегашния ти, защото нещата вървят много добре и ти е хубаво с него. с повечко късмет бившия ще чака да се върнеш при него, ако нещо се прецака със сегашния. а ако нищо не се прецака, значи си с по-добрия.

vvs_go
01-21-2008, 06:56
az sym za noviq

kifla
01-21-2008, 07:13
Сама трябва да решиш кой обичаш повече .От една страна бифшия ти е осъзнал ,че те обича още но може това да е така само защото те е видял с другия ,а не че наистина го изпитва ...все пак винаги искаме да имаме това ,което неможем да притежаваме :?
Пък и след като сте скъсали веднъж и да сте пак заедно едва ли ще е същото -илище е супер яко или супер гадно и после теб ще те боли.