PDA

View Full Version : помогне те



olympia
01-20-2008, 20:03
Здравей те знам че ви е писнало от подобни умални истори но все пак ще съм ви много благодарен ако някой може да ми даде савет. :) От две години обичам едно момиче два пъти ходих със нея през тези две години но много лошо се издъних със държанието си и аз незнам защо го направих.Ам във момента тя не испитва нищо към мен освен че ме ревнува от други момичета.Не иска да ходи със мене защото мисли че като приятел се държа по добре със нея и просто незнам как да и обесня че тогавашното ми държание е било просто моментно ако и кажа отново че я обичам тя се възгордява и пак не иска да ходи със мен обаче като съм със друго момиче много ме ревнува.Незнам вече се поболях със това момиче айде ако някой може да ми даде някакъв савет или просто да ми помогне някак си ще му бъда много благодарен

С Уважение: ВаНкО

ABF
01-20-2008, 20:12
Сядате и обсъждата всичко.Попитай я дали изпитва някакви чувства и ако ти каже да я попитай защо не иска да сте нещо повече от приятели

jd9238
01-20-2008, 20:24
еееее то и аз се държа като простак, ама поне знам кога и къде :p

doktora1mw
01-20-2008, 20:27
щом казваш че те ревнува страшо значи или

още има чувства към теб но й се струва че като приятел ще бъдеш около нея за по-дълго

е някоя фръцла дето те има само за трофей в колекцията си

olympia
01-20-2008, 20:52
не не човек тя не е такава и забравих да кажа че във момента не ходи със никого (няма чувства към някой страничен) и за жалост май и към мен няма или е просто трпка незнам и аз как да си го обесня знам само че за 2 години само дето не ми побеля косата и незнам май че още малко и имам чувството че ще полудея ..

olympia
01-20-2008, 20:57
амм забравих да кажа че лятото една вечер така под въздействието на алкохол(когато човек не лъже)тя каза ОБИЧАМ ТЕ но рано или късно ще скъсаме и дори и здрасти няма да си казваме а аз не искам да те губя дори и като приятел.Но от лятото до сега мина много време и съм сигорен че вече не ме харесва нито обича и просто незнам как да я спечеля знам само че НЯМА ДА СЕ ОТКАЖА надеждата умира последна :)

babylove
01-21-2008, 17:50
ami sedni i si pogovorete... kaji i 4e ako iska moje da tr1gnete ili pone da spre da te revnuva. da izbere da se razdelite okon4atelno ili da se saberete. no ako neiska q zareji i si nameri druga! dano da se saberete \:D/

gostut
01-21-2008, 18:23
еми заиграваш се с друго момиче и когато дойде момента на ревност на таз млада госпожица й казваш "има само 1 вариант да не ме гледаш с друго момиче и той е ти да си с мен" и така

MiMcHeToOo
01-21-2008, 18:34
еми заиграваш се с друго момиче и когато дойде момента на ревност на таз млада госпожица й казваш "има само 1 вариант да не ме гледаш с друго момиче и той е ти да си с мен" и така

Евала :grin:

olympia
01-21-2008, 19:45
мхм благодаря ви :)