PDA

View Full Version : ще кажите ли на приятелката ви че сте и изневерили...?



gren
01-20-2008, 20:19
хмм...бихте ли казали на приятелката ви че сте и изневерили...(секс или целувка) при условие че наистина даржите на нея...и как по точно бихте и казали? :)

spark_94
01-20-2008, 20:21
По-добре е да се спестат някой работи :P

wEar4o
01-20-2008, 20:23
po dobre i kaji neq laji kazvash 4e darjish na neq az bih i kazal (az ne bih napravil tova koeto ti) no tvoi problem kaji i

Undying
01-20-2008, 20:24
По-добре е да се спестат някой работи :P
+1 :oops: :smt003

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
01-20-2008, 20:25
да бих ... даже и да ни коства връзката :(

gren
01-20-2008, 20:26
ххааххаах аз не сам и изневерил но допреди малко бяхме заедно и си говорихме за това...дали ще и кажа или не...и сега се замислих дали трябва да и кажа или не :)

lithium4e
01-20-2008, 20:29
ами..по принцип е най-добре да си кажеш..иначе ще ти тежи много и всеки път когато ти каже,че те обича това ще те изяжда отвътре..

Undying
01-20-2008, 20:30
ами..по принцип е най-добре да си кажеш..иначе ще ти тежи много и всеки път когато ти каже,че те обича това ще те изяжда отвътре..
Според мен това си е до човек...

Arriva
01-20-2008, 20:36
Ami da .. trqbva da i kaje6 ;-) Nqma li pone malko da ti teji na savestta da q gleda6 v o4ite i da q luje6 #-o Tq trqbva da znae puk dali 6te iska da prodaljite vrazkata si zaedno si re6ava tq ;-) Puk i ako q obi4a6 i darji6 na neq .. trudno 6te i izneveri6 :wink:

amatorium
01-20-2008, 20:59
Hm. dosega ne sum izneverqval na priatelka. Ako se sluchi obache mislq, che bih i go spestil. Vse pak ako ima iznevqra to tq ne bi bila na nishto poveche ot sexualno estestvo - sledovatelno nqma prichina da q tormozq s podoben fakt. Ako e neshto po-seriozno to bilo predpostavka za prekratqvane na vruzkata - v tozi sluchai bih bil otkroven s neq i bih i otbelqzal, che v sluchaq vinata e izcqlo v men. Ne bih q ostavil da se chuvstva naranena i da si misli, che tq e vinovna po nqkakuv nachin. :-)

Bernabeu
01-20-2008, 21:01
ако ДЪРЖА на нея няма да го направя!!! :wink:

panther
01-20-2008, 21:04
Бе каква изневяра е целувката?
Освен тва - като си признаваш само прехвърляш отговорността за своите действия на приятелката си. Така че по-добре си трай. Лично според мен е тъпо да изневеряваш и после да си признаваш. Така ли иначе няма да ти вярва вече.

Viktor4o0
01-20-2008, 21:07
трябва да се лъже ама ако наистина държиш на нея по-добре не лъжи :-P
:smt007 :neutral:

faxy
01-21-2008, 13:32
Az mislq 4e e pravilno da se kazva....!!!Osobeno na edno momi4e mnogo mu govori fakta 4e sam si si priznal....p1k ako ne i kaje6 i razbere ot drugo mqsto togava...............stava LOSHO!!!P1k i da kak nqma

partychild
01-21-2008, 13:47
Първо аз не бих го направила... но в случая бих му казала всичко...

FelisDirus
01-21-2008, 14:03
Hm. dosega ne sum izneverqval na priatelka. Ako se sluchi obache mislq, che bih i go spestil. Vse pak ako ima iznevqra to tq ne bi bila na nishto poveche ot sexualno estestvo - sledovatelno nqma prichina da q tormozq s podoben fakt. Ako e neshto po-seriozno to bilo predpostavka za prekratqvane na vruzkata - v tozi sluchai bih bil otkroven s neq i bih i otbelqzal, che v sluchaq vinata e izcqlo v men. Ne bih q ostavil da se chuvstva naranena i da si misli, che tq e vinovna po nqkakuv nachin. :-)


Ехаа, браво бе! =D> Много ми харесва как разсъждаваш, умно момче си.
Напълно споделям мнението ти.

Не е нужно да тормозите половинките си заради собствената си слабост и глупост.

BaTe_Martoo
01-21-2008, 19:18
Nqma da si priznaq :D

martoo
01-21-2008, 19:22
emi az go napravix za jalost priznax si ama ve4e ne be6e su6toto tq po4na da me revnuva ii skusaxme sled veme :neutral:

Rise_Against
01-21-2008, 20:21
Hm. dosega ne sum izneverqval na priatelka. Ako se sluchi obache mislq, che bih i go spestil. Vse pak ako ima iznevqra to tq ne bi bila na nishto poveche ot sexualno estestvo - sledovatelno nqma prichina da q tormozq s podoben fakt. Ako e neshto po-seriozno to bilo predpostavka za prekratqvane na vruzkata - v tozi sluchai bih bil otkroven s neq i bih i otbelqzal, che v sluchaq vinata e izcqlo v men. Ne bih q ostavil da se chuvstva naranena i da si misli, che tq e vinovna po nqkakuv nachin. :-)
поздрваление за казаното! =D> аз бих постъпила по същия начин!!! ;-)

tesco
01-22-2008, 02:17
Най-добре всичко да се знае.Ако ми изневери и ми каже,няма да скъсам с нея,но ще си имам едно на ум в мой плюс :evil: <може пък да пробваме суинг,ако сърце ми даде>,но ако разбера от друг и в последствие се окаже вярно,тъжно ще ми е,но...кой от къде дошъл.Изневериш ли веднъж,няма да е за последно.
Аз поне не искам да съм с такъв човек

Bianco
01-22-2008, 10:08
spored men trqbva da se znae ako vryzkata se krepi pone malko na doverie,a i ako kaja az za iznevqra i tq 6te go napravi ili 6te se izpusne rano ili kysno.Osven tova ve4e sym go pravil-i iznevqrata i priznanieto-ne e ni6to stra6no,stiga da te razbere pravilno ;)

lwsu
01-22-2008, 16:46
и аз съм го правил, все пак истината е за силните хора, а от останалите няма полза .. или - или.. т'ва е положението ;)

tesco
01-22-2008, 18:36
Да бе,ще го мушна там,където някакъв е влизал,докато сме били заедно.Не знам с какви очи ще ми се отдаде отново...

Lashes
01-22-2008, 18:41
1.никога няма да му изневеря
2.ако го направя..ще му кажа зашото си обещах да не го лъжа и да не крия нищо от него

SilverAngel
01-22-2008, 19:40
Ако държи на нея няма да и изневери и няма да прави глупости... а ако все пак го направи.... 1 път ок, ама повтори ли се... значи само се залъгва че държи на нея...

hforce
01-22-2008, 22:01
bih i kazal 6tot se bqhme razbrali 4e 6te si pro6tavame ako drugiq spodeli, a ne go nau4ime ot nqkoi dr...
dam, jalko 4e se razdelihme :(

Barbie
01-22-2008, 22:29
Hm. dosega ne sum izneverqval na priatelka. Ako se sluchi obache mislq, che bih i go spestil. Vse pak ako ima iznevqra to tq ne bi bila na nishto poveche ot sexualno estestvo - sledovatelno nqma prichina da q tormozq s podoben fakt. Ako e neshto po-seriozno to bilo predpostavka za prekratqvane na vruzkata - v tozi sluchai bih bil otkroven s neq i bih i otbelqzal, che v sluchaq vinata e izcqlo v men. Ne bih q ostavil da se chuvstva naranena i da si misli, che tq e vinovna po nqkakuv nachin. :-)


Ехаа, браво бе! =D> Много ми харесва как разсъждаваш, умно момче си.
Напълно споделям мнението ти.

Не е нужно да тормозите половинките си заради собствената си слабост и глупост.

Проблемът е, че когато половинката разбере истината, ще се чувства двойно по измамена, предадена и наранена - веднъж, за дето е изневерил...и втори път, защото през цялото време, докато тя е мислела единствено за него, показвала му е любовта си, вярвала му е и е мислела, че и той е отдаден само на нея, той всъщност е знаел, че това не е така. А аз съм убедена, че истината винаги излиза наяве рано или късно. Бих предпочела да ми признаят изневяра...въпреки че не гарантирам, че това няма да бъде началото на края, дори и да се опитам да простя.

Аз лично бих признала. Връзка, изградена на лъжа (или подобна тайна) евентуално в някакъв момент би донесла огромна болка. По-добре навреме да признаеш истината.

rubi
01-22-2008, 23:52
зависи кой какво разбира от изневяра...аз съм склонна да простя една целувка и секс стига да са признати и аз да съм сигурна че човека държи на мен и затова ми е казал...според мен изневяра е в чувствата и ако е на такава почва.... казал е примерно на някоя друга че я обича а го казва и на мен...ще има шут..просто кой от къде е...
понякога моите приятели ме съдят за начина ми на мислене ама такава съм нз що.... :-| :-| :-| :-|

hahavteen
01-23-2008, 04:05
Ne bih kazala i ne bih iskala da mi kajat.Ne mi triabva da znam nito mislia 4e 4oveka do men bi iskal da razbere takova ne6to.Ako my izneveria i sled tova re6a 4e ne moga pove4e da buda s nego i da go luja 6te prekratia vruzkata po dryga pri4ina...

sentient_
01-23-2008, 05:14
По-добре е да се спестат някой работи :P
;-)

thorpe
01-23-2008, 11:27
добре сега къв е смисъла да си с даден човек,който твърдиш че обичаш,ако ще го лъжеш!!!!!Признавам си лъгал съм приятелката си ама не сън го правил с цел да я въртя и заблуждавам,а защото не искам тя да страда,но такива неща тряа да се казват според мен,пък нека тя да прецени дали иска да е смен,макар че изневярата е супер тъпо нещо,някои ще кажат мн е яко ама после ако кажат на полувинката си да видим дали ще им е толкова яко :-#

desert_eagle
01-23-2008, 11:30
ако наистина "държиш на нея" не мисля че темата има смисъл. Не би го направил, и изобщо нямаше да се чудиш дали да и кажеш подобно нещо защото това "стърже" право в сърцето..
Но това е мое мнение. Ако аз бях сгафил все пак бих и казал и ще търпя последствията..

thorpe
01-23-2008, 11:34
ако наистина "държиш на нея" не мисля че темата има смисъл. Не би го направил, и изобщо нямаше да се чудиш дали да и кажеш подобно нещо защото това "стърже" право в сърцето..
Но това е мое мнение. Ако аз бях сгафил все пак бих и казал и ще търпя последствията..
+1

Swingswing
01-23-2008, 11:34
Еми стана каквото стана и беше само заради единия секс без чувства, но въпреки това ме стържеше и й казах.Каза, че и трябва време да си помисли с което съм съгласен и мисля, че постъпих правилно като и казах без значение какви ще са последствията нищо, че си бяхме дали почивка когато се случи.Според мен е много по-добре е да го научи от мен отколкото от някой друг...

krem4et0
01-23-2008, 11:53
Това е изключително сложен въпрос-никога не трябва да разсъждаваме егоистично, но трябва и да щадим половинката си. Ще дам малък пример-ние с моя приятел правим секс без презерватив, когато аз съм на хапчета. Следователно аз нямам никаква защита срещу болести. И той отиде да си развее байряка, не ми каже и ми пробута някое заболяване-какво правим?
Ако обаче настоява за секс с презерватив, аз неминуемо ще заподозра, че има нещо........и пак ще опрем до казването на истината. Защото ок, ако е ползвал кондом при издънката е защитен от някои болести, но не е защитен от инфекции, които няма да се развият при него, а ще дойдат при мене и ще се чудя от къде ми е паднало. От друга страна няма да мога да понеса мисълта да знам, че друга го е докосвала, целувала, доставяло му е удоволствие, достигнал е до оргазъм в обятията на друга жена.....................това би ме убило психически.
Не искам да ми се случва, не искам и аз да изневерявам, но по-скоро не бих искала да зная................абе не знам не мога да си представя изобщо подобно положение. На този етап на нашите отношения, изневярата от която и да е страни ще значи край. Май по-добре е като цяло да знам, защото поне ще съм сигурна, че това не е бил човекът за мен и ще се впусна в ново търсене..........

sLaDkA_GrEsHkA
01-23-2008, 15:02
hm... ne mislq 4e bih izneverila... ne kazvam 4e e nevuzmojno no vse pak ne iskam da go pravq 8-) no razbira se 4e bih kazala absolutno vsi4ko... no po delikaten na4in :P

vaniLL
01-23-2008, 15:06
Не искам да ми се случва, не искам и аз да изневерявам, но по-скоро не бих искала да зная................абе не знам не мога да си представя изобщо подобно положение. На този етап на нашите отношения, изневярата от която и да е страни ще значи край. Май по-добре е като цяло да знам, защото поне ще съм сигурна, че това не е бил човекът за мен и ще се впусна в ново търсене..........

napylno syglasna

tesco
01-23-2008, 17:08
зависи кой какво разбира от изневяра...аз съм склонна да простя една целувка и секс стига да са признати и аз да съм сигурна че човека държи на мен и затова ми е казал...според мен изневяра е в чувствата и ако е на такава почва.... казал е примерно на някоя друга че я обича а го казва и на мен...ще има шут..просто кой от къде е...
понякога моите приятели ме съдят за начина ми на мислене ама такава съм нз що.... :-| :-| :-| :-|
Как ще простиш изневяра бе?Много си заблудена.На колко си???
А до Кремчето:твоя няма да ти изневери НИКОГА,ако си мръсница в леглото.Хем на него му хубаво и ще си развива развратната мъжка фантазия,хем и ти ще пищиш от кеф,породен от неговите изпълнения :)

Lorelei
01-23-2008, 17:14
Ne znam dali bih kazala,zavisi...Kato cqlo se stremq da se vyzdyrjam dori ot bezobidni flirtove,kolkoto i da gi obicham,zashtoto tochno te sa osnovata na kakvato i da bilo iznevqra-fizicheska ili psihicheska.A otnosno dali iskam da znam za iznevqra ot negova strana-razbira se.Pri men igraqt i smekchavashti vinata obstoqtelstva i ako toi sam mi kaje,bi mu se razminalo mn po-leko,za vseki sluchai ne mislq,che zaradi takova neshto bih poiskala krai na vzaimootnosheniqta ni.

Ice_Queen_
01-23-2008, 18:19
не не бих казала..

Shmatko
01-24-2008, 00:08
Преди ми пукаше, а вече не ми дреме дали аз ще изневеря и/или тя на мен. :cry:

macka_88
01-24-2008, 18:37
predpo4itam da mi kaje cqlata istina v o4ite ot kolkoto da me luje...i ako naistina durji na men 6te go napravi i togava sigurno bih mu go prostila!

v3nDe77a
01-25-2008, 10:38
ми защо пьк да се крият такива неща.. пьк и е по добре да го разбере от мен отколкото да го разбере от друг 4овек

NeNaSiTnA_TA
01-25-2008, 20:02
trqbwa da i kaje6 ako naistina darji6 na neq.sled kato si napravil gre6ka tr da si ponese6 posledstviqta.po dobre da go razbere ot teb a ne ot nqkoi drug za6toto 6te boli pove4e.i naistina badi mn vnimatelen ako re6i6 da i kaje6 obqsni i 4e go osaznava6 kato gre6ka i i obe6ta da ne se povtarq,i iskreno se moli6 za vtori 6ans za da i dokaje6 4e tq e edinstvena.mn pati sled iznevqra vrazkata stava po splotena :)

ANTIHUMAN
02-21-2008, 09:56
Daje 6te i kaja kak sym izneveril . Dali tq se e celuvala po dobre ot priqtelkata mi. I kato za kapak 6te se :) i 6te si zamina! Za6to li?
,,Za6toto liubov nqma tq e vyv vyobryjenieto na 4oveka'' V. Molie

Main
02-21-2008, 14:16
Не, разбира се.

padnal_angel
02-21-2008, 15:45
хмм...бихте ли казали на приятелката ви че сте и изневерили...(секс или целувка) при условие че наистина даржите на нея...и как по точно бихте и казали? :)


az nikoga ne sum izneverqvala , no ako se slu4i zaduljitelno 6te kaja
p.s. taka kato se razdelihme s biv6iqt mi i bqh s drug i vzeh , 4e kazah na biv6iq i nqma6e takiva 6amari , a sme bili razdeleni ama karai az sum si az trqbva vsi4ko da si kaja na4i .... ;(

padnal_angel
02-21-2008, 15:46
a pri uslovie , 4e naistina durja na nego nqma da mu izneverq

SkiT
02-21-2008, 15:48
Не бих направил такова нещо защото държа много на нея,а в такъв случай който е извън представите ми-ще й кажа естественно защото не искам да крия от нея нищо...а и ако пред нея не ми е чиста съвеста...къде?

sexita
02-21-2008, 15:51
Мммм...аз не мога да лъжа...казвам си всичко....
Но нямам намерение за сега :-)

pyfpaff
02-21-2008, 17:04
priqtelq mi mi izneveri i mi prizna sled tova..prostih mu i vsichkko si e postaromu..a az ako my izneverq..sus sig shte mu kaja

Ephemeral
02-21-2008, 17:37
Никога не бих си признала,защото отношенията във връзката се променят,ако изобщо връзката оцелее след признанието.А относно това дали аз ще му кажа или той ще разбере от някъде,и в двата случая ще нараните човека до себе си.Така че,ако мислите да си признавате по-добре не изневерявайте!!! :-)

sLaDkA_GrEsHkA
02-21-2008, 17:38
trqbva da ima doverie !

aciko
02-21-2008, 17:40
priqtelq mi mi izneveri i mi prizna sled tova..prostih mu i vsichkko si e postaromu..a az ako my izneverq..sus sig shte mu kaja
Един път си е признал,ама може и да го прави често,без да си признава :D

DevilWish
02-21-2008, 17:40
Da be ako mi kaje i go reja vednaga /predpolagam/ ;) По-хуу да си го запази за себе си ,защот' без т'ва 100% и аз с1м му изневерила поне 1 път ;)

pyfpaff
02-21-2008, 18:09
mi vuzmojno e..no mn silno se samnqvam.tyk vsichko opirda do doverie ,a az mu go imam..a ako durji na men i me obicha(v koeto ne se samnqvam) nqma da go pravi.

Desire_
02-27-2008, 17:45
Ами преди 4 месеца изневерих на приятелят си и му казах(без оправдания и тем подобни)..снана му кофти, но пък се зарадва, че бях откровенна с него и може би това запази връзката ни..Най-добре и кажи, но не забравяй да и кажеш и какво чувстваш след това.... :mrgreen:

FunnYboY
02-28-2008, 05:48
хмм...бихте ли казали на приятелката ви че сте и изневерили...(секс или целувка) при условие че наистина даржите на нея...и как по точно бихте и казали? :)


Ако попита - да, иначе НЕ :-D