PDA

View Full Version : към момчетата :)



анонимка
01-20-2008, 20:24
Здравейте имам въпрос повече към момчетата :)
Значи от около 2 седмици с едно момче си се зарибяваме...Той си пада голям сваляч...В началото не му давах много да ме пипа и прегръща,но после се отпуснах и...Та така вече всеки ден,когато се видим из коридорите в училище сме прегърнати и всички си мислим,че ходим,но ние не сме говорили за това...Единия път започна и да ме целува по бузката...Забелязах,че вече не ходи при други момичета,както правеше до скоро...Аз съм много срамежлива,но искам да излезем,а той не ме кани...Чудя се аз ли да го направя...
Та въпроса ми беше вие кога бихте се държали така с едно момиче?

Callyer
01-20-2008, 20:29
еми когато го харесваме :) щом той не те кани покани го ти :-P :-P

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
01-20-2008, 20:31
еми когато го харесваме :) щом той не те кани покани го ти :-P :-P

абе на тия свалячите доверие им някай :D гледал съм ги ... ту една ту друга :D фънки е отстрани

анонимка
01-20-2008, 20:32
еми когато го харесваме :) щом той не те кани покани го ти :-P :-P

абе на тия свалячите доверие им някай :D гледал съм ги ... ту една ту друга :D фънки е отстраниточно за това се притеснявам.... :?

jd9238
01-20-2008, 20:37
може и той да се срамува и затуй да не те кани........ама щом пък те целува по коридорите на училището нз нз..............кажи му там, че ти се иска да сте някъде навън-сами, не само на училище хихихихихиихихихих ;D току виж те вържи ;D

slun4ice_90
01-21-2008, 14:38
Тия "свалячи",най-много ги обичам. :-D Сега сериозно с такова момче,не бих се "завързала",по простата причина,че си е сваляч и повярвай, няма да си "единствената" за него. :P :razz:

Alabalaportokala
01-21-2008, 14:43
Момиче използвай главичката си малко

Целува те по коридорите, идва да те сваля, прегръща те....ти на това срам ли му викаш ? А ако иска да се зарибява с тебе само за момента ? А ти от къде знаеш че не ходи и не зарибява други момичета? За скайп да си чувала ? Защо не те покани на кафе ? Защото знае че си падаш по него или защото не иска нищо сериозно обвързващо с тебе, а защо не и двете.

slun4ice_90
01-21-2008, 15:05
Момиче използвай главичката си малко

Целува те по коридорите, идва да те сваля, прегръща те....ти на това срам ли му викаш ? А ако иска да се зарибява с тебе само за момента ? А ти от къде знаеш че не ходи и не зарибява други момичета? За скайп да си чувала ? Защо не те покани на кафе ? Защото знае че си падаш по него или защото не иска нищо сериозно обвързващо с тебе, а защо не и двете.Хаха, за първи път се доближаваш до моето мнение. :-D :shock: