PDA

View Full Version : Пиърсинг и татуировки..



amatorium
01-20-2008, 22:29
Namirate li piercing-a i tatuirovkite za sexy v protivopolojniq pol? Ako da kakvi i kude?

wEar4o
01-20-2008, 22:31
pirsingite me privli4at mn tatosite ne tolkova Pirsing rLz :D :D :D

MiMs_Fallen
01-20-2008, 22:33
мм .. да имах едно гадже с piercing на езика :oops: не бих отказала да срещна още някое такова.. пак и на мен лично ми допадат такива неща.. аз например имам на устната(наскоро си я направих \:D/ )

SMoKe_BoY
01-20-2008, 23:45
Iskam da si pravq tattoo obache nemoga da se resha smisal iskam da e neshto kato nqkaf tribal na vrata mi obache pak posle nemoe se mahne i se ne se nadahvam dostatachno :D

amatorium
01-20-2008, 23:57
E pichovete purvo deistvat. Ako iskash neshto prosto go napravi. Az predi kato iskah tatus trqbvashe s bashta mi da ida, no nakraq se okaza, che i toi si napravi.

&ILoveU2
01-21-2008, 00:05
мм много обичам татуировки даже аз смятам да си направя. Последния път като видях на едно момче на гърба му и ми подейства доста възбуждащо
а иначе SMoKe_BoY давай направи си ам къде искаш и какво

hackers
01-21-2008, 03:02
пич една жена я възбъзбужда мъжа не татуса или пиерсинга ;) аз до сега не съм чул някое момиче с което съм да ми се радва на свастиката на гърба , но това е мойто мнение =;

vaniLL
01-21-2008, 06:13
piersing - ne,obache tatto-si :grin:
za momche mi haresva na vynshnata chast na kraka nag glezena , na gyrba syshto ili na botilkata :grin:

CragHack
01-21-2008, 11:26
Към автора на темата - коригирай си заглавието, на БГ се пише пИърсинг, а не пърсинг.

LiLGrizzly
01-21-2008, 11:32
mEn ako e piarsing mi haresva samo pod ustnata ina4e na dr mesta ne ! a tattosi malko nad dupeto mi deisvat adski vazbujda6to :smt003

Rise_Against
01-21-2008, 11:34
аз във вторник си слагам на зърната и приятеля ми няма търпение :---) и да доста секси е мъж целия в татуировки за мен :P а за жена-вижте аватара ми и кажете сами :wink:

CragHack
01-21-2008, 11:59
Ужасно грозно е това на аватара ти. Това не е татуировка, а все едно някой те е залял цялата с лайна. Ще ме прощаваш за израза, но наистина е грозно.

Красивата татуировка (особено за жена) е малка, фина и елегантна.

За пиърсинг се кефя на пъпа и на клитора, но второто вероятно е по-сложно и опасно.

stefity
01-21-2008, 12:08
Хах пък аз след около 2 седмици ще си слагам на езичето и много се кефя :grin: А иначе и на мен ми действат много възбуждащо момчета с татоси,също така и с пиърсинги,само че ако са на езика само :twisted:

amatorium
01-21-2008, 12:24
Хах пък аз след около 2 седмици ще си слагам на езичето и много се кефя :grin: А иначе и на мен ми действат много възбуждащо момчета с татоси,също така и с пиърсинги,само че ако са на езика само :twisted:

Shte pokajesh posle 8)

stefity
01-21-2008, 12:28
Хах пък аз след около 2 седмици ще си слагам на езичето и много се кефя :grin: А иначе и на мен ми действат много възбуждащо момчета с татоси,също така и с пиърсинги,само че ако са на езика само :twisted:

Shte pokajesh posle 8)

На тебе винаги нали знаеш :-P :twisted:

Electronic
01-21-2008, 12:43
аз във вторник си слагам на зърната и приятеля ми няма търпение :---) и да доста секси е мъж целия в татуировки за мен :P а за жена-вижте аватара ми и кажете сами :wink:
според мене тая на аватара ти има прекалено много ... акко имаше поне по
солидно количество или дори нито една щеше да е по добре ;)

hahavteen
01-21-2008, 12:58
Piersingi ne haresvam.Tatyirovki...hmmm moje bi na gurba no zavisi ot motiva i dali e napravena kakto triabva... :|

CragHack
01-21-2008, 13:41
Shte pokajesh posle 8)

На тебе винаги нали знаеш :-P :twisted:

A на мен може да покажеш само ако си сложиш на клитора 8-)

FelisDirus
01-21-2008, 13:48
Имам татуировка, както и пиърс на езика и пъпа. Забелязала съм, че на някои мъже това им въздейства, не знам какво толкова намират... :neutral:

amatorium
01-21-2008, 15:30
Имам татуировка, както и пиърс на езика и пъпа. Забелязала съм, че на някои мъже това им въздейства, не знам какво толкова намират... :neutral:

I az neznam kakvo mi vuzdeistva ama vuzdeistva. Osobeno na hubavo momiche :) Nqkak podskazva, che momicheto shte e edno interesno prikluchenie 8-)

FelisDirus
01-21-2008, 15:33
Имам татуировка, както и пиърс на езика и пъпа. Забелязала съм, че на някои мъже това им въздейства, не знам какво толкова намират... :neutral:

I az neznam kakvo mi vuzdeistva ama vuzdeistva. Osobeno na hubavo momiche :) Nqkak podskazva, che momicheto shte e edno interesno prikluchenie 8-)


хаха, може, може
няма лошо

CragHack
01-21-2008, 15:36
Имам татуировка, както и пиърс на езика и пъпа. Забелязала съм, че на някои мъже това им въздейства, не знам какво толкова намират... :neutral:

Къде ти е татуировката бе цуци? Или за по-лесно направо може да покажеш =D>

FelisDirus
01-21-2008, 15:42
Имам татуировка, както и пиърс на езика и пъпа. Забелязала съм, че на някои мъже това им въздейства, не знам какво толкова намират... :neutral:

Къде ти е татуировката бе цуци? Или за по-лесно направо може да покажеш =D>


Аз съм пускала вече снимки във форума, ама не си хванал авантата явно. хаха
и ми позволи да отбележа, че не съм "цуци"

ето ти я
http://www.picvalley.net/v.php?p=u/366/91487_871.JPG
намира се там, където е апандиситът (хайде да видим сега кой си е учил уроците по биология...)

BaTe_Martoo
01-21-2008, 15:45
Edna fr ima na klitora , no go namiram za brutalno :? Ina4e na ezi4eto , na pup4eto , na mucunkata tova ve4e e sladko

fake
01-21-2008, 15:50
ако е хубав татуса, би ми харесало
http://i29.tinypic.com/a3zdb9.jpg

CragHack
01-21-2008, 15:54
намира се там, където е апандиситът

Татуирала си апендиситът? ама отвътре ли? То така няма смисъл, ако ти го извадят и татуировката ще си замине. Освен ако не си го запазиш в буркан с формалин 8-)

DevilWish
01-21-2008, 17:06
Еми аз имам пиърсинг на езика /и на нослето де ама това няма общо ся/ и също имам татус на кръста . . . всичко наистина го намират за секси :smt001 Аз много искам приятел с обица на езика само и само да видя какво е да те лижат с обица :-P :P

EJI4eTy
01-21-2008, 17:08
намира се там, където е апандиситът

Татуирала си апендиситът? ама отвътре ли? То така няма смисъл, ако ти го извадят и татуировката ще си замине. Освен ако не си го запазиш в буркан с формалин 8-)


абе киорав ли си 8-) мацката е дала снимка и татоировката и е много готина :]



а по темата: и аватарчето ми има нещо свързано :grin:

FelisDirus
01-21-2008, 18:16
намира се там, където е апандиситът

Татуирала си апендиситът? ама отвътре ли? То така няма смисъл, ако ти го извадят и татуировката ще си замине. Освен ако не си го запазиш в буркан с формалин 8-)

Точно така. Не смяташ ли, че съм адски оригинална? :D

amatorium
01-21-2008, 20:20
Имам татуировка, както и пиърс на езика и пъпа. Забелязала съм, че на някои мъже това им въздейства, не знам какво толкова намират... :neutral:

Къде ти е татуировката бе цуци? Или за по-лесно направо може да покажеш =D>


Аз съм пускала вече снимки във форума, ама не си хванал авантата явно. хаха
и ми позволи да отбележа, че не съм "цуци"

ето ти я
http://www.picvalley.net/v.php?p=u/366/91487_871.JPG
намира се там, където е апандиситът (хайде да видим сега кой си е учил уроците по биология...)

Mnogo sladko haresa mi :|

amatorium
01-21-2008, 20:22
Еми аз имам пиърсинг на езика /и на нослето де ама това няма общо ся/ и също имам татус на кръста . . . всичко наистина го намират за секси :smt001 Аз много искам приятел с обица на езика само и само да видя какво е да те лижат с обица :-P :P

Ooo obeca na nosleto :) Mnogo sladko osobeno na nqkoe malko sladko gadjence :twisted: A za lizaneto zavisi - ako ti e chuvstitelno mestenceto i choveka ne liji nejno useshtaneto e grubo O:)

Bernabeu
01-21-2008, 20:24
Namirate li piercing-a i tatuirovkite za sexy v protivopolojniq pol? Ako da kakvi i kude?
oo piercing da! tattoo sa6to! hodil sam s momi4eta s piercing na mn mesta!!! samo na zarnata ne sam bil!!! ina4e sega6nata mi fr ima na wejdata!!! super e spored men!

machine_shot
01-21-2008, 20:35
Ами за пиърсинг добре ,стига да е на 1-2 места.Все пак не излизам с игленик 8-) А за татус.Точно над дупето разпалва страстите :) А някой ден дай боже аз ще се нашаря пооригинално му 8)

rubi
01-21-2008, 20:37
Според мен е супер яко да има човек татуировка...досега не съм уцелвала гагже с татуировка или пиърсинг, но като видя на улицата некой "батко" с татуу направо ми потичат лигите :grin: :grin: аз самата ще си правя...но не съм решила още какво да бъде..пък и трябва още някоя годинка две да минат и мнението на майка ми съвсем да не ме интересува...не че сега ме интересува,но мразя да ми мрънкат :) :smt001 :smt001 :smt001

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
01-21-2008, 20:39
тапа работа ... на мен не ми изглежда доста симпатично .... интересно е , но далеч от възбуждащо... не го одобрявам :|

GreenFairy
01-22-2008, 07:48
Мммдааа, определено татусите по краката на някое момче адкси много ме радват... пиърсинг.... ми радва ме обеца на веждата или халка на носа...
Иначе аз имам един индустриан на лявото ушо и след 2 години ще ходя да ми направят една татуировка която съм си я решила от доста време... Решила съм че ще си направя ето това
http://img30.picoodle.com/img/img30/4/1/22/f_tatoo1m_98f421c.jpg
отстрани

amatorium
01-22-2008, 08:26
Мммдааа, определено татусите по краката на някое момче адкси много ме радват... пиърсинг.... ми радва ме обеца на веждата или халка на носа...
Иначе аз имам един индустриан на лявото ушо и след 2 години ще ходя да ми направят една татуировка която съм си я решила от доста време... Решила съм че ще си направя ето това
http://img30.picoodle.com/img/img30/4/1/22/f_tatoo1m_98f421c.jpg
отстрани

Malka gavra s In i Yan-a :)

CragHack
01-22-2008, 08:48
а по темата: и аватарчето ми има нещо свързано :grin:

Евала, кефиш. Такава като тебе с кеф ще и тегля ебати шпаклата :P

amatorium
01-22-2008, 08:57
а по темата: и аватарчето ми има нещо свързано :grin:

Евала, кефиш. Такава като тебе с кеф ще и тегля ебати шпаклата :P

+1

I moq ima neshto svurzano 8)

i'm so excited!
01-22-2008, 10:14
татусите са възбуждащи ,ама само на готин човек.
само си седя и си мисля как ше прокарам език по мастилото :oops:
виж пиърсингите не ме впечатляват кой знае колко

poltergais
01-22-2008, 10:41
Ам имам си пиърсинг на езка скоро и на веждата ще си слагам... На приателката ми и харесва пиърсинга ми (предполагам :P ) . А татус ще си сложа скоро само да реша какъв ще е :)

princesa_viki
01-22-2008, 11:18
[quote="Crag Hack"]Ужасно грозно е това на аватара ти. Това не е татуировка, а все едно някой те е залял цялата с лайна. Ще ме прощаваш за израза, но наистина е грозно.

Красивата татуировка (особено за жена) е малка, фина и елегантна.
на мен пък много ми харесва. :P
по темата:бих си сложила на езика,веждата,устната,носа, пъпа(но не всичко заедно де)
за татуировки:на всякъде бих но най вече на рамото и на кръста.
и да може да се каже че понякога е възбуждащо мъж да има :P

Boynce
01-22-2008, 17:06
Това е моя татос.Ако случайно не сте разбрали къде точно е,пада се отзад горе долу където е бъбрека и надоло към дупето...
[/img]http://www.picvalley.net/v.php?p=u/371/92515_388.JPG
Имам и обичка на езика :-P :-P

princesa_viki
01-22-2008, 17:10
Това е моя татос.Ако случайно не сте разбрали къде точно е,пада се отзад горе долу където е бъбрека и надоло към дупето...
[/img]http://www.picvalley.net/v.php?p=u/371/92515_388.JPG
Имам и обичка на езика :-P :-P
видях ти тату-то жестока е :-)

MaRiNkA_16
01-22-2008, 17:13
ami da padam si i mi haresvat i drygiq pol da gi ima.po to4no haresvam tattoo na mom4eta.a li4no imam obica na ystnata e drygiq mesec imam zapisan 4as za tattoo 6te e iznenada za rojdeniq den na priqtelq mi.mislq 4e vsqko razkrasqvane na tqloto vodi do polojitelni otzivi.

Boynce
01-22-2008, 17:17
Това е моя татос.Ако случайно не сте разбрали къде точно е,пада се отзад горе долу където е бъбрека и надоло към дупето...
[/img]http://www.picvalley.net/v.php?p=u/371/92515_388.JPG
Имам и обичка на езика :-P :-P
видях ти тату-то жестока е :-)
Видя ми тату-то ?Какво имаш в предвид?

Мерси:)

machine_shot
01-22-2008, 17:44
Някой ден с повечко късмет,ще си напиша Thug life с iglesia gothick style на корема,на гърба 3 ангела и малко под тях ще пише Only god can judge me :P

amatorium
01-26-2008, 02:14
Хах пък аз след около 2 седмици ще си слагам на езичето и много се кефя :grin: А иначе и на мен ми действат много възбуждащо момчета с татоси,също така и с пиърсинги,само че ако са на езика само :twisted:

Shte pokajesh posle 8)

На тебе винаги нали знаеш :-P :twisted:

ludoto_f
01-26-2008, 06:07
xexe :);) az si imam piarcing4e na ezi4eto :) 8) i mnogo si se kefq! 8)
a shto se otnasq za mom4etata.. kefqt me tatosite nai mnogo na kraka no ot kolqnoto do glezena,kato mreja se pravi, a ina4e i na po muskolistite ryce moje ;) na gryb4eto :);) 8) no i piersing na ezika za mom4e ne bi bilo zle.. no zavisi ot mom4eto se pak ;) dali shte mu otiva ot ezika.. i izobshto vynshniq vid :);)

maci
01-26-2008, 10:07
mdam....ako vidq nqkoi qk pich ...tatoosa my idva v + ( mozyka syshto :D )

geisha
02-20-2008, 05:06
hora iskam da vi pitam :neutral: -predi nqkade 3 meseca si slojih obica na pupa.V na4aloto be6e xtra,sled okolo sedmica vze da se za4ervqva,a poslednite dni ima dori kruv! :smt102 Normalno li e tova,znam,4e po princip tam zarastva bavno,no 4ak puk tolkooooooova.... :smt077

EmO_KiD_;(
02-20-2008, 05:12
Искам на пъпа обеца,ама майка ми не дава :D
а мисля,че ще позволи да си направя нотички зад ухото,съвсем малки или звездичка на ръката...пак малка :)

jony
02-20-2008, 05:14
Имам татуировка, както и пиърс на езика и пъпа. Забелязала съм, че на някои мъже това им въздейства, не знам какво толкова намират... :neutral:

Къде ти е татуировката бе цуци? Или за по-лесно направо може да покажеш =D>


Аз съм пускала вече снимки във форума, ама не си хванал авантата явно. хаха
и ми позволи да отбележа, че не съм "цуци"

ето ти я
http://www.picvalley.net/v.php?p=u/366/91487_871.JPG
намира се там, където е апандиситът (хайде да видим сега кой си е учил уроците по биология...)
Айде верно да видим, кой си ги учи :lol:
Органът се казва апендикс, а възпалението му или по-точно на неговите "стени" се нарича апандисит. 8)

sweet_sorcerer
02-20-2008, 17:53
Аз имам на пъпчето :grin: ...и искам и на носа, а мн искам и татос,ама трябва да чакам да стана на 18(т.е още 1 година) :P :grin:

vamp
02-20-2008, 18:02
пич една жена я възбъзбужда мъжа не татуса или пиерсинга ;) аз до сега не съм чул някое момиче с което съм да ми се радва на свастиката на гърба , но това е мойто мнение =;

Аз преди време щях да си правя свастика.Какво значи за теб свастиката?
Само с Хитлер ли я свързваш или и като български символ в древността?
Пиърсинга го намирам гаден,метълски и т.н.Сега по мен нямам никакъв тунинг :) Мислех татуировка която значи нещо за мен да си направя,но се отказах,може би по-нататък!

Rise_Against
02-20-2008, 19:17
та аз както имах намерение за обица на зърното,е имам я... :grin: само че нзн какво стана,та и пъпа си пробих. :D но и 2те обици са страшно сексииии :P

Madn3s5
02-21-2008, 11:00
Даа,обожавам татосите.Гърба на момчето целия в татуировки ммммммм..... :evil: :smt050 :smt050 :grin:

naze
02-21-2008, 11:35
имам обеци на ухото на езика зърната и тва е скоро ше дупча и веждата :) ..... татууси само 2 на плешката и на кракът от задната част на долния мускул :) ..... нз дали го обясних мн добре ам ме разбрахте представляват един череп и от него излиза дим (тва на гърба) и един фалшив разрез в кожата от който излизат няколко змии , една човешка ръка, мухи и хлебарки ....... (тва на кракът)

FelisDirus
02-21-2008, 11:42
Имам татуировка, както и пиърс на езика и пъпа. Забелязала съм, че на някои мъже това им въздейства, не знам какво толкова намират... :neutral:

Къде ти е татуировката бе цуци? Или за по-лесно направо може да покажеш =D>


Аз съм пускала вече снимки във форума, ама не си хванал авантата явно. хаха
и ми позволи да отбележа, че не съм "цуци"

ето ти я
http://www.picvalley.net/v.php?p=u/366/91487_871.JPG
намира се там, където е апандиситът (хайде да видим сега кой си е учил уроците по биология...)
Айде верно да видим, кой си ги учи :lol:
Органът се казва апендикс, а възпалението му или по-точно на неговите "стени" се нарича апандисит. 8)


Подробности, дарлин, това го знам, но някак си е все тая как ще го нарека.

mi6ito2
02-21-2008, 13:06
Имам общо на 2-те уши 7 дупки преди имах на носа но си я махнах.Имам и на езика и веждата.Татус нямам лятото бях си направила временна едно драконче на глезена .И мисля да си направя на плешката скорпион или дракон временна за 3 години ,скоро разбрах че има и такива но искатинска не искам както си немя нмението...не

juchoche
02-21-2008, 13:23
emi po pr piarsing na ezika mi se struva adski qko ili nqkoi tatos .... :) zdrav na nekoq zdrava raka :-D :-D

marina star
02-21-2008, 13:39
mn mi haresvat nestandartni tatuirovki,takiva,koito nqmat mn hora i na nestandartni mesta.a piarsinga go odobrqvam za momi4eta i to samo na papa,za u6ite si se znae,adski me drazni momi4i s obeci po liceto.a na ezika obojavam mn me kefi :-)

Madn3s5
02-21-2008, 17:59
Аз пък като видя момче с пиърсинг по лицето и нз .. изглежда ми педа*ско :?

rakiQ
02-21-2008, 18:04
колкото повече му мислиш какъв ще ти е татоса и го гледаш толкова повече омръзва
за тва го имислете на място

valentinka_1990
02-22-2008, 19:38
Искам да ви питам за временните tatoo.искам лятото като отида на морето да си направя.има ли някой който си е правил да ми каже как се прави,колко струва.зная 4е минава след време ,но колко?и има ли на4ин по собствено желание да си махне6?

ubuntu
02-23-2008, 09:24
Искам да ви питам за временните tatoo.искам лятото като отида на морето да си направя.има ли някой който си е правил да ми каже как се прави,колко струва.зная 4е минава след време ,но колко?и има ли на4ин по собствено желание да си махне6?
Временния е голяма простотия... първо личи си че е временен и второ една седмица я искара я не ...

OtherDimension
02-23-2008, 09:51
аз във вторник си слагам на зърната и приятеля ми няма търпение :---) и да доста секси е мъж целия в татуировки за мен :P а за жена-вижте аватара ми и кажете сами :wink:
ебати гнусната е тая