PDA

View Full Version : писнало ли ви е



lora_89
01-21-2008, 09:41
12 klas sam i taq godina mi epsoledna
i da znaete tolkova mi e protivno ve4e da stoq v tiq 4asobve i iskam da svyr6va ve4e toq ad iskam da si zema maturite gotvq se u4a saznatelno hodq n auroci prosto iksam da svar6i tva daskaklo
da si zavyr6a i da po4na da u4a v nqkakav universitet i da po4na rabota i za tova malko taq godina i bqgam ponqkoga prosto ve4e mi pisna
iskam da rabotq i sama da se izdarjam
kajate mi vie iskate li da svyr6ite i nqkoi dali se 4ustva taka kato men :smt010

vodolei4e_m
01-21-2008, 09:42
12 klas sam i taq godina mi epsoledna
i da znaete tolkova mi e protivno ve4e da stoq v tiq 4asobve i iskam da svyr6va ve4e toq ad iskam da si zema maturite gotvq se u4a saznatelno hodq n auroci prosto iksam da svar6i tva daskaklo
da si zavyr6a i da po4na da u4a v nqkakav universitet i da po4na rabota i za tova malko taq godina i bqgam ponqkoga prosto ve4e mi pisna
iskam da rabotq i sama da se izdarjam
kajate mi vie iskate li da svyr6ite i nqkoi dali se 4ustva taka kato men :smt010
dam az sam 12 klas i se 4uvstvam po podoben na4in - iskam da jiveq ve4e sam, no donqkade i ne iskam da zavar6vam, moje bi strah ot neizvestnoto :) a i ne si misli 4e posle e po lesno :))

gorska
01-21-2008, 10:27
Мечтая да завърша всеки божи ден. Дори до Края може да си направя календарче и всеки ден да отмятам по един ден...

oTPoBHa
01-21-2008, 12:26
мечтая за свобода.. за нищо друго.. училището малко или много ограничава свободата..

chipi_kaoo
01-21-2008, 12:39
Мечтая да завърша всеки божи ден. Дори до Края може да си направя календарче и всеки ден да отмятам по един ден... :-D

gorska
01-21-2008, 14:59
Мечтая да завърша всеки божи ден. Дори до Края може да си направя календарче и всеки ден да отмятам по един ден... :-D

Ти нещо проблем с мене ли, уе? 8-) Или ти е смешно как успях в 2 изречения да използвам 3 пъти една и съща дума? :shock:

Съгласна съм с Отровна. Училището е затвор под прикритие. Всички се опитват да го изкарват полезно, но ние учениците знаем истината! :evil:

voodoodoll1
01-30-2008, 10:39
Ми аз съм девети калс,ама не искам да завършвам(тва скоро няма да стане де :D :D ).Не искам да завършвам,щото ще ми липсват приятелите.Абе в даскалото са едни от най-хубавите години на човека.

chipi_kaoo
01-30-2008, 10:49
Мечтая да завърша всеки божи ден. Дори до Края може да си направя календарче и всеки ден да отмятам по един ден... :-D

Ти нещо проблем с мене ли, уе? 8-) Или ти е смешно как успях в 2 изречения да използвам 3 пъти една и съща дума? :shock:

Съгласна съм с Отровна. Училището е затвор под прикритие. Всички се опитват да го изкарват полезно, но ние учениците знаем истината! :evil: Тва с календарчето ме разби. Всеки ДЕН, ще задраскваш по един ДЕН, за да дойде последния ДЕН, и да нема повече ДНИ, в които да задраскваш по един ДЕН. :razz: сега употребих думата ден, повече от теб :-P

sherry
01-30-2008, 10:51
И на мен ми е нервно, даскалото понякога ми дотяга, защото сега повечето учители са нервни след стачката и всичко е много напрегнато, а като прибавим и че ходя на уроци и едвам смогвам да науча и напиша всичко, което ми трябва за кандидатстване и това, което ми трябва за даскало, става мазало. Не стига времето за нищо. Но иначе даскалото носи и забавни мигове, трябва да го оценим! Моят клас е на групички, но има няколко души, които много ми допадат и с които е много забавно и ще ми липсват, така че трябва да се радваме на последните си мигове в училище и да им се наситим максимално, никога няма да си върнем това време!

Terorist
01-30-2008, 15:08
И аз съм 12ти клас, ама хич не ми се завършва. В тва даскало са ми се случвали най-забавните неща, срещнах се с най-интересните хора... правих най-тъпите ексцентрични изстъпления... абе все хубави работи, а като завършим ше трябва да се учи пак, да се работи... все неща дет не ми се правят

Lorelei
02-01-2008, 18:32
И аз съм 12ти клас, ама хич не ми се завършва. В тва даскало са ми се случвали най-забавните неща, срещнах се с най-интересните хора... правих най-тъпите ексцентрични изстъпления... абе все хубави работи, а като завършим ше трябва да се учи пак, да се работи... все неща дет не ми се правят

Az sym 11ti klas,ama mislq po syshtiq nachin.Kolkoto po-blizko idva kraq tolkova po ne iskam da svyrshva.

ThunderGoddess
02-01-2008, 19:23
Не, не искам да започвам живот, отделен от нашите. Смисъл искам да почна в университет, където да уча само интересни неща - да се оттървавам от тези математики и химии, но не искам да работя като сервитьорка или нещо такова - блах. Искам направо да си почна като завърша специалността си във ВУЗ - ама нейсе - едва ли така ще стане. Иначе съм свикнала с ритъма на даскалото - нервите, безспокойството, умората ... всичко.

SmilezZz
07-09-2010, 14:29
И за какво изрови стара тема,бе кифло ? :? Ох..Боже..

Но все пак:
-Не бързайте толкова да завършвате,защото след време ще искате да си
върнете тези години.. :wink:

princesss8
07-09-2010, 15:04
И за какво изрови стара тема,бе кифло ? :? Ох..Боже..

Но все пак:
-Не бързайте толкова да завършвате,защото след време ще искате да си
върнете тези години.. :wink:

+

DarkWhisper
07-09-2010, 15:14
бе я внимавай как ми пишеш ма :shock:

:razz: :razz: :razz:

cherrye
07-09-2010, 17:10
Сега са ви най хубавите години! И аз си мислех,че трудностите свьршват с училището,но истината е,че тепьрва започват след него.Ще го осьзнаете,но ще мине време. :)

SmilezZz
07-09-2010, 17:26
И за какво изрови стара тема,бе кифло ? :? Ох..Боже..

Но все пак:
-Не бързайте толкова да завършвате,защото след време ще искате да си
върнете тези години.. :wink:
бе я внимавай как ми пишеш ма :shock: Боже,какъв човек ми направи забележка..
Пише ми на "МА" (супер селско и кифленско) и ми вика да внимавам как й пиша :lol:
О.о..

amk933
07-09-2010, 21:09
Кифлата ще изяде дървото. 8)