PDA

View Full Version : Чувствам се объркан, какво се предполага да направя..?



desert_eagle
01-21-2008, 11:25
знам че това е нещо което аз трябва да реша а не вие, но все пак искам съвет. Объркан съм, замъглен..
Преди година.. тя се подигра с мен.Скъсахме. Изпаднах в депресия.. => научих се да се обичам и се взех в ръце след няколко месеца. Година по-късно тя каза че още има чувства към мен, научих се да я обичам каквато е. После станаха проблеми и от 2те страни, но тя уби чувствата (или поне по-силните). Опитах се да се дръпна, тя ми каза че иска да е с мен, че понякога е странна но да бъда с нея защото ме обича. Чувствам че се задушавам. Искам в нов град-нови хора, и работа.. Странното е че като скъсаме, видя ли я с друг ще ме боли много. Не е мания за притежание както ще кажете. Искам да бъде както едно време, да бъде луда работа, да излизам през 2 часа от дома и да ходя до тях с мотора (на 15 км от дома живее през лятото). Искам пак да се чувствам така всякаш момента е безценен когато съм с нея, да чувствам че мога да направя всичко с което се захвана. Искам да го почувствам с нея но най-веротно това няма да стане. Поговорете ще кажете.. според нея никога няма да имаме "нормална връзка". Когато и казах дали е по-добре да скъсаме тогава, тя каза "не бе просто казвам какво мисля".
Искам да съм щастлив с нея и тя с мен. Защо винаги ще има няква бъркотия дето ти преебава всичко..

Insatiable
01-21-2008, 15:10
Така е, колкото и гадно да звучи :(
Винаги има такива моменти във връзката, не се отчайвай и продължавай напред СЪС или БЕЗ твоето момиче :)

desert_eagle
01-21-2008, 17:09
трудно ще е без нея. Не искам пак да продължавам соло..

w0sh
01-21-2008, 17:14
Щях да намекна нещо за вените, но се отказах, защото ми изглеждаш лабилен.

Insatiable
01-21-2008, 17:19
трудно ще е без нея. Не искам пак да продължавам соло..
Премисли на ново всичко и направи съпоставка между това какво е животът ти с нея и какво е животът ти без нея.
По-горе спомена, че нямаш предишните чувства и сега казваш, че не искаш да караш соло... Защо изобщо си с нея?

slun4evo
01-21-2008, 17:34
За съжаления живота е гаден.Имали сте много хубави спомени заедно, но сега те са зад гърба ви.Трябва да продължите напред дори и поотделно. Може пък някъде да се крие точното момиче за теб, огледай се и ще я видиш. Успех!

yuyuto
01-21-2008, 17:47
Само едно се чудя и ума не ми го побира... :-| Малко ли й е сложен живота, че си го усложнява допълнително? #-o Като си те обича, да бъде с теб и тва е... Как така вашата връзка никога няма да е нормална? Кво не му е нормалното на двама души да се обичат и да си бъдят заедно?!? За кво трябва да я прави ненормална? Пфф... По-добре се опитай да я забравиш... Човек, който не знае какво иска само нещастие ще ти донесе (макар че тя вече ти е донесла де :D )... Просто нищо не прави, гледай напред и тва е... :-|

vvs_go
01-21-2008, 20:56
ai ai sveta ne e svyr6il

koalka
01-22-2008, 06:31
Не може вечно да се измъчвате заради това, което става.Трябва или да намерите решение, или да се откажете.Седнете и поговорете, обмисли и виж какви чувства имаш към нея, дали може да си с нея.От написаното разбрах, че тя го иска.Какво ви пречи?Ще видите как е, а пък ако не стане...разделяте се.

MiMcHeToOo
01-23-2008, 10:26
Не може вечно да се измъчвате заради това, което става.Трябва или да намерите решение, или да се откажете.Седнете и поговорете, обмисли и виж какви чувства имаш към нея, дали може да си с нея.От написаното разбрах, че тя го иска.Какво ви пречи?Ще видите как е, а пък ако не стане...разделяте се.

Точно така. А и не може всичко да е перфектно.. Тъкмо ти е много яко и все ще се намери нещо да направи манджа с грозде, свиквай, това е..