PDA

View Full Version : Не знам какво ме прихвана



Evanescencefan
01-21-2008, 12:08
Та така нещо откачих взех нощицата и си направих бретон.Сега не знам какво ще правя,нито от къде ми дойде тая откачена идея,ако някой има представа какво да направя,за да го скрия или поне да направя така,че да изглежда добре ще съм благодарна.Стига ми до веждите някъде.

GaBiIi__
01-21-2008, 12:18
amiii barzo 6te ti oprasne spx no za sega moje6 da go diga6 s fibi tva e nai lesnoto i edinstvenoto za koeto se se6tam v momenta ai uspex4eta :):)

black_mermaid
01-21-2008, 12:35
Предлагам ти да отидеш на фризиор, който да ти го пооформи. Ако не се харесваш го дигай с фибички. :]

nikinkaa
01-21-2008, 13:26
Ми за друго освен с фибички и диадеми не се сещам .. :) :) :) Наистина отиди на фризьор да го оправи и тогава прецени :) :) :)

sladur4e_yo
01-21-2008, 15:52
И аз наскоро си го отрязах моя без фризьор,че не ме кефеше и сега повече си го харесвам.Прави си го с фибички,диадеми,настрани,п обвай с вакса например да го разрошиш по по-нестандартен начин.Аз моя сега така си го правя. :)

mhmhmhmhm
01-21-2008, 17:19
фиби и диадеми ....
аве за к'во действате сами,не мога да разбера!

Pedigree
01-21-2008, 17:30
Да не си се надъхала от клипа на Evanescence-"Everybody's fool"... 8-)


Ами фибички,диадемки със зъби.


Бог дал фризьор. :)

EJI4eTy
01-21-2008, 17:59
спокойно от това не се умира 8-) просто отиди на фризиор да те оформи и толку :-)

wasntme_
01-21-2008, 22:12
фиби и диадеми ....
аве за к'во действате сами,не мога да разбера!

da e i az tva se 4yda.. 6e kaje6 friziora 6e gi razori ako idat..

The Shadows Madame
01-22-2008, 00:28
Поредната заблудена емо овца...
Иди на психиятър!
Че може да ти се прииска и вените да си клъцнеш...

varnen4e
01-22-2008, 07:05
Наистина, и според мен, задължително трябва да се отиде на фризиор... ;)

PinkFloydSound
01-22-2008, 13:14
Поредната заблудена емо овца...
Иди на психиятър!
Че може да ти се прииска и вените да си клъцнеш...
абе май тука единствената заблудена овца си ти, и само ти!!!не скиваш ли, че момичето е написало, че бретона и е до веждите?!?!? отде го изсра туй, че се прай на емо уее!!! ай ся и аз отивам да си пострижа бретона и кво?!?!? ХОП-позьорче ли станах, а?!?!? баси разсъжденията, баси чудото!!!
По темата....мисля, че най-удачното решение е да идеш на фризьор, а докато това стане, си слагай диадеми и ленти и фиби и други джунджурии...може да пробваш и с пяна лак гел...с преса също става...ако нямаш такива работи, след като си измиеш косата вземи един сешоар и гребен или четка и се оформи така, че грешката да се скрие, доколкото е възможно :)

folly__
01-22-2008, 14:32
а аз ти предлагам да нахлупиш някоя готина шапка и си готова.бе голяма работа един бритон,когато си устрижеш цялата глава кажи,тогава ще се мисли...

Evanescencefan
01-22-2008, 15:35
Поредната заблудена емо овца...
Иди на психиятър!
Че може да ти се прииска и вените да си клъцнеш...EMO style SUX[bez emotata da se оbijdat]!I nqmam namerenie da si reja venite,do ostanalite blagodarq!

Evanescencefan
01-22-2008, 15:48
Да не си се надъхала от клипа на Evanescence-"Everybody's fool"... 8-)


Ами фибички,диадемки със зъби.


Бог дал фризьор. :) :D nz sig

MaRiNkA_16
01-22-2008, 17:47
Та така нещо откачих взех нощицата и си направих бретон.Сега не знам какво ще правя,нито от къде ми дойде тая откачена идея,ако някой има представа какво да направя,за да го скрия или поне да направя така,че да изглежда добре ще съм благодарна.Стига ми до веждите някъде.
hva6ta6 go celiq i go prska6 leko sus lak i ravnomerno.obru6ta6 go vzima6 dve 4erni tunki fibi4ki obiknovenni i si gi slaga6 taka 4e da e nazad.moje otsrani da ostavi6 malka 4ast ot bretona moje i ne.dryga ideq v momenta se se6tam za teq golemite diademi koito naskoro vleznaha namoda.vqrvam ima6 4erna blyzka bqla blyzka i taka natatuka .vzima6 si 2-3 diademki(nqkude po 2lv) i sus bluzka vuv su6tiq ton nosi6 i diademkata.za da ne ti e mek i da ti sa razvalq postoqnno pri4eskata pruskai s lak bretona.bratov4edka mi predi sedmica napravi su6tata rabota i ideite sa ottam.na neq i raste burzo bretona taka 4e do mesec 6e e nared yspeh i na tebe.