PDA

View Full Version : Ами сега?!-->Накъде ..<?>



Marinceto
01-21-2008, 12:57
Знам че моята история е мн банална,но просто искам да споделя с някого..наскоро скъсахме с приятеля ми .. супер кофти ми е ..по цял ден мисля за него ..заспивам и се будя с мисълта за него ..ужасно е ..има мн момчета,които ме харесват и се надяват да ходим..но аз просто не виждам другите..за мен той е идиалът за момче..нали знаете:като обичаш някого за теб той е всичко и дори малките му недостатъци ти се струват сладки ..мн ми е гадно ..толкова сълзи ъм изплакала за него ..знам че трябва да се разсеа..да не миля за него,за да мога да го забравя ..но немога ..макар,че ми разби ърчицето ..то не спира да го обича ..колкото и болка да е събрало .. :-# а сега нз накъде?!>. .толкова ми е объркано ..та така..=>>КАКВО БИХТЕ НАПРАВИЛИ АКО БЯХТЕ НА МОЕ МЯСТО???!!!!!...<<=

Princess_Daisy
01-21-2008, 13:17
Hm..naistina e gadno,kogato obi4a6 nqkogo i go zagubi6.No jivot1t e jestok.Prosto prod1lji napred.Pre4kite sa s1zdadeni,za da se preodolqvat.
(:wink: )

nikinkaa
01-21-2008, 13:18
Абсолютно същото е и при мене :cry: :cry: :cry: Многу ми е кофти,но знам че след време няма да ми пука и даже ще се смея на тъпите ми постъпки...Аз така се успокоявам :) Успех ти желая и не се отчайвай !Вече тр да знаеш,че момчетата са гадняри :cry: :cry: :cry:

TheMaggie
01-21-2008, 14:59
Многу успехчитъ и саму нагори.. :lol: А сериозно сега.Боли,когато загубиш любим човек,но по-добре е да го преодолееш и да продължиш напред.Ако много го обичаш бори се за него,но не ставай досадна..Прецени сама положението си. :)

kifla
01-21-2008, 15:11
Marinceto аз съм в същата ситуация като теб и от личен опит бих те посъветвала да не спираш да си го обичаш,а просто се наслаждавай на живота.Аз си мислех ,че ще съм в това састояние но не вече почти не съм ,просто си казах че по-добре да запомня момчето с хубавите спомени и да се сещам само за тях и да не мисля за другите болки и т.н.Започни да излизаш повече с приятели.Намери си нещо което да правиш през свободното си време ,дори бих те посъветвала да излезеш и с някой от въпросните охажори .нищо лошо няма в това ...Едно момче не заслужава да се плаче за него ,дори и от вътре да искаш да си поплачеш ,да изкрещиш ..просто да искаш той да е до теб,но нестава .Просто това е живота .Еденични са случеите ,когато двама влюбени са завинаги заедно...за съжаление