PDA

View Full Version : Черна Магия,какво мислите за нея,дали е мит или реалност?



lsd43
01-21-2008, 14:07
От векове се носят легенди за могъщи магове способни на всякакви чудесасъживяване на мъртви,проклятия, призоваване на демони и мъртъвци и още много други,но дали това е реалност и ко е на каква жертва изисква тази мощ?

Water_lili
01-21-2008, 15:30
Аз лично смятам, че това със съживяванвто на трупове и разни чудовища са си пълни глупости повлияни от разни митове и легенди ,които пак от друга страна са били опит на хората да си обясняват неща, които просто не са разбирали и знаели още по онова време. А относно правенето на черни магии смятам ,че всичко е самовнушение , ако човек не вярва и 1000 магии да му правят нищо няма да стане. #-o

AutumnTears
01-21-2008, 17:17
magiqta su6testvuva no ne se deli na bqla i 4erna a na tova kakvi misli vlagash v neq a otnosno za sujevqvaniqta i teq ne6ta ne sa vuzmojni

ThunderGoddess
01-21-2008, 20:50
Да, вярвам в черната магия. Какво мисля ли? Ми тя е много опасна - практикуват я наранените хора, които са станали зли заради чужи човешки деяния. Тя за мен е принак на крайно отчаяние, когато човек иска да си върне на другите за всичко, което са му причинили. Отоносно това дали е възможно или не резуректа на вече умрели и другите такива неща - да, възможни са според мен. Човек използва 20% от мозъка си. Какво могат да правят другите 80? Просто живеем в един много напрегнат свят, където материалното е над духовното и никой не се старае към духовната сила и не вярва в нея, а с нея могат да се правят свръхчовешки неща. И аз не вярвах, докато един ден не седнах и не опитах да медитирам ... и когато усестите че летите, а в същото време добре осъзнавате, че сте на земята ... ще повярвате във всички магии.

fuckingwhore
01-21-2008, 21:47
Незнам колко е истина това за черните магии и проклятия,но аз вярвам в тях..
Жалко,че рядко се намира човек който да разбира от тях и да ги използва,но ако са били истина то на времето са били на мода..
Сега никой не би тръгнал да търси човек разбиращ от такива неща понеже не вярва в тях..

chuchupei
01-22-2008, 07:04
Аз лично смятам, че това със съживяванвто на трупове и разни чудовища са си пълни глупости повлияни от разни митове и легенди ,които пак от друга страна са били опит на хората да си обясняват неща, които просто не са разбирали и знаели още по онова време. А относно правенето на черни магии смятам ,че всичко е самовнушение , ако човек не вярва и 1000 магии да му правят нищо няма да стане. #-oЗдравей! Много точно и вярно казано всичко е вятър и мъгла.Магии хващат страхливците и магиите са за страхливците!Лесно се маниполират хората ама те не го разбират.Всичко добро ти желая на теб пък и на всички хора по земята само "Мир и Любов".

Christ
01-22-2008, 07:18
A, магове има. :) Оповават силата си на демони, тъй, че не е много сполучливо.

chuchupei
01-22-2008, 07:33
A, магове има. :) Оповават силата си на демони, тъй, че не е много сполучливо.Здравей,Christ тез фалшиви и пръдливи магове вземи един голям чувал и ги напълни вътре и после ги хвърли в река Марица ето това заслужават те!Не си пълни подсъзнанието с глупости!.

chuchupei
01-22-2008, 07:40
Незнам колко е истина това за черните магии и проклятия,но аз вярвам в тях..
Жалко,че рядко се намира човек който да разбира от тях и да ги използва,но ако са били истина то на времето са били на мода..
Сега никой не би тръгнал да търси човек разбиращ от такива неща понеже не вярва в тях..Здравей! Не е нужно някой да ти прави магия за да те хвани достатъчно е,че вярваш в това!Тогава наистина ще те хвани и ще стигнеш до синдром на емоционалния срив и тогава настъпва ужаса.Затова всичко добро ти желая и Мир и Любов.

The Shadows Madame
01-22-2008, 08:45
Да, вярвам в черната магия. Какво мисля ли? Ми тя е много опасна - практикуват я наранените хора, които са станали зли заради чужи човешки деяния. Тя за мен е принак на крайно отчаяние, когато човек иска да си върне на другите за всичко, което са му причинили. Отоносно това дали е възможно или не резуректа на вече умрели и другите такива неща - да, възможни са според мен. Човек използва 20% от мозъка си. Какво могат да правят другите 80? Просто живеем в един много напрегнат свят, където материалното е над духовното и никой не се старае към духовната сила и не вярва в нея, а с нея могат да се правят свръхчовешки неща. И аз не вярвах, докато един ден не седнах и не опитах да медитирам ... и когато усестите че летите, а в същото време добре осъзнавате, че сте на земята ... ще повярвате във всички магии.
+1

gamercheto_
01-31-2008, 19:03
Да, вярвам в черната магия. Какво мисля ли? Ми тя е много опасна - практикуват я наранените хора, които са станали зли заради чужи човешки деяния. Тя за мен е принак на крайно отчаяние, когато човек иска да си върне на другите за всичко, което са му причинили. Отоносно това дали е възможно или не резуректа на вече умрели и другите такива неща - да, възможни са според мен. Човек използва 20% от мозъка си. Какво могат да правят другите 80? Просто живеем в един много напрегнат свят, където материалното е над духовното и никой не се старае към духовната сила и не вярва в нея, а с нея могат да се правят свръхчовешки неща. И аз не вярвах, докато един ден не седнах и не опитах да медитирам ... и когато усестите че летите, а в същото време добре осъзнавате, че сте на земята ... ще повярвате във всички магии.

Много вярно...докато някой не изпита нещо на гърба си не го разбира и не може да разбере защо някой др го прави и вярва :)

ThunderGoddess
02-01-2008, 18:07
Някъде в сайт са такива окултни неща бях видяла един много як подпис, който гласеше, цитирам по памет: Няма добро, няма зло - има само сила, която силните овладяват, а слабите не могат. Затова казах, че черната магия е признак на отчаяние. Всеки човек, независимо дали добър или лош може да реализира възможностите си и да използва силата от Вселената за своите цели. Само отчаяните и наранените искат да причинят лошо на другите :? . Затова казваме, че тяхните деяния са "черни"

LadY_AnonYmitY
02-10-2008, 23:38
Ефикасни са ако знаеш как да ги приложиш и на кой!!!

psychopath
02-11-2008, 00:01
^+1 :)

petity12
02-11-2008, 14:29
Spored men vyprosa ne e dali sa6testvyvat ami...ako gi nqma...Kolko lud trqbva da si za da si izmisli6 takiva djundurii?? :-D
ina4e za6to pyk da ne sa6testvyvat magovete....(kato izklu4im harry potter).. vse pak vsi4ko si e napalno vazmojno 8)

Omen
02-11-2008, 21:53
edna umna fraza:"dokato ne moje6 da dokaje6 4e NE s16testvuva ne moje6 da go otre4e6"

CaSsIe
02-12-2008, 10:16
magiqta su6testvuva no ne se deli na bqla i 4erna a na tova kakvi misli vlagash v neq a otnosno za sujevqvaniqta i teq ne6ta ne sa vuzmojni
+1

demons_of_my_soul
02-13-2008, 08:34
Черна магия има, това е така нареченото от нас бълагарите "УРУКИ" - т.е. отрицателна енерги прехвърлена на друг човек... всеки може да "уручаса" друг, дори несъзнателно...
А "Магове" е имало и вероятно още има... това са хора които проста са овалдяли отрицателната и полужителната енергия в себе си!
Един от най великите магове и водач на богомилското движение в средните векове е братът на цар Петъ I - Венеамин или както всички го знаят "Боян - Мага". Някой казват че е можел да се превръща във вълк или в кавото си животно пожелае, но аз мисля и верочтно е така, че той просто е карал хората да мислята така...
Владееш ли себе до съваршенство - ти си "Маг"

quench
02-13-2008, 09:04
ахааа, и тея "магове"канализират отрицателната и положителната си енергия през НАРУТУ-Чакрата си,а? ;)

"това е много силно джуцу"

рофлмао

има такива неща като biofeedback и устойчивост на вредни влияния - но тези способности се наблюдават и в природата
а има и такива, които са чиста заблуда на собствените ни мозъци - например халюцинации, хипноза, изкуството на убеждаването, изкуството на чарът и пшрелъстяването, масовите манипулации и т.н.

магия няма, има само глупави хора, които нямат желание да погледнат света такъв, какъвто е, и се прехласват по по-лесно обяснимото

elenka_iv
03-16-2008, 14:46
От векове се носят легенди за могъщи магове способни на всякакви чудесасъживяване на мъртви,проклятия, призоваване на демони и мъртъвци и още много други,но дали това е реалност и ко е на каква жертва изисква тази мощ?

Spored men magiqta, nezavisimo dali e bqla ili 4erna, e prosto na4in horata da si obqsnqvat ne6ata, koito se slu4vat okolo tqh. Spored men 4erna magiq nqma. No e vazmojno 4ovek da vazdeistva na drugite s mislite si i imenno tova sa ritualite, koito pravqt negramotnite i zlobni hora, koito ne mogat da priemat 4ujdiq uspeh

dedovo
04-04-2008, 12:44
Да живее мистиката :) (и мастиката)

Много хора са се отдали на окултни науки (http://oblozi.com/index.php?bid=176), но според мене са шарлатани.

AutumnTears
04-04-2008, 14:03
Да живее мистиката :) (и мастиката)

Много хора са се отдали на окултни науки (http://oblozi.com/index.php?bid=176), но според мене са шарлатани.

ima i 6arlatani az su6to se zanimavam s okultizum i ne mislq 4e sum 6arlatanka :D

Virtuallll
05-07-2008, 22:53
От векове се носят легенди за могъщи магове способни на всякакви чудесасъживяване на мъртви,проклятия, призоваване на демони и мъртъвци и още много други,но дали това е реалност и ко е на каква жертва изисква тази мощ?

Ще споделя малко информация относно маговете и "чудесасъживяването на мъртвите" - Тази практика всъщност се нарича некромантия и се счита за невинна, дори за занимателна и интересно забавление в приятелски кръг, но всъщност това е начин на гадаене, който се асоциира с черната магия. Некромантията е изкуство на призоваване на мъртвите с цел гледане в миналото или в бъдещето. Това се получава, защтото практикуващите след като са навлезли в свещените селения, времевите граници за духовете се разминават, тези хора могат да бъдат ценен източник за бъдещето.
Някои магьосници използват мъртвите за магически или други цели: за заклинания, за разкриване слабостите на определен човек, за откриване на скрити пари или съкровища и т.н. Най-крайната форма на некромантията е събуждането на мъртвите, за да бъдат използвани като оръжие срещу живите. Общо взето некромантията е метод за гадаене... Некромантия се осъществява чрез разни адски заклинания и дяволски инвокации, чрез грозни жертвопринушения и дарове => некромантията е церимониално изкуство.

Ще отговоря и на въпроса ти "дали това е реалност и каква жертва се изисква" - Според мен е реалност, защото мисля, че знам това-онова и силно вярвам в такива работи, но относно жертвопринушенията немога да ти помогна с нищо, защтото се интересувам в друга насока. Трябва да кажа, че тези ритуали, магиите и т.н. не са по силите на всеки.
За да си способен на подобни неща трябва да :
-Да знаеш всички знаци, които се изискват и също така са много важни! ( десетки са)
-Трябва да знаеш какви заклинания да правиш...
-Трябва имаш необходимите материали за да извършиш определен ритуал... (всички се изработват собственоръчно *)
-Трябва да знаеш за последствията.Според вещиците, когато направиш магия на някого тя се връща с тройна мощ обратно към теб...
-Трябва да разучиш дали човека, на когото искаш да повлияеш с нещо дали има някакви защити.

Съвет: Преди да се опитваш да правиш, каквото и да е разучи следните термини - Алхимия, Кабала, Сабатът, Водун и може малко от астрология да се поинтересуваш, а относно некромантията, обясних на картко какво представлява :)





Justme__ "magiqta su6testvuva no ne se deli na bqla i 4erna a na tova kakvi misli vlagash v neq a otnosno za sujevqvaniqta i teq ne6ta ne sa vuzmojni" - Всъщност се дели... не си достатъчно информирана, поинтересувай се :)

Надявам се да бях полезен и достатъчно компетентен по темата...

AutumnTears
05-08-2008, 11:40
Justme__ "magiqta su6testvuva no ne se deli na bqla i 4erna a na tova kakvi misli vlagash v neq a otnosno za sujevqvaniqta i teq ne6ta ne sa vuzmojni" - Всъщност се дели... не си достатъчно информирана, поинтересувай се :)

Надявам се да бях полезен и достатъчно компетентен по темата...[/quote]
magiqta se deli na 4erna i bqla spored razli4ni religiozni vqrvaniq...i sueveriqta igraqt golqma rolq osobeno v bulgariq/imam predvid delenieto na magiqta/

lsd43
05-09-2008, 21:35
Определено нямам намерение да се занимавам с магии,като казах"жертва" имах предвид какво човек който се занимава с това "жертва" ,заслужава ли си целта средствата ,не че исках да ми давате рецепти за магии и подобни глупости благодаря за отговорите все пак!Или хайде по-просто казано когато човек се занимава с такива работи ,не "продава" ли душата си на злото ?

AutumnTears
05-10-2008, 05:32
Определено нямам намерение да се занимавам с магии,като казах"жертва" имах предвид какво човек който се занимава с това "жертва" ,заслужава ли си целта средствата ,не че исках да ми давате рецепти за магии и подобни глупости благодаря за отговорите все пак!Или хайде по-просто казано когато човек се занимава с такива работи ,не "продава" ли душата си на злото ?
ako se zanimavash s taka nare4enata 4erna magiq mojesh mnogo da si navredish na samiq teb
magiqta v koqto sa vlojeni lo6i misli/ne se izrazih to4no :-D / e mnogo opasna osobeno za na4inae6ti...

Christ
05-10-2008, 07:47
Няма черна, няма бяла магия. Всичко е дело на Ангела на Светлината...

darking
05-19-2008, 20:59
Това за което говориш наистина не е черна магия, а "necromancery" ;) А относно съживените мумии и зомбита от филмите - говори се, че това си е чисто вуду, но незнам... Аз лично си вярвам. А некромансерството наистина си е леко опасна работа. Да боравиш със зли духове не е шега работа :)

NaughtyWhisper
05-19-2008, 21:50
Ходете играйте Диабло чада мой...ще получите нужното знание, необходимо за вдигане на мъртвите на 34 левъл ! Успех и нека духът , на умрялата котка на съседката ми , да е с вас! НО СЕ ПАЗЕТЕ !!! Да се занимавате с такива неща е опасно!!! За по-сгурно пуснете и нод32! Доказана защита срещу черна магия!

булшитс...

darking
05-20-2008, 21:00
булшитс...
Май ти си тва. Само че в буквалния смисъл на думата :?

NaughtyWhisper
05-21-2008, 17:59
Копеле, недей така бе..нарани ми чувствата :shock: .
Трябва да те похваля за интелигентното мнение.

Така, мисля че опроверга абсолютно всичко с по-горе написаното. Ся ще чакам някой Некромансър да се появи от някаде и да ме върне към живота, който може би при следващото ти мнение, ще изгуби напълно смисъл, и ще го загубя безвъзвратно. W/E

Когато призовеш нещо, ми звънни. Искам да си полафя със сатаната, който без съмнине ще се яви на първият пъпчив тийнейджър, който го извика.

Абе вие в ред ли сте? Я се стегнете малко, идете на църква...или ако толкова държите на тия духове, видения, магий или там квото правите, и не се получава, може би трябва да увеличите дозата...

Без лоше чувства. Това е моето мнение. Знам, че доста от вас ще изявят желание да ми теглят една, но първо си помислете за нещата които ви карат да вярвате в такива неща.


Бай дъ уей..

edna umna fraza:"dokato ne moje6 da dokaje6 4e NE s16testvuva ne moje6 da go otre4e6"

В този ред на мисли, още се надявам да срещна годзила...

AutumnTears
05-21-2008, 18:05
i v tazi tema za poreden put vijdam 4e predstava vi za magiqta suvpada s tazi ot horror filmite i tem podobnite izmislici :x

NaughtyWhisper
05-21-2008, 18:13
i v tazi tema za poreden put vijdam 4e predstava vi za magiqta suvpada s tazi ot horror filmite i tem podobnite izmislici :x

Тц, предпочитам Хари Потър! Повече смисъл има.

Diam0nD
05-21-2008, 22:18
Ако вярваш ,че има ще има ,ако ли не няма да има :D Въпрос на гледна точка .... според мен няма ,но наистина няма нищо невъзможно на тоя свят ... затова се надявам да стана велик :D :D

darking
06-22-2008, 20:08
i v tazi tema za poreden put vijdam 4e predstava vi za magiqta suvpada s tazi ot horror filmite i tem podobnite izmislici :x
А идеята за хорър филмите от къде идва тогава бре?
Същото мога да кажа и за Хари Потър. Ако бяхте поне малко по-компетентни щяхте да знаете, че почти всичко в Хари Потър(освен имената на нещата разбира се) си има реални еквиваленти в уика, некромансията, чаоса, церемониалната магия, черната магия, сатанизма, алхимията etc....... ;)
Ето и едно малко форумче по въпроса с магията - http://www.sacred-magick.org/

Christ
06-22-2008, 20:55
Чаос... :grin:

Nam3less
06-23-2008, 00:42
Магията в 90% от случайте е зло нещо. Тя съществува, но хората си нямат и идея какво представлява. Не е такава като по филмите и като по игрите. Обикновено е на психическа основа, а като желаеш силно злото на някой, правиш черна магия. Така че всеки от нас може да прави черни магий, стига мислите му да са силни и да използва някоя част от 90% неосъзнатите функций на мозъка и съзнанието. Имаме огромен потенциал за магьосници, но той е в зимен сън :D

AutumnTears
06-23-2008, 05:43
i v tazi tema za poreden put vijdam 4e predstava vi za magiqta suvpada s tazi ot horror filmite i tem podobnite izmislici :x
А идеята за хорър филмите от къде идва тогава бре?
Същото мога да кажа и за Хари Потър. Ако бяхте поне малко по-компетентни щяхте да знаете, че почти всичко в Хари Потър(освен имената на нещата разбира се) си има реални еквиваленти в уика, некромансията, чаоса, церемониалната магия, черната магия, сатанизма, алхимията etc....... ;)
Ето и едно малко форумче по въпроса с магията - http://www.sacred-magick.org/
dostatu4no sum kompetentna :-x :smt096

lsd43
06-23-2008, 19:36
Такам,знам само че никой не бива да призовава някакви гадове защото:
1.Може да го обладят
2.Ще гние в ада(не че вярвам в това,просто го слагам като опция)
3.Няма как да го върне обратно
4.Всички ще го мислят за луд.
В общи линии това са причините ДА НЕ се занимавам с подобни простоии.А да и е много малко вероятно ако направиш нещо гадно после да не ти се върне.

Дано хората които се вживяват за вещери и последователи на Антон Лавей да се замислят ,над това,че само си губят времето в неща ,които най-малкото не могат да контролират.

darking
06-23-2008, 19:48
Адът представлява само и единствено ниски честоти, нищо повече. Вярно, че там цари злото, но всъщност в по-близките до нас слоеве няма нищо опасно. Ако обаче задълбаеш много навътре може да срещнеш ОГРОМНИ неприятности. Поне така знам... А когато призоваваш демон ти му искаш разрешение. Едва ли най-злите и силни демони ще искат да се занимават със тебе. А ти трябва да си много ЖАЛЪК за да не можеш да се справиш със тия слаботии ако ти посегнат :-o

eveto_xx
06-23-2008, 22:11
Информация за черната магия не съм намирала, ако някой е попадал на интересни четива, нека да сподели, ако има и сайт- да даде линк...За сега ще взема да прочета темата.Не вярвам в тези работи, но ако някой ми изрови, че е научно доказано, може и да се вразумя...

Nam3less
06-24-2008, 01:19
Влезте в книжарницата в раздел "Окултизъм". Макар че изключително малко хора имат способности за подобни неща.

Nam3less
06-24-2008, 01:22
Адът представлява само и единствено ниски честоти, нищо повече. Вярно, че там цари злото, но всъщност в по-близките до нас слоеве няма нищо опасно. Ако обаче задълбаеш много навътре може да срещнеш ОГРОМНИ неприятности. Поне така знам... А когато призоваваш демон ти му искаш разрешение. Едва ли най-злите и силни демони ще искат да се занимават със тебе. А ти трябва да си много ЖАЛЪК за да не можеш да се справиш със тия слаботии ако ти посегнат :-oАдът е най-ниското от нивата на нематериалния свят, в който съществуват душите ни и в който няма физически закони. Този свят е паралелен на нашата вселена, и самите учени търсят "паралелния" свят, които е под други пропорций. В него няма време, няма начало и край. Тези души, които са в измеренията му, наречени ад, просто ще пребивават там с други подобни на тях, и ще страдат за извършените грехове. Да гориш в ада не значи да изпитваш физическа болка, там нямаш тяло, а просто душата ти ще се мъчи, както примерно съжелявате и се разкайвате след като сте извършили нещо лошо.

darking
06-24-2008, 08:14
1. Много от нещата за ада в библията не са точни.
2. Този нематериален свят се нарича "Астрал".
3. Душите отиват дам по своя воля. То наситна ако си наистина толкова зъл няма да те пуснат във по-горните нива обаче ти така или иначе ще предпочетеш да отидеш там, където има зли същества като теб.
4. Там баш си имаш тяло - астралното. Трите най-низши тела са физическото, етерното и астралното. Докато си жив можеш със специални техники да направиш Етерна проекция(излизаш от физическото си тяло и влизаш в етерното като можеш да си летиш из цялата наша вселена) и Астрална проекция(излизаш от физическото си тяло и влизаш в етерното като отиваш в астрала). Като умре физическото тяло обаче ти влизаш във етерното и то след няколко дни(забравих колко) умира. Някои хора обаче предпочитат да останат в етерното, защото имат недовършени дела и се превръщат във призраци. Тяхно деяние са и "Haunted Houses". Та ако човека си е свършил всички дела си влиза в астралното и отива при всички други умрели и живущи там същества(най-често в по-горните нива, наричани от библията - рай).

btw Говори се, че в астрала съществуват и така наречените "Elemental" светове, населявани от най-различни митични същества - дварфи, гноми, дракони, русалки, леприкони etc. Като напредна в Астралната проекция, защото за сега съм горе-долу до никъде, това ще ми е първата спирка ;)

btw2 То целия ми пост си беше едно голямо BTW, но както и да е...

Christ
06-24-2008, 08:48
Чел ли си Библията или си гледал филмчета за църквата?

Ада е място, където си отделен от Бог за вечността. Това е равно на смърт. Няма вечни мъчения от Сатаната... и той е на същото дередже като тебе. Това е за Ада.

darking
06-24-2008, 09:38
Чел ли си Библията или си гледал филмчета за църквата?

Ада е място, където си отделен от Бог за вечността. Това е равно на смърт. Няма вечни мъчения от Сатаната... и той е на същото дередже като тебе. Това е за Ада.
Щом толкова искаш си чети тъпата библия :D

Jesus_is_good
06-24-2008, 12:00
Що е тъпа?

eveto_xx
06-24-2008, 12:45
Ми щото не е интересна ...

xaxa
06-24-2008, 12:46
az sam The Black Magiec :D

Jesus_is_good
06-24-2008, 14:03
Еми ок ако щеш.
То си е до човека.
Аре пътя :)

skatemore
06-24-2008, 14:46
черна магия това е некромансерия и е много опасна обаче може да се изчистиш от нея

darking
06-24-2008, 16:09
черна магия това е некромансерия и е много опасна обаче може да се изчистиш от нея
Некромансията не е черна магия(поне в по-голямата си част) ;)

Nam3less
06-24-2008, 17:19
Кви са тия лапешки мнения - не било интересно, било тъпо, бягайте от тука.
Нематериалният свят е разделен на 7 части, както казаха по-горе етерен, астрален и т.н.

xaxa
06-24-2008, 19:27
ave xora izob6to vqrvate li si kvi magii kvi ne6ta si4ko e realnost.. smqtai mislex 4e nqkoi xora nqma da imat takiva misleniq no kato im pro4etax postovite... :razz:

Nam3less
06-24-2008, 20:02
ave xora izob6to vqrvate li si kvi magii kvi ne6ta si4ko e realnost.. smqtai mislex 4e nqkoi xora nqma da imat takiva misleniq no kato im pro4etax postovite... :razz:И те са реалност, ама не всеки ги вижда. Щом се вярва, значи има причина, не мислиш ли?

lsd43
06-24-2008, 20:18
Реалност е ,че някога ще умра,а не че света има 7,8,9 или повече измерения,но все пак едните имат "доказателства на вярата",другите са "научно" обосновани,а третите вярват във вибрации,значи по тази логика телефонът ми кат вибрира отваря портал към 178то измерение,а именно хладилникът в нас.

Nam3less
06-24-2008, 20:27
Реалност е ,че някога ще умра,а не че света има 7,8,9 или повече измерения,но все пак едните имат "доказателства на вярата",другите са "научно" обосновани,а третите вярват във вибрации,значи по тази логика телефонът ми кат вибрира отваря портал към 178то измерение,а именно хладилникът в нас.Ще умреш, но пак ще същестуваш, даже ще се родиш пак на земята, ако не си напреднал достатъчно. Земята е затвор.

Deliverance
06-24-2008, 20:54
ye5

xaxa
06-24-2008, 21:04
ave xora izob6to vqrvate li si kvi magii kvi ne6ta si4ko e realnost.. smqtai mislex 4e nqkoi xora nqma da imat takiva misleniq no kato im pro4etax postovite... :razz:И те са реалност, ама не всеки ги вижда. Щом се вярва, значи има причина, не мислиш ли?
nemislq.. i koi gi vijda i koi negi vijda q me svetni tuka

Nam3less
06-24-2008, 21:09
ave xora izob6to vqrvate li si kvi magii kvi ne6ta si4ko e realnost.. smqtai mislex 4e nqkoi xora nqma da imat takiva misleniq no kato im pro4etax postovite... :razz:И те са реалност, ама не всеки ги вижда. Щом се вярва, значи има причина, не мислиш ли?
nemislq.. i koi gi vijda i koi negi vijda q me svetni tukaКойто вярва, ще открие истината. Но не е полезно за теб да се занимаваш с подобни теми, нито и за мене е полезно. Човек трябва да е на зряла възраст и да мисли трезво, за да осъзнае подобни неща. Занимавай се с нещо друго.

AnzaRe
07-09-2008, 09:05
Черна или бяла магия.По скоро мисля,че съществуват.За черната магия трябва да земиш 5 дебели свещи и трябва някъде да нарисуваш петолъчка.На всички крайща слагаш по една свещ и казваш какво искаш,да урчасаш,прокълнеш и др.

ISSP
07-09-2008, 22:28
Всичко това е дар от дявола... и дявола не е с рогца...

lsd43
07-09-2008, 22:29
Всичко това е дар от дявола... и дявола не е с рогца...

Мда с крилца е . :-o

Christ
07-09-2008, 23:36
Всичко това е дар от дявола... и дявола не е с рогца...

Мда с крилца е . :-o Indeed.

AnzaRe
07-10-2008, 14:37
Който си има силата си я има!

Mun4o
07-10-2008, 17:07
и аз съм раздвоена,защото когато съм била по малка..това майка ми ми го разказва...изведнъж съм почнала да повръщам без причина..не съм била болна или нещо от сорта..давали са ми лекарства и тн,но нищо не е помогнало..тогава баба ми е извикала някаква баячка,майка ми каза че е била най ужасяващия човек който е виждала,та тя ме погледнала и казала че ми е направена черна магия..правила ми там някви неща с брашно и подобни..така няколко дни...и ми е минало..знам какво ще си помислите но не ни е взела и една стотинка

Pliok0019
07-12-2008, 19:17
Някъде в сайт са такива окултни неща бях видяла един много як подпис, който гласеше, цитирам по памет: Няма добро, няма зло - има само сила, която силните овладяват, а слабите не могат. Затова казах, че черната магия е признак на отчаяние. Всеки човек, независимо дали добър или лош може да реализира възможностите си и да използва силата от Вселената за своите цели. Само отчаяните и наранените искат да причинят лошо на другите :? . Затова казваме, че тяхните деяния са "черни"
Сещам се за: "Няма добро и зло. Има само сила и такива, които са трърде слаби, за да я потърсят." Това е от Хари Потър.

По темата. В съвременния свят магията не се дели на бяла и черна. Единственото важно нещо е това за какво се използва. Според мен всички магии (дори и "белите") няма как бъдат правени за добро на някого. В крайна сметка, това е вмешателство в живота на някого.

Относно съживяването на други хора... Некроманти съществуват. По-често срещани обаче са контактьорите (хора, свързващи се с духове, с цел предсказание или общуване с тях).

Маговете в България са си чиста проба шарлатани... Маг е съкратено от магистър, което означава, че въпросния човек е увладял силата си и може да я прилага целенасочено.

Доколкото знам, само малка част от маговете в България са способни на черна магия.

it_ends_tonight_
07-31-2008, 20:35
От векове се носят легенди за могъщи магове способни на всякакви чудесасъживяване на мъртви,проклятия, призоваване на демони и мъртъвци и още много други,но дали това е реалност и ко е на каква жертва изисква тази мощ?

То се приказва, че е имало Хрисотс, ама и тва не е доказано. Макар че повече от половината земно кълбо вярва на т'ва... Защо да не се вярва и в черната магия?!

Kman
07-31-2008, 23:57
"повече от половината земно кълбо вярва на т'ва.." :D :D :D
Източно китайските религии имат двойно повече последователи.
конфуцианство
даосизъм
будизъм
това са най-изповядваните источно китайски религии
-ислям
-индуизъм
-атеисти(не е религия,но се поставя в статистиките)
-Нихилисти(не е религия)
-агностици(също не е религия)
-Сатанисти
-чучхе-северно корейска религия
-бахайската вяра/Бахайзъм
-шинтоизъм
+сектите и много другите не до там изповядвани религии и учения
и за християнството не остава "половината земно кълбо",а доста по малко от половината.
Магии.....врели-некипели

SiegHeil
08-01-2008, 01:14
ахааа, и тея "магове"канализират отрицателната и положителната си енергия през НАРУТУ-Чакрата си,а? ;)

"това е много силно джуцу"
Точно за тва иде реч в някои от бойните изкуства ако си тренирал...концентриране на енергия през центъра на тежеста (трудно е за обяснение)...има един китайски майстор на бойните изкусва който вкарва човек в безсъзнание с един удар (при това слаб - в тялото, с отворена ръка)...и той точно това обяснява - че пристиска сърцето като вкарва положителна и отрицателна енергия в тялото...ако не вярваш - ето ти клипчето http://www.vbox7.com/play:cfc06842 ..

Kman
08-01-2008, 17:20
"има един китайски майстор на бойните изкусва който вкарва човек в безсъзнание с един удар"
Удря в едно от многото летални места в тялото и удря сентрален нерв или друга слаба точка.....анатомия батка....Не е никва енергия..."енергията"
е по скоро нервен импулс или зависи от леталното място.

AdmiralJohn
08-01-2008, 17:41
Няма нито черна,нито бяла ,нито розова,нито каквато и да е друга.Е ,ако случайно се научиш да контролираш всичко на атомно ниво може да размътиш атомчетата на мозъка на някой неприятен човек,ама имам чувството,че е невъзможно на нашия стадий на развитие и еволюиране :D

Kman
08-01-2008, 17:49
Познавам човек,който под самоконтрол и с помощта на подсъзнанието почти си е излекувал кръвното и нервите и всичко е въпрос на самоусъвършенстване......

AdmiralJohn
08-01-2008, 17:56
Познавам човек,който под самоконтрол и с помощта на подсъзнанието почти си е излекувал кръвното и нервите и всичко е въпрос на самоусъвършенстване......
Да така може,ама я се пробвай да излекуваш някой друг човек,не себе си.Тогава едва ли ще стане... :)

Nam3less
08-02-2008, 01:01
Познавам човек,който под самоконтрол и с помощта на подсъзнанието почти си е излекувал кръвното и нервите и всичко е въпрос на самоусъвършенстване......
Да така може,ама я се пробвай да излекуваш някой друг човек,не себе си.Тогава едва ли ще стане... :)Уж бяхте големи атеисти а.. Как ще обясните например способностите на тибетските монаси? Имам един познат който може да ви демонстрира малко сила на духа си, ако го направи ще се разтреперите и ще си помислите че ви е ударил тока, а всъщност друго обяснения нямате, щом не вярвате в подобни неща.

AdmiralJohn
08-02-2008, 08:52
Познавам човек,който под самоконтрол и с помощта на подсъзнанието почти си е излекувал кръвното и нервите и всичко е въпрос на самоусъвършенстване......
Да така може,ама я се пробвай да излекуваш някой друг човек,не себе си.Тогава едва ли ще стане... :)Уж бяхте големи атеисти а.. Как ще обясните например способностите на тибетските монаси? Имам един познат който може да ви демонстрира малко сила на духа си, ако го направи ще се разтреперите и ще си помислите че ви е ударил тока, а всъщност друго обяснения нямате, щом не вярвате в подобни неща.

Това какво общо има с разни магийки и вярвания в Бог?Говорим за човешки мозък и човешка воля.Тя се създава именно в мозъка.Не съм голям биолог,ама съм сигурен,че има нещо общо с нервната система.Всичко се пренася по нея и при силна концентрация може да постигне много.Никога обаче няма да чуеш от мен нещо за черни аури,балончета,летящи хора,черни магии и такива простотии.Говоря за себеусъвършенстване-тоест на мозъка.То е все едно да спортуваш-като бягаш много,ти заякват мускулите.Тъй като мозъка е доста по сложен,нещата там също са по сложни,ама след време и силна концентрация може да се постигне примерно-да успееш да си спреш сърцето :) да си намалиш кръвното налягане и такива-всичко в областа на биологията,няма нищо общо с духовни глупости.
Какво имаш предвит под "ще ви покажи силата на духа си".Я кажи какво толкова прави?

Kman
08-02-2008, 18:36
"такива-всичко в областа на биологията,няма нищо общо с духовни глупости. "
Абсолютно съм съгласен,дори ако сте чели и чували.....нервните импулси са лек електричен заряд.
Днес гледах филма по канал едно за преживяванията по време на НДЕ(ПБС) и там изтъкнаха много теорииии едни които доказват,че всичко е халюцинация и процеси които протичат в мозъка по време на това състояние.А другите теории бяха "безсмъртност на душата"....но в никоя теория не описваха никаква божествена намеса и религии,имаше един поп който каза нещо свързано със християнството,но на фона на всички останали аргументации изглеждаше смешно това негово изказване.
Неможеш да излекуваш себеусещането на друг човек защото всеки човек е като един отделен свят и той сам трябва да потърси отговори в себе си,да си задава въпроси и да търси информация......нешо което някои хора никога не са правили.....

Nam3less
08-03-2008, 02:50
Тия "духовни глупости" скоро ще бъдат признати и от науката, а един мой познат може да се концентрира за 2-3 секунди, и след това ако си близо до него усещаш огромно парене и жега в слънчевия сплит, а там е една от 7-те чакри.

Kman
08-03-2008, 09:18
"Тия "духовни глупости" скоро ще бъдат признати и от науката"
баби-ни-ти-трънкини.......чети повече,вместо да говориш безмислени неща

Брей тоз твоя човек,си е цяла печка....аз бих се притеснил,да не би да има треска нещо.
Такаааа значи вярваш в чакрите.
"Преди хиляди години, йогите са определили чрез своята изключителна духовна практика седем основни комплексни системи, които свързват нашия микрокосмос с външния макрокосмос."
Йогите не са били християни,те и сега не са де,къде си виждала будист да се кръсти.За Християнското учение всяко друго учение е ерес.....ти как така вярваш в чакрите и се имаш за християнин/нка......а ми казваш че аз не съм бил запознват с библията :lol:

Nam3less
08-03-2008, 15:10
"Тия "духовни глупости" скоро ще бъдат признати и от науката"
баби-ни-ти-трънкини.......чети повече,вместо да говориш безмислени неща

Брей тоз твоя човек,си е цяла печка....аз бих се притеснил,да не би да има треска нещо.
Такаааа значи вярваш в чакрите.
"Преди хиляди години, йогите са определили чрез своята изключителна духовна практика седем основни комплексни системи, които свързват нашия микрокосмос с външния макрокосмос."
Йогите не са били християни,те и сега не са де,къде си виждала будист да се кръсти.За Християнското учение всяко друго учение е ерес.....ти как така вярваш в чакрите и се имаш за християнин/нка......а ми казваш че аз не съм бил запознват с библията :lol:Чакрите си съществуват, и не са измислени от будистите.

Christ
08-03-2008, 15:23
"Тия "духовни глупости" скоро ще бъдат признати и от науката"
баби-ни-ти-трънкини.......чети повече,вместо да говориш безмислени неща

Брей тоз твоя човек,си е цяла печка....аз бих се притеснил,да не би да има треска нещо.
Такаааа значи вярваш в чакрите.
"Преди хиляди години, йогите са определили чрез своята изключителна духовна практика седем основни комплексни системи, които свързват нашия микрокосмос с външния макрокосмос."
Йогите не са били християни,те и сега не са де,къде си виждала будист да се кръсти.За Християнското учение всяко друго учение е ерес.....ти как така вярваш в чакрите и се имаш за християнин/нка......а ми казваш че аз не съм бил запознват с библията :lol:Чакрите си съществуват, и не са измислени от будистите.

....


Interfaith rapes faith!

nailana
08-05-2008, 14:01
Чакрите си съществуват, и не са измислени от будистите.

Досега изчетох доста твой коментари,и да те питам:
как така вярваш в Христос,но вярваш и че чакрите съществуват?
Ако искаш наистина да разбереш нещо,вземи си Библията и я
прочети най - после/наново.

sexy_baby_originale
08-05-2008, 19:29
Според мене това са врели некипели.С вековете са създавани легенди,пренасяни през времето,за да има нещо,което да плаши по-малките или просто някой е измислал приказки,за да преспи децата си.Не е възможно да съществуват такива работи,иначе ако съществуваха до сега щеше да се знае.

aniezina
08-06-2008, 08:30
От векове се носят легенди за могъщи магове способни на всякакви чудесасъживяване на мъртви,проклятия, призоваване на демони и мъртъвци и още много други,но дали това е реалност и ко е на каква жертва изисква тази мощ?Смятам, че е реалност. Изучавам окултизма (като философия) от години. Все още не съм се убедила с очите си за съществуване на свръх естественото, но има време, оптимист съм и чакам. Вярно, нещата които достигат до нас са лееееееко преувеличени(визирам мощта на маговете) но все пак и там има малко истина. А цената е голяма, да не кажа и огромна. Ще кажа нещо простичко и всеизвестно: Вселената се гради върху равновесие, всяка магия ако щете се намесва в това равновесие и го поврежда. За да се компенсира тази загуба на енергия, тя трябва да се отнеме от някого а най-прекия и същевременно заслужил източник е мага.

betterman
05-26-2010, 17:41
Да пълно е с хора които ги практикуват :smt013 :smt013

kadishona
05-26-2010, 19:54
булшитс...
Май ти си тва. Само че в буквалния смисъл на думата :?А ти да знаеш не буквалния?Подозирам че всички които пишат, че има "черна магия" коефицентът им на интелигентност е под 80.. Не си тровете съзнанието с глупости и лъжи, но не бъдете и пълни материалисти. Когато откриете баланса, значи че сте открили Бог и какво всъщност значи тази дума.

Срам ме е на моменти че съм българин. Интересуваме се само от врачки и чалга :(