PDA

View Full Version : Как да си го върна??



sladkata_91
01-21-2008, 15:44
Ами .. днес гаджето ме заряза смисъл видяхме се сутринта бяхме на кафе сичко ок беше мн весел отидохме на даскало ии по едно време получавам смс : "Виж просто не се получава.. незнам как но винаги ме караш да се чувствам зле и немога така" и аз такава седа и викам ко стана пък сега и чакам междучасието да го вида да го питам ко е станало отивам при тея от неговия клас и те викат ми той отиде на тренировки с 89 .. и аз викам отивам до стадиона ко да права и отивам и го гледам там тренира и го изчаках и аз му викам мило ко стана и той веднага що не си на училище хаха и аз еми заради теб кви са тея смс-и и той еми просто все ме караш да съм тъжен гледам те по коридорите с некфи момчета се се гушкаш ии не ми е приятно .. и аз пфф заради тфа ли бе и той еми не просто се държиш гадно и безразлично и по добре да се разделим няма смисъл да си причиняваме болка и аз му викам не е така обичам те това са няколко месеца неможеш сичко да преебеш и той еми мога така че сори това е.. :cry: :cry: :cry: :cry: Незнам ко стана сега много го обичам а той ме заряза и ми вика даже по добре е да си останем само приятели .. и аз му викам е кво не ме ли обичаш и той не е в това проблема .. ти искаш да си с Никито (бившия) и аз му викам не е така и той да бе добре това е няма ко друго да ти кажа и вика ай отивам да се преобличам .. и си тръгна .. :cry: :cry: :cry: Искам си го пак много го обичам..

JoeBanana
01-21-2008, 15:51
карай и без това нямаше да стане (усещам го)
http://store2.data.bg/kiromastikata/doofywave.gif

gavro64eto
01-21-2008, 15:53
Priznai mu 4uvstvata si i mu obqsni mn dobre 4e iska6 da bade6 s nego.Na kolko godini ste?

sladkata_91
01-21-2008, 15:58
mii toi znae 4e go obi4am kazah mu 4e iskam da sum s nego .. ama toi aa ti po cql den si govori6 s Nikolai i az mu vikam emi toi sega e skusal s priqtelkata si i mu e trudno fr mi e i mu pomagam.. ama toi ne go razbria tova ii ... :cry: aa az sum na 16 toi e na 17

sentient_
01-21-2008, 16:03
Казал ти е ясно че не иска да е с теб, не ставай нагла, остави го. Ако това което е направил е грешка ще го осъзнае и ще те потърси ако не явно наистина няма как да се получи между вас

sladkata_91
01-21-2008, 16:31
Be kak 6e me zareje taka be ne stava mi nagla she sum shot nqma puk da me zarqzva

JoeBanana
01-21-2008, 16:40
тропни с краче по земята и ше стане на твоята
http://store2.data.bg/kiromastikata/doofywave.gif

sladkata_91
01-21-2008, 17:38
haha misli6 li 4e ne go pravih xahhax az vikah tam razpravqh se toi vika ti si si vinovna promeni si durjanieto

radito
01-21-2008, 17:46
haha misli6 li 4e ne go pravih xahhax az vikah tam razpravqh se toi vika ti si si vinovna promeni si durjanieto
и явно е прав....замисли се на тебе хубаво ли щепе да ти е ако ти го виждаше да се прегръща с други момичета по коридорите или пък си говореше постоянно с бившата просто щото тя е скъсала с гаджето си и 'и е тежко.... #-o

JoeBanana
01-21-2008, 17:55
може би е трябвало да се отъркаляш в земята за подсилване на ефекта, знам ли
http://store2.data.bg/kiromastikata/doofywave.gif

sladkata_91
01-21-2008, 17:57
mii ko te sa mi prosto priqteli toi e mom4eto koeto obi4am i toi go znae .. ama tam negovite priqteli mu pulnat glavata s gluposti ii toi vqrva kato e glupav

radito
01-21-2008, 18:02
mii ko te sa mi prosto priqteli toi e mom4eto koeto obi4am i toi go znae .. ama tam negovite priqteli mu pulnat glavata s gluposti ii toi vqrva kato e glupav
мии помъчи се да поговорите още поне веднъж да му обясниш всичко, което казваш на нас ;)

MiMcHeToOo
01-21-2008, 18:25
Еми аз на твое място бих спряла да прегръщам момчетата известно време, за да види той, че все пак се интересуваш от него ..

sentient_
01-21-2008, 18:31
Be kak 6e me zareje taka be ne stava mi nagla she sum shot nqma puk da me zarqzva
Явно твоя проблем е наранено самочувствие, а не че си загубила човек който обичаш. "КАК ТАКА ЩЕ МЕ ЗАРЕЖЕ" Еми че ти да не си неква по специална... тва е свиквай не те иска

sladkata_91
01-21-2008, 18:33
mii kazvala sum mu go toi si misli vse 4e go luja ne6to pri polojenie 4e nikoga ne sum go lugala .. ami da samo 4e primerno toi izleze s teq ot otbora hodat na disko i toi se me kara s nego da hoda a az neiskam 6oto e tupo s negovite priqteli i toi mi se cupi za tfa .. su6to 4e iam mn fr-ta mom4eta kakto sega Nikito kak mi e .. ama toi ne go razbira tova ne6to :cry: :cry: :cry:

sladkata_91
01-21-2008, 18:38
Be kak 6e me zareje taka be ne stava mi nagla she sum shot nqma puk da me zarqzva
Явно твоя проблем е наранено самочувствие, а не че си загубила човек който обичаш. "КАК ТАКА ЩЕ МЕ ЗАРЕЖЕ" Еми че ти да не си неква по специална... тва е свиквай не те иска

Of negovora za tova prosto nqma pri4ina ii ni6to ne e stanalo .. Toi vse da e na negovoto i kato ne stane i se cupi ii znam 4e me obi4a i az go obi4am samo trqbva da mu pokaja 4e moje da mi vqrva ama neznam kak

So unbelievable love..
01-21-2008, 19:26
Be kak 6e me zareje taka be ne stava mi nagla she sum shot nqma puk da me zarqzva
Явно твоя проблем е наранено самочувствие, а не че си загубила човек който обичаш. "КАК ТАКА ЩЕ МЕ ЗАРЕЖЕ" Еми че ти да не си неква по специална... тва е свиквай не те иска

Of negovora za tova prosto nqma pri4ina ii ni6to ne e stanalo .. Toi vse da e na negovoto i kato ne stane i se cupi ii znam 4e me obi4a i az go obi4am samo trqbva da mu pokaja 4e moje da mi vqrva ama neznam kak

В една връзка нали знаеш,че винаги трябва да има компромиси?!Накарай го и той да го разбере и да не те спира да бъдеш такава каквато си,ама и ти недей да прекаляваш щот представи си и той да се "гушка" с някое момиче :!: И аз наскоро скъсах с гаджето ми по нелеп начин,така че те разбирам,по - добре се опитай да поговорите и да се разберете :neutral: а за доказването на любовта,ако го обичаш наистина ще намериш начин! :) Успех

sladkata_91
01-22-2008, 11:46
Ami ne mi pre4i neka se gu6ka ... tfa si e negova rabota 6tom kato mi kaje nqma ni6to az obi4am teb zna4i e taka .. dneska v daskaloto az minavam pokrai nego i toi se obru6ta na dr strana .. :cry: :cry: :cry: Posle mu vikam ko se prai6 4e ne me poznavash i toi aa az ne sum te vidql i az e oshte po zle i az mu vikam kak si ko prai6 i toi emii dobrem ti kak si i az zle i toi shtoo i az za6toto sum bez teb i toi stiga de i az emi taka e i toi ai shte sme si priqtel4eta i me gushka takuv .. i az mi nishto pove4e li nemojem da budem i toi emi s tova tvoe durjanie ne .. i az mi ok taka da e ... ii posle az si vikam taka i taka se mi natqkvashe 4e sum s Nikolai i go luja sega 6te sum s Nikito ii sega sum s nego .. vupreki 4e obi4am mnogo Kalin.. nqma drug na4in toi sam si go napravi ..