PDA

View Full Version : Относно цикъла-притеснена.



Mirelchetoo14
01-21-2008, 15:57
Здравейте,притеснявам се дали и кога ще ми дойде този месец,защото много фактори би трябвало да повлияят.От Коледа насам имам три приема на антибиотик(сесии),при първата от които цикъла ми дойде в началото на месеца(преди да започна антибиотика,както попринцип) и в края отново.След това правих секс за пръв път на 31ви Нова година с приятеля ми,с презерватив,гафове не е имало,но знам,че това е важна промяна,с която тялото се нагажда и мензиса може да се повлияе.Последваха още 2 сесии други антибиотици,а половият ми живот е сравнително редовен,пак без гафове,но се притеснявам да не е станало нещо.Та искам да знам дали да се притеснявам,ако ми закъснее,или ще е аномалия породена от тези фактори?

ПП:Чувала съм и че тестовете за бременност се влияят от приема на антибиотик...Колко дни след спирането му теста би показал валидни резултати?

Jeuelle
01-21-2008, 16:13
Аха , разбирам. Искаш да ти кажем кога ще ти дойде.... амиииии любимото ми число е 9. Хайде на 9 Февруари да си готова!

DevilWish
01-21-2008, 16:45
Еми наистина влият тези неща ,пък и промяна в климата или изобщо страх и тн. също ;) Така ,че най-добре си направи тест ,а антибиотиците да повлият на теста - чак до там не ми се вярва вече ;) И спокойно ,защото колкото повече се притесняваш - повече ти закъснява! ;) Успех!

Mirelchetoo14
01-21-2008, 16:52
Та искам да знам дали да се притеснявам,ако ми закъснее,или ще е аномалия породена от тези фактори?


Аха , разбирам. Искаш да ти кажем кога ще ти дойде.... амиииии любимото ми число е 9. Хайде на 9 Февруари да си готова!

Бих те окачествила като човек,който възприема нещата избирателно... :smt017

ofyes
01-21-2008, 19:36
антибиоците не влияят на теста 100% съм сигурна, днес го прочетох на sure check :)

Jeuelle
01-22-2008, 10:55
Та искам да знам дали да се притеснявам,ако ми закъснее,или ще е аномалия породена от тези фактори?


Аха , разбирам. Искаш да ти кажем кога ще ти дойде.... амиииии любимото ми число е 9. Хайде на 9 Февруари да си готова!

Бих те окачествила като човек,който възприема нещата избирателно... :smt017
Радвам се че съм те заинтригувала :)