PDA

View Full Version : странен цикъл...



obrey
01-21-2008, 18:00
Здравейте!Попринцип трябва да ми дойде другата седмица,но нещо подрани..и тече много малко,кафяво...доста странно.Имате ли идеи какво може да е ?

П.П. Не съм девствена и съм на 16 ако има значение де..

babylove
01-21-2008, 19:03
ami pyrviqt pyt kat mi doidi be6e leko kafqvo ama to kravta se pri4istva i ima zasyhnala kryv, spox

foreverr
01-21-2008, 20:13
Aми колко дни вече ти тече кафяво-я кажи и ще ти дам отговор :wink:

obrey
01-21-2008, 21:33
Aми колко дни вече ти тече кафяво-я кажи и ще ти дам отговор :wink:
2 :(

The Shadows Madame
01-22-2008, 00:23
На мене ми беше така този месец.Отидох на гинеколог и ми откри киста в яйчника.Може да се дължи съшо на стрес.
Съветвам те да отидеш.Едва ли ще намериш тук компетентен отговор,защото от различни неща моге да се получи това.

obrey
01-22-2008, 12:11
На мене ми беше така този месец.Отидох на гинеколог и ми откри киста в яйчника.Може да се дължи съшо на стрес.
Съветвам те да отидеш.Едва ли ще намериш тук компетентен отговор,защото от различни неща моге да се получи това.
А вече е червено,но пък много слабо...Започвам да се плаша :-#

SINDEL
01-22-2008, 12:28
От колко време ти идва?

foreverr
01-22-2008, 14:57
Aми понякога и при мен става слабо на 3 ден споко мисля че е нормално, но най добре говори с майка си!

obrey
01-22-2008, 15:18
От колко време ти идва?
3 години

foreverr
01-22-2008, 19:06
От колко време ти идва?
3 годиниAми щом е от 3 години мился, че не е нормално-тичай на лекар!

obrey
01-22-2008, 19:54
Здравейте!Попринцип трябва да ми дойде другата седмица,но нещо подрани..и тече много малко,кафяво...доста странно.Имате ли идеи какво може да е ?

П.П. Не съм девствена и съм на 16 ако има значение де..


Да.. В нашият свят му викаме ЛАЙНО :lol: :razz:

мноого си забавен... Благодаря все пак за съветите :)

_BoSSy_
01-22-2008, 20:46
Ако си боледувала и си пила хапчета е напълно възможно такова нещо.Другото за което се сещам е т.н. ановулаторен цикъл -при такъв цикъл липсва овулацията,следователно няма и узряла яицеклетка.Това може да предизвика преждевременна менструация(не се шашкаи,това се случва на всяка жена/момиче и е възможно да се получи веднъж на 12 цикли)...
Това са само идеи от моя страна..естествено и стресът може да наруши редовния цикъл до много голяма степен..
Изчакаи да ти свърши и ходи на преглед,за да ти е спокоина душата,че не е нищо сериозно :):)
Успехи :-)

obrey
01-23-2008, 12:13
Ако си боледувала и си пила хапчета е напълно възможно такова нещо.Другото за което се сещам е т.н. ановулаторен цикъл -при такъв цикъл липсва овулацията,следователно няма и узряла яицеклетка.Това може да предизвика преждевременна менструация(не се шашкаи,това се случва на всяка жена/момиче и е възможно да се получи веднъж на 12 цикли)...
Това са само идеи от моя страна..естествено и стресът може да наруши редовния цикъл до много голяма степен..
Изчакаи да ти свърши и ходи на преглед,за да ти е спокоина душата,че не е нищо сериозно :):)
Успехи :-)
Благодаря!Хапчета-само Парацетамол,Витамин С и едно срещу грип... :neutral:

_BoSSy_
01-23-2008, 15:23
Ако си боледувала и си пила хапчета е напълно възможно такова нещо.Другото за което се сещам е т.н. ановулаторен цикъл -при такъв цикъл липсва овулацията,следователно няма и узряла яицеклетка.Това може да предизвика преждевременна менструация(не се шашкаи,това се случва на всяка жена/момиче и е възможно да се получи веднъж на 12 цикли)...
Това са само идеи от моя страна..естествено и стресът може да наруши редовния цикъл до много голяма степен..
Изчакаи да ти свърши и ходи на преглед,за да ти е спокоина душата,че не е нищо сериозно :):)
Успехи :-)
Благодаря!Хапчета-само Парацетамол,Витамин С и едно срещу грип... :neutral:

Парацетамола е прецакал системата..Няма място за притеснение мацка :-P