PDA

View Full Version : Събудих се в тялото на...



sun_song
01-21-2008, 18:33
Какво ще стане ако утре сутринта се събудиш в тялото на противоположния пол? На кой му се е случвало, ако има такъв, да разказва :D КОе ще е първото нещо което ще направиш?

NuRi
01-21-2008, 18:52
Какво ще стане ако утре сутринта се събудиш в тялото на противоположния пол? На кой му се е случвало, ако има такъв, да разказва :D КОе ще е първото нещо което ще направиш?

бих правил секс до насита с некое мом4е и до такава степен 4е да полу4а оргазим:)П ;) хаха ;)

NuRi
01-21-2008, 18:53
Какво ще стане ако утре сутринта се събудиш в тялото на противоположния пол? На кой му се е случвало, ако има такъв, да разказва :D КОе ще е първото нещо което ще направиш?

бих правил секс до насита с некое мом4е и до такава степен 4е да полу4а не един а два оргазма:)П ;) хаха ;) :П

IrReplacaBle
01-21-2008, 19:33
Ще се снимам :D И ще тръгна да свалям и базикам женски ( щото ще знам какво искат и какво не има харесва) :smt003

fake
01-22-2008, 00:44
шси ударя една чекия първо със сигурност.

batkodoki
01-22-2008, 02:39
аман от латентни педали и лесбийки!

или сте или не ви стига вътъка.....

Sunrisee
01-22-2008, 08:35
Tuk li nameri da q slojish temata..?

MaRiNkA_16
01-22-2008, 18:28
6e si biq cql den 4ikii dokato moga estestveno.a na ve4erta 6te svalq nqkoq macka (primenro momi4e koeto mi e priqtelka i 6e znam 4e go jelae)i 6e q 4ykam mn divo 6toto cql den sum sa praznil i 6a nii qko.v interes na istinata ako se subydq mom4e/muj 6te pravq samo ne6ta na tema seks.

MaRiNkA_16
01-22-2008, 18:31
6e si biq cql den 4ikii dokato moga estestveno.a na ve4erta 6te svalq nqkoq macka (primenro momi4e koeto mi e priqtelka i 6e znam 4e go jelae)i 6e q 4ykam mn divo 6toto cql den sum sa praznil i 6a nii qko.v interes na istinata ako se subydq mom4e/muj 6te pravq samo ne6ta na tema seks.

radito
01-22-2008, 19:34
само неща, които биха ми предизикали оргазми :)

FairyNymph
01-22-2008, 20:26
"На кой му се е случвало?"
Боже, ти наистина ли вярваш, че може да се случи?

sun_song
01-22-2008, 20:34
"На кой му се е случвало?"
Боже, ти наистина ли вярваш, че може да се случи?
Боже, ти наистина ли не схващаш иронията :shock:

FairyNymph
01-22-2008, 20:59
хахаха ами явно :D :D
еми добре ако се събудя в тялото на момче ще спа с момиче, за да видя какво е усещането :)

sun_song
01-22-2008, 21:17
Пуснах темата в друг форум, вижте какъв феноменален коментар получих"....ммммм.....ще си драпам макарите....до обяд....после кафе-мафе.....свалки...мацки....посл е фитнес...с френдовете....после...релакс. ...после бар...водки мотки......купон.....на сутринта.....о джиизъс.....две....едната черна...другата...руса....не е сън.....ураааааааа.....истина е..... :)))))))))) ....после звъня на Емо....ай нещо кафе....да ти разправям...а той изревава...НЕ МОГА КОПЕЛЕЕЕЕЕ....ДОЙДЕ МИ :))))))))))))))))))))))))))))"
(Емо също е участник в обсъждането) :razz: :grin: :lol:

EmO_KiD_;(
01-23-2008, 11:49
Пуснах темата в друг форум, вижте какъв феноменален коментар получих"....ммммм.....ще си драпам макарите....до обяд....после кафе-мафе.....свалки...мацки....посл е фитнес...с френдовете....после...релакс. ...после бар...водки мотки......купон.....на сутринта.....о джиизъс.....две....едната черна...другата...руса....не е сън.....ураааааааа.....истина е..... :)))))))))) ....после звъня на Емо....ай нещо кафе....да ти разправям...а той изревава...НЕ МОГА КОПЕЛЕЕЕЕЕ....ДОЙДЕ МИ :))))))))))))))))))))))))))))"
(Емо също е участник в обсъждането) :razz: :grin: :lol:

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

besnicataa
01-23-2008, 12:47
6e si biq cql den 4ikii dokato moga estestveno.a na ve4erta 6te svalq nqkoq macka (primenro momi4e koeto mi e priqtelka i 6e znam 4e go jelae)i 6e q 4ykam mn divo 6toto cql den sum sa praznil i 6a nii qko.v interes na istinata ako se subydq mom4e/muj 6te pravq samo ne6ta na tema seks.

PaSs1on
01-23-2008, 20:06
6e iz4ukam nqkoq tupa priqtelka 4e da umre ot ebane; 6e se nasita na jivota kat muj; 6e sa zabivam s dr pol (nadqvam se da ne povurna v nqkoi ot slu4aite)

Jeuelle
01-25-2008, 17:05
Оо ако се събудя мъж , директно отивам в някоя мъжка съблекалня !!!

jotitu
01-26-2008, 01:47
ставам.. радвам се на живота, че не ми се налага да се скубя сутринта с четкатаза коса, че имам 5 блузи в гардероба и са ми повече от достатъчни. Тегля една четка на зъбита и отивам да свалям мацки :grin:

jotitu
01-26-2008, 01:48
Оо ако се събудя мъж , директно отивам в някоя мъжка съблекалня !!!

ах ти мръсницоооо :D мн те уважавам 8-) страхотни идеи имаш :D