PDA

View Full Version : Мина много време..прекалено много..а всякаш беше вчера..



Fallen`Angel
01-21-2008, 18:05
Писал съм няколко пъти тук за проблемите си и винаги те ми помагали, но аз самия не мога да изпълня някой от съветите #-o .. Ще разкажа накратко какво става при мен. :(

Моля ви да го прочетете и да си дадете мнението..

Преди много време се запознах с 1 момиче и тръгнахме. :grin: Може би някой от вас знаят какво е чувството, когато се харесвате с някого и тръгнете тогава ;-) . И от двете страни да има желание..така беше и при нас. Беше най готината ми връзка до сега и никога няма да забравя чувствата, които изпитах тогава. 8) Бяхме заедно 3 или 4 месеца.. На нея й се наложи да замине за нейния си град за месец и малко :( и така поддржахме врзка с нея по телефона. Беше готино, вярно - на моменти не се разбирахме, но това го има във всяка връзка. ;-) С нея бяхме хем приятели, хем гаджета.. и при това лудо влюбени един в друг. :wink: Никога не бях обичал момиче така, както нея. Говорихме си по цял ден, беше просто супер. Отидох при нея за няколко дни и тва бяха също най готините ми дни от цялата ваканция, а и от връзката ни изцяло.. :-D Когато тя се върна бяхме заедно още няколко дни и се наложи да се разделим..първоначално ми обясни (то си беше и така де..) че техните й правели проблем за това да си има приятел (била прекалено малка, а е на почти 16..) [-X Разделихме се, но супер много си мислихме един за друг. Бяхме разделени не от липса на чувства, а от обърканост и чувство за размисли. Станахме много близки с нея, почти като гаджета отново..беше суперско, но аз почти 90% от случайте прецаквах нещата.. #-o #-o Карахме се за глупости, за които не би трябвало да се караме, но.. :( Тя ми беше нещо като сестра, а аз на нея като брат..говорихме си и знаехме всичко един за друг. Когаот на някой му беше кофти и на другия му беше кофти..абе все едно сме заедно.. :shock: Мина време и така нещата станаха още по близки..разменяхме си и по някоя целувка, когаот бяхме сами.. :mrgreen: След време си говорих с нея за това, защо се разделихме..тя ми отговори, че съм я бил ревнувал - вярно, ревнувах я, но в границите на нормите. Питах я просто с кой е била, тя сама ми обясняваше кой какъв е, къде е ходила, кво е прайла..както и тя мен ме питаше такива работи, но се радвах, защото виждах, че я интересувах. ;-) След това нещата започнаха да загрубяват..започнахме да се караме..търпението един на друг ни се губеше, карахме се за дреболий, които после ставаха огромни скандали [-X И така лека полека шансовете си ги хвърлихме на вятъра.. Много пъти сме се обиждали, наранявали и т.н., но въпреки това пак продължаваме да се опитваме въпреки съдбата да поддържаме контакти. Не знам, имам чувството, че всичко е против нас двамата да имаме някаква връзка, било то и приятелска.. Не мога да си я избия от главата (нея). Минаха 6 месеца от както се разделихме и все още ми се въртят по цял ден мисли за нея - за това какво е било преди, колко готино съм се чувствал и така..живея с миналото, но когато остана сам е така. Вярно, замислям се понякога когато съм и сред приятели, но става рядко.. Винаги ми е било готино да си ги спомням, защото бяха най прекрасните мигове, които съм имал с момиче. Разбрах какво е да обичаш и да бъдеш обичан, но..явно не можем да сме заедно. Давах всичко за нея, карах я да се чувства като принцеса и т.н., не исках нищо от нея насила..просто самия аз имах желанието да й показвам всеки път какво значи за мен..
Сега мина много време и въпреки всички тея неща се опитвам да си ги избия от главата, защото ми пречат да продължа напред и да намеря някоя друга девойка, с която да бъда щастлив. Не мога и не мога да си я избия, защото я виждам всеки ден..говорим си и през деня се виждаме..не мога да се огранича..Знам какво трябва да направя и как да го направя, а не мога..Хората казват да слушаш разума си, когато си нещастен в любовта и аз го слушам, но все нещо ме влече към нея.. :-o

Та моля ви, какво бихте направили, как бихте продължили напред, какво..имам толкова много въпроси, а не знам какво да правя :? :?


Благодаря ви..

Sevt
01-21-2008, 18:08
Абе не разбрахте ли, че дума всякаш няма :/

MiMcHeToOo
01-21-2008, 18:37
Ох кофти работа.. Що не опиташ да поговориш с нея? Да и обесниш, че ти е на сърцето.. ? Може пък да те разбере и да е пораснала за техните..

Fallen`Angel
01-21-2008, 18:51
След като се разделихме с нея започнахме да опознаваме едни черти в характера си, където не сме предполагали, че сме имали. Сега нито тя, нито аз искаме да бъдем заедно, защото и двамата сме се променили супер много и просто разбирам, че не искам да съм с нея, нито тя с мен. В мен е останала една частица от миналото, което постоянно ми показва, че искам да бъда с нея и нещата да бъдат, както преди, но просто е невъзможно, защото и двамата не искаме заедно..
За някой това време, което съм пропилял може да е било напразно, но аз се радвам, че го направих, защото разбрах много за отношенията между хората и не вярвах, че мога да бъда с някой толкова близък..не съжалявам, че съм го имал, но съжалявам, че го изгубих по такъв смешен и шибан начин.
Чудя си се на акъла как вече толкова време не мога да я преодолея и какво толкова ме връща назад..как може да изпитвам нещо към нея след всички тези неща, и още да си създавам някакви илюзии от чувствата, че искам да бъда с нея, а същевременно знам кое е правилното - и то е да я оставя..но не мога и не мога и не знам защооооо #-o #-o #-o #-o Много се измъчвам, а вече не мога така.. #-o

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
01-21-2008, 19:25
:( много кофти ... извини й се ... поправи се ... докажи и че я бицаш :( успех :( ех тази любов е толкова тънко нещо ... :(

_BoSSy_
01-21-2008, 19:57
Мога да ти кажа само,че когато имаш желание за един човек,когато го обичаш и повече от всичко на света искаш да си с него,последното нещо което трябва да ти минава през ума е: "всичко е против нас двамата" или "явно не можем да сме заедно"...
Защо не и кажеш това което си написал тук?Със сигурност ще и се свие коремчето.. :)

Успехи пич :):)

So unbelievable love..
01-21-2008, 20:17
ami ti sam razbira6 kakvo e stanalo i kakvo trqbva da stane,pozdravqvam te za tova,4e si osuznal tolkova ne6ta :) ako pita6 mene opitai se da ne misli6 tolkova za neq,opitai se da izliza6 pove4e s priqteli,zabavlqvai se,vijdai se s novi hora i tursi 6tastieto drygade :) 6te vidi6 4e dori to samo 6te doide :) a ako e pisano moje da doide otnovo s neq ,no ne se znae,opitai se da produlji6 i da ne se izmu4va6 za6toto jivota hybav (kakto sam si razbral) :) :) :) Yspeh :) :)

Fallen`Angel
01-22-2008, 16:03
Мина наистина много време. Близо 6 месеца, половин година прекарана в страдания и разочарования, мъки.. Много пъти съм се питал какво толкова ме влечеше към нея, какво толкова ме спира да я оставя..какво се питах.. Явно съм обичал другото момиче, тази което ме даряваше с любов и разбиране, а не тази, която ме кара да страдам. Опитвах се да върна нещо отдавна изгубено, а е било невъзможно. Достатъчно време страдах - и аз, и тя..
Помня всичко, все едно беше вчера и точно затова страдам. Бях най щастливия човек, когато бях с нея и сега не мога се примиря..още. Винаги ще я обичам и винаги ще бъда близо до нея, когаот има нужда от помощ, но е явно, че пътищата ни се разделят. Боже, бих дал всичко ,че да бда с нея и явно това ми е грешката.. Всичко свърши и трябва да продължа напред.. ;-) ;-) ;-)