PDA

View Full Version : Оставаш ли си девствен след мастурбация?



radcliff_e
01-21-2008, 18:39
Хора, да питам(искам да отбележа, че нз дали има такава тема, но не видях и за тва)дали след мастурбация ти все още си девствен? Този въпрос съм си го задавал и нямам отговор... #-o Дайте хелп, плс. 8-[ 8-[

VilleBaby
01-21-2008, 18:48
tva e edin ot vazmojno nai-tapite vaprosi...ESTESTVENO 4E SI OSTAVA6 DEVSTVEN!!!! :shock: 6TO ZA VAPROS? AKO NE SI PRAVIL SEX ZNA4I SI DEVSTVEN!!! I IZVINQVAI AMA SPORED TEBE,ZA6TO ZA NE SI DEVSTVEN SLED KATO SI MASTURBIRAL???

bulgarche
01-21-2008, 19:08
Да, оставаш девствен след мастурбиране

marmalad4e
01-21-2008, 19:12
абе хора не се изцепвайте така без да знаете ...
:-x щом говорим за девственост при мом4етата то тя е само психи4еска или емоционална или както искате я наре4ете.при мъжете няма 'физи4еска' девственост..
а колкото до моми4етата- след мастурбиране с проникване във влагалището най-вероятно девственост пове4е няма.
така 4е не отси4айте от раз как щом не си правил секс си още девствен

olive_oil
01-21-2008, 19:25
Да, оставаш девствен след мастурбиране
+1 - ратък. точен и ясен отговор. другите са някви бълбочи м/у обяснение и обиди, отпраени към автора

ihopeulikepain
01-21-2008, 19:26
абе хора не се изцепвайте така без да знаете ...
:-x щом говорим за девственост при мом4етата то тя е само психи4еска или емоционална или както искате я наре4ете.при мъжете няма 'физи4еска' девственост..
а колкото до моми4етата- след мастурбиране с проникване във влагалището най-вероятно девственост пове4е няма.
така 4е не отси4айте от раз как щом не си правил секс си още девствен

Именно !!! :-o :wink:

amatorium
01-21-2008, 19:47
Devstvenostta i pri momchetat i pri momichetata si ostava dokato ima sexualen akt s partnior. Inache i da masturbira momcheto, a momicheto da se otvori s drujkta na chetkata si za kosa pak si ostavat devstveni! 8-)

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
01-21-2008, 19:49
Devstvenostta i pri momchetat i pri momichetata si ostava dokato ima sexualen akt s partnior. Inache i da masturbira momcheto, a momicheto da se otvori s drujkta na chetkata si za kosa pak si ostavat devstveni! 8-)

добре !!! :D ще си го запиша :D абе продупчиш ли се сама само теоритично си девствена ... на практика си леко разпечатана 8-)


опа темата е била от момче :razz: :razz:

девстен си брат !!! спокойно

Mitio_man
01-21-2008, 19:59
Да, оставаш девствен след мастурбиране
+1

jessicaaa
01-21-2008, 20:08
aeeee lapetaaaa :D da iba toq sait se napalni s nqkfi 10 godi6ni lapeta deto neznaet pikae li im se ili im se prai drugo :-x tapi tapiiiii :D est 4e si ostava6 devstven kat gledam pone si se nau4il "pi6leto" ti kade e :D sme6ki

Arriva
01-22-2008, 11:24
Abee ne se podigravaite taka gadno na mom4eto ... Vseki ima nqkvi vaprosi za edno ili za drugo .. ako vseki na vseki se podigrava ... kvo praim tuka ?! Moje da otg bez da se podigravate, taka ni6to ne se postiga .. :shock: Kolkoto do temata da .. devstven si dokato ne pravi6 sex ;-) :-|

radcliff_e
01-22-2008, 13:51
Благодаря на всички за отговорите, дори и на тези, които бяха доста подигравателни. И да научил съм се къде ми е пишлето и не съм ти некое 10 момченце. Знам кво искам. Нали за тва е тоя сайт да зададеш въпрос, на който нямаш отговор и да ти отговорят. Не е нужно да да се подиграваш. Не ме познаваш, не говориш!!! :!: :? :?

gergana_sweet
01-22-2008, 14:00
По твоята логика...все едно да се наядеш само с разглеждане на менюто.

LiLGrizzly
01-22-2008, 14:21
Да, оставаш девствен след мастурбиране
ето то4но и кратко :razz:

aciko
01-22-2008, 14:27
а оралният секс брои ли се за загуба на девственост?
Ньет

lwsu
01-22-2008, 22:04
то и пълнолетен се бройка да станеш на 18, ама нЪц, не е тоно така...
вАЖно е ти самия кога ще го почувстваш че си мъж, не е след половия акт.. може да е месец след това, както се спомена по-горе "при мъжа това е психологическа бариера"... сам ще осъзнаеш когато начина ти на мислене се промени..

macka_88
01-23-2008, 15:59
mi spored men po vreme na masturbirane ako skusa6 devstvenata cipa sled tova pak si ostava6 devstven... ;-)

Lorelei
01-23-2008, 16:09
абе хора не се изцепвайте така без да знаете ...
:-x щом говорим за девственост при мом4етата то тя е само психи4еска или емоционална или както искате я наре4ете.при мъжете няма 'физи4еска' девственост..
а колкото до моми4етата- след мастурбиране с проникване във влагалището най-вероятно девственост пове4е няма.
така 4е не отси4айте от раз как щом не си правил секс си още девствен

Xa-xa! Tuka gospojicata,Profesora shte ni gi obqsni rabotite,che nie sme malki i ne razbirame,za kakvo stava duma!
O ubedena sym,che s edno prystche,ama kato ti se razkysa devstvenata cipa...prosto ne mi govori.Nahorata po 4-5 pyti pravqt seks i ne se e dorazkysala,tuka ot edna masturbaciq-gledai samo k`vi chudesa stavat.
Otnosno devstvenostta-tq se gubi sled izvyrshvaneto na polov akt!

swords1010
01-23-2008, 16:09
Да, оставаш си девствен. Девствеността си губиш, чак когато правиш секс за пръв път. :)

mainata90
01-23-2008, 16:39
а оралният секс брои ли се за загуба на девственост?

Да брои се! Къса ти се ципата между двете сливици 8-)

suunlight
01-23-2008, 18:59
Глупости .. глупостии .. глупости .. девствен си .. да .. да да .. глупав .. също ! форума е за въпроси .. ама за сериозни неща мисля .. :) се едно .да питаш .. след като акам .. аналния секс нали ще е безболезнен .. ;)

vaniLL
01-23-2008, 21:25
m00rnInGstaR]Глупости .. глупостии .. глупости .. девствен си .. да .. да да .. глупав .. също ! форума е за въпроси .. ама за сериозни неща мисля .. :) се едно .да питаш .. след като акам .. аналния секс нали ще е безболезнен .. ;)

:lol: :lol: :lol: :lol:

dekovbg
01-24-2008, 06:05
Благодаря на всички за отговорите, дори и на тези, които бяха доста подигравателни. И да научил съм се къде ми е пишлето и не съм ти некое 10 момченце. Знам кво искам. Нали за тва е тоя сайт да зададеш въпрос, на който нямаш отговор и да ти отговорят. Не е нужно да да се подиграваш. Не ме познаваш, не говориш!!! :!: :? :?
сигурно си под 10 годинки направи адски много грешки в това дето написа ...
а и .... тъп въпрос
"след целувка оставам ли девствен?плс помогнетеее ми никои не ми отговаря :-o "
:-o - това човече прилича на теб (зубър които не знае нищо за секса)
и в моя клас има един такъв...

ludoto_f
01-24-2008, 06:42
spored men li4no da ostavash si devstven zashtoto.. ne edna 4ikiq moje da ti zeme devstvenostta.. ili edno prust4e.. ima razlika ot pryst .. ryka.. i istinskiq sex ;) samo sexa bi mogul da ti zeme devstvenostta.. a nqma zna4enie ti po vreme na masturbaciq /za momi4etata/ dali sa si skusali cipata ili ne... ama ne se e otvorila s polov organ nali??

da ostavash devstven!!