PDA

View Full Version : Ето я и мойта "историика" - дано да се намери отго



SouL_TaKeR
01-21-2008, 19:05
Здрастиии... :-P

Та ... Нека ви разкажа мойта историйка:

Казвам се Васил на 14 години съм, и вече 2ра година се местя от място на място...Някои би си казали "Ехаааа ебати кефа,обикаляш света!"Да... ама когато е трябвало да изоставиш приятели и гаджето не е чак толкова фън...А пък за сегашната "България" Въобще не ми пука ...Върнах се за малко в БГ за праздниците и какво виждам по улиците на София??? Цигани говорещи на "Турски" ...

What ever ...Проблемът е че психически е доста трудно всяка година да се местиш в ново даскало и всяка година да учиш на чужд език ...

Тази година съм в Украйна...Уча в интернационално даскало - та с един пич от Англия станахме "Best Friends"...И днеска разбрах че се е прибрал в Англия и ми стана супер гадно ... :cry:

Та... Решил съм да избягам въобще от изтока - следващата година да отида на пансион в Англия...Наистина обичам майка си и ще ми е трудно да се разделя с нея ...Обаче това ще е единственния начин да се остановя някъде и да не излудея докато се местя от място на място ...

8-[ Какво мислите вие ? Какво да направя ?

:smt006 [/b]


ФЪК Без да искам изтрих 30% от писмото !!! -.- ](*,) ](*,) ](*,)

FreAK_
01-21-2008, 19:16
Какво да ти кажа.
Аз не се местя чак всяка година, но през няколко хах
Сега съм 11ти клас и се преместих от БГ, и също съм в интернационално, и както знаеш там последните 2 години много се учи. и пак след година и половина има няма съм другаде.
А и е наистина е супер тъпо и нямам гелание и енергия да създавам приятелства, а трябва...
Както знаеш с времето си стават нещата, но с времето. И тука докато си намеря подходяща компания, докато опозная хората, направо...
А преди да се върна в БГ бях пак чужбина за година и половина и там създадох много хубави приятелства и не ми се връщаше честноказано, после създадох в БГ много, а тука още не съм.
Не съм от най отворените хора в началото и може би това много ми пречи, но какво да се прави, като се отпусна ставам много желан събеседник, но дотогава....
Незнам как стоят нещата при тебе, но да ти кажа аз оценявам факта че мога да живея в различни страни, защото колкото и да е неприятно, особено в началото все се обогатяваш повече и опознаваш друг град други хора...
Колко пъти ми е идвало да си стегна багажите и да си тръгна ( не че някой ще ме пусне де ), но все ме спира мисълта, че има някакъв смисъл. И че началото е много трудно, но после всичко ще се нареди.
Ако искаш ми пиши ЛС може да си пишем да обменяме опит ;)

SouL_TaKeR
01-21-2008, 20:26
Мдаа... Сега като се замисля е така... Но пък все пак се чудя дали да не се остановя в Англия... А може би такув живот "на колела" не е за мен :neutral: ... Поне не всяка година... 8)

FreAK_
01-21-2008, 22:09
Наистина разбирам как се чувстваш! Надявам се да намериш правилното решение за теб.
А ти до сега в кои държави си живял

special_girl_SS
01-22-2008, 07:05
След такава сърцераздирателна изповед, отговора който очакваш (както сам каза) може би е: "Уаааау обикаляш светааа! =; Жестокооо! (или cool, както се изразявате Вие англичаните) Разбира се, че трябава да седиш далече от тази ужасна България! Обикаляй света, или се останови в Англия!"
Знам, че се отдалечавам от основната тема, но просто ме ядоса изказването
А пък за сегашната "България" Въобще не ми пука ...
Като не ти пука за нея-твоя си работа! На мен пък не ми пука за твоите лични проблеми! Тук в България си имаме достатъчно такива!
Срам ме е от българи като теб! Всъщност за това не си виновен ти, а родителите ти, но това няма значение!
Сигурно действително не ти е лесно, но на никого не му е! Свиквай!

SouL_TaKeR
01-22-2008, 08:07
След такава сърцераздирателна изповед, отговора който очакваш (както сам каза) може би е: "Уаааау обикаляш светааа! =; Жестокооо! (или cool, както се изразявате Вие англичаните) Разбира се, че трябава да седиш далече от тази ужасна България! Обикаляй света, или се останови в Англия!"
Знам, че се отдалечавам от основната тема, но просто ме ядоса изказването
А пък за сегашната "България" Въобще не ми пука ...
Като не ти пука за нея-твоя си работа! На мен пък не ми пука за твоите лични проблеми! Тук в България си имаме достатъчно такива!
Срам ме е от българи като теб! Всъщност за това не си виновен ти, а родителите ти, но това няма значение!
Сигурно действително не ти е лесно, но на никого не му е! Свиквай!


На мен не ми харесва България не просто защото така съм решил...

Декември миналата година аз и моята майка се "прибираме" в България и ни спират на паспорт ченгетата...Дадоха ни столче а пък ние отказахме да седнем - Майка ми помоли за пепелник - но и беше отказано - а на пода ясно личаха оранжево-жълтеникави петънца...
Та-както и да е ...Това не им е голямата беля ...

Седим ние 20 минути без да ни казват защо точно ние стойм изправени пред столчетата изтоштени и във същото време ядосани...

После няква мърла идва и казва на майка ми бихте ли вязали в ареста(Майка ми е адвокат и много работи за ЕС и много добре знае че без причина немогат да ни накарат да влезнем - плюс това е със малкия си син...)Съответно майка ми попита "Защо?".Беше и отговорено със "Ми така..." !!!Чакаме още пет-десет минути и идва някъв мърлио дето почва да говори така на маика ми че само ако беше казал някоя обидна дума щях да му скоча на бой (нали немогат да ме вкарат в затвора :razz: ) Същата която ни помоли да влезнем в ареста му издрънка нещто на ушенце - Сигурно са си Другарчета ...

"Ти за каква се мислиш МА , тука си ми дошла сцени ли да праиш МА , да не съм чул и дума повече,разбра ли МА!?!?"

При което майка ми отговаря-

"Добре, отсега на татък нито те чувам , нито те виждам..."

ХАХАХАХАХА - и тоя моля ви се отреагира все едно кучето му е донесло фризбито - и въобще не се досеща че тя ще го игнорира просто и че е толкова тъп селянин че не заслужава внимание...

Донесоха някакво листче след вече 30-40 минути което и го връчиха на майка ми и казаха утре в 9:00 да си в Пловдив.

ЛОЛ ЛОЛ ЛОЛ - на листчето даже не пишеше на коя дата е издаден този документ...

НАЙ-НАКРАЯ НИ ПУСНАХА!!! УРАААА

Тя още на летището ми каза че ще ги съди...

Отиде майка ми в Пловдив - и там колегите й й казаха че тя има абсолютното право да ги съди...

Почна тя битка...

Получи листче на което пишеше че един вид трябва да се извиня защото съм казал "Ако обидят мойта майка , ще ги смачкам"-Айде кажете кой е прав - аз че защитавам мойта майка - или тези които я обиждат... - Още една селска проява на ченгетата...

Януари 2008 - пак на летището пред изходите(за отвеждане към самолета) Идват дмана мъж и жена (явно началници) и почват да говорят някакви несвирзани неща...Завързаха разговор и ме помолиха да седна настрана след което майка ми ми каза "Те мислят че лъжа и не мислиха че ще продължа да ги преследвам виновника".

След което успешно излетяхме и се прибрахме в Украйна където никой не те спира и не те праща на майка си в... рано сутринта...

След тази случка и доста други въобще не мисля да стъпя в БГ...

SouL_TaKeR
01-22-2008, 08:14
ако искаш ще махна грозното изказване за България - просто бях ядосан...

teenkopele
01-22-2008, 17:01
Ще ти кажа едно- не прави нещо, за което после ще съжаляваш адкси много.

Задай си въпросът как би живял, още по-малко на тези години, без родителите ти в страна, която поне според мен става само за екскурзия за някоя и друга седмица, но не и за живот? Какво ще правиш? На кого ще разчиташ?

special_girl_SS
01-23-2008, 05:06
Държавата е скпана, мисля че никой не би могъл да го отрече!
Но ние сме виновниците за това. Уморих се да го повтарям, но отново ще кажа: не може да очакваме нещата да се подобрят, възпитавайки децата си в анти-патриотизъм, с думите "учи мамо, да заминеш в чужбина".
Ти обикаляш света, би трябвало да ти е направило впечатление отнушението на съучениците ти към своята страна и националност. И това е правилния начин според мен. Ако като по-малки децата просто обичат родината си, горедеят се с нея, един ден съответно ще защитават интересите й.

SouL_TaKeR
01-23-2008, 08:25
Амии , аз явно 12 години съм живял в заблуда че България е нещо по-добро ... Даже си мислех че ще дойде някой президент/парламент който ще оправи България...

Много се гордеех - и сега се гордея , но съм горд не със сегашните българи ами със предците ни...

И докато пиша този отговор се запитах - Колко ли цигани е имало по времето на Левски?Дали са се държали по този начин?Дали са се били за нашата свобода ?

На тях им е било най-лесно през турското робство... нямало е какво да приемат - те са си мюсюлмани...

Какво ли щаха да дават по новините ако нямаше толкова много цигани за да се правят на газари - да се бият ?

След 10-20 години ако не ги оправи никой-някой или българите или циганите ще бунтуват... До тогава няма да са останали много българи - те ще си отидат на запад...
Не съм пророк - спокс :P - но както вървят нещата ...

Ziezi
01-23-2008, 12:07
Оф,тъпак,я направи добро на света и хвани та си разпилей жалкия мозък в някоя кофа далече в провинцията!На 14 години пикльо и вече теории ми развива!Абе ей тъпанар,имаш три години съзнателен живот,не си видел всичко,повярвай ми!То от историйката ти си личи,Господи как може да не дадат на майка ти да пуши,която е и на всичкото отгоре и адвокат и работи за ЕС(????),тва е богохулство!Ебати държавата,да не дадат на такъв високопоставен човек,клонящ към Божество да не пуши!Идиот,като се преселиш в Лондон,ходи живей в северозападната част и ела да кажеш какви са ти впечатленията!
И не,определено не си пророк!Огромната част от тези българи,които искаха да заминат,вече го направиха,тъпак!А когато България влезе в Шенген пътят им ще последват и огромната част от мангалите!

SouL_TaKeR
01-23-2008, 12:27
А тия боклуци ченгетата да не би да се нещо повече от майка ми ве "тъпак" ???

SouL_TaKeR
01-23-2008, 16:03
Миии ... Мерси първо!

Второ : аз без родител мисля че мога да се справя а и си мисля колкото по-рано толкова по-добре.Не че няма да се виждаме дълго време - и на нея ще и е гадно така че тя ще идва от време на време.

Ами няма с кой друг да говоря - имам брат и сестра - те са на по 20+ години - говорих със брат ми и той е въодушевен че ще ходя натам...

Ами някъде в УК... Ирландия ала-бала... Не е задължително да е Англия :) - само немога да разбера какво толкова й има ...Толкова ли много хора са останали с лошо впечатление от там ?

Колкото до "Ziezi" нека пича си кисне в БГ. А и като го гледам колко е вярващ ... Сигурно когато е писал поста е бил "high"(напушен) :D :D :D

teenkopele
01-23-2008, 17:04
пътят им ще последват и огромната част от мангалите!

:smt001 ...

SouL_TaKeR
01-26-2008, 09:51
Тя просто обича много да пътува - на всяко място на което е била е намирала хубавата му страна :o ...И трудно ще я спра... На мен ми е по-лесно да отида в пансион отколкото да я карам да се остановим...

nazistka
02-10-2008, 06:49
Оф,тъпак,я направи добро на света и хвани та си разпилей жалкия мозък в някоя кофа далече в провинцията!На 14 години пикльо и вече теории ми развива!Абе ей тъпанар,имаш три години съзнателен живот,не си видел всичко,повярвай ми!То от историйката ти си личи,Господи как може да не дадат на майка ти да пуши,която е и на всичкото отгоре и адвокат и работи за ЕС(????),тва е богохулство!Ебати държавата,да не дадат на такъв високопоставен човек,клонящ към Божество да не пуши!Идиот,като се преселиш в Лондон,ходи живей в северозападната част и ела да кажеш какви са ти впечатленията!
И не,определено не си пророк!Огромната част от тези българи,които искаха да заминат,вече го направиха,тъпак!А когато България влезе в Шенген пътят им ще последват и огромната част от мангалите!

Разбира се,че си прав!!!!!! Заеби ги тея нещастници дето нищо не разбират! Да си ебат майката и тва е! БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!!!
ЦИГАНИТЕ НА САПУН! ТУРЦИТЕ НА ВЕРО! ЕВРЕИТЕ НА ПРАХ ЗА ПРАНЕ! ВЕЧНА СЛАВА НА РУДОЛФ ХЕСС!!!

petity12
02-11-2008, 14:10
Spored men bi trqbvalo da si tam kadeto bi se 4yvtsval dobre i 6tom angliq e tova mqsto...emi davai ;] ama vse pak ne zabravqi maika si :smt048

hahavteen
02-11-2008, 15:01
Domurzia me da pro4eta ostanalite postove.Az sum na 18 i prez poslednite 10 godini sum jiviala v 4 durjavi.Na men su6to ne mi e bilo leko osobeno na tvoita vuzrast no malko po-kusno osuznah 4e mi se otdava vuzmojnostta da opoznaia durjavite,mantaliteta na horata,da nay4a ezici...Dava mi se 6ansa da se nay4a da se opraviam kudeto i da sum dori bez da znam dyma na ezika na koito vsi4ki govoriat i da ne poznavam nikoi.Edin den 6te bude6 blagodaren 4e si imal vuzmojnostta da izjivee6 ne6ta za koito drygite ne mseiat i da me4taiat i 4e si si kalil haraktera.Az su6to na 14-15 misleh za internat no spored men tva e tupo... :?

LiLGrizzly
03-25-2008, 10:53
be bulgaria si e mnogo tupa darjava.. samo ot mangali kadeto kradat.. nqma nikakvo ob6tuvane.. seki gleda da precaka drugiq.. mn tapa rauta !

bubbl3s
03-28-2008, 15:54
I az sum v Italiq v internacionalno u4ili6te, i vupreki tova s italqnci! I az v na4aloto ne iskah da trugvam no sega sum super 6tastliva 4e zaminah! Osven tva i az kato ``nejno`` mislq 4e trqbva da pogovori6 s maika si i da i kaje6 kakvo te mu4i i nedei da hodi6 v pansion, 6te sujalqva6! :?

neHcuoHepKa
07-25-2008, 09:10
Здрастиии... :-P

Та ... Нека ви разкажа мойта историйка:

Казвам се Васил на 14 години съм, и вече 2ра година се местя от място на място...Някои би си казали "Ехаааа ебати кефа,обикаляш света!"Да... ама когато е трябвало да изоставиш приятели и гаджето не е чак толкова фън...А пък за сегашната "България" Въобще не ми пука ...Върнах се за малко в БГ за праздниците и какво виждам по улиците на София??? Цигани говорещи на "Турски" ...

What ever ...Проблемът е че психически е доста трудно всяка година да се местиш в ново даскало и всяка година да учиш на чужд език ...

Тази година съм в Украйна...Уча в интернационално даскало - та с един пич от Англия станахме "Best Friends"...И днеска разбрах че се е прибрал в Англия и ми стана супер гадно ... :cry:

Та... Решил съм да избягам въобще от изтока - следващата година да отида на пансион в Англия...Наистина обичам майка си и ще ми е трудно да се разделя с нея ...Обаче това ще е единственния начин да се остановя някъде и да не излудея докато се местя от място на място ...

8-[ Какво мислите вие ? Какво да направя ?

:smt006 [/b]


ФЪК Без да искам изтрих 30% от писмото !!! -.- ](*,) ](*,) ](*,)


Пич , още от празДник те познах ,че си някъде от там.Щом не ти пука за България и на НАС НЕ НИ ПУКА ЗА ТЕБ!

Outlaw4Life
07-25-2008, 12:14
Оф,тъпак,я направи добро на света и хвани та си разпилей жалкия мозък в някоя кофа далече в провинцията!На 14 години пикльо и вече теории ми развива!Абе ей тъпанар,имаш три години съзнателен живот,не си видел всичко,повярвай ми!То от историйката ти си личи,Господи как може да не дадат на майка ти да пуши,която е и на всичкото отгоре и адвокат и работи за ЕС(????),тва е богохулство!Ебати държавата,да не дадат на такъв високопоставен човек,клонящ към Божество да не пуши!Идиот,като се преселиш в Лондон,ходи живей в северозападната част и ела да кажеш какви са ти впечатленията!
И не,определено не си пророк!Огромната част от тези българи,които искаха да заминат,вече го направиха,тъпак!А когато България влезе в Шенген пътят им ще последват и огромната част от мангалите!

Разбира се,че си прав!!!!!! Заеби ги тея нещастници дето нищо не разбират! Да си ебат майката и тва е! БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!!!
ЦИГАНИТЕ НА САПУН! ТУРЦИТЕ НА ВЕРО! ЕВРЕИТЕ НА ПРАХ ЗА ПРАНЕ! ВЕЧНА СЛАВА НА РУДОЛФ ХЕСС!!!
OMG!Ужас!

nailana
07-26-2008, 15:56
След такава сърцераздирателна изповед, отговора който очакваш (както сам каза) може би е: "Уаааау обикаляш светааа! =; Жестокооо! (или cool, както се изразявате Вие англичаните) Разбира се, че трябава да седиш далече от тази ужасна България! Обикаляй света, или се останови в Англия!"
Знам, че се отдалечавам от основната тема, но просто ме ядоса изказването
А пък за сегашната "България" Въобще не ми пука ...
Като не ти пука за нея-твоя си работа! На мен пък не ми пука за твоите лични проблеми! Тук в България си имаме достатъчно такива!
Срам ме е от българи като теб! Всъщност за това не си виновен ти, а родителите ти, но това няма значение!
Сигурно действително не ти е лесно, но на никого не му е! Свиквай!


На мен не ми харесва България не просто защото така съм решил...

Декември миналата година аз и моята майка се "прибираме" в България и ни спират на паспорт ченгетата...Дадоха ни столче а пък ние отказахме да седнем - Майка ми помоли за пепелник - но и беше отказано - а на пода ясно личаха оранжево-жълтеникави петънца...
Та-както и да е ...Това не им е голямата беля ...

Седим ние 20 минути без да ни казват защо точно ние стойм изправени пред столчетата изтоштени и във същото време ядосани...

После няква мърла идва и казва на майка ми бихте ли вязали в ареста(Майка ми е адвокат и много работи за ЕС и много добре знае че без причина немогат да ни накарат да влезнем - плюс това е със малкия си син...)Съответно майка ми попита "Защо?".Беше и отговорено със "Ми така..." !!!Чакаме още пет-десет минути и идва някъв мърлио дето почва да говори така на маика ми че само ако беше казал някоя обидна дума щях да му скоча на бой (нали немогат да ме вкарат в затвора :razz: ) Същата която ни помоли да влезнем в ареста му издрънка нещто на ушенце - Сигурно са си Другарчета ...

"Ти за каква се мислиш МА , тука си ми дошла сцени ли да праиш МА , да не съм чул и дума повече,разбра ли МА!?!?"

При което майка ми отговаря-

"Добре, отсега на татък нито те чувам , нито те виждам..."

ХАХАХАХАХА - и тоя моля ви се отреагира все едно кучето му е донесло фризбито - и въобще не се досеща че тя ще го игнорира просто и че е толкова тъп селянин че не заслужава внимание...

Донесоха някакво листче след вече 30-40 минути което и го връчиха на майка ми и казаха утре в 9:00 да си в Пловдив.

ЛОЛ ЛОЛ ЛОЛ - на листчето даже не пишеше на коя дата е издаден този документ...

НАЙ-НАКРАЯ НИ ПУСНАХА!!! УРАААА

Тя още на летището ми каза че ще ги съди...

Отиде майка ми в Пловдив - и там колегите й й казаха че тя има абсолютното право да ги съди...

Почна тя битка...

Получи листче на което пишеше че един вид трябва да се извиня защото съм казал "Ако обидят мойта майка , ще ги смачкам"-Айде кажете кой е прав - аз че защитавам мойта майка - или тези които я обиждат... - Още една селска проява на ченгетата...

Януари 2008 - пак на летището пред изходите(за отвеждане към самолета) Идват дмана мъж и жена (явно началници) и почват да говорят някакви несвирзани неща...Завързаха разговор и ме помолиха да седна настрана след което майка ми ми каза "Те мислят че лъжа и не мислиха че ще продължа да ги преследвам виновника".

След което успешно излетяхме и се прибрахме в Украйна където никой не те спира и не те праща на майка си в... рано сутринта...

След тази случка и доста други въобще не мисля да стъпя в БГ...

Прав си,човече!Е т'ва е България - къде другаде ги има тея неща?
А тука цигани навсякъде.Ни на полицаи можеш да разчиташ,ни на лекари....въобще на нищо.И природа почти не остана.Да,не ти трябва да стъпваш повече тука!Успех :)