PDA

View Full Version : да ви кажа... благодаря!



FelisDirus
01-21-2008, 20:07
Вече повече от година влизам тук, пиша, нервя се на разни хора, на други се радвам иии осъзнах, че ако поне веднъж дневно не вляза да видя какво става, да драсна някой ред, денят ми не е същият. Форумът стана част от живота ми.. хах, странно е...

Баси, вие знаете за мен повече от приятелите ми... защото пред тях има неща, които не мога или не желая да споделя. Докато тук е различно - казваш си "Кво ме е.бе, никой не ме познава!", после обаче започваш да разменяш скайпове, да си пишеш с някои, а с други просто си лафите из темите, с трети се виждаш иии така започва едно страхотно приятелство, а може да доведе и до връзка (имаме си май такива примери..).

Абеее, идеята ми е да ви кажа, че много ви обичам и сте ми като едно голяяяяямо семейство! Да ви кажа благодаря, да кажа извинявай, когато съм се държала ужасно, но сте ми много мили и съм щастлива, че срещнах толкова страхотни хора!

Едно огромно БЛАГОДАРЯ!


П.С.
Наистина не знам какво ми става тези дни! :D

Disrespect
01-21-2008, 20:11
Това е най-хубавата тема, която съм виждал последно време...

olive_oil
01-21-2008, 20:22
евала !

Boot
01-21-2008, 20:24
Някой се е разнежиииил... :P
Да беше изчакала св. Валентин поне , щеше да е мн на място.

Иначе е мило, де. Трябва да има хора изпълнени с любов :)

bulgarche
01-21-2008, 20:24
Преди време имаше тема с двойките на форума и не бяха никак малко, а и сега има.

Форумът не е това което беше (да не види нещо от совите и той)

Тук съм научил много неща, както за себе си така и за другите.

Мисля че няма смисъл да ти го казвам точно на теб, но виртуалните приятели не са нещо за пренебрегване :)

LiveFlower
01-21-2008, 20:27
evalata,macka

FelisDirus
01-21-2008, 20:34
Преди време имаше тема с двойките на форума и не бяха никак малко, а и сега има.

Форумът не е това което беше (да не види нещо от совите и той)

Тук съм научил много неща, както за себе си така и за другите.

Мисля че няма смисъл да ти го казвам точно на теб, но виртуалните приятели не са нещо за пренебрегване :)


Не е нужно.. неведнъж си ми "трил" сълзите по скайп, много неща съм споделяла с теб и знаеш, че си ми близък и наистина мога да те нарека приятел, колкото и абсурдно да звучи, тъй като не сме си виждали очите (отново по моя вина).

Всеки един човек тук е оказал някакво влияние върху мен и е оставил нещичко и затова реших да пусна тази тема...

Ice_Queen_
01-21-2008, 20:43
Наистина хубава тема.Форума влияе различно на всеки,и е прекрасно че на теб влияе положително.Бъди жива и здрава и все така се радвай на малките неща.

Pedigree
01-21-2008, 20:50
По-лесно е да го напишеш,отколкото да го кажеш.


Наистина хубава тема. :)

bulgarche
01-21-2008, 20:50
понякога се чудя дали не е тъжен факта, че казваме неща на непознати по форумите, а ние е срам от истинските ни приятели...
Искаш да кажеш, и го казваш, че хората от виртуалния живот, който водиш, те познават по-добре от приятелите с които си пиеш бирата?

RAWRRR
01-21-2008, 20:55
И на мен форума ми беше полезен защото:

- успях да си упражнявам българския,да внимавам какво и как казвам.
Което сега доста ми помага,като се имат предвид,че ще си вадя хляба с думи.

- успях да се променя,да порастна малко,благодарение на това че следвах примера на някои хора от форума.Те ми отвориха очите за доста неща.

Приятелства и връзки не можах да създам,за което съжалявам,но предполагам,сама съм си виновна.

comics
01-21-2008, 20:58
Моля и аз мерси :)

Lestat357
01-21-2008, 21:09
.....Едно огромно БЛАГОДАРЯ!...

Моля! Пак заповядай!..



Всеки един човек тук е оказал някакво влияние върху мен и е оставил нещичко и затова реших да пусна тази тема...

Наистина ли всеки?

EDIT:
понякога се чудя дали не е тъжен факта, че казваме неща на непознати по форумите, а ние е срам от истинските ни приятели...

Може би. Нормално, бих казал. Привидната анонимност доста помага в това отношение. Осъзнавайки го, обаче - лично от теб зависи дали това ще продължи да бъде така или ще го промениш. И дали желаеш да, разбира се. Аз успях. Ако около теб (не буквално!) има поне един .. реален човек с когото знаеш че винаги можеш да споделиш "каквото и да било" и "въпреки всичко", значи имаш много. Както и да ти звучи. Относно интернет-общуването и споделянето на какво ли не с някого когото все още само бегло познаваш - до опит е. И до човек. Допускал съм подобна грешка неведнъж, преди всичко заради спонтанността си. Вече не.

Seducti0n
01-21-2008, 21:09
Хммм,много мило от твоя страна, Къдли.

В интерес на истината и аз не веднъж съм си правила равносметка, относно това колко много ми е дал teеnproblem. :)

Тук има най-разлилчни индиви от интелектуалци, със завидно богата обща култура и познания, до такива които влизат най-вече в раздел "Игри" за да разпускат напрежението.

Аз също си създадох много нови запознанства, имам възможността да общувам с хора, които по един или друг начин ме правят щастлива и ми вдъхват много положителна енергия за да продължавам напред.Едни са ми по-близки, други не до чак такава степен, но независимо от това аз уважавам всички ви до един и се радвам, че сме част от едно цяло...

Спирам до тук, че ще дойдат в повечко откровенията, а определено нямам за цел да ви отегчавам. :-D

bulgarche
01-21-2008, 21:13
понякога се чудя дали не е тъжен факта, че казваме неща на непознати по форумите, а ние е срам от истинските ни приятели...
Искаш да кажеш, и го казваш, че хората от виртуалния живот, който водиш, те познават по-добре от приятелите с които си пиеш бирата?

и това, че си пия бирата с някой не значи, че ми е пръв приятел... едни от най-близките ми приятели ги виждам по веднъж-два пъти в годината...
Да де...то и с мен си пил бира, ама... :razz:

Mitio_man
01-21-2008, 21:14
БРАВО!!! и аз мога да кажа същото и Благодаря ви и аз :)

AvaLan4e
01-21-2008, 21:16
Къдли <3 !!!!!!111
Ти си от малкото хора, които възприемат така нета^^^
<3 ('= гуш гуш гуш
:smt007
Толкова си миличка...

shadow4e
01-21-2008, 21:23
Кой се е разнежиил :) Ама сега да не спреш да се заяждаш с децата, ей, че ще стане скучно :)

fuckingwhore
01-21-2008, 21:23
Това е най-хубавата тема, която съм виждал последно време...

Съгласна съм... :)
Наистина тук сме като братя и сестри..
С едни се дразним,а с други се обичаме..

techCandy
01-21-2008, 21:23
Ам...аз съм от мноол време тука, то почти такива като мен не останаха,
даже забелзях, че имам към 800 мнения, което показва, че са разчиствали архива, но както и да е. Исках да ти кажа, че имам наблюдения върху поведението на "верните" потребители на форума, които пускат тема от тоя тип и след около 2 месеца пускат друга със заглавие в стил "шибайте се, аз се махам от тука". Така, че внимавай какво правиш ;)

AvaLan4e
01-21-2008, 21:28
Ам...аз съм от мноол време тука, то почти такива като мен не останаха,
даже забелзях, че имам към 800 мнения, което показва, че са разчиствали архива, но както и да е. Исках да ти кажа, че имам наблюдения върху поведението на "верните" потребители на форума, които пускат тема от тоя тип и след около 2 месеца пускат друга със заглавие в стил "шибайте се, аз се махам от тука". Така, че внимавай какво правиш ;)
Оооооооооооооо, не (=
Най-миличко е> шибайте се, гадове....обичам ви
('=
Само мили хора са гадно
Най-милуу е искрено и лесно минаващо му лошото настроение <3

FelisDirus
01-21-2008, 21:29
Ам...аз съм от мноол време тука, то почти такива като мен не останаха,
даже забелзях, че имам към 800 мнения, което показва, че са разчиствали архива, но както и да е. Исках да ти кажа, че имам наблюдения върху поведението на "верните" потребители на форума, които пускат тема от тоя тип и след около 2 месеца пускат друга със заглавие в стил "шибайте се, аз се махам от тука". Така, че внимавай какво правиш ;)


е, хайде де, не ми опорочавай чувствата сега.. хаха

аз даже с бан бях заради Сашо, щото се опсувахме яко в една тема, после чаках сума ти време да го махнат и пак пристигнах 8-)

techCandy
01-21-2008, 21:34
Хахах, аа, споко, всички сме имали бан. То моя не беше по моя вина, но
имаше тука една модераторка, която с милия ми брат- трол не харесвахме, та то на него му биха бана, ама нали сме с едно ай пи... 8-) Кой помни BSG :lol:

Presley
01-21-2008, 21:35
И аэ ви обичкам,ей! :D

Boot
01-21-2008, 21:37
Аз не съм имала бан. :(

bulgarche
01-21-2008, 21:40
Кой помни BSG :lol:
Все още я засичам по улиците. Напоследък май се е задържала с един младеж и не ги сменя толкова често :lol:


аз даже с бан бях заради Сашо, щото се опсувахме яко в една тема, после чаках сума ти време да го махнат и пак пристигнах 8-)
Заради мен ли бе?! :x

FelisDirus
01-21-2008, 21:47
Кой помни BSG :lol:
Все още я засичам по улиците. Напоследък май се е задържала с един младеж и не ги сменя толкова често :lol:


аз даже с бан бях заради Сашо, щото се опсувахме яко в една тема, после чаках сума ти време да го махнат и пак пристигнах 8-)
Заради мен ли бе?! :x

хаха, не си бил ти виновен, а просто не трябваше така да се псуваме тъй.. може би :-|

П.С.
не съм се изразила правилно по-горе.. сори :wink:

bulgarche
01-21-2008, 21:58
Аз не съм имала бан. :(
Защото си малка и не разбираш :-D

_Cuddly_, гледай си работата! Нямам нищо общо с твоя банан! Даже не знам за какво става дума. 8-) (всъщност наистина е така)

fake
01-21-2008, 22:02
Кой помни BSG :lol:
Все още я засичам по улиците. Напоследък май се е задържала с един младеж и не ги сменя толкова често :lol:

леле тая колко е зле, аз я видях в созопол лятото.... :lol: :lol: :lol: бях на раута и щях да изпусна чашите ахахах 8-)


иначе...и аз се кефя, че го има форума... :-)

FelisDirus
01-21-2008, 22:17
Аз не съм имала бан. :(
Защото си малка и не разбираш :-D

_Cuddly_, гледай си работата! Нямам нищо общо с твоя банан! Даже не знам за какво става дума. 8-) (всъщност наистина е така)


оф, бях ти разправяла
whatever, не е важно и ме мързи пак да обяснявам.. :wink:

Saymon90
01-22-2008, 06:21
Да, тук е приятно... съжалявам, че вече не мога да влизам особено често, но пък като гледам и не изпускам коооой знае какво. Наистина преди беше по-весело, още когато пребивавах със старите си никове...
А що се отнася до приятелите... да срещнах 1-2ма супер готини хора и сме в постоянна връзка.

А що се отнася до това дали е тъжно, че се запознаваме и споделяме онлайн - ами, тъжно е за тези, които го правят САМО тук. Аз съм убеден, че повечето от нас си имат личен живот извън компютрите, имат си приятели, излизат (когато имат време :neutral:)... обаче има и такива, за които този форум (например) е най-интересното социално занимание в живота им - това вече е тъжно.

Kъдли, явно верно си се разчувствала :) Няма лошо - иска ми се и аз да пробвам.
И ти си част от този форум и си допринесла за това, което е, тъй че благодарностите отиват и към теб. ;)

Хайде, хора, давайте все така и да не замира форумът!;)

HenykucT
01-22-2008, 06:25
Много сладко изказване !!! Евалата мацка !!! И аз искам да споделя, че от малко време влизам тук, но хората са доста приятни, поне някои ... Може да споделиш много неща с тях и да си приказваш за всичко ... Можеш да си намериш и приятели и дружки и всичко ... евала на форумчето ... страхотно е ! :smt007

Mooo6no
01-22-2008, 06:59
На мен пък форумът вече ми стана тъп. Станаха ми тъпи всички форуми. Идвам когато няма какво да правя.

HopeLesss
01-22-2008, 07:35
На мен пък форумът вече ми стана тъп. Станаха ми тъпи всички форуми. Идвам когато няма какво да правя.

За жалост и при мен е така... Няма ден, в който да съм на компютъра и да не вляза, но вече усещам, как това се случва все по-рядко... :-k

Decu
01-22-2008, 07:54
=D> , Къдли!
С всеки изминал ден ти се възхищавам все повече и повече :mrgreen:
Много мило от твоя страна!

FelisDirus
01-22-2008, 11:44
няма ги вече интересните теми, диалози и конфликти :(Подозирам, че тук ще се получи един доста интересен диалог около тая тема!

Чак пък... темата не е кой знае какво и не я направих, за да има полемики, а защото наистина ми стана едно мило и хубаво. Все гледате да се изакате на хубавото 'начи! 8-)

quench
01-22-2008, 12:22
няма ги вече интересните теми, диалози и конфликти :(

тва е щото стана ченге и хората ги е страх да те напсуват :evil:

bulgarche
01-22-2008, 12:37
няма ги вече интересните теми, диалози и конфликти :(
Не мислиш ли че са се изнесли извън форума, а не че отсъстват?

RoyTheReaper
01-22-2008, 12:38
Много мило наистина... евала. :mrgreen:

Madness
01-22-2008, 12:45
Йееей,супер...наистина е много хубава темичка (:
Всъщност аз чак приятелства май не съм завързвала във форума...обаче има хора,които са ми показали...хм...доста
Повече съм опознала себе си тука отколкото някой друг...
И наистина има един човек,който адски много ми е показал и казал...и ми е бил от голямо значение...почти без изобщо да сме си писали...и без изобщо да се познаваме :P

bulgarche
01-22-2008, 13:54
И наистина има един човек,който адски много ми е показал и казал...и ми е бил от голямо значение...почти без изобщо да сме си писали...и без изобщо да се познаваме :P
Издай го 8-[

Pedigree
01-22-2008, 14:57
И наистина има един човек,който адски много ми е показал и казал...и ми е бил от голямо значение...почти без изобщо да сме си писали...и без изобщо да се познаваме :P
Издай го 8-[
Гащите си залагам,че е Уискас.


Познах ли? 8-)

FelisDirus
01-22-2008, 20:39
.....Едно огромно БЛАГОДАРЯ!...

Моля! Пак заповядай!..



Всеки един човек тук е оказал някакво влияние върху мен и е оставил нещичко и затова реших да пусна тази тема...

Наистина ли всеки?

EDIT:
понякога се чудя дали не е тъжен факта, че казваме неща на непознати по форумите, а ние е срам от истинските ни приятели...

Може би. Нормално, бих казал. Привидната анонимност доста помага в това отношение. Осъзнавайки го, обаче - лично от теб зависи дали това ще продължи да бъде така или ще го промениш. И дали желаеш да, разбира се. Аз успях. Ако около теб (не буквално!) има поне един .. реален човек с когото знаеш че винаги можеш да споделиш "каквото и да било" и "въпреки всичко", значи имаш много. Както и да ти звучи. Относно интернет-общуването и споделянето на какво ли не с някого когото все още само бегло познаваш - до опит е. И до човек. Допускал съм подобна грешка неведнъж, преди всичко заради спонтанността си. Вече не.


Чак сега видях поста ти.. не знам защо, но чак сега.
Всеки, с когото съм общувала повече.

Съжалявам.

InitialD
01-23-2008, 19:32
Много хубава тема _Cuddly_ !!!
Евалата!
Това със Скайповете е много хубаво .. само че не всеки ще се съгласи да си даде скайпа!
Аз обаче напоследък научих доста за теб и с удоволствие бих си разменил Скайпa!
Поздрави .. you touched me deep inside my heart! :oops:

SuNsEt
01-23-2008, 20:41
:) Права си!Аз също се радвам,4е съм 4аст от форума,макар да не ме знаят кой знае колко много хора...Запознах се с невероятни и много истински приятели,с които ще се радвам някой ден пътищата ни да се пресекат и да сме приятели и на живо :mrgreen: За тези,които не разбират или си мислят,4е в този форум си губят времето,ще кажа,4е тук можеш да срещнеш много по-истински и много по-сърде4ни хора и то от цяла България,даже от 4ужбина...Това,което _Cuddly_ каза ми стопли сърцето,макар и да не я познавам... :smt007
Приятелството е безценен дар,който се пази с душата и сърцето.Когато го откриеш,разбираш колко е ценно!Истинските приятели са малко,но топлотата и подкрепата,която ти дават са много пове4е,от това,което могат да ти дадат останалите всъщност непознати хора...