PDA

View Full Version : Не крии сълзите си...



kifla
01-21-2008, 19:49
В една песен наскоро се пееше "Не крии сълзите си ..."
Просто незнам какво ми става ..имам най-страхотното момче ,а продължавам в някои моменти да мисля за бифшия си и да плача за него .Обичам го още и това го знае и сегашното момче .Гадно ми е и то много :cry: Мислех си ,че съм преодоляла този период на сдуханост,но явно съм в заблуда незнам какво да правя :cry:

donkihot
01-21-2008, 19:58
може мом4ето до теб да е велико,сърцето не гледа това...то оби4а другия..защо се измъ4ваш въобще..по-добре сама отколкото не с любимият 4овек...моито мнение!

*_sLuNchEvOo`mOmiChe_*
01-21-2008, 20:01
Миличка,знам какво е да обичаш някой с цялата си душа,но трябва да го преодолееш.Пък щом казваш,че момчето до теб е страхотно мисля,че ще успееш :) просто спри да мислиш за бившия,не поглеждай в миналото.Така ще е по - добре и за теб и за приятеля ти.Да,лесно е да се каже,но вярвам,че с малко усилия от твоя страна ще го забравиш :-) ;-)

comics
01-21-2008, 20:04
Всеки си има бивши и съответно някакви чувства към тях. Това значи ли, че не трябва да продължава напред ?

Marinceto
01-21-2008, 20:05
oOo ..poznato,mila .. :-# spx ..moq priqtel ,s kogoto skysahme predi nqkolko dni ..sega mi gi govori nqkakvi..no ve4e znam 4e ni6tu nemoje da e kakto predi ..kakto se pee6e v edna dr pesen:i dori d si prostim s teb,nemoje da byda pak kakto predi ..sylzi prevyrnali se v kup4eta led me karat da vqrvam 4e nemoje da e kakto predi .. :cry: prosto tova e: Love is a PAIN!!! edinstvenata ni uteha sega e..da si jaem 4e vremeto lekuva ..i da 4akame spomenite da izbledneqt..taka e ..ponqkoga prosto ne nqma6 sili ve4e da se bori6 ..znam kolko e trudno da ne misli6 za 4ovek kogoto obi4a6 i znae6 4e ve4e nemoje6 da si nego :cry: :cry: no vse pak vi4ko koeto e bilo ostava v minaloto ..sega trqbva da se stremim nastoq6teto da byde po-dobro :-# :-) uspehi ot men..

Princess_Daisy
01-21-2008, 20:18
:-k Truden v1pros :-k Ot 1 strana s1rceto si iska svoeto i ni6to drugo ne 6te go udovletvori.No kakvoto bilo,bilo-sega e vreme za nastoq6teto,vreme e da prod1lji6 napred.Ne znam dali ste 4uvali,no:"Dale4 ot o4ite ,dale4 ot s1rceto."Taka 4e edinstveniq na4in da ne te boli za biv6iq tolkova mn e da se opita6 da se abstrahira6 ot nego.
BTW:Ako ne e taina ,za6to sk1sahte s nego?Tova s16to e ot zna4enie(dali toi te e naranil,ili ti nego?).

koalka
01-21-2008, 20:59
Не е до това, че си сдухана...Проблемът, според мен е доста сериозен, защото така измъчваш и човек, който няма никаква вина.Трябва да намериш решение на проблема.

mickelangelo
01-22-2008, 14:52
Моят съвет : Живей в настоящето ... миналото си е минало а бъдещето така или иначе ще дойте ( но дали ще го дочакаш си е твоя работа ) .... Гледай си кефа сега .. остави бившия си нали ти е бивш се пак ..

MaRiNkA_16
01-22-2008, 16:51
Всеки си има бивши и съответно някакви чувства към тях. Това значи ли, че не трябва да продължава напред ?
imenno.6tom ste se razdelili e imalo pre4ina koqto vi e popre4ila da ste zaedno,ne si mislete 4e ako se suberete pak ne6tata 6te se opravqt.produljete napred i tursete nai dobroto za vas a ne tova koeto ima nalice v momenta.a 4ystva vinagi 6te imate dri i minimalni kum pove4eto si biv6i.ta nali ste imali tolkova dulgo ne6to ob6to s tqh to tva nemoje da se izpari i da iz4ezne bezsledno???

led_i_ogyn
01-22-2008, 17:36
За някой неща се иска повече време, за други и всичкото време не е достатъчно...Надявам се да го забравиш.Просто се отдай на сегашния си приятел...Успех,мила!

freedom
01-22-2008, 17:59
Миличка,знам какво е да обичаш някой с цялата си душа,но трябва да го преодолееш.Пък щом казваш,че момчето до теб е страхотно мисля,че ще успееш :) просто спри да мислиш за бившия,не поглеждай в миналото.Така ще е по - добре и за теб и за приятеля ти.Да,лесно е да се каже,но вярвам,че с малко усилия от твоя страна ще го забравиш :-) ;-)

Де да беше толкова лесно... То ей така става : щракам с пръст и хайдеее...вече не си мисля за бившия,нали?Не е така...просто..чакай.Времето лекува всичко..да знам че е изтъркано,но пък от личен опит знам,че е така...И аз бях разделена с любимия човек около 5 месеца,опитвах с други,но не ставаше...Всяко място,всяка песен дори ми носеше спомени за него и ми беше супер кофти..докато един ден не се събрахме отново и...разбрах,че той е просто една МАНИЯ за мен...И до сега е така..плача,страдам,но знам че той е просто прищявка или просто така съм си втълпила,но да тикажа така ми е по-добре..Пробвай и ти.Но ако нямаш чувства към сегапното момче,колкото и добър да е...не си заслужава,той не го заслужава...Ти не знаеш на него какво му е нали?Ти страдаш за бившия,а момчето кой знае как се измъчва,че ти не страдаш за него,а за другия...Не трябва да е така..Остави го да намери момиче,което ще заслужава добротата му и няма да се "подиграва с нея",като плаче за друг...Успех ти пожелавам!

PLuScHeTo
01-22-2008, 18:52
ohh i az sym v nqkvo takova polojenie, obache sega s nikoi ne hodq ... prosto ne moga da spra da mislq da bivshiq v momenti go mrazq, a sebe si mrazq oshte poveche... znam, che vremeto lekuva UJ ama kolko li lekuva i to... prosto napravi vsichko vyzmojno da ne mislish za nego a da se naslajdavash na vryzkata si sys segashnoto mom4e :roll: i uspeh

lithium4e
01-22-2008, 19:28
гадно положение..в никакъв случай не взимай прибързани решения..за сега остани с момчето,с което си..съвсем скоро ще разбереш какво имаш..нищо чудно дори да започнеш да споделяш чувствата му..по-добре остани с човека,който те обича и не би те наранил,отколкото с човека,който обичаш,но може да те разочарова..

TheNewReligion
01-22-2008, 19:35
oooo kifli4ke ... pravilno se pee v tazi pesen otnosno luboffta
ne biva da krie6 sulzite si ako si 4uvstvitelna ne se pravi na mujkarana pla4i i da se nadqvame 4e skoro 6te ti mine :-) :-) :-) :-)

cherinka
01-22-2008, 19:43
Всеки си има бивши и съответно някакви чувства към тях. Това значи ли, че не трябва да продължава напред ?
Точно така!
А дори и да се посветиш на един мъж, сърцето винаги принадлежи на друг!

sramejlivko_
01-22-2008, 19:55
незнам защо си се разделила с бившия но щом мислиш за него и го обичаш все още не е правилно момчето с което си сега да страда заради това най-добре се изясни с самата теб и тогава скачай ж нови връзки и любовни авантюри

CrazyWitch
01-22-2008, 20:33
Ако следваме чувствата си, не може да се предпазим от това да бъдем наранени и от това да нараним. Писна ми от вината която нося в себе си (относно бившия), както и на теб виждам, но това е живота. Аз за това и не почвам нищо с един човек, защото само отношението ми към него го наранява.. Стига ми това. Мислила си, че с другия, ще заличиш бившия от главата си? Не искам повече вина, за това и моето решение е да си стоя сама и сама да се направя център на забавата и всичкото му там. Ти си живота и болката в теб ... така, че ти решаваш как да го живееш. Това е твоя начин. Послушай сърцето си и постъпи така както мислиш, че е редно.

Zodiac
01-23-2008, 08:31
spored men biw6/a nikoga ne se sabrawia no luibowta kum nego/q isduhwa se nekude w nekoia gunka na mosuka 6a go obi4a6 o6te.Znam ot li4en opit kolko e trudno . . . . . ne moje prosto da se kaje..ne mi puka sa nego..se pak mi e biw6 opitwai se malko da koponqswa6 s priateli s nowia.I ne slu6ai dramati4ni i tujni pesni towa puk na istina ne pomaga eide gore glawata (edno kli6e o6te). . . jiwota produljawa...nadiawam se

BeBsItO
01-23-2008, 12:56
zn li koe e tapoto v slu4aq?? 4e v profila ti pi6e 4e go boi4a6 4 meseca ve4e.... a na nas kazva6 dr go???? taq dumi4ka za ebavka q zimate ve4e.... ebasi...draznq se.... obi4a6 ti.... s laji ni6ot ne se postiga. gorkoto mom4e, bih kazala az? tova e 4ovek a ne igra4ka??? ne si igrai s nego,za6toto moje bi toi 6te strada z ateb taka kasto ti za dr q!