PDA

View Full Version : Искам да си върна момчето



BOTEVPLOVDIV
01-21-2008, 20:25
Чувствам се ужасно.Сякаш съм загубила част от себе си.Искам да си го върна.Искам да си го прегърна,да си го целуа и просто всичко да продължи както преди...
Бяхме щастливи,имахме проблеми-да,но коя връзка ги няма?! Аз си мислех,че номерата,които ми правеше от време на време са просто,защото иска да се направи на важен и му ги връщах двойно... Знам,че ме харесваше...Личеше си... Та той ме обожаваше!!!
... Един ден,нещо бях станала на криво..Целият ден не ми вървеше (докато ходехме се развива това действие) ... Имах възможно най-кофтия ден и на излизане от училище едно момче тръгна да ме сваля.. Както не бях на кеф,това беше за мен идеалния отдушник.. Просто го сасипах със заяждане.. Бях меко казана ОТВРАТИТЕЛНА..
За съжаление,това същото се оказа не друг,а един от най-близките приятели на гаджето ми... Който му влияе ужасно много... :х
Когато го разбрха това,аз не се усетих,че това е Това момче и се държах нормално с него поздравих го приятелски като го видях до приятелят ми а той само ме изгледа злобно и нищо не каза.. (помислих си че е невъзпитан) ... Всичките пъти когато приятелият ми беше възприпятстван да дойде на среща се оказваше,че е бил с Него...
От няколко дена нещата не вървяха въобще..Днес ми съобщи,че искал да се разделим.. Не ми обясни защо точно (но другият му най-добър приятел дойде при мен и ми вика 'аз наистина те харесвах,пасвахте си,и той много те харесваше,но друг път внимавай как се заяждаш с К...) и аз загрях... Стана ми тлкова смешно и същевременно гадно.. Можеше ли наистина да прецаква всичко само защото 1 се бях заяла с него?!! А моят как можеше заради един негов приятел да иска да се раздели с 'момичето което обича' ... Стана ми гадно,но после продължих да се правя на щастлива.. Усмихната,смееща се - както винаги ... Той на 2 пъти поиска да говорим,тръгна да говорим,но винаги се отказваше на средата на пътя... Постоянно погледите ни се срещаха.. На края на часовете въпреки,че свършваше 2 часа преди мен ме чакаше заедно с този френд (който ме харесва) но аз бързах,а и.. не знам нещо ме накара да не обърна внимание на на виковете на приятелят му да се обърна...
МОЛЯ ВИ кажете ми какво да правя - да се откажа ли от него или да се боря .. моля ви наистина... няма да ходя да се обяснявам на приятелят му - нито знам как да го намеря нито искам .. НО искам пак да си върна момчето...
МОЛЯ ВИ дайте ми съвет,понеже ми е много гадно... :(

т.7 от Правилника!

Модерирано от sh3_1s_7h3_0n3

Victorya
01-22-2008, 06:45
Първо не се крий зад лошия си ден.Това,че не ти върви,не ти дава право да бъдеш кучка.Извини се на обиденото момче.Обясни му,че не си го направила умишлено-просто е бил на неподходящото място в неподходящия момент.После разговаряй с приятеля си-щом те чака значи има какво да ти каже.Не се прави на недостъпна-изслушай го.Ако сте били писани един за друг-ще се съберете :)

doktora1mw
01-22-2008, 06:58
хубаво си помисли с кой искаш да продължиш.ако още обичаш гаджето си и държиш на него,поговорете си кажи му че ти е кофти че още имаш чувста към него и ако той е свестен ще те разбере,но може толкова да си го обидила че да не иска да чуе за теб - дай му малко време после ако аще го харесваш пробай пак
а това др.момче според мен е само забежка(нещо временно)или както спомена ти отдушник
и че имаш гаден ден не значи че трябва да си кучка :wink:

BOTEVPLOVDIV
01-23-2008, 20:03
моля ви дайте ми съвет защото наистина ми е много гадно :(

sh3_1s_7h3_0n3
01-23-2008, 21:42
е той е искал да говорите, ти си го отбягвала. Той е търсил начин да се сближите, ти си се правела на желязна. Сега е твой ред да отидеш ти при него, да му кажеш каквото имаш, и да се надяваш той да се 'смили' над теб и да те допусне до себе си. Иначе няма начин...

Безспорен факт е, че за да те хареса едно момче, много е важно приятелите му също да те одобрят. Един да има лошо мнение за теб... отиде цялата работа. Дали от мъжка соидарност, или от нещо друго, но мнението на приятелите Му е много важно. Сама си прави изводите... какво си направила и какво трябва да направиш.

RedBless
01-23-2008, 22:25
По-добре не прави нищо. Може да нараниш чувствата и на двамата. Аз самата имах такъв проблем преди време, когато си приказвах с един друг и приятеля ми беше доста ревнив за това. В крайна сметка наистина послушах сърцето си и сега съм с моята любов от 8 месеца. :smt001

MiMcHeToOo
01-23-2008, 22:31
е той е искал да говорите, ти си го отбягвала. Той е търсил начин да се сближите, ти си се правела на желязна. Сега е твой ред да отидеш ти при него, да му кажеш каквото имаш, и да се надяваш той да се 'смили' над теб и да те допусне до себе си. Иначе няма начин...

Безспорен факт е, че за да те хареса едно момче, много е важно приятелите му също да те одобрят. Един да има лошо мнение за теб... отиде цялата работа. Дали от мъжка соидарност, или от нещо друго, но мнението на приятелите Му е много важно. Сама си прави изводите... какво си направила и какво трябва да направиш.

+1