PDA

View Full Version : Класът ме отблъсква



Bummer
01-21-2008, 21:08
Здравейте !Сигурно много от вас имат същия проблем, но нека и аз да го споделя и ако може заедно да намерим неговото решение ;)
Вече 2ра година съм с нов клас, с който така и не се научих да се разбирам.Причините, поради които съм отблъскван са следните:
- Аз съм метаъ.Останалата част са комплексари, fasions и чалгари (говоря за съучениците, а не за всички почитатели на тези стилове музика).И естествено аз съм гаден металюга, който няма право на щастие и живот...
- Имам кожен проблем - кожата на челото понякога става суха и се рони като пърхут, какъвто също имам.Пробвал съм най-различни шампоани и мехлеми, но без резултат (това ще го обсъждаме в друга тема).И естествено тъпаците от моя клас си мислят, че не се къпя и почнаха да ми викат "нечистоплътен", да ме отбягват и ако някой се докосне до мен започва умишлено да се търка, все едно се е изцапал с нещо.
- Било то, заради това че съм метъл, било това, че семейството ми не е от най-заможните, не нося последна мода маркови дрешки, а sweatchers/дънки и такива работи.
Постоянно се заяждат с мен и ако нещо им отговоря, скачат на бой.Мога да пребия един, максимум двама, но останалите ?
И започнаха да пускат какви ли не слухове за мен и из другите класове, сякаш ги е страх да си не намеря приятел и да бъда щастлив.Другите ученици също почнаха да се подиграват с мен и да ме отбягват...
В някои моменти ми е идело да подам молба за преместване в друг клас/училище, но нали съм в гимназия и сме с 1 година назад по разказвателните предмети и се оказвам като в затвор...
8-[

k1ksa7a
01-21-2008, 21:22
Нз бате това е мн лошо ! Опитай се да намериш някой с който можеш да бъдеш приятел и не се занимавай с тия от твоя клас ! :) А ако верно ти налитат на бой хващай ги един по един и виж как ше се насерат :D :lol:

The Shadows Madame
01-21-2008, 23:39
Виж сега...
Това,че си метъл изобщо не е проблем.То и аз съм метълка вече 3 години с през това време съм сменила 2 различни класа.Преместих се по свое желание.
Знам,че е е трудно.НО не се предавай.Ако ти налетят на бой се защитавай колкото можеш.
Ще е добре да си намериш обща приказка с някой за да не си сам.
Не се притеснявай от нищо и да не ти пука :wink:

Bummer
01-22-2008, 05:30
Аз като се опитам да ги заговоря като хората, почват да ме псуват и да си правят *бавки с мен (не че ме засягат, но предпочитам да сме приятели).
От както извадих нож на един от класа, той спря да ме закача :oops:

1n5ub0rd1na73
01-22-2008, 06:00
Преместваш го в другия крачол, гледаш ги от високо и им теглиш една.

HardlyAwakened
01-22-2008, 06:59
Виж сега..не че е мой проблем но ще опитам да ти помогна.. В нашето даскало..32 също има метъли и са се събрали в една групичка..но не виждам да са отхвърляни .. а отностно твойте "приятели" ..остави ги те са надути пуяци и не разбиращи от стил музика.. Метъл :smt002 ..м'у другото аз слушам всичко ..и съм почитател както на Техно така и на Метъл..но това е друго , виж пич опитай се да показваш господство и да доминираш над лапештийте там..а ако неможеш да се спогодиш с тях ..премести се.. неможе с поне 1-2ма да не се разбираш в класа или греша ? ..незнам аз нямам нищо против метъли..и какво като не си от най-заможните..и не носиш последна марка GSM/дрехи ..еехехе голям праз.. остави ги не се занимавай , направи последен опит да се спогодиш с тея идиоти ..ако ли не се премести или поне направи опит.. :| :wink:

The Shadows Madame
01-22-2008, 07:38
бтв Ама няма ли други метъли от даскалото ти?:?
Иначе ако ще се местиш сега е момента.Въпреки,че родителите ти едва ли ще се съгласят да се върнеш с 1 година на зад в обикновенно даскало.

Presley
01-22-2008, 08:33
Не искам да те обеэнадеждавам,но се съмнявамтова положение да се промени.Щом така яко са се эахванали с теб ,бъэикат те эа щяло и нещяло,надали ще спрат.Просто ние -днешните млади, сме леко странни съэдания и във всеки един клас има 1-2 такива учинка,които биват подигравани и подлагани на голям психически тормоэ.И в моят клас има едно такова момиче-горката.
Та мисълта ми е ,че надали това ще се промени.Просто на тях така им е добре.Един вид ,ти си им като раэвлечение,колкото и грубо да эвучи :D
Но естествено има решение.Например може да се преместиш в друго училище и да эапочнеш на чисто.Даже мисля,че това е най-доброто,което можеш да направиш.Просто ги эаряэвай и отивай в друго даскало.Хем ще се отървеш от просташкото им поведние,хем ще намериш нови поэнати,може би по-свястни..
Послушай ме,эащото иначе ще си подложен но това до края на обучението си във въпросното училище.Даже може да стане по-эле.Например не само те,ами цялото училище да ти се подиграва эа това и онова,вървейки по коридорите да търпиш хапливи реплики от всички страни.Не энам ,де-само предполагам.Така стана с всички хора от мойто даскало,които бяха в твоето положение.
Просто намери друго даскало и почни на чисто.Эабрави эа дебилите от старото ти училище и се пробвай в новото даскало да эавържеш приятелства,или поне да не си обект на подигравки.
И между другото не се трогвай толкова-поведението им е детинско и покэаэва,че са иэостанали малко с умственото си раэвитие :D

Kianna
01-22-2008, 08:37
Преместваш го в другия крачол, гледаш ги от високо и им теглиш една.

=D>
И освен това иди на кожен лекар.Не заради мнението на другите,а заради себе си. \:D/

•._.•No_NaMe•._.•
01-22-2008, 10:54
i az imam tak1v kato tebe v moq klas.slu6a metul ima mn p1rhyt,mn e gnusen.i toi ne se obli4a dobre no tova nqma zna4enie.ne mislq 4e ima nqkakyv na4in da se spriqteli6 s nqkoi 6tom na nikoi ne se haresva6.a tva za noja- teb ako te zapla6at s noj ti 6te se zanimava6 li o6te s toq 4ovek koito go e napravil. :neutral: :? ;-)

Bummer
01-22-2008, 12:10
Ами има и други метъли от даскало, но не и от моя випуск.През междучасието се засичам с някои, но не винаги.Разбирам се с 2 момчета от класа, но те като са с останалите - няма как да си лафим.Другите ме гонят :-#
Най ме дразни факта, че се ОПИТВАТ да ме използват - мили са с мен докато имат някаква полза, а после - старата песен.Ама това го установих доста отдавна и не позволявам да се случва.
Обаче ми е най-странно следното нещо: когато съм сам в стаята с някой от тия, които се заяждат с мен, той се държи съвсем нормално.Само когато се съберат 2+ човека и чак тогава започват с *бавките :neutral:

Bummer
01-22-2008, 12:21
Не искам да те обеэнадеждавам,но се съмнявамтова положение да се промени.Щом така яко са се эахванали с теб ,бъэикат те эа щяло и нещяло,надали ще спрат.Просто ние -днешните млади, сме леко странни съэдания и във всеки един клас има 1-2 такива учинка,които биват подигравани и подлагани на голям психически тормоэ.И в моят клас има едно такова момиче-горката.
Та мисълта ми е ,че надали това ще се промени.Просто на тях така им е добре.Един вид ,ти си им като раэвлечение,колкото и грубо да эвучи :D
Но естествено има решение.Например може да се преместиш в друго училище и да эапочнеш на чисто.Даже мисля,че това е най-доброто,което можеш да направиш.Просто ги эаряэвай и отивай в друго даскало.Хем ще се отървеш от просташкото им поведние,хем ще намериш нови поэнати,може би по-свястни..
Послушай ме,эащото иначе ще си подложен но това до края на обучението си във въпросното училище.Даже може да стане по-эле.Например не само те,ами цялото училище да ти се подиграва эа това и онова,вървейки по коридорите да търпиш хапливи реплики от всички страни.Не энам ,де-само предполагам.Така стана с всички хора от мойто даскало,които бяха в твоето положение.
Просто намери друго даскало и почни на чисто.Эабрави эа дебилите от старото ти училище и се пробвай в новото даскало да эавържеш приятелства,или поне да не си обект на подигравки.
И между другото не се трогвай толкова-поведението им е детинско и покэаэва,че са иэостанали малко с умственото си раэвитие :D
Както вече споменах - местенето в друго училище е невъзможно, защото аз съм в гимназия.Тоест сега съм в 9 клас, но по химия, история, география, физика, биология сме на материала от 8 клас, защото в 8 клас учихме по 19 часа седмично немски 8-[

ThePowerOfLove
01-22-2008, 14:09
Мн гадно :neutral: единия вариант е да ги сплашиш някакси за да се спрат малко или да се преместиш в друг клас? Или да кажеш на класната нещо,но тогава пък сички ще ти се нахвърлят после :neutral:
И в нашия клас има такива ебавки,който идват от един дебел комплексар,който е събрал 2-3 да му се връзват на акъла,но всички момичета като казахме на класната какво прави той на всички и имаше поне малък ефект...пак се ебава,но поне не е толкова брутален както преди :neutral:

punkrock
01-22-2008, 14:31
Ебахти лапешките простотии :( Като каза, че се канели да те бият и се сетих за един филм (Класът), в който става дума точно за това - за насилието в училище, и разделениято на "гъзари" и "задръстени" :(
Незнам какво да те посъветвам, просто някои хора се имат за много по - важни от другите, и това няма как да се промени, винаги ще има такива хора... :roll:

TellMeYourName
01-22-2008, 14:33
Наистина ли искаш да си близък с такива хора???

The Shadows Madame
01-22-2008, 14:57
Ами има и други метъли от даскало, но не и от моя випуск.През междучасието се засичам с някои, но не винаги.Разбирам се с 2 момчета от класа, но те като са с останалите - няма как да си лафим.Другите ме гонят :-#
Най ме дразни факта, че се ОПИТВАТ да ме използват - мили са с мен докато имат някаква полза, а после - старата песен.Ама това го установих доста отдавна и не позволявам да се случва.
Обаче ми е най-странно следното нещо: когато съм сам в стаята с някой от тия, които се заяждат с мен, той се държи съвсем нормално.Само когато се съберат 2+ човека и чак тогава започват с *бавките :neutral:
Еми познато ми е тва.Правят го за да се забавляват колективно и да се правят на интересни.Просто са те набелязали.Фактически си мишена за подигравки.Много често съм била м центъра.Най-добре е да се преместиш.

The Shadows Madame
01-22-2008, 15:01
i az imam tak1v kato tebe v moq klas.slu6a metul ima mn p1rhyt,mn e gnusen.i toi ne se obli4a dobre no tova nqma zna4enie.ne mislq 4e ima nqkakyv na4in da se spriqteli6 s nqkoi 6tom na nikoi ne se haresva6.a tva za noja- teb ako te zapla6at s noj ti 6te se zanimava6 li o6te s toq 4ovek koito go e napravil. :neutral: :? ;-)
А ако беше некаф мазен фешъняк с пърхут няма да е гнусен :shock:
Иначе мене са ме заплашвали с нож и после пак съм се занимавала с тея щото знаех,че не им стиска.
Момчето да не е некаф вандал да изколи класа си :lol:
иначе...това беше оффтопик :oops:

ThunderGoddess
01-22-2008, 17:58
Не искам да те обеэнадеждавам,но се съмнявамтова положение да се промени.Щом така яко са се эахванали с теб ,бъэикат те эа щяло и нещяло,надали ще спрат.Просто ние -днешните млади, сме леко странни съэдания и във всеки един клас има 1-2 такива учинка,които биват подигравани и подлагани на голям психически тормоэ.И в моят клас има едно такова момиче-горката.
Та мисълта ми е ,че надали това ще се промени.Просто на тях така им е добре.Един вид ,ти си им като раэвлечение,колкото и грубо да эвучи :D
Но естествено има решение.Например може да се преместиш в друго училище и да эапочнеш на чисто.Даже мисля,че това е най-доброто,което можеш да направиш.Просто ги эаряэвай и отивай в друго даскало.Хем ще се отървеш от просташкото им поведние,хем ще намериш нови поэнати,може би по-свястни..
Послушай ме,эащото иначе ще си подложен но това до края на обучението си във въпросното училище.Даже може да стане по-эле.Например не само те,ами цялото училище да ти се подиграва эа това и онова,вървейки по коридорите да търпиш хапливи реплики от всички страни.Не энам ,де-само предполагам.Така стана с всички хора от мойто даскало,които бяха в твоето положение.
Просто намери друго даскало и почни на чисто.Эабрави эа дебилите от старото ти училище и се пробвай в новото даскало да эавържеш приятелства,или поне да не си обект на подигравки.
И между другото не се трогвай толкова-поведението им е детинско и покэаэва,че са иэостанали малко с умственото си раэвитие :D
Както вече споменах - местенето в друго училище е невъзможно, защото аз съм в гимназия.Тоест сега съм в 9 клас, но по химия, история, география, физика, биология сме на материала от 8 клас, защото в 8 клас учихме по 19 часа седмично немски 8-[
Приравнителното изпитче и другата гимназия, баце, и те са с осмокласния материал, нали така? Не се занимавай с подобни простотии и тъпотии, махай се от този клас. Явно са няакви пълни задръстени, гадни, тъпи, фешънски идиоти, които само глупости говорят. А за кожата - върви на кожен лекар наистина. Кофти гледка е просто, правиш лошо впечатление, макар да не си виновен ти.

amadeuskb
01-22-2008, 18:24
Бате четох само твоя пост (на автора) друго не съм чел.Начи не бъди затворен бате.Ако ти кажат нещо на криво скачай на бой може да те бият ама след тва ше те уважават и ше знаят да не се ебават с тебе.И кфо като си метъл аз иам съученик метък и скинхеад и са си мн печени.Ама в тая работа тряя си отворен ,а не затворен тряя ако некой дори за най-малкото нещо ти каже скачай на бой може ти счупат носа някоя друга сининка ама след това отношението им към тебе няма да е такова.

fc
01-22-2008, 18:44
Донякаде разбирам в какво положение си и с мен беше така ама нещата се промениха.В новия ми клас няколко момчета правиха опити да ме тъпчат ама номера им немина с мен.Нещата изведнъж се оправиха.Просто трябва да им покажеш , че си сериозен и не им се оставяй да те тъпчат ( ако почнат се ебават не стой да ги гледаш :-k ми направи се че ти е смешно например), прави се че не ти пука и ако можеш понамали металския вид...Просто бъди чист / прафюмиран , поздравявай винаги като влизаш в стаята и просто не им обращай внимание...аз така мисля че трябва да постъпиш.А пък номера да се сбиете и да кажем ако те набият след това ще те уважават и повече няма да се базикат с теб...

п.п. мразя такива дето тъпчат останалите

fc
01-22-2008, 18:44
Донякаде разбирам в какво положение си и с мен беше така ама нещата се промениха.В новия ми клас няколко момчета правиха опити да ме тъпчат ама номера им немина с мен.Нещата изведнъж се оправиха.Просто трябва да им покажеш , че си сериозен и не им се оставяй да те тъпчат ( ако почнат се ебават не стой да ги гледаш :-k ми направи се че ти е смешно например), прави се че не ти пука и ако можеш понамали металския вид...Просто бъди чист / прафюмиран , поздравявай винаги като влизаш в стаята и просто не им обращай внимание...аз така мисля че трябва да постъпиш.А пък номера да се сбиете и да кажем ако те набият след това ще те уважават и повече няма да се базикат с теб...

п.п. мразя такива дето тъпчат останалите

smile_and_shine
01-22-2008, 21:56
начи, ако аз бях на твое място, щях да направя 2 неща на първо време. Първо, ходи при личния лекар да ти помогне с кожата(по този начин след време една голяма част от е*авките по твой адрес вече няма да са с покритие :wink: ) - ще се чувстваш по-добре и ще изглеждаш по-добре. И второ, всей респект от тея в класа ти към тебе. Как ще го направиш тва второто, си преценяваш сам - дали ше пускаш някое и друго готино лафче в часовете, дали с малко тупа-лупа, дали и ти ше се заяждеш с тях или пък просто ще се сближиш с 2-3 от класа... :neutral:
А, сближи се и с другите метъли в у-щето ви. Пък ако имате психолог, може някое междучасие да отскочиш при него за мнение по въпроса (нали уж са компетенти, хах). В краен случай догодина като дойдат новите зайци, се сприятели с тях :wink:
А, и нали се сещаш, че ако си седиш по цял ден сам на чина в ъгъла, нещата няма да се оправят от самосебе си :wink:

rubi
01-23-2008, 00:57
начи, ако аз бях на твое място, щях да направя 2 неща на първо време. Първо, ходи при личния лекар да ти помогне с кожата(по този начин след време една голяма част от е*авките по твой адрес вече няма да са с покритие :wink: ) - ще се чувстваш по-добре и ще изглеждаш по-добре. И второ, всей респект от тея в класа ти към тебе. Как ще го направиш тва второто, си преценяваш сам - дали ше пускаш някое и друго готино лафче в часовете, дали с малко тупа-лупа, дали и ти ше се заяждеш с тях или пък просто ще се сближиш с 2-3 от класа... :neutral:
А, сближи се и с другите метъли в у-щето ви. Пък ако имате психолог, може някое междучасие да отскочиш при него за мнение по въпроса (нали уж са компетенти, хах). В краен случай догодина като дойдат новите зайци, се сприятели с тях :wink:
А, и нали се сещаш, че ако си седиш по цял ден сам на чина в ъгъла, нещата няма да се оправят от самосебе си :wink:
вЪх как ми зе думите от устата.....
.колко такива съм виждала...примерно в нашия клас имахме метъл,и само той беше такъв....имаше пърхот...понякога не се къпеше ,обаче беше приятел със всички и всички го обичаха много...
а пък имаше един такъв типичен представител и в една година по-малките ама ттой беше сам самичък...с никой не говореше....ходеше си сам и с наведена глава...
един пък от най ярките образи на даскалото също беше метъл...тъй че от теб батко си зависи как ще се държат с теб...покажи кой си и ще те уважават :mrgreen:

BeCuTy93
01-23-2008, 09:21
Аз миналата година имах почти сащия проблем!!!
Но не се притеснявай!Прави се че те не ти трябват че имаш куп приятели и че не ти е нужно нищо друго!!!
Аз направих така и уви!!!
От начало те спряха да се заяждат,после зеха да се чудят защо съм така щастлива,после зеха един по един да се променят и да идват при мен !!!Сега живота ми е "рай" :smt006

mhmhmhmhm
01-23-2008, 11:13
Наистина ли искаш да си близък с такива хора???
В случая едва ли говорим за близост ...
смисъл поне да не го закачат като едва ли не 'е по-зле от тях'
аз лично бих се преместила
предпочитам да съм назадс оценките по разказвателните предмети
отколкото да се държат с мен така...

PinkFloydSound
01-23-2008, 12:57
ам аз имах абсолютно същия проблем в 6 клас...в 5 клас всичко си беше супер, но когато отидох на първия учебен ден в 6 клас абс всички ме гледаха накриво...и от там почна всичко :cry: всички се ебаваха, тормозеха ме понякога, викаха ми що не съм си намерила все още приятелка...ние сме само 7 момичета в клас и останалите 6 седнаха в една редица от чинове една до друга а на мен ми се налагаше да седя сама, изолирана в другата редица :cry: но един просто всичко, абсолютно всичко се обърна на 180 градуса...така бяха преместили чиновете, че седнах в редичката на другите момичета...отношението на всички съученици се преобърна тотално...всички почнаха да ме уважават, да се държат приятелски с мен, да ме уважават...така е и досега...Мисълта ми е да направиш промяна, каквато и да била тя / към добро де/ и все нещо ще се промени :)

rauchen
01-23-2008, 18:45
тогава си намери приятели извън училището или най-малкото от друг клас и така да не ти пука възприемай ги че това са хората с които учиш и нищо повече и ако ти се подиграват ще им се подиграваш и ти
даже можеш да се възползваш от ситуацията така и така вече си отхвърлен можеш да почнеш да ги бъзикаш и тормозиш поне подиграването ще е взаимно
:razz:

Gotinogaden
01-23-2008, 20:44
Ебахти лапешките простотии :( Като каза, че се канели да те бият и се сетих за един филм (Класът), в който става дума точно за това - за насилието в училище, и разделениято на "гъзари" и "задръстени" :(
Незнам какво да те посъветвам, просто някои хора се имат за много по - важни от другите, и това няма как да се промени, винаги ще има такива хора... :roll:

А спомняш ли си как свърши 'Класът' ? :)

dekovbg
01-24-2008, 06:36
пич такъв е живота...
само ще ти кажа не чети коментарите от типа "премести се в друго училище" това е голяма грешка, заради някви мухльовци да се местиш и да си прецакаш много повече животар (нали каза че си в гимназия).
това че си метъл няма значение, поне за мен само че пърхота малко ме дразни :D ама то маи сички метали (МЕТАЛИ) са такива теи че трябва да се пребориш с тях и да не ги оставяш да се подиграват с теб затапваи ги пред целия клас и пред учителите с нещо което наистина ги комплексира и така ще разберат да не те закачат.
и в моя клас има един задръстен (не е метъл,а зубър) и е мн мазен (тои се купи 1 път в седмицата веее :-& ) и тои е център на подигравки по простата причина че сам си е виновен (не се опитва да отвърне на някого и се оставя да го подиграват) , но не се мести в друго училище!
така че сега учи и дано малко съм ти помогнал :oops:

Zodiac
01-24-2008, 06:59
ne gubi nadejda. . . . . . ako iska6 da stanete priqteli ne ia gubi!!!W na6ia klas ima edno mom4e koeto se e rodilo s edin maluk defekt na ustnata praiha mu nekude 4 operacci no rasibrase ne stana to4no kakto trqbwa no sna4itelno po dobre.nie go otbluskwahme sa o6te nekoi drugi ne6ta no wij go sa ...uwi...stana 4owek na mqsto i men me maitapat horata sa twa 4e ne se kupa (pa to se kupa 1 put seki 2 dena) i mi wikat Mr.Higiena ponekoga de taka 4e gore glawata puk twa 4e ne si ot mnogo samojno semeistwo da ne ti puka 4u li sigorno se fukat adski s markowi parcali te ako sa si slojili glawata w torbata ne gi sledwaq!

P.S.as ne iskam da se fukam no sum ot samojno semestwo i ne e mnogo po rasli4no maika mi kara 20 godi6na lada a ba66ta mi mercedes.Ba6ta mi iska6e i na neq da i kupi maluk mercedes i da ia prodade ladata ma tq kasa TWURDO NE!!!

steffa4ko
01-24-2008, 14:36
:)

Seducti0n
01-24-2008, 15:38
Явно класа ти е съставен, предимно от комплексари, свикнали да виждат сламката в чуждата паничка, но не и гредата в своята.До тук с констатациите, сега обаче трябва да се търси адекватно решение на проблема.За момента, аз виждам само едно, което ти така безкомпромисно отхвърляш, а именно преместването в друго училище.Друга оправия няма, съучениците ти, нямат мозък,няма и да имат, ти предполагам имаш, не го губи, а час по-скоро си вземи отпусното и потърси алтернатива в друго училище.Смяна на класа не е оферта, защото ти отново ще бъдеш тормозен и обиждан през междучасията-отново пагубно отражение върху психиката ти.

Това,че си 9-ти клас, не ти пречи кой знае колко много.Стига да всички тези фукльовци, но всичко е в твои ръце.Няма какво да отлагаш, с идеята те ще се променят и ще проумеят, че постъпват глупаво.Тъпото си е тъпо. :) имаш желание, ще постигнеш и привидното непостижимо.
Знам, че ти много трудно да бъдеш единак и да се са справяш сам, но като си заобиколен от идиоти, друго решение-няма!

iCiTyY
01-24-2008, 22:24
v1ob6te da ne te *be ko mislqt tes ot tvoq klas 6toto te sa tolkova malumni i razsajdavat kat nqkvi lapetii nz kak 6te se opravi6 kato vsi4ki sa sre6ty teb ;[ v na6iq klas ima6e din tak1v ama az kat kazax da go ostaqt ne go pipat ve4e.a tova za parite e nai-malumnoto ne6ty v1ob6te nqma zna4enie kolko pari ima semeistvoto ti pokaji im 4e ne ti puka ko mislqt i kak se darjat uspex4ita ;)

PinkFloydSound
01-28-2008, 13:12
Моето мнение е, че хората само на пръв поглед обръщат внимание на външния вид и социалното положение. Така, че проблемът ти не се състои в това :) Отвори се малко, започни да приемаш на шега ебавките и ще видиш как те ще започнат за те приемат в групичките си :) С един бой или с това, че започваш да се правиш на недостъпен за тях, т.е. "да се държиш на положение" нищо, абсолютно нищо не се променя. Най-много да се отчуждиш още повече от класа си :) Повярвай ми, изпитала съм го на собствен гръб :) Ако и това не помогне, сложи си розовите очила и продължавай нататък :) Не ми се вярва да няма нито един човек извън клас, като искаш, и извън училище, с който да си допадате взаимно :) Че то да не би на света да съществува само и единствено твоя въшлясал клас, я?!?!? Айде успех от мен :)

DaЯk_AнGэL
01-28-2008, 16:54
Здравей!
Явно не си попаднал в подходящото училище и клас - не всеки има късмет. :-o Казваш, че слушаш метъл.Значи другите трябва да те гледат с респект!Ти си над тях, повярвай ми.И някой преди мен беше попитал няма ли метъли в училището - неможе цялото да е фешънско :shock: .А това, че се обличаш с дънки и суичъри - ми к`во и аз така.Не виждам какво му е странното :shock: т`ва си е обикновенно облекло за даскало, с рокличка ли да ходиш :shock: А колкото за проблемите с кожата по-добре иди на козметик, ще ти помогне 100% :) Съветвам те да не вадиш вече нож, защото може да се оплачат от теб и да се изкарат на жертви, и до колкото знам е забранено! :? Разбирам те, че не можеш да се преместиш в друго даскало - след толкова мераци да влезнеш в гимназия.Просто почакай - с времето ще си намериш някой, който да те разбира!
Айде успех! :)