PDA

View Full Version : Той иска да спра ..



kvosekiorish
01-21-2008, 21:49
Ходя с гаджето си от много време..той наистина ме обича,казва,показва и доказва го..Само че тръпката ми изчезна..пеперудите измряха .. не виждам бъдеще с него тъй като чувствата ми почти истинаха напълно ..Но не искам да му го кажа знам колко ще го боли .. знам също че няма да намеря по-точно момче като него,или ще са с мен само заради секса ..или ще ме лъже .. но честно казано предпочитам връзка в която да има емоции страсти дори да ме лъже,да има тръпка......Не знам дали ме разбирате,сигурно повечето ще кажете че не го заслужавам .. но не мога да го зарежа,знам че ще съжалявам после,а с него не ми е същото..Другия проблем е че неговата ревност ме убива.Прочете едни съобщения от бившия ми и превъртя..разплака се,каза че не иска да ме загуби .. и дори сега ми казва да спра да общувам с други момчета защото не му било приятно .. не знам какво да праввя .. #-o #-o

Ivs Jonas
01-21-2008, 21:51
kofti trupka... ne go obi4a6 ve4e...az bih go zarqzala. se nqkoga 6e go preodolee..

LetiCherry
01-21-2008, 22:13
На това му се вика навик.
Не искаш да се разделиш с него, не защото го обичаш, а защото си свикнала с него. Най-трудно е човек да скъса с навика, но е най-добре за теб и момчето. Не си губете времето заедно...По-добре сега да му кажеш, а не след време когато ще ти е още по-трудно. Но първо помисли какво точно искаш.

Victorya
01-22-2008, 06:06
по добре направи опит да освежите връзката щото като гледам ти сама знаеш че момчето е точно за тфа не го губи, може друг като него да не намериш , наи добре му кажи какво точно чувстваш и се опитаите да се справите заедно

Абсолютно подкрепям ;-)

koalka
01-22-2008, 06:28
И ти, и той не сте много щастливи в тази връзка и решението е да се разделите.Сама разбираш, че просто си свикнала с него, не изпитваш нищо и те дразни тази негова ревност.И на мен би ми станало, ако прочета някакви съобщения, особено ако са по-интимни, но пък да не ти дава да общуваш с други момчета - прекалено е.

EternalSilence
01-22-2008, 06:38
не го лъжи...

dark0s
01-22-2008, 06:40
затова колкото по - гадно се държиш с едно момиче толкова повече ще тича след теб,поредното доказателство ,че когато се държиш мило ти се качват на главата :!:

HardlyAwakened
01-22-2008, 06:51
Ходя с гаджето си от много време..той наистина ме обича,казва,показва и доказва го..Само че тръпката ми изчезна..пеперудите измряха .. не виждам бъдеще с него тъй като чувствата ми почти истинаха напълно ..Но не искам да му го кажа знам колко ще го боли .. знам също че няма да намеря по-точно момче като него,или ще са с мен само заради секса ..или ще ме лъже .. но честно казано предпочитам връзка в която да има емоции страсти дори да ме лъже,да има тръпка......Не знам дали ме разбирате,сигурно повечето ще кажете че не го заслужавам .. но не мога да го зарежа,знам че ще съжалявам после,а с него не ми е същото..Другия проблем е че неговата ревност ме убива.Прочете едни съобщения от бившия ми и превъртя..разплака се,каза че не иска да ме загуби .. и дори сега ми казва да спра да общувам с други момчета защото не му било приятно .. не знам какво да праввя .. #-o #-o


kofti trupka... ne go obi4a6 ve4e...az bih go zarqzala. se nqkoga 6e go preodolee..

НЕ СЕ ОБИЖДАЙТЕ АМА И ДВЕТЕ СТЕ ТАКИВА ИДИОТКИ ... щял да го преодолее..леле каквки тапачки..не заслужавате истинска любов.. :-x

prettyIdeath
01-22-2008, 07:43
Не го обичаш? Ами тогава защо си с него.Това е глупаво- че не искаш да го нараниш и затова си още с него.. Така само мъчиш двама ви! Аз си обичкам моя и съм си с него.. Верно няма я същата тръпка като от началото но пък сичко е идеално! Така че ако ти е до тръпката.. направете нещо ново и си я върнете.. или ти трябва време? :neutral:

Kianna
01-22-2008, 08:24
Зарежи го.Няма да дойде края на света.Има къде ,къде по-лоши неща от това да те зареже гаджето. :-|

anSsito
01-22-2008, 08:58
Поговори с него и му кажи всичко,което ти тежи.. Все пак трябва да знае истината. А и ще е добре да се разделите,може и не за дълго. Дайте си почивка,всеки да има малко повече свобода и да размисли какво да прави.. А той така може и да осъзнае грешката си.. Иначе една връзка трябва и да се разнообразява за да има интерес към всичко,а не да е монотонно...

Natenceto
01-22-2008, 09:31
няма смисъл д апродължавате така смао ще се мачиш и аз бях така с едно момче макар че ходихме 6 месеца ми беше мн трудно да го зарейа но накрая...отнесох мн псувни но знаех че е защото мн ме обича и му е гадно простих му всичко и си останахме мн добри приятели та дано и при вас стане така:)а и по добре да го зарайеш защото щом жече не ти е интересен значи рано или късно ще го направиш а и щом си писала тук е зада си сигурна че си попитала какво д аправиш...но да знаеш ще го зарейеш саам сиг макар и след месец,2,3....колкото по скоро толова по добре защотоколкото повече е със тебе толкозжа повече се приварзва но жсе пак....ти си решеваш:)успех:))

slun4ice_90
01-22-2008, 09:43
Aбе какъв е смисъла да се мъчите да съживите нещо,което вече го няма. :neutral: :-P

the_uNf0rgIv3n
01-22-2008, 14:41
затова колкото по - гадно се държиш с едно момиче толкова повече ще тича след теб,поредното доказателство ,че когато се държиш мило ти се качват на главата :!: Е-В-А-Л-А !

MayKyTy
01-22-2008, 14:55
Ммм и аз съм "за" да го зарежеш, просто няма смисъл да го заблуждаваш. Нямаш тръпка - ами ОК тогава си намери и остави момчето да намери някоя която го заслужава #-o :smt097

MaRiNkA_16
01-22-2008, 16:48
Ходя с гаджето си от много време..той наистина ме обича,казва,показва и доказва го..Само че тръпката ми изчезна..пеперудите измряха .. не виждам бъдеще с него тъй като чувствата ми почти истинаха напълно ..Но не искам да му го кажа знам колко ще го боли .. знам също че няма да намеря по-точно момче като него,или ще са с мен само заради секса ..или ще ме лъже .. но честно казано предпочитам връзка в която да има емоции страсти дори да ме лъже,да има тръпка......Не знам дали ме разбирате,сигурно повечето ще кажете че не го заслужавам .. но не мога да го зарежа,знам че ще съжалявам после,а с него не ми е същото..Другия проблем е че неговата ревност ме убива.Прочете едни съобщения от бившия ми и превъртя..разплака се,каза че не иска да ме загуби .. и дори сега ми казва да спра да общувам с други момчета защото не му било приятно .. не знам какво да праввя .. #-o #-o
spored men 6tom vednuj se izgybi trupkata nqma vru6tane.razdelete se.mislq 4e i na teb 6te ti e trydno no 6te go preodolee6.znam 4e za vseki 4ovek ima perfektnata polovinka zatova netrqbva da se zadovolqva6 s tova koeto ima6 v momenta.

malko29zlo
01-22-2008, 17:00
Mace az predlagam da ne go zalygva6 i prosto da mu go kaje6 za da si napravi planove za byde6teto bez teb.6te go prejivee ne se bezpokoi.Prosto ne go laji i mu pozvoli da jivee =;

led_i_ogyn
01-22-2008, 17:23
От начало ще е много кофти и двамата сте свикнали един с друг, той те обича и на него ще му е по-трудно.След време ще започне да ти пука по-малко, и след много време той ще е само хубав спомен.За него ще е малко по-трудно, но ще го преживее.Моят съвет - Разделете се.

freedom
01-22-2008, 17:34
kofti trupka... ne go obi4a6 ve4e...az bih go zarqzala. se nqkoga 6e go preodolee..

Въпроса не е в това,Ivs Jonas! Дали той ще го преодолее...в този живот трябва да си малко или много егоист,за да оцелееш...Въпроса е в това,дали той няма да го преодолее твърде бързо,и да стане обратното - тя да страда и да не успее да го преодолее...Защото нищо не е невъзможно на този свят...Може би просто..трябва да се върнат към нещата,които са правели в началото на връзката им...Да се опознаят отново и отново...Да правят нещата,които тогава са ги събрали...Да се забавляват по начина,по който тогава са намирали за добре...Направете нещо ново за връзката си! Идва 14-ти феврари "Деня на Влюбените" Направи му фрапираща изненада... Идея : танцувай му арабски танци(лесно е) облечена в секси дрехи (бельо) Не знам и аз... опитай всичко,ако мислиш,че той е най-подходящото момче за теб,но просто вече са овяхнали цветятя във връзката ви..Опитай се да ги съживиш..Да съживиш тръпката във отношенията ви! Успех!