PDA

View Full Version : БАХТИ СИГУРНО СЪМ ЕГАТИ И ДЕФЕКТНИЯ :((((



milaaan
01-21-2008, 21:54
Бахти как може да свършвам толкова бързоооо :((( Бахти аз сигурно съм ебахти и дефектнияяя :((( Кога ще свикна подяволитееее :(( НЕ искам вече таакаааа... :-# :-# ДАйте ми съвети моля виии :( Сигурно съм дефектен :cry: :cry: :cry:

&ILoveU2
01-21-2008, 21:57
я дай малко повече инфо мой човек колко бързо, дали е само като си с определено момиче тнт щото така нищо не можем да ти кажем

milaaan
01-21-2008, 21:58
Еми 5-6 Минути и стига толкова даже понякога няма и толкова аз съм дефектен налиии :cry: :cry: :cry:

amatorium
01-21-2008, 21:59
s vremeto vsichko shte ti stane qsno \:D/

milaaan
01-21-2008, 22:01
Колко време !?!?!?! :cry: :cry: Много се притеснявам :( Като стана на 18 ли или на 19 :(( :cry: :cry:

&ILoveU2
01-21-2008, 22:05
Душо слушай ся давай пълното инфо на колко си от кога правиш секс с колко момичета си го правил и от кога ти е проблема. Хипотетично никой не може да ти каже какво да правиш

milaaan
01-21-2008, 22:09
Значи на 16 години съм правя секс някаде от 4-5 месеца ама не много честооо през 3-4 седмици щото приятелката не дава много :cry: :cry: И съм го правил само с нея с никое друго момичее.И свършвам много бързооо. :cry: :cry: АЗ СЪМ ДЕФЕКТЕН :cry: :cry:

SMoKe_BoY
01-21-2008, 22:19
Значи на 16 години съм правя секс някаде от 4-5 месеца ама не много честооо през 3-4 седмици щото приятелката не дава много :cry: :cry: И съм го правил само с нея с никое друго момичее.И свършвам много бързооо. :cry: :cry: АЗ СЪМ ДЕФЕКТЕН :cry: :cry:
Лол 4-5 месеца през 4-5 седмици пражи 4 5 пати .. кфо искаш е малко е ненормално по 5 6 мин ама бии една тапанарка сутринта и пробвай тряя да подейства. Или ако и тва не подейства докато се ебеш престависи бабаси как лиже сливата на друга баба и ше видиш ко стаа :) :) :) 8)

milaaan
01-21-2008, 22:23
Да кажем сутринта ставам и си удрям една и после отиам да го прая [/b]

SMoKe_BoY
01-21-2008, 22:24
Ми да кво .

SMoKe_BoY
01-21-2008, 22:25
Ама не е задалжително да е точно преди секса бии си една когато искаш секи ден еи така не се знае кога ше ти се отвори възможност

milaaan
01-21-2008, 22:25
Ами добре. АМА СЪМ ДЕФЕКТЕН НАЛИ :cry: :cry: :cry: [/b]

SMoKe_BoY
01-21-2008, 22:27
Не разбирасе лол хората немогат да си го дигнат ти се оплакваш че сваршваш барзо тва е щото още нямаш опит сигорно не се задаржаш ето както разбрахме не се и опитваш чрез маструбиране и т.н.

milaaan
01-21-2008, 22:29
Ами аз не ги разбирам много нещата признавам си,как може примерно чрез мастурбиране да се науча да се контролирам

amatorium
01-21-2008, 22:31
A ti svurhvash burzo. Az sum prochel che ne svurshvash burzo. OK. Nqma da se pritesnqvash. Zapochvash sus samozadovolqvane - nai-dobriq nachin da trenirash malkiq priatel. Nauchi se da spirash predi da ti doide. Posle pak i taka po nqkolko chasa. Uprajnenie mu e maikata. Nqkude bqh pisal podobno neshto. Ima edno drugo trikche. Nauchi se da si trenirash PC muskula, koito ti e mejdu krakata. S negova pomosht shte blokirash mnogo po-efektivno. Preporuchvam ti 2 uprajneniq. Purvo - pritiskai si perineuma otdolu pod topkite kato dokato si pravish chekiq. Shte useetish za kakuv kontrol govorq. Tova shte ti trqbva dokato se nauchish suznatelno da go pravish bez prusti. Drugata tehnika e da trenirash tam muskula fizicheski za da stqga po-dobre. Legni na zemqta ili legloto s kraka vuv vuzduha i zapochni da gi dvijesh kato nojitsa (razkrachvash svivash i obartno). Uspeh momko. S turpenie shte vidish rezultatite 8)

milaaan
01-21-2008, 22:34
Nauchi se da spirash predi da ti doide

Еми значи нали като почна и като усетя че ми идва спирам и дигам гащите или да изчакам малко и да продължа докато не свърша,аз ето тука не мога да разбера,а иначе трябва да натискам под топките така ли ?

ПП:БЛАГОДАРЯ ВИ МНОГО ЧЕ ПОМАГАТЕ

SMoKe_BoY
01-21-2008, 22:38
Брато ако дигниш гащите и се изнесеш поече секс няя видиш просто забавай темпото несам пробвал тва с физическите опражнения но ще почна:)
А моя трик е когато усетиш че почва да ти идва сменяш позата.
незнам на мен много ми помага като усетиш че ти идва и се мардаш да идиш от долу или от горе забяваш и печелиш ценно време.

milaaan
01-21-2008, 22:40
Добре и това ще пробвам. МЕРСИ много баткааа ще съм ти благодарен цял живот :)

amatorium
01-21-2008, 22:47
Nauchi se da spirash predi da ti doide

Еми значи нали като почна и като усетя че ми идва спирам и дигам гащите или да изчакам малко и да продължа докато не свърша,аз ето тука не мога да разбера,а иначе трябва да натискам под топките така ли ?

ПП:БЛАГОДАРЯ ВИ МНОГО ЧЕ ПОМАГАТЕ

Kogato useshtash, che nablijava zabavqsh tempoto ili spirash i za malko zadurjash. Posle pak zapochvash da go draznish. Trqbva da se nauchish taka da go useshtash. Probvai i shte razberesh kakvo imam predvid. V sexa ima edin moment na svruh vuzbuda, koito preodoleesh li go s kontrol posle veche mojesh dokolkoto fizicheski tqloto ti pozvolqva ili partniorkata. Ne fokusirai suznanieto si vurhu samoto praznene kolko ti e qko. Fokusirai se vurhu priatelkata si i misli za neq. Taka v edin moment samoto useshtane shte se uravnovesi i shte mojesh da se otdadesh na trud i tehnika O:)

milaaan
01-21-2008, 22:53
Благодаря ти и на теб много,ще съм ти задължен и на теб цял живот

SMoKe_BoY
01-21-2008, 22:54
Оке кат за начало скокни ми земи нещо за ядене от мак доналдс 8)

ludoto_f
01-22-2008, 05:58
SHte ti mine s pove4e trenirovki.. ry4ni.. :);)

eu.hyricane
01-22-2008, 06:36
pravi6 edna zlobarka, 4aka6 da regenerira6, slaga6 3 prezervativa (ili 2 ako sa ot po-debelite, edin v/y drug razbira se -_-) i i kasa6 SNATCH-a :)

krem4et0
01-22-2008, 09:14
Практикувай по-често. Ако правиш секс 1 път в месеца, ненормално е да свършиш за повече от 5-10 минути. Значи нещо мацето хич не те възбужда. Ако обаче го правиш през ден е съвсем различно......

amatorium
01-22-2008, 09:25
Nqma prez den nqma prez dva 8-) Tvoqta cel e da stanesh super geroi i da napravish prtelkata si shtastliva i zadovolena macka. Zatvarqsh se u vas s 10 litra kola i nqkakvo susheno meso i davash po 3-4 chasa na den. Purvzagrqvash s meditaciq i uprajneniq i posle gas pred noviq film na Andrew Blake. Za 1 sedmitsa ti garantiram uspeh, ot koito na Dr. Livain shte mu padnat uchite. 8)

ka71nka
01-22-2008, 09:31
Абе нз дали ще ти помогне ама продават Durex (сиви) за намалена чувствителност.Пробвай може пак и да има няква разлика :)

teddybear91
01-22-2008, 10:08
както каза пича по горе като усетиш че ти идва смени позата доста е полезно :P :P

vaniLL
01-23-2008, 21:41
Nqma prez den nqma prez dva 8-) Tvoqta cel e da stanesh super geroi i da napravish prtelkata si shtastliva i zadovolena macka. Zatvarqsh se u vas s 10 litra kola i nqkakvo susheno meso i davash po 3-4 chasa na den. Purvzagrqvash s meditaciq i uprajneniq i posle gas pred noviq film na Andrew Blake. Za 1 sedmitsa ti garantiram uspeh, ot koito na Dr. Livain shte mu padnat uchite. 8)


golemi saveti davash , golqmo neshto :-D

avtora : poveche domashni rychni trenirovki , poveche sex i opredeleno ne digai gashtite ...

jotitu
01-23-2008, 23:52
Nqma prez den nqma prez dva 8-) Tvoqta cel e da stanesh super geroi i da napravish prtelkata si shtastliva i zadovolena macka. Zatvarqsh se u vas s 10 litra kola i nqkakvo susheno meso i davash po 3-4 chasa na den. Purvzagrqvash s meditaciq i uprajneniq i posle gas pred noviq film na Andrew Blake. Za 1 sedmitsa ti garantiram uspeh, ot koito na Dr. Livain shte mu padnat uchite. 8)


golemi saveti davash , golqmo neshto :-D

avtora : poveche domashni rychni trenirovki , poveche sex i opredeleno ne digai gashtite ...

да правилно.. ама се познава прекалено добре и ми прилича на чекиджия иначе браво даваш мн добри савети.. въпреки моето мнение, което може и да е грешно :?

amatorium
01-24-2008, 00:00
Nqma prez den nqma prez dva 8-) Tvoqta cel e da stanesh super geroi i da napravish prtelkata si shtastliva i zadovolena macka. Zatvarqsh se u vas s 10 litra kola i nqkakvo susheno meso i davash po 3-4 chasa na den. Purvzagrqvash s meditaciq i uprajneniq i posle gas pred noviq film na Andrew Blake. Za 1 sedmitsa ti garantiram uspeh, ot koito na Dr. Livain shte mu padnat uchite. 8)


golemi saveti davash , golqmo neshto :-D

avtora : poveche domashni rychni trenirovki , poveche sex i opredeleno ne digai gashtite ...

да правилно.. ама се познава прекалено добре и ми прилича на чекиджия иначе браво даваш мн добри савети.. въпреки моето мнение, което може и да е грешно :?

Chekiite davat nai-dobur kontrol vurhu penisa. Nqkude bqh postnal nqkolko suveta za tova ama ne se seshtam kude.