PDA

View Full Version : Здравейте на всички!



chuchupei
01-22-2008, 06:22
Здравейте на всички! Този сайт е най хубавият сайт от всички сайтове които съществуват в момента в България.Всичко добро на всички и Мир и Любов на всички.

alex
01-22-2008, 06:35
Благодаря ти за добрите думи! Приятно изкарване в сайта/форума ни :)

DjBaloon
01-22-2008, 07:21
Здравейте на всички! Този сайт е най хубавият сайт от всички сайтове които съществуват в момента в България.Всичко добро на всички и Мир и Любов на всички.Прав/а си :) .Сайта е много хубав, но след малко чичо мачока ще заключи темата :)

BallFace смазваи хората със самочувствие с по-голямо самочувствие 8)

При първите промени ми изглеждаше много зле сайта обаче сега вече придобива нов облик и то много добър :wink: браво предимно на alex!

chuchupei
01-22-2008, 07:30
Здравейте на всички! Този сайт е най хубавият сайт от всички сайтове които съществуват в момента в България.Всичко добро на всички и Мир и Любов на всички.Прав/а си :) .Сайта е много хубав, но след малко чичо мачока ще заключи темата :)

BallFace смазваи хората със самочувствие с по-голямо самочувствие 8)

При първите промени ми изглеждаше много зле сайта обаче сега вече придобива нов облик и то много добър :wink: браво предимно на alex!Не само на Алекс а и на всички,всеки е допринесъл с нещо за да бъде красив и точен Сайта.Всичко добро на всички хора и Мир и Любов пак на всички хора дори и на планетата Земя.

machoka
01-24-2008, 08:20
Ти да не си от GreenPeace? )

Така де, нека има мир и любов навсякъде по света.. колкото е хубаво, толкова и невъзможно.

Жив и здрав.

chuchupei
01-24-2008, 09:36
Ти да не си от GreenPeace? )

Така де, нека има мир и любов навсякъде по света.. колкото е хубаво, толкова и невъзможно.

Жив и здрав. Възможно е нека станем малко по-добри както към себе си така и към всички.Всичко добро на всички.

gorska
01-25-2008, 17:53
Напълно прав си! Това е най-хубавият сайт и форум не само в България, а в света!:D
Оффтопик: Забелязах, че си от Харманли, може да драсна едно лично съобщение да те питам познаваш ли една девойка там. Доколкото чувам всички се знаете... :)

Seducti0n
01-25-2008, 20:58
Аз си мислих, че е ироничен в една друга тема....

LiveFlower
01-25-2008, 22:10
Аз си мислих, че е ироничен в една друга тема....xaxa,nikoga neznae6 koi sedi ot otsre6tnata strana :-D

marilyn
01-25-2008, 22:51
i az se kefa mn na foruma ama modovete mai trabva da mahnat dosta temi4ki koito sa glupavi ili bezsmisleni. ina4e braus na si4ki !!!!!