PDA

View Full Version : Пак си вкарах филми в главата



MoOnLiGhT_ShAdOw
01-22-2008, 06:36
Пф, вече като се замисля, няма да мине месец без дори и 1 депресивно състояние на моя милост, свързано с човека, с когото е. Дори и да си обещах да съм по-търпелива с новата година и дори и да съм успяла да си изпълнявам стриктно обещанието, пак попаднах в ситуация, която ме обърка и много бих искала съвет, защото сама не мога да си подредя мислите. Ето за какво става дума:
Тук намерих една анкета. Сметнах, че ще е забавно да си я направим с приятеля ми, а и той се съгласи - на него също му беше интересно. Започнахме вчера вечерта по скайп да си даваме отговорите. Имаше един въпрос "Коя е била първата ви връзка". За мен първата ми истинска връзка, поради което я приемам и за първата като цяло, ми е с него. Очаквах неговата да е с най-добрата ми приятелка, защото знам, че в началото на миналата година бяха заедно 2 седмици - така успяхме да се запознаем. Но каква беше изненадата ми, когато 6 месеца и половина след като сме тръгнали научих, че преди най-добрата ми приятелка е имал друго момиче. Това ме потресе. Знам, че е минало, но до оня ден той ми приказваше, че връзка с момиче не е искал да започва, освен ако не очаква да излезе нещо по-сериозно - точно както съм искала винаги и аз. От най-добрата си приятелка научих, че се е случило наскоро да си говорят с него за това как той би трябвало да се научи да показва повече чувствата си, а да не е студен като камък, и той да е признал, че е бил с "Другата" 2 години близо и "всичко се случвало просто ей така, без приказки". Аз... оттук нататък го оставих. Всичко ми се разбърка в главата, а той дори нямаше доблестта да ми спомене колко са били заедно, когато го попитах - каза само, че с нея са се виждали 2-3 пъти месечно, защото е от друг град...
Това ми развали доброто настроение, което бях трупала 3 седмици. Всичко в главата ми се разбърка, не ми се мисли как днес успях да си издъня най-важната оценка в училище на класно по математика и какво ми предстои.
Бих искала, ако някой може, да ми даде идеи как бих могла да превъзмогна това, защото ме човърка отвсякъде. Благодаря предварително.

prettyIdeath
01-22-2008, 07:37
Еми опитай се да го превъзмогнеш... Кое те нарани най-много .. това че не ти е казал ли? Явно си много объркана /или на мен много ми се спи... / защото не разбрах почти нищо от разказа ти :-#

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
01-22-2008, 07:45
трябва да се разсееш но това е супер трудно, защото мислите идват и идват и си отиват само когато заспим... да ти кажа излизай с приятели .. няма да има смисъл ... когато човек е сдухан не му е точно до компания ...
да ти кажа да не ти пука ... няма как да не ти пука ..
да ти кажа намери си друг ... не мога защото ти си го обичаш :/
ще ти кажа да не се предаваш на емоциите :) просто се стягаш и казваш :"May the force be with me !!! " 8-) Успех :) А в даскало упоритоста надвива дисбаланса :wink:

BuBi008
01-22-2008, 14:22
Che ti izobshto nqkoga sednala li si s nego da govorite za bivshi priqtelki ili poprincip da si spodelqte koi kakyv e bil i kakyv e sega ? Ako ne si go razpitvala toi za kakvo trqva da ti kazva ? ako ti kaje ti pyk shte pomislish che oshte misli za neq i takiva gluposti.... Spored men pravish ot muhata slon golqma rabota che ne ti e kazal tq e minalo ti si nastoqshte tq veche ne go interesuva i tolkova....

Insatiable
01-22-2008, 17:58
Спокойно, мацка! Гледай да не мислиш за това и ще се чувстваш по-добре! :)
Знам какво ти е... и аз съм го изпитвала... :)
Дали от ревността, която изпитах докато ми разказваше за бившите си или от факта, че не се е сетил сам да ми сподели за това ... не знам ама се почувствах супер гадно :P

gostut
01-23-2008, 14:51
:shock: :shock: :shock:

сега ако кажеш какво трябва да превъзмогваш???
като не си го питала за предишните му причтелки как очакваш да ти каже/? да седите ей така и той да почне да ти разправя... тва ще е доста тъпо... и мн ясно, че няма да ти каже колко точно е било имайки предвид реакцията ти, която няма да коментирам..

TheNewReligion
01-23-2008, 16:07
ooo kakto ti ne pro4ete moqta tema taka i az nqma da se mu4a da 4eta tvoqta "6liokavica "s tvoi dumi ! pro4etoh samoi depresivni i takam :smt001 :smt001 :smt001 :smt001 :smt001 :smt001

Sevt
01-23-2008, 16:25
Значи не мисля, че имаш какво да превъзмогваш. Много ми хареса едно мнение на krem4et0 в една друга тема, че вие жените се стремите към хармонична връзка, но стане ли тя такава само си измисляте проблеми за да ви е интересно. В крайна сметка всеки е имал някаква стара връзка, в неговия случай била тя и по - дълга, макар за мен връзка в която се виждате 2 пъти месечно нищо не струва....и какво...не си питала, не ти е казал, пък и какво значение има ? Не се шашкай от глупости и си живей живота ;)