PDA

View Full Version : Притеснявам се!(За момичета!)



Mariolcheto
01-22-2008, 07:03
Ами здравейте :) малко банални ставаме с всичко на тема цикъл но за мен е важно!Ами значи от две години имам бяло течение - само това,без цикъл.Защо вече не ми е дошло :neutral: Нормално ли е това според вас?Какво да правя?А това бяло течение ме побърква ;-) всеки ден го имам и направо ми писна дето се вика немога да си видя гащичките чисти! :cry:

TheOtherME
01-22-2008, 07:25
Здравей!


1.На колко години си?
2.Най-добре е да отидеш на лекар.
3.Можеш да ползваш ежедневни превръзки. 8)

Бялотот течение може да значи инфекция или настинка там долу.Не е много успокояващ и фактът,че ти се появява всеки ден.От друга страна,ако си на 13 примерно,не е ненормлно да нямаш цикъл.Но въпреки това препоръчвам да отидеш на лекар,било то и само заради бялотот течение.Просто да бъдеш по-спокойна и да знаеш със сигурност.

Sunrisee
01-22-2008, 07:32
I na tebe shte ti doide vremeto,ne se bezspokoi!Kakto kaza kissin' you,vzimai si ejednevni prevryzki,taka shte si vijdash gashtichkite chisti.Moje i na 18 da ti doide,no shte ti doide!I se radvai che vse oshte nqmash,shtoto kato pochnat edni bolki,zakysneniq ili pyk prodyljitelnost vsichki se iurvat da puskat temi ..

СлАдКуУ_ИзКуУшЕнИе
01-22-2008, 07:56
Mariolcheto като за начало се успокой! Мисля че е нормално това,което казваш. При мен беше същтото много време имах бяло течение, но използвах ежедневни превръзки :) Това е напълно естествено, но бъди готова във всеки един момент да ти дойде цикълът. ;-) :---)

Gothique♫
01-22-2008, 15:34
Напълно нормално е,а пък за бялото течение иди на гинеколог вероятно ще ти изпише мехлем или хапчета ;)

MaRiNkA_16
01-22-2008, 17:23
Здравей!


1.На колко години си?
2.Най-добре е да отидеш на лекар.
3.Можеш да ползваш ежедневни превръзки. 8)

Бялотот течение може да значи инфекция или настинка там долу.Не е много успокояващ и фактът,че ти се появява всеки ден.От друга страна,ако си на 13 примерно,не е ненормлно да нямаш цикъл.Но въпреки това препоръчвам да отидеш на лекар,било то и само заради бялотот течение.Просто да бъдеш по-спокойна и да знаеш със сигурност.
+1 su6tite suveti i ot men

PaSs1on
01-23-2008, 19:12
az sum absolutno su6tiq slu4ai, e ne ot 2 god ma ot 1 i polovina ta i pove4e, i po4vam da poludqvam 6oto si4ki priqtelki imat a i ima6e edno momi4e koeto be6e pritesneno po edno vreme i govori s mene 4e ni6to ot puberteta ne i se slu4va kosmi bqlo te4enie i az i kazah 4e ima vreme a az imah i na neq i doide predi nqkolko dni a nq e po drebni4ka malko e pulni4ka ama malko a i mnogo burzo sqka6. Naistina poludqvam! I az bih vi pomolila za suvet :-#

Presley
01-23-2008, 23:33
А течението има ли някакъв аромат неприятен?Эащото,ако има,може и да е някаква инфекция.Тук вече не мога да кажа нищо повече,трябва да посетиш гинеколог.
Но пък на почти всяко момиче преди да му дойде эа пръв път,има течение.Аэ също имах.Имах го година и половина,ако не и повече.Посетих гинеколог и той ми каэа,че е нормално и ,че просто се очаква да ми дойде.Еми да,така и стана-след една године и нещо :D Така,че мисля,че е нормално и че нямаш основание эа притеснение,но все пак нищо не мога да гарантирам..
А и много ли ти тече,или по няколко капчици эа деня?

srpsko_1988
01-24-2008, 00:17
еи аз съм момче.. ама въобще не разбирам за кво става въпрос :D не се притесняваи ше доида да ти оближа всичко обещаваммм 8-) :smt055

~bloody^romance~
01-24-2008, 15:45
Ami na men mi doide dekemvri i az bqh taka pritesnena i imah bqlo te4enie ot sig 3 godini i az ve4e neznaq ot kolko ne se pritesnqvai ne misli za tova az sprqh da misla i da se qdosvam 4e na dr im e do6lo a na men ne i mi doide sed 1 sedmica.Ne misli 4e e hybavo .
A az imam v1pros otnosno bqloto te4enie nqma absolytno nikakva mirizma , s1rbej ili ne6to dr prosto e adski ama naistina ADSKI golqmo koli4estvo ve4e se pobarkvam :? imam cikal kakto pisah po gore ot 3 meseca . Kakvo mislite normalno li e i ako znaete kak da go namalq s nqkvi promifki li de da znam :?:

stomah4eto
01-24-2008, 18:53
Ami na men mi doide dekemvri i az bqh taka pritesnena i imah bqlo te4enie ot sig 3 godini i az ve4e neznaq ot kolko ne se pritesnqvai ne misli za tova az sprqh da misla i da se qdosvam 4e na dr im e do6lo a na men ne i mi doide sed 1 sedmica.Ne misli 4e e hybavo .
A az imam v1pros otnosno bqloto te4enie nqma absolytno nikakva mirizma , s1rbej ili ne6to dr prosto e adski ama naistina ADSKI golqmo koli4estvo be4e se pobarkvam :? imam cikal kakto pisah po gore ot 3 meseca . Kakvo mislite normalno li e i ako znaete kak da go namalq s nqkvi promifki li de da znam :?:
Попринцип голямото количество подсказва за някакъв проблем ,инфекция и тем подобни! Когато там долу организмът ти иска да се оттърве от нещо и да се защити ако мога така да кажа се отделя по-голямо количество от нормалното така че по добре отиди на лекар не е страшно ! Той ще ти каже какво да правиш ! Успех :)

oTPoBHa
01-25-2008, 14:21
az sum absolutno su6tiq slu4ai, e ne ot 2 god ma ot 1 i polovina ta i pove4e, i po4vam da poludqvam 6oto si4ki priqtelki imat a i ima6e edno momi4e koeto be6e pritesneno po edno vreme i govori s mene 4e ni6to ot puberteta ne i se slu4va kosmi bqlo te4enie i az i kazah 4e ima vreme a az imah i na neq i doide predi nqkolko dni a nq e po drebni4ka malko e pulni4ka ama malko a i mnogo burzo sqka6. Naistina poludqvam! I az bih vi pomolila za suvet :-#


кво бързате да пораснете и се филмирате излишно бе ..

ама така е кат сте тъпи..

batkodoki
01-26-2008, 01:35
е докато не се научите да указвате В Ъ З Р А С Т! - ей така просто ще си бърборите в стил "и аз така..." , ако че едната може да е на 12, другата на 22....

oTPoBHa
01-26-2008, 08:24
е докато не се научите да указвате В Ъ З Р А С Т! - ей така просто ще си бърборите в стил "и аз така..." , ако че едната може да е на 12, другата на 22....

да бе.. неква гавра

nqkoqsi
01-26-2008, 11:42
tova e nap1lno normalno..ochakvai vseki moment da ti doide :)

koman
01-26-2008, 14:28
tova e nap1lno normalno..ochakvai vseki moment da ti doide :) от 2 години чака момичето вече ...

nqkoqsi
01-26-2008, 14:51
Пуснато на: Съб Яну 26, 2008 6:28 pm Заглавие:

от 2 години чака момичето вече ...

tova ,che e chakala 2 godini ne e koi znae kak1v problem ..az chakah 2 godini i polovina ..

ThePowerOfLove
01-26-2008, 14:58
И аз бях така около 1 година и после ми дойде :wink: Нормално е

SweEety
02-27-2008, 15:44
kakto kaza otrovna kvo barza6 6te mu doide vremeto ti znae6 li kolko e gadno da si v cikal prosto ne ti prepora4vam da go iska6 po-dobre se radvai na jivota dokato o6te e hubav :D :D :D

RindeR
02-28-2008, 13:31
Спокс и аз съм в същото положение, на 14 съм и на най-добрата ми приятелка, коята принципно е мн по-дребничка, й дойде преди 3-4 дни. Честно казано се чувствам малко тъпо, защото всичките ми съученички са вече мн развити и затова момчетата гледат само тях... Оффф, много е тъпо, че всички момчета на нашата възраст гледат само външния вид :x ... Ма тва е за друга тема, де... :-o Та спокси, ще ти дойде. Иначе и аз имам бяло течение, което ме влудяваше, но преди доста време майка ми ми даде ежедневни превръзки и оттогава ползвам всеки ден и не обръщам мн внимание на течението. :grin:

Bonbonche_to
03-09-2008, 10:24
abe moji da imash nqkva infekciq otivai na lekar za da si spokoina ako ti nqma nishto.i naistina izpolzvai ejednevni prevrazki

EJI4eTy
03-09-2008, 11:42
ахаха некфо лапенце на 11 години ревнало за цикъл ... тцтцтцтцтц :D :D :D аре поне да беше написала на колко е и кфо толко я бие в главата тоо цикъл бе дееба ... то па е много кеф да имаш ... ако е толку притиснена - да казва на мама и да отиват на лекар ... близко е до акъла

sweatkiss
03-09-2008, 12:47
Ами знам как е аз съм същата само ,че не всеки ден.Или иди на гинеколог или използвай ежедневнни превръзки.............