PDA

View Full Version : Program



sladkata_________________
01-22-2008, 07:49
nqkoi moje li da mi kaje programa koqto da moga da si prava ochite na snimkite kakvito si iskam....10x predvaritelno!!!

Aileen
01-22-2008, 08:09
PhotoShop, но не е много лесна. За повече подробности за това от къде да я свалиш и сайтове с уроци за нея потърси в търсачката на сайта "PhotoShop" и ще намериш доста теми по въпроса.

radcliff_e
01-22-2008, 15:12
Ами точно така - Фотошоп-а е най-подходящата програмка за това. Аз мога да ти ги направя каквите поискаш. Можеш да ми пишеш на скайп levski_gosho или тук на ЛС! :) :)

jeni93
01-22-2008, 15:56
zna4i edna moq frendka mi obqsni 4e moje da se pravqt s paint,no ne e mnogo lesno prosto oveli4i snimkata na o4ite,izberi si cvqt i gi ocveti.Ne e mnogo lesno no ne e i tolkova trudno :wink:

Pedigree
01-22-2008, 18:39
Photoshop.
Иии...не,не е никак трудно.Стига да имаш желание.
Ето ти и най-добрия бг сайт за уроци:
Клик (http://studio-bg.com/)

Там някои неща са доста сложно обяснени като за начинаещи,но ако се поровиш и научиш менюто и инструментите-няма да срещнеш трудности.


P.S.Програмката можеш да си дръпнеш от zamunda. :)
А с Пейнт е много тъпо,а и качеството се прецаква.

Sticky778
01-22-2008, 20:43
Решението е PS .....бързо кратко и лесно, стига да имаш някво познания на програмата, но ако нямаш ще ти отнеме повече време

Използваш инструмента "Lasso Tool" (натисни бутона L) селектираш там където искаш, в случая очите избираш от падащото меню Image > Adjusmets > Desaturation (за да обезцветиш), и след това Image > Adjusmets > Hue/Saturation. Нагласяш си цвета който искаш (като сложиш отметка на "Colorize") и натискаш Ок след това и си готов!