PDA

View Full Version : Няма любов



Natenceto
01-22-2008, 09:23
zdraveite:)tuk iskam da spodelq mnenieto si otnosno lubovta i da 4uq va6eto po vaprosa:pPp dali naistina ima lubov? Ne! ne mislq:|kakvo to4no razbirate pod lubov?lubovta e 4uvstvo mejdu momi4e i mom4e,4uvstvo koeto prerastva v lubov sled dalgo sajitelstvo ili prosto poznanstvo:)no dali?vseki 4ovek e sas svoqta"golqma lubov"za6toto ne6to go e vpe4atlilo v nego...no dali naistina tova e 4oveka za koito si roden?ne!az sam sklonna da smqtam 4e kogato haresa6 edno mom4e i toi ne otvarne na 4uvstvatata ti kakvoto i da pravi6,sled malko ili mn vreme,iska6 ili ne,ti go zabravq6!kogato si s edin 4ovek i kazva6 tova e 4oveka za men az go obi4am nqma drug kato nego i na sledva6tiq den vie se razdelite ti dali 6te stoi6 sam do kraq na dnite si i da go oplakva6?ne!6te nameri6 nqkoi drug s koito d aprekara6 jivota si:)frazata "tova e 4oveka roden za men"e mn neqsna kakvo 6te re4e roden za men?za teb moje da roden i nqkoi prosqk koito nqma pari za drehi i e tolkova neobrazovan 4e ne moje d akaje 2 pravilni izr...ти дали би го забелязала по някакаф на4ин?дали наистина има любоф или вси4ко това са просто симпатии и интереси?

т.7
krem4et0

Gotinogaden
01-22-2008, 10:57
Любов има,но преди да я срещне,човек винаги първо се запознава с разочерованието в лицето на някой,който не те оценява или не отвръща на чувствата ти.Именно тези случки оформят интимната ни нагласа.Така например е естественно за момиче,преживяло доста оскърбления от мъжка страна,да се държи хладно и агресивно с останалите.Но всяка крайна теза е субективна,и поради това, не е добре да се правят прибързани изводи!

MoOnLiGhT_ShAdOw
01-22-2008, 11:11
Мъка ми беше да прочета първите 3 реда на шльокавица и нататък го оставих. 8-)

mir4ovski
01-22-2008, 11:26
ima lubov lubovta ne e 4uvstvo a sastoqnie na duha primarzq me da pro4eta cqloto ti pisanie no qvno si ot4aqna spx ima lubov az q namerih i pri teb shte doide

JiMiTo
01-23-2008, 08:39
zdraveite:)tuk iskam da spodelq mnenieto si otnosno lubovta i da 4uq va6eto po vaprosa:pPp dali naistina ima lubov? Ne! ne mislq:|kakvo to4no razbirate pod lubov?lubovta e 4uvstvo mejdu momi4e i mom4e,4uvstvo koeto prerastva v lubov sled dalgo sajitelstvo ili prosto poznanstvo:)no dali?vseki 4ovek e sas svoqta"golqma lubov"za6toto ne6to go e vpe4atlilo v nego...no dali naistina tova e 4oveka za koito si roden?ne!az sam sklonna da smqtam 4e kogato haresa6 edno mom4e i toi ne otvarne na 4uvstvatata ti kakvoto i da pravi6,sled malko ili mn vreme,iska6 ili ne,ti go zabravq6!kogato si s edin 4ovek i kazva6 tova e 4oveka za men az go obi4am nqma drug kato nego i na sledva6tiq den vie se razdelite ti dali 6te stoi6 sam do kraq na dnite si i da go oplakva6?ne!6te nameri6 nqkoi drug s koito d aprekara6 jivota si:)frazata "tova e 4oveka roden za men"e mn neqsna kakvo 6te re4e roden za men?za teb moje da roden i nqkoi prosqk koito nqma pari za drehi i e tolkova neobrazovan 4e ne moje d akaje 2 pravilni izr...ти дали би го забелязала по някакаф на4ин?дали наистина има любоф или вси4ко това са просто симпатии и интереси?


по скоро искаш да кажеш, че няма вечна лубов ? Любовта наистина не треа много дълго време. Ако сме я опитали, тя си истава един сладък спомен за нас и нищо повече. Тя се крие в малките моменти с любимите ни хора. Няма вечна любов няма и да има. Просто силна привързаност са думите когато неможем без някого, когато сме свикнали да е част от живота ни или искаме да е . Немога да го обясня напълно но... вечна любов няма ... малките моменти там е истината ..............................

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
01-23-2008, 08:42
get a life :shock:

Presley
01-23-2008, 09:09
Ебати песимистичното иэкаэване. :D
Естествено,че има любов.Но все пак нищо не е вечно.

desert_eagle
01-23-2008, 09:10
заради едно разочарование сте готови да отречете и живота в действителност.. "има ли живот или всичко е само в главите ни под формата на изкуствено вкарани спомени" или "не можете да докаже че нещо се е случило в действителност, защото щом не можем да разберем какво е време и пространство напълно, значи не можем и да докажем че спомените ни не са вкарани в последните 5 мин.. защото за нас един ден може да е от 24 часа, но някъде в вселената времето може да има други измерения".. :) това мъдруват философи, четох го някъде :D

та не знам дали хвана тънката мисъл, по Нешънъл Джиографик гледах как една откачалка се опитва да докаже че любов няма и всичко е химия.. дрън дрън. А как се обясняват интуицията, омразата, притеснениято и тн.. ? каква химия предизвиква омразата ? или пък фобиите. Живеем в материален свят, но не мислите ли че нещо управлява материята както софтуера-хардуера..
Любов има, но има и хора които не си заслужават времето което сме им отделяли ако схващаш..

MiMcHeToOo
01-23-2008, 09:57
Има любов, но както казаха по-нагоре, не е вечна..

the_uNf0rgIv3n
01-23-2008, 10:58
Това, че си си мислела, че човека за теб е този с когото си в даден момент, не значи, че наистина е той. Това, че "на другия ден" се разделяте ти казва точно това - не е бил той човека.

Anarion
01-23-2008, 12:36
"Родени един за друг" - тази фраза винаги ми се е струвала странна. Как така майка ти ще те роди за някой друг? Няма такова нещо.. Просто се раждаш и живееш. А любовта е част от живота, колкото и да е хубава, не е самият живот. Иначе между любов, влюбване и харесване има разлика. За харесването - достатъчно е нечия външност да ти допада, характерът даже може да не се засегне. За влюбването - вече играе роля и той, започваш да харесваш и разни дреболии, дори недостатъци от човека, харесва ти целият. Любов вече е по - сложно понятие. Свързана е освен с влюбването с привързаност. Но докато не я изпиташ, сигурно няма да разбереш :) Едва ли някой тийнеджър я е изпитал толкова силна, колкото я има по филмите и при по - възрастните...

lLady_MooN_RaiN
01-23-2008, 13:49
Роден за мен - означава, че това е човекът, когото чустваш като твоето второ Аз. Толкова близък.

Ще кажа и една поговорка за случая: "Преди да срещнеш истинския принц, трябва да целунеш много жаби".