PDA

View Full Version : Искам да правим секс, но се притеснявам от стриите си



milena_1990
01-22-2008, 10:59
Mng vi molya kajete mi kakvo da pravya.Zna4i az sam 17 godi6no stroino momi4e ,165 sm 50 kg, oba4e o6te ot dete imam mng strii.Kato kazvam mng imam predvid naistina MNOGO!Cqloto mi tqlo e v strii.Imam po korema,bedrata,gurdite i po zadnite 4asti.
V 4etvurtak stavat 5 meseca ot kakto sme s priqtelya si (toi e na 23).I vse o6te ne sme go pravili.Ugovorihme se v 4etvartuka da go napravim.Az mnogo go obi4am i sum sigurna 4e iskam toi da mi e purviyat.No toi mn durji na perfektnoto tqlo i koja.Strah me e 4e ako mu pusna 6te me zareje.Az naistina mn go obi4am i nikoga ne sam bila tolkova vlubena.
Vie kak mislite?Shte me ostavi li kato vidi tyaloto mi?Kakvo da pravya? 8-[

т.7
krem4et0

amatorium
01-22-2008, 11:05
Hm ne mislq, che shte te napusne. Nqma da se pritesnqvash ot sebe si. :!:
A po vuprosa sus striite neznam dali mojesh da napavish neshto. Do kolkoto znam te sa 2 vida - cherveni i beli. Purvite sa na ranen etap i se lekuvat s kozmetichni produkti. Vtorite do kolkoto znam sa nelechimi i samo po hirurgichen put se mahat.

CragHack
01-22-2008, 11:14
Ако те зареже заради стриите значи не те обича, а се интересува само от секса. В такъв случай по-скоро ти трябва да го зарежеш.

Иначе конкретно за стриите - поинтересувай се какви кремове могат да помогнат поне за намаляването им. Отделно от това ако се изпечеш (солариум) ще се забелязват по-малко.

SINDEL
01-22-2008, 11:24
Стига бе! Такива неща по4ти всеки има - стрии, целулит..
Не пре4ат 4ак толкова.

Arriva
01-22-2008, 11:39
Ne se pritesnqvai :) Ako naistina te obi4a nqma da mu napravi vpe4atlenie kamoli da te zareje zaradi takava glupost.. :) A kolkoto do tva kak da gi mahne6 nqmam ideq :neutral: Samo spoko \:D/ Nqma da se pla6i6 za takiva drebolii :)

Bubble15
01-22-2008, 13:00
ебати нещастника си бе Tazadar :booooomb: :x как може така да сеговориш на момичето :-x :-x :-x :-x :o :booooomb:

ThePowerOfLove
01-22-2008, 13:03
Мисля,че ако му беше за секса нямаше да издържи 5 месеца,така че не се притеснявай :wink: Може да го предупредиш,че се притесняваш

MiMs_Fallen
01-22-2008, 13:46
правете го на изгасена лампа.. хем няма те е срам от тфа че ше те гледа хем и ще се отпуснеш по добре :wink:

Lashes
01-22-2008, 13:46
Еми... ако държи на перфектното тяло разбира се, че ще те заебе.... ако не му пуснеш, пак ше те заебе... Извод: Мри ма, тъпа патко :evil:

ти си само за под ножа...ама карай..простено ти е щот си зле...
та по темата..ем ако наистина държи на теб няма да те зареже заради това...а ако наистина държиш толкова да изглеждаш пефектно пробвай с кремове или потърси нещо за теб щуротийки :)
УСПЕХ! :P :wink:

lwsu
01-22-2008, 16:16
заобичай недостатъците си и те ще се превърнат в положителни черти..
не всички хора са еднакви, аз примерно обичам момичета с по-малки гърди.. важен е начина по който се представяш пред него, току виж това може да се окаже нещото което го възбужда най-много у теб занапред.. кой знае.. бъди себе си.. хед ъп ;-)

Успех \:D/

CfEtii
01-22-2008, 16:33
Ако те зареже наистина ще е кофти,но все пак не чак толкова защото ще знаеш що за стока е за да те зареже заради някфи недостатъци,и то пък физически.Не се притеснявай от себе си!

Rise_Against
01-22-2008, 17:00
еми аз съм малко по малка от тебе,ама и аз имам притеснения относно фигурата си,макар да осъзнавам че е безпричинно. притеснявах се да го направя със сегашния ми приятел(с който ми беше за сефте) от една страна зарадинесъвършенствата в тялото ми. но в любовната игра,преди да го направим,аз страшно мн се отпуснах и нааааааааййй-малкоооо ми пукаше за това! моят съвет е и ти да постъпиш така,започнете там..но ако ти до последно имаш терзания-спри! по добре,отколкото да го направиш! :wink:

HardlyAwakened
01-22-2008, 17:04
Няма да се притесняваш [!]

MaRiNkA_16
01-22-2008, 17:06
Ако те зареже заради стриите значи не те обича, а се интересува само от секса. В такъв случай по-скоро ти трябва да го зарежеш.

Иначе конкретно за стриите - поинтересувай се какви кремове могат да помогнат поне за намаляването им. Отделно от това ако се изпечеш (солариум) ще се забелязват по-малко.
+1

hahavteen
01-22-2008, 17:12
Ne moje i predi da se stigne do legloto da pogovorite za tvoite pritesnenia? Ako toi reagira normalno i kaje 4e striite ti ne sa ot tolkova goliamo zan4enie ti 6te se po4ysva6 po-spokoina i ima goliam 6ans purvia ti put da e prekrasen i da ima6 samo hybavi spomeni ot tova prejivivane.V protiven sly4ai riskyva6 toi da se stresne ot vida na tialoto ti,ti da se spe4e6 o6te pove4e i da stane mazalo...5 meseca ste zaedno bi triabvalo da si imate doverie i da moje da govorite za pritesneniata si.
Osven tova SINDEL e prava 4e striite ne pre4at pri seks tui 4e niama da ima6 problem.

P.S.: Ne pravi gre6kata da otide6 na solariym kakto niakoi te posuvetva za6toto ako striite sa dulboki i beli 6te si li4at o6te pove4e na po4ernialoto ti tialo. :wink:

gilY
01-22-2008, 19:07
ne se pritesnqvai,pak i tolkova mn jeni imat takiva problemi :wink: i vse pak moje da probvate na tumno,taka shte se otpusnish po-burzo i shte zabravish za tova koeto te pritesnqva :-| a ako te obicha tova ne bi mu prechelo \:D/

Liar
01-22-2008, 19:21
Тоз ако иска перфектно тяло никога няма да прави секс!

gilY
01-22-2008, 19:22
Тоз ако иска перфектно тяло никога няма да прави секс!
eeem tochno.... :wink:

funk_nation
01-22-2008, 19:29
От какво са стриите ? Нали се получава при голямо качване или сваляне на килограми ? И аз имам стрии на бицепсите и на задника малко ама не ми пука , но пък съм и момче

miminka__94
01-22-2008, 20:01
lele elementarno be ... izpolzvai krem protiv celulit :o

hahavteen
01-23-2008, 03:56
lele elementarno be ... izpolzvai krem protiv celulit :o

I krema protiv CELYLIT 6te i opravi STRIITE? :-o

eu.hyricane
01-23-2008, 06:02
От какво са стриите ? Нали се получава при голямо качване или сваляне на килограми ? И аз имам стрии на бицепсите и на задника малко ама не ми пука , но пък съм и момче

na men mi se obrazuvaha po zadnata 4ast na tricepsite poneje svalih 19 kilograma, no po-kasno, v ramkite na 1 godina, ka4ih 6-7kg mus. masa i sega sa se zali4ili po4ti napalno.

izvod: napompi se xd

krem4et0
01-23-2008, 06:03
Аз какво да кажа като имам белег от операция отпред от врата до корема? това не ми е попречило да правя секс, нито да се харесвам на приятеля си. Той също е опериран с дълбоки белези.........не ми е пукало от това. Да не говорим, че и цеулит и стрии имам от рязко отслабване(10-12 килограма за 2 месеца) преди доста години...........След като си интимна с него, след като имате връзка и се обичат, тези неща нямат значение..........Но трябва да го предупредиш и да следиш реакцията му. Ако той се отврати или стресне-разкарай го. Човекът, който е за тебе трябва да те обича с всичките ти недостатъци, пъпки, белези и стрии и да не ги забелязва.

funk_nation
01-23-2008, 08:13
От какво са стриите ? Нали се получава при голямо качване или сваляне на килограми ? И аз имам стрии на бицепсите и на задника малко ама не ми пука , но пък съм и момче

na men mi se obrazuvaha po zadnata 4ast na tricepsite poneje svalih 19 kilograma, no po-kasno, v ramkite na 1 godina, ka4ih 6-7kg mus. masa i sega sa se zali4ili po4ti napalno.

izvod: napompi se xd

Аз попитах един приятел , който е запознат с тея неща и ми обясни , че мусколите понякога растат по бързо от кожата и тя се нацепва ( тоест появяват се стрии) . И при свалянето на килограми е нещо подобно . Но проблема е , че моите са се появили от това "напомпване" .

slun4evo
01-23-2008, 08:24
Ей спокойно, аз пък имам целулит, въпреки, че съм много слаба.Това не прав3и такова впечатление.Той иска теб, иска тялото ти, едва ли ще те напъсне заради тъпите стрии.Купи някакви кремове и отиди на масаж,или пък на солариум, той ще ги скрие.Но ще видиш когато вече се отпуснеш, и на двамата няма да ви пукая за стриите ти.А ако пък те зареже е голям кретен, но мисля, че няма да забележи. Успех! :)

milena_1990
01-23-2008, 11:30
Ами зна4и аз никога не съм била пълна.Стриите се появиха от самосебе си.От малка започнах да се мажа с кремове за да спрат да ми се появяват нови но така и не помогнаха тези кремове..Сега вече не ми се появяват нови но не мога да залича старите стрии.


Благодаря на всички за съветите ви! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Невероятни сте! :)

Shmatko
01-24-2008, 00:01
И плеснахте ли се я кажи?

Креми шо са те рязали така? :neutral:

Ulety
01-24-2008, 05:58
Ако те зареже заради стриите значи не те обича, а се интересува само от секса. В такъв случай по-скоро ти трябва да го зарежеш.

Иначе конкретно за стриите - поинтересувай се какви кремове могат да помогнат поне за намаляването им. Отделно от това ако се изпечеш (солариум) ще се забелязват по-малко.
1+ ;-)

ludoto_f
01-24-2008, 06:46
ako mom4eto naistina te obicha nqma da te ostavi zaradi podobno neshto!!! 8) a ako te znai 4e ne si e zaslujavalo.. i jivota prodyljava!
bydi s gordo vdignata glava!!! 8)

varnen4e
01-24-2008, 06:53
Сега ще ти кажа моето мнение и се надявам до някъде да ти помогна. Значи, според мен, няма никакъв смисъл да се притесняваш, нито да говорите за това, и ще ти кажа защо. Ако му кажеш за притеснението си, ще те гледа само там, ще обръща повече внимание, на онази част от тялото ти, от която се притесняваш, въпреки че няма нищо да ти каже.
А иначе, не знам дали знаеш, но все пак хората не те възприемат така, както ти се възприемаш, има наистина голяма вероятност, да не забележи. Иначе и аз при 1-вия ми път се притеснявах много от всичко, но след 2-3 пъти ще свикнеш с голотата, особено, ако наистина не си правила секс още е нормално да се притесняваш. Аз искам да ти кажа, че с първия път си отиде голяма част от моята свенливост и сега не се притеснявам почти от нищо свързано с тялото ми. Така, че спокойно. Отдай се на удоволствие и мисли за хубави неща и ще видиш, че всичко ще е ок, но според мен наистина не се издавай, че се шритесняваш от това. :)