PDA

View Full Version : СЕКС символите в даскало



lilit_666
01-22-2008, 12:46
Във всяко училище има секс символ и от 2-та пола.
Та разкажете за във вашето даскало;:
-за кои негови/нейни качества е оприличен/а за такъв/а
-на теб харесва ли ти
-как той/тя се държи с останалите
-в какви отношения сте
-би ли се хванал/а с нея/него , ако ти се отдаде възможност
-в каква компания се движи той/тя и къде ходят
-как изглежда
-тя/той ходи ли със секс символа от другия пол
....
та всеки да отговаря за ПРОТИВОПОЛОЖНИЯ ПОЛ

ThePowerOfLove
01-22-2008, 13:59
Еми има ама май не е само 1 :-D Не са надути :wink: и не се държат високомерно...по принцип де :wink: Но аз не бих се хванала с такъв дори да имам възможност,защото обикновено са някви женкари :? Но иначе на външен вид цепят :grin:

TellMeYourName
01-22-2008, 14:41
Май много американски филми гледаш?

IrReplacaBle
01-22-2008, 15:04
Май много американски филми гледаш? май май :D

radcliff_e
01-22-2008, 16:02
Май много американски филми гледаш?
:razz: :D 8-)

Jamalska
01-22-2008, 16:51
Секс-символ?Водещата мажоретка и капитана на футболния отбор?

teenkopele
01-22-2008, 17:15
Секс-символ?Водещата мажоретка и капитана на футболния отбор?

Много американски филми гледаш. :D

:arrow: В мойто даскало няма такива екстри.

Mitio_man
01-22-2008, 19:47
абе има ся някои дет наистина са яки и всички си падат по тях,ама те не ходят с кой да е,а само с по-големи от тях и уж "яки пичове" :D .даже две такива са от моя клас(9 клас)ама са прекалено надути.просто даже не може да говориш нормално с тях.мислят се за някви по-по-най :D щот ходят с някви по-големи.пфффф

dan4ety
01-22-2008, 21:14
Такова животно нЕма. И май наистина гледаш много американски филми ...

FairyNymph
01-23-2008, 06:29
Ами аз не мисля, че са секс-символите на даскалото, ама има една групичка от около 10 момичета може би, които са доста мммм забележими (фон дьо тен 10 см, присадена коса, еднакви и еднакво смотани, в искрящи цветове дрехи, тънки токченца, вървят като ..) както и да е..мацкии половина :smt007 :smt007 :smt007

Devilsplaymate
01-23-2008, 07:28
Ами аз не мисля, че са секс-символите на даскалото, ама има една групичка от около 10 момичета може би, които са доста мммм забележими (фон дьо тен 10 см, присадена коса, еднакви и еднакво смотани, в искрящи цветове дрехи, тънки токченца, вървят като ..) както и да е..мацкии половина :smt007 :smt007 :smt007
Тъй ли!? Пък наще момчета-пичове са такива! :D

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
01-23-2008, 08:01
метросексуални фитнес маниячета без срам и чувство за хумор ... на баба фразите FIGHTING ... самочувствието и позьорството надмогват същността ... смешни са отстрани ... :|

SuNsEt
01-23-2008, 20:01
ПХахАХХАхаХХАха...секс-символите на даскалото... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ти 4уваш ли се?!Тва са вси4ки тъпи кифли и кифловци 8-) :D ...
Освен тва в моето даскало има само емота...едва в4ера видях един метъл от 8 клас...

LiveFlower
01-23-2008, 22:09
pff v moito daskalo nema,ima samo nekvi kifli kude mi se praat na kroasani ama...

sexa_na_kompleksa
01-24-2008, 16:07
Не мисля, че в моето училище има такива.

izmislenata
01-24-2008, 17:51
Хахаха. Секс-символи? Хора с прекомерно самочувствие,ако наричаш секс-символи,значи хич не знаеш какво значи секси. Нямаме секс-символи,а и не съм се замисляла. Откровено казано,звучи ми адски тъпо и смешно.

woshata
01-24-2008, 17:57
ъм...секс символи :-o тва от каае го измисли баа...да разкажа за некви..да де най-готините...прънци...поне в мойто даскало сичките сми готини...няма някво шибано деление на тешкари и смотани :) е има тук там аутсайдер обаче ти сиг тях ше ги наречеш кифлите на даскалото :( неам думи кат почнете с тия крайности..пф...

N0_feAR
01-24-2008, 19:25
Еми баш секс символи - Не!... Ако смяташ тези за секссимволи : флъорци с по 100 тона фон дю тен, присъдени коси и прилепнали дрежки и момчета, които всеки ден си изправят косата и носят слънчеви очила при минус 10 градуса и дъждовно време. :razz: Та т'ва е гъзарията и всеки такъв се смята за секссимвол, а колко са далеч от истината .....
пп: от това, което написах следва, че няма.
пп2: в старото даскало имаше едно момиче, по което всички момчета си падаха и едно момче по коетовсички момичета се разтапяха.
пп3:е па верно т'ва е по-характерно за американските филмчета :D

iCiTyY
01-24-2008, 21:56
v moito daskalo ima edna det sa misli ama si4ki q mrazqt tei 4e..mai nqma xhayxaxh

LiLGrizzly
01-25-2008, 12:13
emi ima ediniq sym az :grin: a drygiq e edna s 1 god po golqma ot men :P ama ne hodi s nikoi ... e predi be6e seks simvol sq ... sym samo az :D tq si naprai nekfa spr grozna pri4eska i mqta spr mNOu gRim

Madness
01-25-2008, 12:32
ахаххахаха
лил,тва ти ли си в подписа

inSane_baby
01-26-2008, 15:10
ne mislq che daskaloto e mqstoto kadeto se opredelqt sex simvolite. pone pri nas e taka. na daskalo vseki otiva nai mnogo s cheren moliv, bez izlishni pudri senki i chervila. vsichki prinadeljat kam nqkoq grupichka, izlizat s razlichni kompanii i po sobstven nachin sa gotini. estestveno che ima i takiva koito po nqkakav nachin sa diskriminirani (romi ili hora s po losho socialno polojenie) te sashto sa kompania taka che obhsto zeto ne ostava chovek koito da se smqta za nai nai

EmO_KiD_;(
01-26-2008, 15:19
Има,една кучка от моя клас,дет се мисли за мис свят,ама не е нищо :D :D :D Та тя се ебе със вс срещнат... :-D :-D Вс си го праи как си му е добре...

DjBaloon
01-26-2008, 15:50
Не мисля, че в моето училище има такива.

jeni92_abc
01-26-2008, 17:27
има една мацка от нашия клас,мноогоо е секси и е супер красива,в страхотни отношения сме,от целия клас я чувствам най близка нея :smt058 само един недостатък има:че се е*б*е със всеки срещнат [-o<

Castaway
01-27-2008, 21:13
Ами аз не мисля, че са секс-символите на даскалото, ама има една групичка от около 10 момичета може би, които са доста мммм забележими (фон дьо тен 10 см, присадена коса, еднакви и еднакво смотани, в искрящи цветове дрехи, тънки токченца, вървят като ..) както и да е..мацкии половина :smt007 :smt007 :smt007

ее, то такива "мацки" на сякъде ги има :-o :-o :-o ма то са едни мацКиИ :D направо нямам думи...

а за СЕКС СИМВОЛИТЕ ... пфф..верно такова животно нема .. има некой дет ходят кат големите PLAYBOy ама отсрани са пълни смешки :D :D :D

cute_mimi
01-28-2008, 15:27
В мойто пък всички се мислят за секс символи-и накрая никой не се хваща с никой щото никой не е достоенен за другия. Пу че простутия. Аз съм символа на веселието в даскало мрете от яд :D

mhmhmhmhm
01-28-2008, 16:07
ахаххахаха
лил,тва ти ли си в подписа
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

LoLiPoP4o
01-28-2008, 16:53
Май много американски филми гледаш?


+1 ;) :D

PinkFloydSound
01-29-2008, 11:35
нема такива екстри брато :D само фешъни и позьори в скапаното ми даскало :D

peytons
01-29-2008, 11:47
значи от тва което чета виждам че явно завиждате...етс че има секс символи и изобщо не ги наричайте кифли..позиори и т.н. тва че вие ми се обличате като некви метали или емота и т.н. си е лично ваш проблем обаче според мене това са детинштини..неизживяно детство...емоции от некви тъпи песни и т.н. разберете мн е тъпо тфа...1 съвет към младите дами...обличайте се елегантно махнете широките парцали а иначе си слушайте каквато искате музика..и не пишете такива неща че в вашите уч. имало само кифли и позиори...аз не съм чалгарка не съм и металка..слушам тва което ми харесва независимо от кои стил е...но не се обличам според музиката..обличам се с тесни дънки,високи ТЪНКИ токчета секси блузки и т.н и мога да кажа че досега не е имало момче което да сам искала и тои мене не!
П.П. извинете ме за правописните грешки просто не съм свикнала да пиша на латиница :)