PDA

View Full Version : Какво направих....



love_emotion_
01-22-2008, 14:27
Историята ми е доста объркана.Сама не знам,как попаднах в тази ситуация :cry: :cry: Ходя с едно момче от дълго време,но все късаме(по мое желание) после пак се събираме.Лека полека,осъзнавам колко много го обичам,но явно не искам да му го призная.А той по всякакъв начин,ми е доказвал своята любов.Преди 2 дни ми се обади и почти не ми даде възможност да говоря.Каза ми толкова красиви неща,че за миг света изчезна.След това ме помоли да му кажа и аз нещо и аз изтърсих нещо от сорта-миииии няма какво.Божееее колко съм тъпааа!До сега не ми се е обаждал.Може би има някакъв проблем,знам ли...Пращах му смс-и,но нищо.Не ми отговаря.Има и друга причина-пиша си с един негов приател.А той ми е просто приател,нищо повече.И преди 2 дни когато си гожорехме той каза-Много пъти съм се питал,за какво точно си пишете...и аз-за нищо.Днес поисках скайпа на този приател,просто за да го имам а и е общ познат,ако нещо се случи,той би ми казал.И май в това е грешката ми.Незнам как гаджето ми ще го разтълкува ](*,) Не знам защо не ми пише.Може би трябва да му се извиня по някакъв начин.Незнам просто :cry: Дайте идеи защото вече се побърквам...

punkrock
01-22-2008, 14:36
Еми наистина си тъпичка, не се обиждай :-D
Как може след като ти е говорел толкова хубави неща и ти да си изръсила такава простотия. Хаха леле, съмнявам се ако е свестен да те потърси повече... :?

the_uNf0rgIv3n
01-22-2008, 14:38
Да кажеш истината в очите на човек винаги помага. Ако наистина го обичаш го направи ...

love_emotion_
01-22-2008, 14:40
Права си.Но вместо да ме остави,той все повече се привързва.Колко пъти му казвах,че не съм за него.Преди време се опарих жестоко и от тогава,не давам воля на чувствата ми.А той много ме обича-сигурна съм в това.Но може би,по някакъв начин съм го наранила...и си нямам идея с какво!!!

love_emotion_
01-22-2008, 14:41
Той много добре знае истината.Знае,че го обичам.Но тъпя страх да не сгреша с любовта си...ми прави за пореден път гаден номер

Anarion
01-22-2008, 15:38
Когато гаджето ти ти се е обадило, не е трябвало да му казваш "мии нищо", а да му обясниш това, което чувстваш... Явно, щом той ти го е казал, иска да го чуе и от теб :) А колкото до неговия приятел - сигурно ревнува от него и се страхува, че ти може да го харесваш... Единственото, което трябва да направиш, е да поговориш с гаджето си, да му се извиниш и да му покажеш какво означава за теб ;)

TheNewReligion
01-22-2008, 15:41
::: ::: ::: ::: ::: ::: :::

wEar4o
01-22-2008, 18:16
ako bqh na negovo mqsto i az shtqh da napravq taka.az shte ti padam v krakata shte ti svalqm zvezdi i ti sh mi kajish mmmm nishto i pri polojenie 4e si me zaebavala nqkolko pati predi tui oooo mila zabravi za pi4a

MiMcHeToOo
01-22-2008, 18:23
Да кажеш истината в очите на човек винаги помага. Ако наистина го обичаш го направи ...

Точно така.

princesa_viki
01-22-2008, 18:35
Еми наистина си тъпичка, не се обиждай :-D
Как може след като ти е говорел толкова хубави неща и ти да си изръсила такава простотия. Хаха леле, съмнявам се ако е свестен да те потърси повече... :?
ами да ти кажа то нее е до това колко си умен,ами може да се е стъписала в такъв момент.Значи моят съвет е за да покажеш чувствата си -не да е със смс ,ами лично.кажи му и ти също толкова "красиви" думи.покажи му с малки жестове(картичка,нещо символично)любовта ти към него,защото едва ли може да чете мисли :wink: а относно неговия приятел-по добре кажи на гаджето си за какво си пишете,защото може и да ревнува.успех.обади му се ти,не чакай той да те потърси-това също говори че те е грижа за него. :-)