PDA

View Full Version : Малки Секс Тайни ;)



stefity
01-22-2008, 14:55
Здрасти на всички :smt003 Пускам тази тема с цел тези които водят полов живот да споделят своите Малки тайни в секса :wink: Примерно какво правят за да възбудят най-добре своя партньор или пък да ни разяснят какви грешки са правели по време на секс за да могат и другите да ги разберат,да се поучат от тях и да не ги повтарят :oops: :P 8) Така всеки ще споделя своите трикове и грешки като помага на по неопитните и по необразованите младежи в сферата на секса ::: Дано темичката да се хареса и да има желаещи да пишат в нея,защото смятам че все ще помогне по някакъв начин :-) Мерси предварително :-) :D

RAWRRR
01-22-2008, 15:01
Ами обичам много когато си изкарва пениса от мен и задържа така извесно време и ме кара да чакам в нетърпение,после пак го поставя и започва по-грубо,по-бързо и по-надълбоко..

amatorium
01-22-2008, 15:03
Hm. Interesna tema. Ami ot ptichi pogled. Da zapochnem ot samoto nachalo. Purvo vunshen vid i higiena - trqbva vinagi da sa bezuprechni. Navsqkude! Edno losho vpechatlenie i si ostava zapomnqshto se.

Celuvkite - nqkoi hora si mislqt, che prekaleno grubo i naporisto vurtene na ezika stavat neshtata. Greshka. Bavno nejno i strastno. Posle ako ste vuzbudeni moje i mnogo divi i strastni celuvki, no otnovo - tehnichni!

Vruta - galete, lijete i hapete. Smuchete bez da celite da ostavqte smuchki.

Ushemceto - nikakvi zvuchni celuvki tam. Edna dobra s eziche i s ustni.

Gurdite - nejni dokosvaniq, galene po konturite lizane i leko poshtipvane.

Nikakvo stiskane kato che li sa ot testo.

Za po-nadolu shte si go spestq za sega ... 8)

stefity
01-22-2008, 15:10
Hm. Interesna tema. Ami ot ptichi pogled. Da zapochnem ot samoto nachalo. Purvo vunshen vid i higiena - trqbva vinagi da sa bezuprechni. Navsqkude! Edno losho vpechatlenie i si ostava zapomnqshto se.

Celuvkite - nqkoi hora si mislqt, che prekaleno grubo i naporisto vurtene na ezika stavat neshtata. Greshka. Bavno nejno i strastno. Posle ako ste vuzbudeni moje i mnogo divi i strastni celuvki, no otnovo - tehnichni!

Vruta - galete, lijete i hapete. Smuchete bez da celite da ostavqte smuchki.

Ushemceto - nikakvi zvuchni celuvki tam. Edna dobra s eziche i s ustni.

Gurdite - nejni dokosvaniq, galene po konturite lizane i leko poshtipvane.

Nikakvo stiskane kato che li sa ot testo.

Za po-nadolu shte si go spestq za sega ... 8)

Браво,браво точно такива мнения целях да получа :-) :-) :-) :mrgreen: (ама се надявам да си продължиш мнението малко по нататък :wink: O:) )

CragHack
01-22-2008, 15:19
Аматориум - ти па от кога имаш цици, че ги коментираш?

lwsu
01-22-2008, 15:21
много ми е важно приятелката ми да се движи в такт с мене, просто усещай движението на партниора си, сякаш танцувате (музика помага за целта), и другото което е понякога тя ме кара да съм мн бавен само за да се притисне рязко в мене, полудявайки от удоволствие,
брейн атак му е майката ;)

faxy
01-22-2008, 15:32
EEeeeeeeeeeeeeee amatorium ..........stra6en si!!!Dobre go kaza evala..... ;) !!!

amatorium
01-22-2008, 15:32
Аматориум - ти па от кога имаш цици, че ги коментираш?

Imam az. Hubavi mujki cici. Uff. Tva kolko pedalski prozvucha ne e istina :razz:

stefity
01-22-2008, 15:38
Аматориум - ти па от кога имаш цици, че ги коментираш?

Imam az. Hubavi mujki cici. Uff. Tva kolko pedalski prozvucha ne e istina :razz:

Хахахахаха според мен щеше да прозвучи педалски ако беше казал "Имам аз. Хубави женствени цици" Хахаха Базикам се само :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: Пък твойто си прозвуча нормално 8-) 8)

SINDEL
01-22-2008, 15:41
Оффтопик: Аматориум, браво бе 4овек, цял харем си си завъдил гледам :D Много те харесват форумните девойки :)

faxy
01-22-2008, 15:42
4oveka prosto e zapoznat s umenieto da si S jena ......za tva kontrolira ....predpolagam :)

DevilWish
01-22-2008, 15:46
Ами обичам много когато си изкарва пениса от мен и задържа така извесно време и ме кара да чакам в нетърпение,после пак го поставя и започва по-грубо,по-бързо и по-надълбоко..
Така е . . . това и мен ме побърква.
И един съвет към момчетата/мъжете - повече френска любов за нас . . . мисля ,че го заслужаваме /ако разбира се и момичето връща услугата де :roll: / . . . ние си мечтаем за това.И според мен някой много залагат на игра с гърдите а-у . . . но повярвайте през това време всяко момиче на ум си казва - "СЛЕЗ ,ВЕЧЕ ПО-НАДОЛУ!!!" ;)
И също се побърквам ако момчето ме гали по гръбчето първо с пръсти и след това с езиче :)

stefity
01-22-2008, 15:51
Оффтопик: Аматориум, браво бе 4овек, цял харем си си завъдил гледам :D Много те харесват форумните девойки :)

Ааааа мацета,Аматориум аз съм си го заплюла и не го давам хихихихих 8-) 8-) 8-) 8-) :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :mrgreen: :-)

SINDEL
01-22-2008, 16:02
Оффтопик: Аматориум, браво бе 4овек, цял харем си си завъдил гледам :D Много те харесват форумните девойки :)

Ааааа мацета,Аматориум аз съм си го заплюла и не го давам хихихихих 8-) 8-) 8-) 8-) :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :mrgreen: :-)


:-D Спокойно, мацка, само твой е.
Към него аз мераци нямам :)

ludoto_f
01-22-2008, 16:12
Ами обичам много когато си изкарва пениса от мен и задържа така извесно време и ме кара да чакам в нетърпение,после пак го поставя и започва по-грубо,по-бързо и по-надълбоко..
Така е . . . това и мен ме побърква.
И един съвет към момчетата/мъжете - повече френска любов за нас . . . мисля ,че го заслужаваме /ако разбира се и момичето връща услугата де :roll: / . . . ние си мечтаем за това.И според мен някой много залагат на игра с гърдите а-у . . . но повярвайте през това време всяко момиче на ум си казва - "СЛЕЗ ,ВЕЧЕ ПО-НАДОЛУ!!!" ;)
И също се побърквам ако момчето ме гали по гръбчето първо с пръсти и след това с езиче :)

+1 =D>

ludoto_f
01-22-2008, 16:14
Hm. Interesna tema. Ami ot ptichi pogled. Da zapochnem ot samoto nachalo. Purvo vunshen vid i higiena - trqbva vinagi da sa bezuprechni. Navsqkude! Edno losho vpechatlenie i si ostava zapomnqshto se.

Celuvkite - nqkoi hora si mislqt, che prekaleno grubo i naporisto vurtene na ezika stavat neshtata. Greshka. Bavno nejno i strastno. Posle ako ste vuzbudeni moje i mnogo divi i strastni celuvki, no otnovo - tehnichni!

Vruta - galete, lijete i hapete. Smuchete bez da celite da ostavqte smuchki.

Ushemceto - nikakvi zvuchni celuvki tam. Edna dobra s eziche i s ustni.

Gurdite - nejni dokosvaniq, galene po konturite lizane i leko poshtipvane.

Nikakvo stiskane kato che li sa ot testo.

Za po-nadolu shte si go spestq za sega ... 8)

+1 mnogo dobre si go kazal evalata :)

amatorium
01-23-2008, 12:57
Hm haide shte dobavq oshte neshto po sluchaq. Mnogo e vajna pozata, v koqto pravite vsqko neshto. V momenta, v koito deistviqta vi ne sa veche za erotichen kadur a stanat smeshni, chisto tehnicheski i nedodqlani togava nai-veroqtno shte izgubite momenta. Ako usetite, che se sluchva ne blokiraite. Mojete da doistavqte udivilsvie i s usta i s ruce i s tela. Kogato zapochnete da deistvate i usetite zaduhvaneto na edna jena i rucete i (ili dumite i) i nai-veche ochite i, koito vi podkanqt za brutalnoto chu*kane nqma kakvo da umuvate. Ne pazete sili, a davaite. Momenta e doshul. A i nezabravqite zadnata. Onzi moment, v koito vi se iska da q hvanete za zadnika i da shlqpnete. I tq go iska. Samo ne prekalqvaite. Nejno i hubavo. I da ne zabravq. Kluchut kum dobriq mnojestven orgazum e v toplinata na jenata. Neka vasheto tqlo da e vurhu neinoto. Zapazete i goreshtiq mig. O:)

vaniLL
01-23-2008, 13:04
nikoga nqma da zabravq pyrivq pyr sys segashniq :wink:
lejahne toi po gryb , a az se bqh gushana v nego , nastrani i okolo chas si svijeshe vyrha na prysta otrstrani po gyrba mi - kato ne stigashe do duppeto ... zapechatalo mi se e v syznnieto ...
ta kakvo iskam da kaja - ne pravete sex , kogato nqmate vreme ili byrzate za nqkyde ...
momcheta - v nachaloto baaaaaaaaaaaaavno , neka da usetim , che shte ni dadete cqloto vreme na sveta :-)

stefity
01-23-2008, 13:05
Hm haide shte dobavq oshte neshto po sluchaq. Mnogo e vajna pozata, v koqto pravite vsqko neshto. V momenta, v koito deistviqta vi ne sa veche za erotichen kadur a stanat smeshni, chisto tehnicheski i nedodqlani togava nai-veroqtno shte izgubite momenta. Ako usetite, che se sluchva ne blokiraite. Mojete da doistavqte udivilsvie i s usta i s ruce i s tela. Kogato zapochnete da deistvate i usetite zaduhvaneto na edna jena i rucete i (ili dumite i) i nai-veche ochite i, koito vi podkanqt za brutalnoto chu*kane nqma kakvo da umuvate. Ne pazete sili, a davaite. Momenta e doshul. A i nezabravqite zadnata. Onzi moment, v koito vi se iska da q hvanete za zadnika i da shlqpnete. I tq go iska. Samo ne prekalqvaite. Nejno i hubavo. I da ne zabravq. Kluchut kum dobriq mnojestven orgazum e v toplinata na jenata. Neka vasheto tqlo da e vurhu neinoto. Zapazete i goreshtiq mig. O:)

Браво,отново едно перфектно мнение от теб :-) :-) :mrgreen: 8)

Peshito
01-23-2008, 13:07
инетереснооо!!

amatorium
01-23-2008, 14:17
Nqkolko oshte malko taini za atmosferata. Suzdaite takava, koqto setivata da zapomnqt i da useshtat. Reduvaite sexa s neq. Naprimer napravete aromatno loje sus sveshti i i zavurjete ochite s shalche vednuj i q galete msajiraite i q obladaite nejno i bavno. Sledvashtiq put q zakaraite na nqkoe grubo zrelishte (naprimer nqkolkoi boen turnir) posle q zavedete nqkude nasame i q obadaite purvichno. :mrgreen: O:)

sLaDkA_GrEsHkA
01-23-2008, 14:45
Nqkolko oshte malko taini za atmosferata. Suzdaite takava, koqto setivata da zapomnqt i da useshtat. Reduvaite sexa s neq. Naprimer napravete aromatno loje sus sveshti i i zavurjete ochite s shalche vednuj i q galete msajiraite i q obladaite nejno i bavno. Sledvashtiq put q zakaraite na nqkoe grubo zrelishte (naprimer nqkolkoi boen turnir) posle q zavedete nqkude nasame i q obadaite purvichno. :mrgreen: O:)

si4kite ti mneniq do tuka sa super izkushavashti... pazi se ot jenskite v foruma da ne te iznsilqt :D

Dark_Angel_F
01-23-2008, 15:05
Nqkolko oshte malko taini za atmosferata. Suzdaite takava, koqto setivata da zapomnqt i da useshtat. Reduvaite sexa s neq. Naprimer napravete aromatno loje sus sveshti i i zavurjete ochite s shalche vednuj i q galete msajiraite i q obladaite nejno i bavno. Sledvashtiq put q zakaraite na nqkoe grubo zrelishte (naprimer nqkolkoi boen turnir) posle q zavedete nqkude nasame i q obadaite purvichno. :mrgreen: O:)

Пффф човек ти си просто УНИКАЛЕН . Ух като ти чета постовете и потрепервам само акто си помисля за нещата които обясняваш ... Пффф приятелката ти ( ако имаш такава) е истинска късметлийка че си има такъв като теб , нйа - почтенно й завиждам.

go71n
01-23-2008, 15:06
охо :] преди да почнете да се е*бете не трябва да я метнем на леглото ами да я гушнем дигнем и поставим нежно това ги предразполага за еротика :) използваите :-P ( тоест рацете и езика ) докато се целувате може да и прошепнете нежно в ухото. Друг трик е докато се е*ете да го извадите ряско целия да застанете малко ( ще си помсилят сега пак какво стана ) и пак да и го вкарате тофа ще я побарка и НЕ бадете груби [!]

go71n
01-23-2008, 15:15
и ако момичето е срамежливо или дефствено бадете парвия пат по нежни полека , ако тя не е сигорна че го иска НЕ я притискаите тоест ако я убичате засичко си има време ;) направето обстановката по интимна защото сяко момиче иска да запомни парвия път. и помнете от мен правете безопасен секс - ако сте сигорни в партниора/ка може и да не сте толкова предпазливи обаче ако не сте слагаите презерватив задалжително. една вметка ако сте сигорни в партниора си , но не искате да ставате мама или тате :D помолете момичето да си изпие противозачатачните за всеки случеи. При френската любов не натискаите главата на момичето/момчето това не е никак приятно и в двата случея

amatorium
01-23-2008, 15:38
:oops:

go71n
01-23-2008, 15:45
това е до момичетата :-) имам предвид текста :D

Не са нужни кой знае какви чудеса, за да го възбудиш
Мъжете са просто устроени: чипс+бира+мач = пълно щастие. Хубавото в случая е, че в леглото нещата работят на същия минималистичен принцип: малко ентусиазъм от твоя страна и... оборотите и пулсът му вече препускат лудо. Как да поемеш инициативата? "Обожавам когато си седя на масата в кухнята, или поправям нещо из къщи и тя идва, застава зад мен и започва да ми разтрива гърба - После плъзва ръце по гърдите ми и надолу в панталоните. Направо е страхотно!"
Още идеи по темата:пъхни ръка в боксерките му преди лягане. Или сложи секси дрехи и докато гледа новините, се настани в скута му, сключи крака около него, извий се назад и се отрий в тялото му. Защо не пробваш и това? Докато стои прав, плъзни ръка по члена му, приложи лек натиск там, после продължи встрани и назад, спри върху задните му части и го придърпай към себе си. След този горещ увод придвижи ръцете си нагоре по тялото му, измъкни ризата му през главата, опиши с език малки кръгчета около зърната на гърдите му и се спусни бавно надолу. За допълнителен ефект вземи ръката му и я прокарай по шията си, по гърдите и бельото си, като притискаш зоните, които реагират при допир... Просто, нали?

_butterfly_
01-23-2008, 18:50
Ами обичам много когато си изкарва пениса от мен и задържа така извесно време и ме кара да чакам в нетърпение,после пак го поставя и започва по-грубо,по-бързо и по-надълбоко..
Така е . . . това и мен ме побърква.
И един съвет към момчетата/мъжете - повече френска любов за нас . . . мисля ,че го заслужаваме /ако разбира се и момичето връща услугата де :roll: / . . . ние си мечтаем за това.И според мен някой много залагат на игра с гърдите а-у . . . но повярвайте през това време всяко момиче на ум си казва - "СЛЕЗ ,ВЕЧЕ ПО-НАДОЛУ!!!" ;)
И също се побърквам ако момчето ме гали по гръбчето първо с пръсти и след това с езиче :)

duspa
01-23-2008, 19:17
Hm. Interesna tema. Ami ot ptichi pogled. Da zapochnem ot samoto nachalo. Purvo vunshen vid i higiena - trqbva vinagi da sa bezuprechni. Navsqkude! Edno losho vpechatlenie i si ostava zapomnqshto se.

Celuvkite - nqkoi hora si mislqt, che prekaleno grubo i naporisto vurtene na ezika stavat neshtata. Greshka. Bavno nejno i strastno. Posle ako ste vuzbudeni moje i mnogo divi i strastni celuvki, no otnovo - tehnichni!

Vruta - galete, lijete i hapete. Smuchete bez da celite da ostavqte smuchki.

Ushemceto - nikakvi zvuchni celuvki tam. Edna dobra s eziche i s ustni.

Gurdite - nejni dokosvaniq, galene po konturite lizane i leko poshtipvane.

Nikakvo stiskane kato che li sa ot testo.

Za po-nadolu shte si go spestq za sega ... Cool

amatorium
01-23-2008, 20:10
Zabravih da dovursha za krachetata. Predlagam edna hubava vecher s leka morska hrana. Sled hranata podarete edno sexy belio na momicheto do sebe si i zavurshete s edin baven i otpuskasht masaj na hodilata s aromatno masalce. Posle bavno ... natatuk e qsno ... :twisted:

rubi
01-23-2008, 21:01
amatorium човек уважавам те...ти си човек, който наистина знае как да направи нещата идеални...много малко са тези като теб,тези които наистина знаят как да накарат жената да се побърка... :-) :-) :-) :-)

aLakaZam
01-23-2008, 21:13
Zabravih da dovursha za krachetata. Predlagam edna hubava vecher s leka morska hrana. Sled hranata podarete edno sexy belio na momicheto do sebe si i zavurshete s edin baven i otpuskasht masaj na hodilata s aromatno masalce. Posle bavno ... natatuk e qsno ... :twisted:

Кви са тия глупости, половината писане и от предишните коментари знаеш много добре, че става само по филмите. Хубаво е, че си по нежен и внимателен, ама малко прекаляваш с романтиката :o

SINDEL
01-23-2008, 21:18
Хмм.. това, което Аматориум го говори, става главно по филмите.
Мен ме възбуждат други неща, съвсем не толкова лигави и романти4ни..

amatorium
01-23-2008, 21:18
Zabravih da dovursha za krachetata. Predlagam edna hubava vecher s leka morska hrana. Sled hranata podarete edno sexy belio na momicheto do sebe si i zavurshete s edin baven i otpuskasht masaj na hodilata s aromatno masalce. Posle bavno ... natatuk e qsno ... :twisted:

Кви са тия глупости, половината писане и от предишните коментари знаеш много добре, че става само по филмите. Хубаво е, че си по нежен и внимателен, ама малко прекаляваш с романтиката :o

I zashto? Mnogo e trudno da otdelish polovin chas i da se podgotvish li? 8-)

rubi
01-23-2008, 21:21
Хмм.. това, което Аматориум го говори, става главно по филмите.
Мен ме възбуждат други неща, съвсем не толкова лигави и романти4ни..
ооооо повярвай ми не е само по филмите....не е зле да има такива хора...никъде не е казано да бъде лигаво..трябва да е приятно..а не да седнете да се наебете и толкова...трябва да има и нещо друго освен едното чукане :smt001

SINDEL
01-23-2008, 21:25
Хмм.. това, което Аматориум го говори, става главно по филмите.
Мен ме възбуждат други неща, съвсем не толкова лигави и романти4ни..
ооооо повярвай ми не е само по филмите....не е зле да има такива хора...никъде не е казано да бъде лигаво..трябва да е приятно..а не да седнете да се наебете и толкова...трябва да има и нещо друго освен едното чукане :smt001

Не, не отри4ам, 4е е така. Права си :) Хубаво е да ти обръщат внимание, а не вси4ко да се свежда до едното ебане. Просто казвам, 4е малко се е изхвърлил с... ами с нежностите да кажем. Поне от моя гледна то4ка.
Ина4е 4овекът си е то4ен, спор няма. :)
И го харесват из форума

amatorium
01-23-2008, 21:30
Hm, nikoi ne e kazal, che neshtata ne se svejdat do 1to ebane. Kakto i haranata se svejda do 1to qdene. I vse pak az haresvam da e napravena vkusna i serviranat dobre. Ne se tupcha s mazni duneri 8-)

Za romantikata ne sum kazal, che vsichko trqbva da bude v oblacite. No e dobre da q ima. Raznoobrazie i novost. Povishavane na useshtaneto. Ne sum privurjenik na sexa za po 10 minuti. Jivotno sum, no v drugi abstrakcii na sexa. Ne v izturkanoto eb*ne. Pravq i grub sex i baven i nejen. Prosto gi suchetavam. Vse pak sexa e v glavata. O:)

rubi
01-23-2008, 21:37
Hm, nikoi ne e kazal, che neshtata ne se svejdat do 1to ebane. Kakto i haranata se svejda do 1to qdene. I vse pak az haresvam da e napravena vkusna i serviranat dobre. Ne se tupcha s mazni duneri 8-)

Za romantikata ne sum kazal, che vsichko trqbva da bude v oblacite. No e dobre da q ima. Raznoobrazie i novost. Povishavane na useshtaneto. Ne sum privurjenik na sexa za po 10 minuti. Jivotno sum, no v drugi abstrakcii na sexa. Ne v izturkanoto eb*ne. Pravq i grub sex i baven i nejen. Prosto gi suchetavam. Vse pak sexa e v glavata. O:)
хм...да много точно казанао...за храната съм съгласна защото аз самата съм сервитьорка и ми е адски гадно да ми пльоснат некфа манджа без всус ей така на масата....всичко си е до момент и до усещане.. :)
аз си поддържам мнението че трябва да има романтика..не съм казала че трябва да бъде сладникава и натрапваща се...
гррр...понякога ме е яд че не мога да напиша тфа което мисля :-s

amatorium
01-23-2008, 21:48
Haha, sega kato vidqh kakvo e zaglavieto na temata :) Nie ne v malki ami v golemi sex diskusii zadulbahme :) I men me e qd, che ne moga da se izkaja kakto mislq. Nikoi ne e kazal, che vseki den trqbva da se otdelqt za super romantichni momenti i vse pak pone 1 put sedmichno e hubavo da se izmislq nqkoq priatna iznenada za choveka, koito obichate. Inache sexa prosto si e ednoobrazen. Ako trqbva da gi suchetaem 100 temi v edna - tochno poradi taq prichina e pulno tuka s vuprosi zashto ne mojelo nqkoe momiche da stigne do orgazum. Ami na nqkoi momicheta im trqbva dosta poveche stimulirane i vuzbuda ot na drugi. Ponqkoga se gledate v ochite i si kazvate davai da hodim nqkude da me opunesh. Drug put reshavash da napravish momenta hubav. Temi bol i s analniq sex. Pulno e s momicheta, koito izpadat v panika kolko shte gi boli zashtoto purvoto neshto, koeto horata pravqt e da mushnat chushkata qko vse edno chukat Amerikanski pai.

I tui kato vse pak temata e za tainite spored men nai-golqmata taina e da razberesh kakvo iska jenata. Vuv vseki edin moment. Tq se promenq postoqnno i kakto v boq trqbva da purvo da ulovish rituma i sled tova da q vuvedesh v svoq. O:)

rubi
01-23-2008, 21:51
Haha, sega kato vidqh kakvo e zaglavieto na temata :) Nie ne v malki ami v golemi sex diskusii zadulbahme :) I men me e qd, che ne moga da se izkaja kakto mislq. Nikoi ne e kazal, che vseki den trqbva da se otdelqt za super romantichni momenti i vse pak pone 1 put sedmichno e hubavo da se izmislq nqkoq priatna iznenada za choveka, koito obichate. Inache sexa prosto si e ednoobrazen. Ako trqbva da gi suchetaem 100 temi v edna - tochno poradi taq prichina e pulno tuka s vuprosi zashto ne mojelo nqkoe momiche da stigne do orgazum. Ami na nqkoi momicheta im trqbva dosta poveche stimulirane i vuzbuda ot na drugi. Ponqkoga se gledate v ochite i si kazvate davai da hodim nqkude da me opunesh. Drug put reshavash da napravish momenta hubav. Temi bol i s analniq sex. Pulno e s momicheta, koito izpadat v panika kolko shte gi boli zashtoto purvoto neshto, koeto horata pravqt e da mushnat chushkata qko vse edno chukat Amerikanski pai.

I tui kato vse pak temata e za tainite spored men nai-golqmata taina e da razberesh kakvo iska jenata. Vuv vseki edin moment. Tq se promenq postoqnno i kakto v boq trqbva da purvo da ulovish rituma i sled tova da q vuvedesh v svoq. O:) :-$ :-$ :-$ :-$

LiLGrizzly
01-23-2008, 22:00
Haha, sega kato vidqh kakvo e zaglavieto na temata :) Nie ne v malki ami v golemi sex diskusii zadulbahme :) I men me e qd, che ne moga da se izkaja kakto mislq. Nikoi ne e kazal, che vseki den trqbva da se otdelqt za super romantichni momenti i vse pak pone 1 put sedmichno e hubavo da se izmislq nqkoq priatna iznenada za choveka, koito obichate. Inache sexa prosto si e ednoobrazen. Ako trqbva da gi suchetaem 100 temi v edna - tochno poradi taq prichina e pulno tuka s vuprosi zashto ne mojelo nqkoe momiche da stigne do orgazum. Ami na nqkoi momicheta im trqbva dosta poveche stimulirane i vuzbuda ot na drugi. Ponqkoga se gledate v ochite i si kazvate davai da hodim nqkude da me opunesh. Drug put reshavash da napravish momenta hubav. Temi bol i s analniq sex. Pulno e s momicheta, koito izpadat v panika kolko shte gi boli zashtoto purvoto neshto, koeto horata pravqt e da mushnat chushkata qko vse edno chukat Amerikanski pai.

I tui kato vse pak temata e za tainite spored men nai-golqmata taina e da razberesh kakvo iska jenata. Vuv vseki edin moment. Tq se promenq postoqnno i kakto v boq trqbva da purvo da ulovish rituma i sled tova da q vuvedesh v svoq. O:)

съгласен съм с теб 8)

sh3_1s_7h3_0n3
01-23-2008, 22:24
Ами обичам много когато си изкарва пениса от мен и задържа така извесно време и ме кара да чакам в нетърпение,после пак го поставя и започва по-грубо,по-бързо и по-надълбоко..

това само в случай, че не му е 20см и не го ръга до край с цел да те издълбае до сливиците... пхах :-s
иначе безспорно е възбуждащо... :)

също и amatorium разясни какво ни се иска (: уви, трябва повече мъже да стигат до такива важни житейски изводи... :-|


Просто казвам, 4е малко се е изхвърлил с... ами с нежностите да кажем. Поне от моя гледна то4ка.

никак не се е изхвърлил... понякога така ми се иска точно това, което той е казал... (:

jotitu
01-23-2008, 23:42
през цялото време да ме гали и целува и любовната игра е важна - без бързане... нека момичето ви съблича 8-) тя си знае темпото

amatorium
01-24-2008, 09:40
през цялото време да ме гали и целува и любовната игра е важна - без бързане... нека момичето ви съблича 8-) тя си знае темпото

Mmm ponqkoga e mnogo qko momicheto da poglezi malko momcheto :) Ama samo ponqkoga. Inache mnogo se razglezvat

aLakaZam
01-24-2008, 10:46
Zabravih da dovursha za krachetata. Predlagam edna hubava vecher s leka morska hrana. Sled hranata podarete edno sexy belio na momicheto do sebe si i zavurshete s edin baven i otpuskasht masaj na hodilata s aromatno masalce. Posle bavno ... natatuk e qsno ... :twisted:

Кви са тия глупости, половината писане и от предишните коментари знаеш много добре, че става само по филмите. Хубаво е, че си по нежен и внимателен, ама малко прекаляваш с романтиката :o

I zashto? Mnogo e trudno da otdelish polovin chas i da se podgotvish li? 8-)

Не е трудно да отделиш, ама твоето е прекалено лигаво. Може да се направи нещо съвсем семпъл и да се получи много хубаво, кви са тия есета кадето пишеш...

stomah4eto
01-24-2008, 11:00
Zabravih da dovursha za krachetata. Predlagam edna hubava vecher s leka morska hrana. Sled hranata podarete edno sexy belio na momicheto do sebe si i zavurshete s edin baven i otpuskasht masaj na hodilata s aromatno masalce. Posle bavno ... natatuk e qsno ... :twisted:

Кви са тия глупости, половината писане и от предишните коментари знаеш много добре, че става само по филмите. Хубаво е, че си по нежен и внимателен, ама малко прекаляваш с романтиката :o

I zashto? Mnogo e trudno da otdelish polovin chas i da se podgotvish li? 8-)

Не е трудно да отделиш, ама твоето е прекалено лигаво. Може да се направи нещо съвсем семпъл и да се получи много хубаво, кви са тия есета кадето пишеш...
Аз не мисля че е лигаво това че момчето го описва по доста увлекателен и подробен начин нищо не значи! Моят приятел също ми прави разни изненади от време на време и хич не се оплаквам! Разбира се и аз го глезя понякога ,но не мога да преценя кой е по-активен! Абе като цяло разнообразието е хубаво нещо!

krem4et0
01-24-2008, 14:35
Zabravih da dovursha za krachetata. Predlagam edna hubava vecher s leka morska hrana. Sled hranata podarete edno sexy belio na momicheto do sebe si i zavurshete s edin baven i otpuskasht masaj na hodilata s aromatno masalce. Posle bavno ... natatuk e qsno ... :twisted:

Кви са тия глупости, половината писане и от предишните коментари знаеш много добре, че става само по филмите. Хубаво е, че си по нежен и внимателен, ама малко прекаляваш с романтиката :o

I zashto? Mnogo e trudno da otdelish polovin chas i da se podgotvish li? 8-)
Аз съм изключително романтична, но и за мен тези неща са пресилени.......Правила съм секс по този начин-на свещи ала бала и очаквах повече.......Разбира се искам да съм галена и обожавана, ама това твойто е прекалено вече.......Когато хората правят секс обикновено са така скапани, че идеята им е да се свършва по-бързо, да има оргазъм и да си ходя да спя.........Разбира се има изключения, но точно най интензивните актове, без грам любовна игра и с дирктно мятане на леглото от вратата са ми доставяли най-голямо удоволствие чисто в сексуален аспект.........Иначе хубави неща-аз обичам да ми смучат палците на крака и да ме целува по гърба спускайки се надолу........гърба ми е страшна ерогенна зона.
Трикове, които аз прилагам нямам........правя това, което ми дойде на момента, каквото ми се прииска и каквото сметна, че ще му хареса точно в този миг.

Lorelei
01-24-2008, 14:41
Pri polojenie,che za vremeto,v koeto sme zaedno sme se opoznali dosta dobre v seksualen aspekt,znam kakvo mu haresva i kakvo iska i pravq tochno tova :) Primerno moito momche mnogo se vyzbujda leko da go hapq po ushite i da gi zasmykvam,posle da go celuvam po zyrnata na gyrdite i izobshto po cqloto tqlo,da go izmychvam s nqkakvi usloviq ot roda na "10 minuti samo shte gledash,bez da pipash,inache se oblicham." Poluchava se dosta intriguvashto :P

Dark_Angel_F
01-24-2008, 14:46
Аматориум пффф ти си магьосник .. Де да имаше повече мочмета като теб , защтоо повечето са за едното еб*не и т.н ..... Само като си представя нещата които пишеш .. А по темата мисля , че н е мога да добава още нищо освен , че всичко зависи всичко от настроението - понякога ти е до романтични изживявания и нежен секс , а друг път до по - груп и страстен . И ако партньорът ви не иска нещо - не го пришпорайте ,нито го карайте... И поен според ме огато ан другия му е ухбаво и се стремиш да му доставиш удоволствие - и на теб ще ти е добре.

amatorium
01-24-2008, 15:04
Hmm moje i malko po-strashno da i go servirate. Kajete i da se obleche predizvikatelno i q pokanete u vas. Vurjete q i i vurjete ochite. Predi tova se ugovorete ako imate nqkakoi po-strashen poznat ili priatel (che i poveche ot 1) i i izkaraite akula s tqh dokato e sexy oblechena. Posle gi razkraite sled kato veche efekta e na lice. I znaete kakvo da pravite :) Tova e samo edin primer za malko adrenalin.

Please kids do not try this at home 8)

Lorelei
01-24-2008, 15:13
Hmm moje i malko po-strashno da i go servirate. Kajete i da se obleche predizvikatelno i q pokanete u vas. Vurjete q i i vurjete ochite. Predi tova se ugovorete ako imate nqkakoi po-strashen poznat ili priatel (che i poveche ot 1) i i izkaraite akula s tqh dokato e sexy oblechena. Posle gi razkraite sled kato veche efekta e na lice. I znaete kakvo da pravite :) Tova e samo edin primer za malko adrenalin.

Please kids do not try this at home 8)

Tova,ako mi go napravi,koito i da bilo priqtel,priqtelka ili i az ne znam,shte go unishtoja.Da mu imam maitapite. ...

stefity
01-24-2008, 15:17
Hmm moje i malko po-strashno da i go servirate. Kajete i da se obleche predizvikatelno i q pokanete u vas. Vurjete q i i vurjete ochite. Predi tova se ugovorete ako imate nqkakoi po-strashen poznat ili priatel (che i poveche ot 1) i i izkaraite akula s tqh dokato e sexy oblechena. Posle gi razkraite sled kato veche efekta e na lice. I znaete kakvo da pravite :) Tova e samo edin primer za malko adrenalin.

Please kids do not try this at home 8)

Tova,ako mi go napravi,koito i da bilo priqtel,priqtelka ili i az ne znam,shte go unishtoja.Da mu imam maitapite. ...

Найстина си е доста брутално това :D Ама има и такива момичета дето носят на майтам и няма да направят кой знае каква сцена,даже и на мен би ми станало доста смешно после ако ми го направят това 8-) 8-) :P

Lorelei
01-24-2008, 15:19
Hmm moje i malko po-strashno da i go servirate. Kajete i da se obleche predizvikatelno i q pokanete u vas. Vurjete q i i vurjete ochite. Predi tova se ugovorete ako imate nqkakoi po-strashen poznat ili priatel (che i poveche ot 1) i i izkaraite akula s tqh dokato e sexy oblechena. Posle gi razkraite sled kato veche efekta e na lice. I znaete kakvo da pravite :) Tova e samo edin primer za malko adrenalin.

Please kids do not try this at home 8)

Tova,ako mi go napravi,koito i da bilo priqtel,priqtelka ili i az ne znam,shte go unishtoja.Da mu imam maitapite. ...

Найстина си е доста брутално това :D Ама има и такива момичета дето носят на майтам и няма да направят кой знае каква сцена,даже и на мен би ми станало доста смешно после ако ми го направят това 8-) 8-) :P

Az sym stranna kato cqlo,ponqkoga moga da iznosq mega zverskiq maitap,a drug pyt se obijdam ot syvsem malka i na pryv pogled bezobidna replika.Kato cqlo moga da kaja,che imam dobro chuvstvo za humor,ama tova nadhvyrlq razbiraniqta mi i naistina ne iskam da mi se sluchva.

amatorium
01-24-2008, 16:11
Ooo tova opredeleno trqbva da se vnimava na koi se pravi. Povecheto momicheta shte go iztulkuvat mnogo grubo i shte ima skandali :) A inache eto vi oshte edno malko zabavlenie - ogledalata. Vzemete edno golqmo tqsno ogledalo primerno slojete go na zemqta mejdu krakata na momicheto i daite malko zadna :-)

Atula
01-24-2008, 16:13
Ooo tova opredeleno trqbva da se vnimava na koi se pravi. Povecheto momicheta shte go iztulkuvat mnogo grubo i shte ima skandali :) A inache eto vi oshte edno malko zabavlenie - ogledalata. Vzemete edno golqmo tqsno ogledalo primerno slojete go na zemqta mejdu krakata na momicheto i daite malko zadna :-)

Всичко ли което пишете сте го правили, защото аз бих скип-нала голяма част.. Идва ми в повечко. :smt035

Rookie
01-24-2008, 16:24
От всичките тея съвети аматориум, кои си осъществил?

deathproof
01-24-2008, 16:28
и ако момичето е срамежливо или дефствено бадете парвия пат по нежни полека , ако тя не е сигорна че го иска НЕ я притискаите тоест ако я убичате засичко си има време ;) направето обстановката по интимна защото сяко момиче иска да запомни парвия път. и помнете от мен правете безопасен секс - ако сте сигорни в партниора/ка може и да не сте толкова предпазливи обаче ако не сте слагаите презерватив задалжително. една вметка ако сте сигорни в партниора си , но не искате да ставате мама или тате :D помолете момичето да си изпие противозачатачните за всеки случеи. При френската любов не натискаите главата на момичето/момчето това не е никак приятно и в двата случея
..... Преди да пристъпиш към секс се погрижи за образованието си, защото правописа не ти е силна страна.

DevilWish
01-24-2008, 16:32
Вчера правих най-уникалният секс в живота си ,така че исках да споделя една тактика на момчетата . . . ,която поне на мен ми подейства много здраво . . .
Та . . . без да изпадам в подробности само на кратко . . . вече ,когато бяхме много разгорещени и момчето видя ,че малко ми остава и направо се разтапям от удоволствие и взе да намаля и изведнъж спря . . . и ме накара да го моля за секс и да го придърпвам към себе си . . . след време пак спря така няколко пъти и дори 1-2 пъти си изкара и след това наново ,но вече бързо и диво . . . оххххххххх :oops: като се сетя и сега чак се възбуждам . . . беше наистина уникално . . . и това ,че му се молих за секс определено и на него му подейства много възбуждащо ;)

zaharnatafeq
01-24-2008, 17:34
когато бяхме много разгорещени и момчето видя ,че малко ми остава и направо се разтапям от удоволствие и взе да намаля и изведнъж спря . . . и ме накара да го моля за секс и да го придърпвам към себе си . . . след време пак спря така няколко пъти и дори 1-2 пъти си изкара и след това наново ,но вече бързо и диво . . .
и аз потвърждавам, че наистина е супер :D

amatorium
01-24-2008, 18:07
Absolutno vsichko, koeto pisha e izprobvano. :-)

Valhala
01-24-2008, 22:43
За мен лично атмосферата е 50% от нещата за това сега ще пиша главно за нея.Първо и най-важно е мястото,където ще стане всичко.Така де и сами се сещате,че на момичето или момчето няма да е много комфортно ако знаят,че в съседната стая има някой примерно.За това изберете усамотено място,което е удобно за освобождаване на емоцийте :oops: Хубаво е в стаята да се "носи" някакъв аромат.За целта са много подходящи ароматни свещи (бившата ми много харесваше с аромат на ванилия,но това вече си е до предпочитание)Музиката-естествено нещо романтично,все пак съгласете се,че метъл много много не върви (е някой може да пробва и искам след това задължително да пише как е било :razz: )Колкото до осветлението и на светло и на тъмно си има свойте предимства и недостатъци,затова пробвайте на приглушена светлина (няма да се разочаровате :wink: )Е това е най-основното надявам се да имате полза :smt057

amatorium
01-24-2008, 22:51
Reshil sum da pisha 500 mneniq i sled tova ofeikvam. Kakto i da e. Shte ostavq na strana normalniqt fakt, che e normalno polovinata da sa suglasni s neshto, a drugata polovina ne. Ne pisha tuk, za da se hvalq ili da si izsmukvam prez prustite mexikanski sapunki. Spiram s opisaniqta i po temata.

Za oralnata. Ezika trqbva da e nejen i igriv. Nqma nujda ot grubi smukaniq i hapene na tova nejno mqsto. Malko s otpusnato eziche i razbira se igra vurhu klitora. Prustchetata moje da se vluchat vutre v pu*kata i ako imate jelanie stimuliraite G tochkata (ne vsichki momicheta chuvstvat tova udovolstvie no kato cqlo deistva). Za da q namerite vkaraite prustche vutre i opipaite po stenata pod korema. Shte q usetite - grapavi tvurdo "petno". 2 prustcheta igrivi i 1 eziche v danci divi ... i taka prosto momicheto shte vdigne parata i dihaniqta. Posle veche mojete da q obladaete i orgazmut e blizo. Produljete po vreme na sexa s dobur dopir galene i celuvki. Ustata, vratleto, uhoto. Budete otpusnati i mislete za neq. Nqma da vi doide tolkova lesno kogato ste susredotocheni v useshtaneto kak q galite i tq zadovolqvate, a tq e potunala v udovolstvieto. Ne i go razvalqite s rezki promeni reakcii i tupi repliki. Prosto se nasladete na rituma i dihanieto i...

Haide dano sum bil polezen i dano vsichki sa shtastlivi. Vse pak sexa e udovolstvie, koeto posledstvie nosi radost i usmivki. Budete veseli i se zabavlqvaite bez da se pritesnqvate ot strah ili vuprosi.

HardlyAwakened
01-25-2008, 05:47
Absolutno vsichko, koeto pisha e izprobvano. :-)
Секс Спец .. колко взимаш на час за да подлудиш жена ? :x

dekovbg
01-25-2008, 05:56
:)

white_chik
01-25-2008, 06:21
Nqkolko oshte malko taini za atmosferata. Suzdaite takava, koqto setivata da zapomnqt i da useshtat. Reduvaite sexa s neq. Naprimer napravete aromatno loje sus sveshti i i zavurjete ochite s shalche vednuj i q galete msajiraite i q obladaite nejno i bavno. Sledvashtiq put q zakaraite na nqkoe grubo zrelishte (naprimer nqkolkoi boen turnir) posle q zavedete nqkude nasame i q obadaite purvichno. :mrgreen: O:)
Май ще съм единнствената,която ще изкритикува това.Всичко,като идея,е много добро,но що се отнася до осъществяването му.....Сега не може всеки път,когато правите секс да палиш свещи,да посипваш леглото с рози или да я водиш да гледа кеч.Не знам за вас,но аз и приятеля ми правим секс като отидем в тях,нито един от двамата не се е подготвял и си идва отвътре,а не с некви премислени и планирани неща.Не казавм,че е лошо,но да напарвиш нещо толкова романтично за годишнина,Свети Валентин,рожден ден или нещо такова.


Иначе да се изкажа по темата-приятеля ми супер много се кефи да го драскам по гърба,това го възбужда до краен предел,а аз обичам да ми хваща ръцете,сякаш ме кара насила да парвим нещо :grin:

amatorium
01-25-2008, 08:03
Absolutno vsichko, koeto pisha e izprobvano. :-)
Секс Спец .. колко взимаш на час за да подлудиш жена ? :x

Haha. Zashto si mislish, che vzimam pari? :razz:

I otnovo qvno ne chetete vnimatelno. Koga sum kazval, che tezi neshta, koito sa opisani tuk trqbva da se pravqt vseki den po 3 puti na den? :lol:

amatorium
01-26-2008, 00:03
Az pak oburkah temata i postnah v druga tova, koeto trqbvbashe da e za tuk. Ama nishto. Malka sex taina. Podhoda kum povecheto jeni ne trqbva da e ligav ili grub. Budete veseli, spokoini i razkreposteni. Kogato iskate neshto ot neq go napravete po igriv, no nastupatelen nachin.

SMoKe_BoY
01-26-2008, 01:03
Tuka mi se struva che nqkoi mnogo go nahvaliha i se chudi kvo da prikazva veche ... i naprao mi staa tapo za forumkite kato cqlo osven sichki da pochnim da kopirame sqkfi saitove za tiq neshta i she stanim liubimcite na foruma ...

amatorium
01-26-2008, 01:43
Tuka mi se struva che nqkoi mnogo go nahvaliha i se chudi kvo da prikazva veche ... i naprao mi staa tapo za forumkite kato cqlo osven sichki da pochnim da kopirame sqkfi saitove za tiq neshta i she stanim liubimcite na foruma ...

Mislish, che kopiram neshto li? Ili prosto revnuvash? Da te uspokoq. Na nikogo ne sum stanal lubimec. Samo pisha nqkoi obrazovatelni fakti. Misleh da napisha edna tema kak se flirtuva i svalq momiche naistina, no sega veche naistina mi pisna ot chekidjiiski mneniq. 8)

Fierro
01-26-2008, 02:00
Не влизам често в този форум, но от няколкото от постовете на аматориум които съм прочел, разбрах че е пич (не го познавам лично, просто си личи). И вместо да го нападате тука от ревност както са изрази той, оставете го да информира по-неопитните от него, който само пускат глупави мнения и не знаят как да се оправят, а многознайковците да мълчат и да не са праят на много умни, защото кой знае...може да научат нещо ново за тях.

TeKiLaSuNrIsE
01-26-2008, 18:15
mmmmm mi 1 savet samo s po golemi batkovci po opitni znaqt kak da te zadovolqt maksimalko i nau4ava6 novi trikove :-)

Rookie
01-26-2008, 21:14
Поканете я у вас и започнете да си режете ноктите на краката пред нея - тя веднага ще се предаде пред еротичната гледка, която сте и предоставили и ще ви задоволи със свирка!

И к'во пра'йм ся? Айде пляскайте и на мен.

Напишете че ревнувам, искам да го прочета, моля ви.

nohuty
01-26-2008, 21:23
За тези които "слизат надолу" предлагам 2 вида стимулиране :)

1- с 2 пръстчета (палец и показалец).
Показалеца прониква а пък палеца гали нежно клитора на девойката :)
а който бърза честичко и за анален секс - така наречената "Орална пеперуда" :razz:
2 - пръстчета проникват във влагалището на девойката (показалец и среден) а кутрето - в дупето :oops:
(Ако някой пробва да писка дали му харесва :Р - събирам отзиви :Р )
Иначе за останалото.Момчета просто направете един нежен масаж на приятелката си ... или просто когато тя лежи гола я докосвайте съвсем леко с ръце по цялото тяло.Повтарям ЦЯЛОТО :)
Адски леки докосвания.Друго стимулиращо при жените...
Цицоманите - не се нахвърляйте твърде грубо.Леки докосвания по краищата а с езиче бавно обикаляйте около зърната (тук забавете - очакването на това което предстои просто ПОБЪРКВА!)
Това е от мен :oops:

suunlight
01-26-2008, 21:25
Кво всички се прайте на интересни .. и се заяждете .. с мненията на другите ? къв ви е проблема .., че не можете да се сетите кво да напишете ли ?

Rookie
01-26-2008, 21:29
Аз се сещам, много неща се сещам, но всичките са лесно приложими...

Valhala
01-28-2008, 02:09
Tuka mi se struva che nqkoi mnogo go nahvaliha i se chudi kvo da prikazva veche ... i naprao mi staa tapo za forumkite kato cqlo osven sichki da pochnim da kopirame sqkfi saitove za tiq neshta i she stanim liubimcite na foruma ... Абе пич толкова ли си зле бе?!?Първо се научи да пишеш после пиши бе!!!Че като те видят как пишеш ще те изхвърлят от планетата бе :razz: Щом човека знае нещо,защо да не го напише,било то от някой сайт или нещо друго???Това че има по-голям опит(от тебе) и е по-харесван тука нещо май те дразни???Я се скрий някъде :smt021 а ти Amatorium давай така :smt006

ludoto_f
01-28-2008, 07:54
Tuka mi se struva che nqkoi mnogo go nahvaliha i se chudi kvo da prikazva veche ... i naprao mi staa tapo za forumkite kato cqlo osven sichki da pochnim da kopirame sqkfi saitove za tiq neshta i she stanim liubimcite na foruma ... Абе пич толкова ли си зле бе?!?Първо се научи да пишеш после пиши бе!!!Че като те видят как пишеш ще те изхвърлят от планетата бе :razz: Щом човека знае нещо,защо да не го напише,било то от някой сайт или нещо друго???Това че има по-голям опит(от тебе) и е по-харесван тука нещо май те дразни???Я се скрий някъде :smt021 а ти Amatorium давай така :smt006

lele mnogo sa mi smeshni.. kakvo e pravil v 4asa po bel nz?

SMoKe_BoY
01-28-2008, 09:55
Tuka mi se struva che nqkoi mnogo go nahvaliha i se chudi kvo da prikazva veche ... i naprao mi staa tapo za forumkite kato cqlo osven sichki da pochnim da kopirame sqkfi saitove za tiq neshta i she stanim liubimcite na foruma ... Абе пич толкова ли си зле бе?!?Първо се научи да пишеш после пиши бе!!!Че като те видят как пишеш ще те изхвърлят от планетата бе :razz: Щом човека знае нещо,защо да не го напише,било то от някой сайт или нещо друго???Това че има по-голям опит(от тебе) и е по-харесван тука нещо май те дразни???Я се скрий някъде :smt021 а ти Amatorium давай така :smt006

ахахАХ да ревнувам от постове омфг .. 8) тва вече сте се вманиачили хихи без коментар ше остана
п.с. без такива истарвания плз мн сте агресивни като пишете. Не ми се праи километричен пост с псувни просто след като никога няя се запозная с тебе лице в лице.

Valhala
01-28-2008, 16:02
:lol: :lol: :lol: :lol: Еми може да го уредим симпатяга :smt045

ludoto_f
01-28-2008, 16:03
:lol: :lol: :lol: :lol: Еми може да го уредим симпатяга :smt045

xaxa +1 :lol:

krem4et0
01-28-2008, 16:20
За мен лично атмосферата е 50% от нещата за това сега ще пиша главно за нея.Първо и най-важно е мястото,където ще стане всичко.Така де и сами се сещате,че на момичето или момчето няма да е много комфортно ако знаят,че в съседната стая има някой примерно.За това изберете усамотено място,което е удобно за освобождаване на емоцийте :oops: Хубаво е в стаята да се "носи" някакъв аромат.За целта са много подходящи ароматни свещи (бившата ми много харесваше с аромат на ванилия,но това вече си е до предпочитание)Музиката-естествено нещо романтично,все пак съгласете се,че метъл много много не върви (е някой може да пробва и искам след това задължително да пише как е било :razz: )Колкото до осветлението и на светло и на тъмно си има свойте предимства и недостатъци,затова пробвайте на приглушена светлина (няма да се разочаровате :wink: )Е това е най-основното надявам се да имате полза :smt057
Всъщност, когато има някой в съседната стая е доста по-възбуждащо...някак си има по-голяма тръпка!

Valhala
01-28-2008, 17:33
:lol: Е не и ако е баща и е там,пък той бивш силов спортист :booooomb: :shock: Не сериозно различни хора,различни вкусове

suunlight
01-28-2008, 21:19
Темата си губи смисъла .. усетихте ли ? Вместо някой да влезе и да научи нещо което може да му е отполза .. ще чете .. само глупави коментари :)
Аматориум .. малко пресилено ми приказваш .. не мисле, че точно това което ни описа възбужда толкова много .. да хубаво е .. чувстваш се доволен .. ,но секса трябва да е по-вълнуваш .. не толкова скучен .. МОЕ МНЕНИЕ Е ТВА .. не ма нападайте само .. окау ?
Друго .. форумките .. яко ли сте се зарибили кво .. или наистина ви допадаха всички тея неща .. но ми се струва, че играете ролята на адвокатки .. като се опитвате да докажете нещо .. о де а знам
Другите мъжки от форума .. на вас, ако не ви харесва как се развиват нещата кво се месите .. няма смисъл .. :)
Примерно ае вече всеки ако има съвет .. или нещо което наистина ще помогне на някой .. ДА Пише по темата !
Мисля, че вече всички това искаме ..,защото все пак е интересна ..надявам се не само на мене :)

amatorium
01-28-2008, 21:38
Suglasen sum, che temata moje da e interesna. Na vuprosa ti za presilenoto - ne sum kazal, che tova e neshto koeto trqbva vseki put da se probva. Prosto dadoh nqkoi ideiki, koito sum opitval, nishto poveche. Neznam zashto takiva krainosti se suzdavat. Ta po temata. Predi godina s edna priatelka bqh probval "Bivolsko oko" - tova e edno malko kosmato prustnche, koeto se slaga na penisa. Tq beshe dovolna ot pronikvaneto, no kakto vsichki kitaiski bokluci ne se zakrepqshe lesno. Moje bi e za penis s shiroka glava, no padashe. Kato za bavna igra stava. Ot dosta vreme si mislq da probvam edno podobno neshto - konski kosum. Navremeto sa go vruzvali pod glavata na penisa i e davalo strashen rezultat. Ama ne moga da namerq. Ako nqkoi e chuval ili e probval moje da spodeli. Haide nadqvam se da sum bil polezen. Ako imate jelanie shte vi spodelq edna mnogo interesna igra, koqto mojete da probvate s gadjeto posle O:)

ubuntu
01-29-2008, 11:41
Цялата система се крие в трифазен турбо вибратор с двигател с външно горене на въглища . . .. :grin:

amatorium
01-30-2008, 12:50
Цялата система се крие в трифазен турбо вибратор с двигател с външно горене на въглища . . .. :grin:

Koito da puska statichno elektrichestvo. Podseti me da si kupq ot tezi elektricheskite palki :lol:

amatorium
02-06-2008, 10:43
Vijte kakvo prochetoh:

Високите токчета влияят положително не само на имиджа, но и на здравето и секса. Това твърди новият закон, изведен от доктор Мария Черуто от Верона. Тя е открила, че високите токчета, които носят жените, стимулират мускулите на малкия таз, които са "отговорни" за механизма на оргазма. И изводът е, че ако жената носи обувки на висок ток преди секс, след това ще преживее по-пълноценен оргазъм.
Черуто е провела изследване с участието на 66 жени на възраст до 50 години. Проучването включвало специален електрически прибор, с който тя измервала активността на мускулите на малкия таз в зависимост от наклона на стъпалото. Така изяснила, че при дамите, които държат крака си под ъгъл 15 градуса спрямо повърхността на пода, което съответства на 5-сантиметров ток, активността на тази група мускули се увеличава с 15%. Това означава, че високите токчета тренират мускулите на малкия таз, увеличавайки тяхната сила и способност да се съкращават.
С по-високите "игли" дамите като че ли практикуват своего рода гимнастика, твърди изследователката. "Жените често се затрудняват да правят упражнения за малкия таз, а токчетата решават този проблем - твърди Черуто. - Аз също харесвам високи токчета, въпреки че са неудобни."
Маноло Бланик, стилистът, който превърна високите токчета в култ, каза по този повод: "Това е прекрасна новина, но не бива да се изпада в крайности. Ток, по-висок от 11,5 см, ще пречи на ходещата и няма да изглежда елегантно." Зои Макнъли, инструктор, провеждащ в Лондон курсове по гимнастика на високи токчета, е съгласна с него. "Когато жената обуе обувки на висок ток, започват да работят мускули, за съществуването на които тя дори не подозира", заяви тя пред в. "Таймс". На друго мнение е Мат Робъртс, личен треньор на Мадона, Наоми Кембъл и други звезди. "Високите токчета карат мускулите на седалището и на бедрата да се съкращават и това подпомага тонуса на тялото, това е така. Но от друга страна колената са под голямо напрежение, което с времето може да окаже много негативно влияние върху здравето."
В същото време сп. "Ню сайънтист" твърди, че жената с най-красиви крака на света е Кайли Миноуг. Според изданието тя има перфектните пропорции за дължина спрямо тялото и добре оформена дебелина на бутовете и глезените. Кайли винаги на обществени места се появява с високи токчета. Тогава според закона на Черуто, нейният секс трябва да е безкраен оргазъм.

Nai-nakraq shte se radvam na neogranicheno kolichesto momicheta na visoki tokcheta :P 8)

juchoche
02-06-2008, 18:19
ami mislq 4e e qko da mu istancuva6 edin eroti4en i bavn tanc NO NE NA 4aLGA (ni6to protiv oba4e 6te e mn pornografso :razz: :razz: :? :? ) sled tanca kato se sable4e6 BAVNO my sable4i drehite za po eroti4no moje da izmykne6 kolana my ako ima s sybki :) mislq 4e ako posne6 bavno da go celuva6 ot pypa na gore i ako se zaigrae6 malko s zyrnata mu 6te mu haresa :)i t.n moga mn da prodyljavam mislq 4e malko fantaziq i mnogo strast da idealnata "recepta" za perfektniqt sex :smt003 :smt118 :smt079 :smt008 :-| :smt038

amatorium
02-06-2008, 21:32
ami mislq 4e e qko da mu istancuva6 edin eroti4en i bavn tanc NO NE NA 4aLGA (ni6to protiv oba4e 6te e mn pornografso :razz: :razz: :? :? ) sled tanca kato se sable4e6 BAVNO my sable4i drehite za po eroti4no moje da izmykne6 kolana my ako ima s sybki :) mislq 4e ako posne6 bavno da go celuva6 ot pypa na gore i ako se zaigrae6 malko s zyrnata mu 6te mu haresa :)i t.n moga mn da prodyljavam mislq 4e malko fantaziq i mnogo strast da idealnata "recepta" za perfektniqt sex :smt003 :smt118 :smt079 :smt008 :-| :smt038

A tvoite misli mnogo vzeha da mi dopadat neshto ... 8)

zvezdichka777
02-19-2008, 17:05
Nqkolko oshte malko taini za atmosferata. Suzdaite takava, koqto setivata da zapomnqt i da useshtat. Reduvaite sexa s neq. Naprimer napravete aromatno loje sus sveshti i i zavurjete ochite s shalche vednuj i q galete msajiraite i q obladaite nejno i bavno. Sledvashtiq put q zakaraite na nqkoe grubo zrelishte (naprimer nqkolkoi boen turnir) posle q zavedete nqkude nasame i q obadaite purvichno. :mrgreen: O:)

Пффф човек ти си просто УНИКАЛЕН . Ух като ти чета постовете и потрепервам само акто си помисля за нещата които обясняваш ... Пффф приятелката ти ( ако имаш такава) е истинска късметлийка че си има такъв като теб , нйа - почтенно й завиждам.


+1

skatemore
02-19-2008, 18:17
ш дойде и мойто време не са притесняяйте и аз ша ва разказвам 8-)

malko_pros
02-19-2008, 23:12
Hm. Interesna tema. Ami ot ptichi pogled. Da zapochnem ot samoto nachalo. Purvo vunshen vid i higiena - trqbva vinagi da sa bezuprechni. Navsqkude! Edno losho vpechatlenie i si ostava zapomnqshto se.

Celuvkite - nqkoi hora si mislqt, che prekaleno grubo i naporisto vurtene na ezika stavat neshtata. Greshka. Bavno nejno i strastno. Posle ako ste vuzbudeni moje i mnogo divi i strastni celuvki, no otnovo - tehnichni!

Vruta - galete, lijete i hapete. Smuchete bez da celite da ostavqte smuchki.

Ushemceto - nikakvi zvuchni celuvki tam. Edna dobra s eziche i s ustni.

Gurdite - nejni dokosvaniq, galene po konturite lizane i leko poshtipvane.

Nikakvo stiskane kato che li sa ot testo.

Za po-nadolu shte si go spestq za sega ... 8)
тфа е то 8)

amatorium
02-19-2008, 23:33
Poneje me qdat postoqnno v toq forum shte zapochna i az direktno. :-)

Nadolu otivate i zapochvate da lijete bedrata i da gi galite. Posle zapochvate s eziche da igraete po ustnite i se koncentrirate vurhu klitora. S prustcheta izvivate ot vutre nagore kum G tochkata i zapochvate da q chukate s tqh. Ot kombinaciqta ot dvete se poluchava "neochakvano" dobra kombinaciq. :P

jony
02-19-2008, 23:38
Poneje me qdat postoqnno v toq forum shte zapochna i az direktno. :-)

Nadolu otivate i zapochvate da lijete bedrata i da gi galite. Posle zapochvate s eziche da igraete po ustnite i se koncentrirate vurhu klitora. S prustcheta izvivate ot vutre nagore kum G tochkata i zapochvate da q chukate s tqh. Ot kombinaciqta ot dvete se poluchava "neochakvano" dobra kombinaciq. :P
Я кажи къде се намира G точката, бре сладък?

amatorium
02-19-2008, 23:43
Poneje me qdat postoqnno v toq forum shte zapochna i az direktno. :-)

Nadolu otivate i zapochvate da lijete bedrata i da gi galite. Posle zapochvate s eziche da igraete po ustnite i se koncentrirate vurhu klitora. S prustcheta izvivate ot vutre nagore kum G tochkata i zapochvate da q chukate s tqh. Ot kombinaciqta ot dvete se poluchava "neochakvano" dobra kombinaciq. :P
Я кажи къде се намира G точката, бре сладък?

Kato bruknesh s prustche nagore kum korema i shte q usetish na nqkolko santimetra vutre - malko tvurdo mestence. :-P

jony
02-20-2008, 04:57
А на колко сантиметра е по учебник, знаеш ли? :-o

nohuty
02-20-2008, 05:12
А на колко сантиметра е по учебник, знаеш ли? :-oХаххаха точно така вземи го за мезе :р
ама якото е че винаги може да открие кое къде се намира :р
лесно е да седиш пред рс-то и да търсиш отговорите на това което те питат ... така и 1 щеше да ми призовава Бог Ра ... ама така и не го видях тоя Бог ....
Както и да е :р Друго си е напрактика да покажеш нещо :) Ама съфорумки които да се похвалят ... няма ? :)
Единственото нещо което ми доказа че Аматориум е поредното самовглъбено и самовлюбено хлапе е ...




S prustcheta1. izvivate ot vutre nagore kum G tochkata i zapochvate da q 2. chukate s tqh. Ot 3. kombinaciqta ot dvete se poluchava "neochakvano" dobra kombinaciq. :P

1. Извиваш ?!? Ти да не чистиш риба бе момче?
2. Чукаш с пръсти по Г-точката на момичето? Да не би да искаш да ти отвори?
3. Честа грешка ... повтарянето на едни и същи думи :Р

jony
02-20-2008, 05:15
начи аз само провокирам и гледам сеир. Пък той да му мисли и разбира се хилядите му фенки... :razz:

nohuty
02-20-2008, 05:16
Които са под 15 :-o :grin:

jony
02-20-2008, 05:30
Е...ти па... не му разваляй кефа на човека..
Бтв, той на колко ли е? :razz:

nohuty
02-20-2008, 05:39
стига спам бе :р нз аз съм стар :19 : Д хахаха :Р

amatorium
02-20-2008, 09:29
Hah, dvama c******i tuka mi gledali seira 8-) Taka e. Az kato pisha nqkoe mnenie i turcha v google-a da vidq sq kude se namira G tochkata ili otvarqm uchebnika po biologiq za 5ti klas na razdel polova systema :lol:

I da - krivish si prusta leko nagore. Inache nqma kak da q raztrivash G tochkata. 8) :-)

mother
02-20-2008, 09:32
Естествено че го кривиш. Това пък кой го оспорва?

hottie
02-20-2008, 09:33
G to4kata e to4no tam kudeto opisva amatorium :-)

theworldleader
02-20-2008, 09:38
Ами обичам много когато си изкарва пениса от мен и задържа така извесно време и ме кара да чакам в нетърпение,после пак го поставя и започва по-грубо,по-бързо и по-надълбоко..

Точно такава ми трябва :grin:

sweet_sorcerer
02-20-2008, 09:43
начи аз само провокирам и гледам сеир. Пък той да му мисли и разбира се хилядите му фенки... :razz:
ми да, има фенки човека,като знае какво говори...а ти като нямаш яд ли те е?

jony
02-20-2008, 14:41
начи аз само провокирам и гледам сеир. Пък той да му мисли и разбира се хилядите му фенки... :razz:
ми да, има фенки човека,като знае какво говори...а ти като нямаш яд ли те е?
Начи е са се самоубивам от яд, че нямам фенки като аматориум :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
По-добре без, отколкото като неговите 8)

amatorium
02-20-2008, 16:28
начи аз само провокирам и гледам сеир. Пък той да му мисли и разбира се хилядите му фенки... :razz:
ми да, има фенки човека,като знае какво говори...а ти като нямаш яд ли те е?
Начи е са се самоубивам от яд, че нямам фенки като аматориум :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
По-добре без, отколкото като неговите 8)

Tuka ima dvama deto mnogo se zaqjdat s mene... Chovek bi si pomislil che sum im otmuknal priatelkite poneje. No znam che ne e taka zashtoto tiq dvamata nqmat takiva. I produljavam da se chudq ... Moje da sa geyove i da revnuvat, che izturvat :lol: :-P

nohuty
02-20-2008, 18:04
начи аз само провокирам и гледам сеир. Пък той да му мисли и разбира се хилядите му фенки... :razz:
ми да, има фенки човека,като знае какво говори...а ти като нямаш яд ли те е?
Начи е са се самоубивам от яд, че нямам фенки като аматориум :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
По-добре без, отколкото като неговите 8)

Tuka ima dvama deto mnogo se zaqjdat s mene... Chovek bi si pomislil che sum im otmuknal priatelkite poneje. No znam che ne e taka zashtoto tiq dvamata nqmat takiva. I produljavam da se chudq ... Moje da sa geyove i da revnuvat, che izturvat :lol: :-PХхаахаха
абе смешен 1-во виж сега никога не съм се заяждал с теб просто ми е смешно че копираш от сайтовете като даваш глупави мнения от сорт-а на това да "чукаме" G-точката на момичето :Р
2- аз съм човек с принципи който НЕ си търси гадже по форумите, сайтовете за запознанства и т.н.
и 3-то ... тъй като ненавиждам някой да ми каже "гей" или нещо подобно особенно във форум ... ето ти малка част :
http://i32.tinypic.com/jzd6q8.jpg (Е това е със сегашната ми приятелка _)_ )
http://i28.tinypic.com/2emfwxu.jpg
http://i26.tinypic.com/2888lxt.jpg
http://i27.tinypic.com/33ucprc.jpg
http://i29.tinypic.com/oawzgi.jpg
Р.S. : И не бях аз човека който написа в темата за хомосексуализма че ако остарея може би ще "експериментирам"
http://i253.photobucket.com/albums/hh46/kanadesaga/stuff/finger.gif

evilkaAaAa
02-20-2008, 19:45
идеята на темата е мн интересна и би могла да е и много полезна, само че лично мое мнение, е че беше развалена, поради незнайно какви причини.. :x

skatemore
02-20-2008, 20:20
начи аз само провокирам и гледам сеир. Пък той да му мисли и разбира се хилядите му фенки... :razz:
ми да, има фенки човека,като знае какво говори...а ти като нямаш яд ли те е?
Начи е са се самоубивам от яд, че нямам фенки като аматориум :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
По-добре без, отколкото като неговите 8)

Tuka ima dvama deto mnogo se zaqjdat s mene... Chovek bi si pomislil che sum im otmuknal priatelkite poneje. No znam che ne e taka zashtoto tiq dvamata nqmat takiva. I produljavam da se chudq ... Moje da sa geyove i da revnuvat, che izturvat :lol: :-PХхаахаха
абе смешен 1-во виж сега никога не съм се заяждал с теб просто ми е смешно че копираш от сайтовете като даваш глупави мнения от сорт-а на това да "чукаме" G-точката на момичето :Р
2- аз съм човек с принципи който НЕ си търси гадже по форумите, сайтовете за запознанства и т.н.
и 3-то ... тъй като ненавиждам някой да ми каже "гей" или нещо подобно особенно във форум ... ето ти малка част :
http://i32.tinypic.com/jzd6q8.jpg (Е това е със сегашната ми приятелка _)_ )
http://i28.tinypic.com/2emfwxu.jpg
http://i26.tinypic.com/2888lxt.jpg
http://i27.tinypic.com/33ucprc.jpg
http://i29.tinypic.com/oawzgi.jpg
Р.S. : И не бях аз човека който написа в темата за хомосексуализма че ако остарея може би ще "експериментирам"
http://i253.photobucket.com/albums/hh46/kanadesaga/stuff/finger.gif

фък ама ти верно си гей :shock: ти невак хомо-емо-метал-готик ли си

korabokroshenec
02-20-2008, 20:37
мене ми прилича повече на пеньо от биг брадъра :D с тия чорапи по ръцете си прикрива космурляците от който се срамува :D

VilleBaby
02-20-2008, 20:42
деба пак захапахте amatorium....що ве хора?? аре стига сте се заяждали,всеки има право на мнение!

Ephemeral
02-21-2008, 00:11
А бе,nohuty как може да си пуснеш във форума тези пeдалски снимки и да твърдиш,че не си гей.То като цяло няма лошо да си лява резба,ама поне не плюй amatorium. 8-) [/b]

nohuty
02-21-2008, 04:36
А бе,nohuty как може да си пуснеш във форума тези пeдалски снимки и да твърдиш,че не си гей.То като цяло няма лошо да си лява резба,ама поне не плюй amatorium. 8-) [/b]Хахахахаха
нечовеци:Р
и кое ми е педалското ако мога да разбера :shock:
Или май вие казвате "нормален" на всички чалго-фешъни пристрастени към амфетамините, кетамина и тревата? :razz:

tapatop
02-21-2008, 06:02
ОФФТОПИК: Прощавайте, но съдейки по правописа и от еволюционна гледна точка, повечето от пишещите тук не би трябвало въобще да правят секс :-o

thegodfather31
02-21-2008, 11:18
А бе,nohuty как може да си пуснеш във форума тези пeдалски снимки и да твърдиш,че не си гей.То като цяло няма лошо да си лява резба,ама поне не плюй amatorium. 8-) [/b]Хахахахаха
нечовеци:Р
и кое ми е педалското ако мога да разбера :shock:
Или май вие казвате "нормален" на всички чалго-фешъни пристрастени към амфетамините, кетамина и тревата? :razz:Мани бе - те не са чалгари ... слушат сръбско и хаус :D

naze
02-21-2008, 11:27
след всички прочетени коментари явно аз съм най-брутален ...... щот кво да са занимаам вадя го от гащите дигам краката и блъскам яко :)

на мойта тва е кефи и тя така го иска ....... иначе бих предпочел нежния начин щот и мен си ми е кеф да лежа и да галя някое момиче където си поискам

natalitoo
02-21-2008, 11:33
Hm haide shte dobavq oshte neshto po sluchaq. Mnogo e vajna pozata, v koqto pravite vsqko neshto. V momenta, v koito deistviqta vi ne sa veche za erotichen kadur a stanat smeshni, chisto tehnicheski i nedodqlani togava nai-veroqtno shte izgubite momenta. Ako usetite, che se sluchva ne blokiraite. Mojete da doistavqte udivilsvie i s usta i s ruce i s tela. Kogato zapochnete da deistvate i usetite zaduhvaneto na edna jena i rucete i (ili dumite i) i nai-veche ochite i, koito vi podkanqt za brutalnoto chu*kane nqma kakvo da umuvate. Ne pazete sili, a davaite. Momenta e doshul. A i nezabravqite zadnata. Onzi moment, v koito vi se iska da q hvanete za zadnika i da shlqpnete. I tq go iska. Samo ne prekalqvaite. Nejno i hubavo. I da ne zabravq. Kluchut kum dobriq mnojestven orgazum e v toplinata na jenata. Neka vasheto tqlo da e vurhu neinoto. Zapazete i goreshtiq mig. O:)

taka kato gledam ima6 ogromen opit s mackite .. prodyljavai i za napred .. :)) :) :) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

amatorium
02-24-2008, 21:56
Hm haide shte dobavq oshte neshto po sluchaq. Mnogo e vajna pozata, v koqto pravite vsqko neshto. V momenta, v koito deistviqta vi ne sa veche za erotichen kadur a stanat smeshni, chisto tehnicheski i nedodqlani togava nai-veroqtno shte izgubite momenta. Ako usetite, che se sluchva ne blokiraite. Mojete da doistavqte udivilsvie i s usta i s ruce i s tela. Kogato zapochnete da deistvate i usetite zaduhvaneto na edna jena i rucete i (ili dumite i) i nai-veche ochite i, koito vi podkanqt za brutalnoto chu*kane nqma kakvo da umuvate. Ne pazete sili, a davaite. Momenta e doshul. A i nezabravqite zadnata. Onzi moment, v koito vi se iska da q hvanete za zadnika i da shlqpnete. I tq go iska. Samo ne prekalqvaite. Nejno i hubavo. I da ne zabravq. Kluchut kum dobriq mnojestven orgazum e v toplinata na jenata. Neka vasheto tqlo da e vurhu neinoto. Zapazete i goreshtiq mig. O:)

taka kato gledam ima6 ogromen opit s mackite .. prodyljavai i za napred .. :)) :) :) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

E chak ogromen ne. :oops:

tqnko1
02-24-2008, 22:00
bix kazal na 4oveka EMO da si ebe maikata :grin:

amatorium
02-24-2008, 22:29
Slojete q na edin stol. Vurjete i ochite i rucete i q draznete s prisustvieto si samo. Malko striptiz. Nejni dokosvaniq. Ne i davaite da vi dokosva tq kolkoto i da i se iska. Vuzbudete q strahotno i posle q razvurjete i q metnete na edno divo jivotinsko chukane. Chukaite dokato krakata ne vi durjat poveche.

P.S. Posveshtavam toq otgovor na edno momiche. Tq si znae 8)

50cent
02-24-2008, 23:20
amatorium братле добър си много си добър ако наистина можеш всички тези неща позволи ми да се уча от теб искам свещенно убочение а впрочем някои да знае от каде мога да си свална кама сутра ще ми е полязна

Desire_
02-25-2008, 14:31
amatorium, не прочетох всичките ти постове(малко ме мързеше )Но тези който прочетох са доста яки..практикувала съм част и найстина имат действие върху самият секс....
Иначе за мен е важно с партньора ми да влезем в ритъм и нещата да стават бавно и синхронно...всъщтност яко е всеки път да вкарваш нещо ново- смяна на обстановката, на позата, на начина и оборотите ...Дългата любовна игра може да направи секса доста по интересен, понякога е добре и да експериментираш :oops: :-)

fuklu
02-28-2008, 15:47
А на колко сантиметра е по учебник, знаеш ли? :-oХаххаха точно така вземи го за мезе :р
ама якото е че винаги може да открие кое къде се намира :р
лесно е да седиш пред рс-то и да търсиш отговорите на това което те питат ... така и 1 щеше да ми призовава Бог Ра ... ама така и не го видях тоя Бог ....
Както и да е :р Друго си е напрактика да покажеш нещо :) Ама съфорумки които да се похвалят ... няма ? :)
Единственото нещо което ми доказа че Аматориум е поредното самовглъбено и самовлюбено хлапе е ...




S prustcheta1. izvivate ot vutre nagore kum G tochkata i zapochvate da q 2. chukate s tqh. Ot 3. kombinaciqta ot dvete se poluchava "neochakvano" dobra kombinaciq. :P

1. Извиваш ?!? Ти да не чистиш риба бе момче?
2. Чукаш с пръсти по Г-точката на момичето? Да не би да искаш да ти отвори?
3. Честа грешка ... повтарянето на едни и същи думи :Р




Kak sa drazniti :lol:

elitututu
02-28-2008, 15:51
nikoga ne se govori po vreme na sex 8)

Nik4o_Spain
02-28-2008, 17:01
nikoga ne se govori po vreme na sex 8)


ammmm az mislq 4e moje da se govorat opredeleni ne6ta koito da vazbujdat i 2-mata .. ima hora koito ne mogat da mal4at :-D

Nik4o_Spain
02-28-2008, 17:05
nikoga ne se govori po vreme na sex 8)



Az mislq 4e e hubavo da se govorat perverzni raboti svarzani s akta po vreme na sex .. po vazbujda6to e :D apak ima hora i koito ne mogat da mal4at :idea:

tekulla
02-18-2011, 10:11
Много готина тема изрових тука, сладури :)
:-) :-D

galin4o0o
02-18-2011, 10:52
начи аз само провокирам и гледам сеир. Пък той да му мисли и разбира се хилядите му фенки... :razz:
ми да, има фенки човека,като знае какво говори...а ти като нямаш яд ли те е?
Начи е са се самоубивам от яд, че нямам фенки като аматориум :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
По-добре без, отколкото като неговите 8)

Tuka ima dvama deto mnogo se zaqjdat s mene... Chovek bi si pomislil che sum im otmuknal priatelkite poneje. No znam che ne e taka zashtoto tiq dvamata nqmat takiva. I produljavam da se chudq ... Moje da sa geyove i da revnuvat, che izturvat :lol: :-PХхаахаха
абе смешен 1-во виж сега никога не съм се заяждал с теб просто ми е смешно че копираш от сайтовете като даваш глупави мнения от сорт-а на това да "чукаме" G-точката на момичето :Р
2- аз съм човек с принципи който НЕ си търси гадже по форумите, сайтовете за запознанства и т.н.
и 3-то ... тъй като ненавиждам някой да ми каже "гей" или нещо подобно особенно във форум ... ето ти малка част :
http://i32.tinypic.com/jzd6q8.jpg (Е това е със сегашната ми приятелка _)_ )
http://i28.tinypic.com/2emfwxu.jpg
http://i26.tinypic.com/2888lxt.jpg
http://i27.tinypic.com/33ucprc.jpg
http://i29.tinypic.com/oawzgi.jpg
Р.S. : И не бях аз човека който написа в темата за хомосексуализма че ако остарея може би ще "експериментирам"
http://i253.photobucket.com/albums/hh46/kanadesaga/stuff/finger.gif


Ей вземи се скрий с тези снимки ....и не говори за наркотици защото,ти си същия гаден садомазохистичен наркоман като повечето,който слушат твоята музика....а относно чалгата мисля,че не си ти човека който ще коментира,кой какво да слуша...аз не слушам чалга,но я предпочитам пред песните който слушате вие и от който ми се повръща.Шибан педал !

Kurdokolenko
02-18-2011, 12:27
Аз като го гледам това момче от снимките, гаранция слуша Еванесънс и се прави на вампир, да сваля малолетните курветинки :razz:

ozzy
02-18-2011, 14:07
Tip от мене:
Преди началото на половия акт .. разглезете малко девойката целувки навсякаде .. останете малко долу .. всичко трябва да е нежно и бавно да усети емоций и т.н ... гледайте я в очите но не постоянно ... всичко трябва да е адски нежно поне в началото ... след като я възбудите до полуда .. секса е страшен 8)

Bad Tip от мене:
Не вадете х*й рязко от г*за ! :D

radinio
02-21-2011, 07:58
Поканете я у вас и започнете да си режете ноктите на краката пред нея - тя веднага ще се предаде пред еротичната гледка, която сте и предоставили и ще ви задоволи със свирка!

И к'во пра'йм ся? Айде пляскайте и на мен.

Напишете че ревнувам, искам да го прочета, моля ви.

Ти ме разби приятел,честно :razz: :razz: :razz:

radinio
02-21-2011, 08:12
Slojete q na edin stol. Vurjete i ochite i rucete i q draznete s prisustvieto si samo. Malko striptiz. Nejni dokosvaniq. Ne i davaite da vi dokosva tq kolkoto i da i se iska. Vuzbudete q strahotno i posle q razvurjete i q metnete na edno divo jivotinsko chukane. Chukaite dokato krakata ne vi durjat poveche.

P.S. Posveshtavam toq otgovor na edno momiche. Tq si znae

Извинавай за въпроса ми,но като и завържеш очите, тян няма да те вижда,тогава какъв стриптиз ще и правиш да я възбуждаш като не те вижда :razz:

tekulla
02-21-2011, 08:51
Веднуж бях вузбудила един съученик, в даскало смучех резен диня и нарочно пусках сок по бедрата си, докато си приказвахме с него и го виждам, че му е едно неудобно и му се вурти нещо в главата. Викам му: Искаш ли да излижеш? А тои: Кво, що, не ти добре ли си. Странна работа ... :-D

radinio
02-21-2011, 08:54
палавница си ти :D

Kurdokolenko
02-21-2011, 11:47
Веднуж бях вузбудила един съученик, в даскало смучех резен диня и нарочно пусках сок по бедрата си, докато си приказвахме с него и го виждам, че му е едно неудобно и му се вурти нещо в главата. Викам му: Искаш ли да излижеш? А тои: Кво, що, не ти добре ли си. Странна работа ... :-D

Нека да позная, или си 70+ кила, или пича е на 14-15 години :D

tekulla
02-21-2011, 14:40
Веднуж бях вузбудила един съученик, в даскало смучех резен диня и нарочно пусках сок по бедрата си, докато си приказвахме с него и го виждам, че му е едно неудобно и му се вурти нещо в главата. Викам му: Искаш ли да излижеш? А тои: Кво, що, не ти добре ли си. Странна работа ... :-D

Нека да позная, или си 70+ кила, или пича е на 14-15 години :D

50 килограма съм но момчето беше на 16 :)

vasko9933
02-21-2011, 15:07
Ами обичам много когато си изкарва пениса от мен и задържа така извесно време и ме кара да чакам в нетърпение,после пак го поставя и започва по-грубо,по-бързо и по-надълбоко..
Така е . . . това и мен ме побърква.
И един съвет към момчетата/мъжете - повече френска любов за нас . . . мисля ,че го заслужаваме /ако разбира се и момичето връща услугата де :roll: / . . . ние си мечтаем за това.И според мен някой много залагат на игра с гърдите а-у . . . но повярвайте през това време всяко момиче на ум си казва - "СЛЕЗ ,ВЕЧЕ ПО-НАДОЛУ!!!" ;)
И също се побърквам ако момчето ме гали по гръбчето първо с пръсти и след това с езиче :)

+1

straus
02-21-2011, 15:08
Обожавам да правя шпакли, понякога ми прави повече удоволствие от колкото самия секс и дори свирките. Издивявам когато мацката започне да се гърчи от удоволствие, започне да ми скубе косите. Никога не се изморявам и мога да го правя с часове, а и вече почнах да хващам тънкостите :oops:

vasko9933
02-21-2011, 15:10
Hm haide shte dobavq oshte neshto po sluchaq. Mnogo e vajna pozata, v koqto pravite vsqko neshto. V momenta, v koito deistviqta vi ne sa veche za erotichen kadur a stanat smeshni, chisto tehnicheski i nedodqlani togava nai-veroqtno shte izgubite momenta. Ako usetite, che se sluchva ne blokiraite. Mojete da doistavqte udivilsvie i s usta i s ruce i s tela. Kogato zapochnete da deistvate i usetite zaduhvaneto na edna jena i rucete i (ili dumite i) i nai-veche ochite i, koito vi podkanqt za brutalnoto chu*kane nqma kakvo da umuvate. Ne pazete sili, a davaite. Momenta e doshul. A i nezabravqite zadnata. Onzi moment, v koito vi se iska da q hvanete za zadnika i da shlqpnete. I tq go iska. Samo ne prekalqvaite. Nejno i hubavo. I da ne zabravq. Kluchut kum dobriq mnojestven orgazum e v toplinata na jenata. Neka vasheto tqlo da e vurhu neinoto. Zapazete i goreshtiq mig. O:)

Браво,отново едно перфектно мнение от теб :-) :-) :mrgreen: 8)

аматориум РАЗБИВАШ ги \:D/ \:D/ \:D/ \:D/

mecho8888
02-23-2011, 13:52
начи аз само провокирам и гледам сеир. Пък той да му мисли и разбира се хилядите му фенки... :razz:
ми да, има фенки човека,като знае какво говори...а ти като нямаш яд ли те е?
Начи е са се самоубивам от яд, че нямам фенки като аматориум :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
По-добре без, отколкото като неговите 8)

Tuka ima dvama deto mnogo se zaqjdat s mene... Chovek bi si pomislil che sum im otmuknal priatelkite poneje. No znam che ne e taka zashtoto tiq dvamata nqmat takiva. I produljavam da se chudq ... Moje da sa geyove i da revnuvat, che izturvat :lol: :-PХхаахаха
абе смешен 1-во виж сега никога не съм се заяждал с теб просто ми е смешно че копираш от сайтовете като даваш глупави мнения от сорт-а на това да "чукаме" G-точката на момичето :Р
2- аз съм човек с принципи който НЕ си търси гадже по форумите, сайтовете за запознанства и т.н.
и 3-то ... тъй като ненавиждам някой да ми каже "гей" или нещо подобно особенно във форум ... ето ти малка част :
http://i32.tinypic.com/jzd6q8.jpg (Е това е със сегашната ми приятелка _)_ )
http://i28.tinypic.com/2emfwxu.jpg
http://i26.tinypic.com/2888lxt.jpg
http://i27.tinypic.com/33ucprc.jpg
http://i29.tinypic.com/oawzgi.jpg
Р.S. : И не бях аз човека който написа в темата за хомосексуализма че ако остарея може би ще "експериментирам"
http://i253.photobucket.com/albums/hh46/kanadesaga/stuff/finger.gif




как може майка ми да спре да пуши, а как няма кой да удуши руши... :smt082 :smt079


Батко пази си тези снимки - ако някой ден ти дойде акъла в главата много ще се смееш!


Единственото нещо, заради което истински ти завиждам са възмутените погледи на читателите на трета възраст - безценно

tekulla
02-23-2011, 16:32
Ммдамм. Аматориум като ти чета съветите и ми се иска да се запозаем ... какво ще кажеш? 8) :-)

mecho8888
02-23-2011, 16:35
Обожавам да правя шпакли, понякога ми прави повече удоволствие от колкото самия секс и дори свирките. Издивявам когато мацката започне да се гърчи от удоволствие, започне да ми скубе косите. Никога не се изморявам и мога да го правя с часове, а и вече почнах да хващам тънкостите :oops:


стига че ми потекоха лигите

anonymous708973
02-23-2011, 16:48
Ммдамм. Аматориум като ти чета съветите и ми се иска да се запозаем ... какво ще кажеш? 8) :-)

Абсолютно. Има хора, за които си сигурен, че са точни, още преди да си се запознал с тях :)

DiDy1
02-23-2011, 18:19
Аз не съм голям спец в секса и всичко , но мисля че amatorium дава добри съвети :)) . Послушаите го и аз ще го послушам и съм сигурен , че ще ни помогне :) :-P

jghgh
02-23-2011, 18:22
Темата е от 100 века и Аматориум вече не пише във форума.

Иначе ми се струва че е дал доволни съвети, ха ха ха.

straus
02-23-2011, 21:42
Обожавам да правя шпакли, понякога ми прави повече удоволствие от колкото самия секс и дори свирките. Издивявам когато мацката започне да се гърчи от удоволствие, започне да ми скубе косите. Никога не се изморявам и мога да го правя с часове, а и вече почнах да хващам тънкостите :oops:


стига че ми потекоха лигите

Мечоо без глупости, аз мъжко не пипам!

tekulla
02-24-2011, 09:28
Жалко за пича. Ако някои го познава да каже :oops: :D Ама темичката е яка иначе. Аз сега се ровя назад за интересни теми :-D


А иначе и съвет от мен: използваите погледа си и езика си по ушенцето му. Половината, ако не и повече, от акта е самата игра. Не го допускаите лесно до себе си и не правете резки движения. По-скоро плавно и дразнещо го подлудете първо :-)

Kurdokolenko
02-24-2011, 09:34
50 килограма съм но момчето беше на 16 :)

Ето това отговаря на въпросите ми. :D Иначе за колегата Аматориум - добри съвети черпи от онлайн пространството, ама нещата в действителност стоят другояче. А и като му гледам снимката, има едно 25 години, голям тийн :razz:

tekulla
02-24-2011, 10:30
50 килограма съм но момчето беше на 16 :)

Ето това отговаря на въпросите ми. :D Иначе за колегата Аматориум - добри съвети черпи от онлайн пространството, ама нещата в действителност стоят другояче. А и като му гледам снимката, има едно 25 години, голям тийн :razz:

Той беше на 16 нормално е да го бъзикам... макар, че беше сладур. :-D Четох мненията на аматориум и не мисля, че черпи знания от нета. Нормално да не е някои на 18, съдейки по това, което пише ... :-)

scarlett8
02-24-2011, 20:12
начи аз само провокирам и гледам сеир. Пък той да му мисли и разбира се хилядите му фенки... :razz:
ми да, има фенки човека,като знае какво говори...а ти като нямаш яд ли те е?
Начи е са се самоубивам от яд, че нямам фенки като аматориум :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
По-добре без, отколкото като неговите 8)

Tuka ima dvama deto mnogo se zaqjdat s mene... Chovek bi si pomislil che sum im otmuknal priatelkite poneje. No znam che ne e taka zashtoto tiq dvamata nqmat takiva. I produljavam da se chudq ... Moje da sa geyove i da revnuvat, che izturvat :lol: :-PХхаахаха
абе смешен 1-во виж сега никога не съм се заяждал с теб просто ми е смешно че копираш от сайтовете като даваш глупави мнения от сорт-а на това да "чукаме" G-точката на момичето :Р
2- аз съм човек с принципи който НЕ си търси гадже по форумите, сайтовете за запознанства и т.н.
и 3-то ... тъй като ненавиждам някой да ми каже "гей" или нещо подобно особенно във форум ... ето ти малка част :
http://i32.tinypic.com/jzd6q8.jpg (Е това е със сегашната ми приятелка _)_ )
http://i28.tinypic.com/2emfwxu.jpg
http://i26.tinypic.com/2888lxt.jpg
http://i27.tinypic.com/33ucprc.jpg
http://i29.tinypic.com/oawzgi.jpg
Р.S. : И не бях аз човека който написа в темата за хомосексуализма че ако остарея може би ще "експериментирам"
http://i253.photobucket.com/albums/hh46/kanadesaga/stuff/finger.gif




как може майка ми да спре да пуши, а как няма кой да удуши руши... :smt082 :smt079


Батко пази си тези снимки - ако някой ден ти дойде акъла в главата много ще се смееш!


Единственото нещо, заради което истински ти завиждам са възмутените погледи на читателите на трета възраст - безценно



+10000 Любимата ми е тая с русата коса.Завиждам на приятелката ти!!!! :-D

mecho8888
02-24-2011, 20:37
начи аз само провокирам и гледам сеир. Пък той да му мисли и разбира се хилядите му фенки... :razz:
ми да, има фенки човека,като знае какво говори...а ти като нямаш яд ли те е?
Начи е са се самоубивам от яд, че нямам фенки като аматориум :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
По-добре без, отколкото като неговите 8)

Tuka ima dvama deto mnogo se zaqjdat s mene... Chovek bi si pomislil che sum im otmuknal priatelkite poneje. No znam che ne e taka zashtoto tiq dvamata nqmat takiva. I produljavam da se chudq ... Moje da sa geyove i da revnuvat, che izturvat :lol: :-PХхаахаха
абе смешен 1-во виж сега никога не съм се заяждал с теб просто ми е смешно че копираш от сайтовете като даваш глупави мнения от сорт-а на това да "чукаме" G-точката на момичето :Р
2- аз съм човек с принципи който НЕ си търси гадже по форумите, сайтовете за запознанства и т.н.
и 3-то ... тъй като ненавиждам някой да ми каже "гей" или нещо подобно особенно във форум ... ето ти малка част :
http://i32.tinypic.com/jzd6q8.jpg (Е това е със сегашната ми приятелка _)_ )
http://i28.tinypic.com/2emfwxu.jpg
http://i26.tinypic.com/2888lxt.jpg
http://i27.tinypic.com/33ucprc.jpg
http://i29.tinypic.com/oawzgi.jpg
Р.S. : И не бях аз човека който написа в темата за хомосексуализма че ако остарея може би ще "експериментирам"
http://i253.photobucket.com/albums/hh46/kanadesaga/stuff/finger.gif




как може майка ми да спре да пуши, а как няма кой да удуши руши... :smt082 :smt079


Батко пази си тези снимки - ако някой ден ти дойде акъла в главата много ще се смееш!


Единственото нещо, заради което истински ти завиждам са възмутените погледи на читателите на трета възраст - безценно



+10000 Любимата ми е тая с русата коса.Завиждам на приятелката ти!!!! :-D


8-) И мен ме избива на гавра, ама ми е жал

alonedark
03-18-2011, 16:08
начи аз само провокирам и гледам сеир. Пък той да му мисли и разбира се хилядите му фенки... :razz:
ми да, има фенки човека,като знае какво говори...а ти като нямаш яд ли те е?
Начи е са се самоубивам от яд, че нямам фенки като аматориум :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
По-добре без, отколкото като неговите 8)

Tuka ima dvama deto mnogo se zaqjdat s mene... Chovek bi si pomislil che sum im otmuknal priatelkite poneje. No znam che ne e taka zashtoto tiq dvamata nqmat takiva. I produljavam da se chudq ... Moje da sa geyove i da revnuvat, che izturvat :lol: :-PХхаахаха
абе смешен 1-во виж сега никога не съм се заяждал с теб просто ми е смешно че копираш от сайтовете като даваш глупави мнения от сорт-а на това да "чукаме" G-точката на момичето :Р
2- аз съм човек с принципи който НЕ си търси гадже по форумите, сайтовете за запознанства и т.н.
и 3-то ... тъй като ненавиждам някой да ми каже "гей" или нещо подобно особенно във форум ... ето ти малка част :
http://i32.tinypic.com/jzd6q8.jpg (Е това е със сегашната ми приятелка _)_ )
http://i28.tinypic.com/2emfwxu.jpg
http://i26.tinypic.com/2888lxt.jpg
http://i27.tinypic.com/33ucprc.jpg
http://i29.tinypic.com/oawzgi.jpg
Р.S. : И не бях аз човека който написа в темата за хомосексуализма че ако остарея може би ще "експериментирам"
http://i253.photobucket.com/albums/hh46/kanadesaga/stuff/finger.gif




как може майка ми да спре да пуши, а как няма кой да удуши руши... :smt082 :smt079


Батко пази си тези снимки - ако някой ден ти дойде акъла в главата много ще се смееш!


Единственото нещо, заради което истински ти завиждам са възмутените погледи на читателите на трета възраст - безценно



+10000 Любимата ми е тая с русата коса.Завиждам на приятелката ти!!!! :-D


8-) И мен ме избива на гавра, ама ми е жал

Лелеле , дори Джъстин Бийбър ми е по - симпатичен (аз съм тотален антифен)
А относно снимки , БОЖЕ ГОСПОДИ , скоро може би ще ти дойде малко акъл в главата и ще се усъзнаеш ии ще разбереш колко жалък си бил и колко скапани работи си правил , че може и да се самоубиеш!!!
Леллеле....тцтццтц

mecho8888
03-18-2011, 17:14
начи аз само провокирам и гледам сеир. Пък той да му мисли и разбира се хилядите му фенки... :razz:
ми да, има фенки човека,като знае какво говори...а ти като нямаш яд ли те е?
Начи е са се самоубивам от яд, че нямам фенки като аматориум :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
По-добре без, отколкото като неговите 8)

Tuka ima dvama deto mnogo se zaqjdat s mene... Chovek bi si pomislil che sum im otmuknal priatelkite poneje. No znam che ne e taka zashtoto tiq dvamata nqmat takiva. I produljavam da se chudq ... Moje da sa geyove i da revnuvat, che izturvat :lol: :-PХхаахаха
абе смешен 1-во виж сега никога не съм се заяждал с теб просто ми е смешно че копираш от сайтовете като даваш глупави мнения от сорт-а на това да "чукаме" G-точката на момичето :Р
2- аз съм човек с принципи който НЕ си търси гадже по форумите, сайтовете за запознанства и т.н.
и 3-то ... тъй като ненавиждам някой да ми каже "гей" или нещо подобно особенно във форум ... ето ти малка част :
http://i32.tinypic.com/jzd6q8.jpg (Е това е със сегашната ми приятелка _)_ )
http://i28.tinypic.com/2emfwxu.jpg
http://i26.tinypic.com/2888lxt.jpg
http://i27.tinypic.com/33ucprc.jpg
http://i29.tinypic.com/oawzgi.jpg
Р.S. : И не бях аз човека който написа в темата за хомосексуализма че ако остарея може би ще "експериментирам"
http://i253.photobucket.com/albums/hh46/kanadesaga/stuff/finger.gif




как може майка ми да спре да пуши, а как няма кой да удуши руши... :smt082 :smt079


Батко пази си тези снимки - ако някой ден ти дойде акъла в главата много ще се смееш!


Единственото нещо, заради което истински ти завиждам са възмутените погледи на читателите на трета възраст - безценно



+10000 Любимата ми е тая с русата коса.Завиждам на приятелката ти!!!! :-D


8-) И мен ме избива на гавра, ама ми е жал

Лелеле , дори Джъстин Бийбър ми е по - симпатичен (аз съм тотален антифен)
А относно снимки , БОЖЕ ГОСПОДИ , скоро може би ще ти дойде малко акъл в главата и ще се усъзнаеш ии ще разбереш колко жалък си бил и колко скапани работи си правил , че може и да се самоубиеш!!!
Леллеле....тцтццтц


Taка е след някоя и друга година като се види какво е представлявал ще си тегли ножа сам. А трагедията е, че се мисли за обортен :?

Escarina
03-21-2011, 05:30
Slojete q na edin stol. Vurjete i ochite i rucete i q draznete s prisustvieto si samo. Malko striptiz. Nejni dokosvaniq. Ne i davaite da vi dokosva tq kolkoto i da i se iska. Vuzbudete q strahotno i posle q razvurjete i q metnete na edno divo jivotinsko chukane. Chukaite dokato krakata ne vi durjat poveche.

P.S. Posveshtavam toq otgovor na edno momiche. Tq si znae 8)

Отдавна не те бях засичала, още се забавляваш с дечицата? :)

По темата: Отпуснете ли се и следвате ли партнцора си, всичко е ок. И без задръжки :)