PDA

View Full Version : Какво предпочитате красиви или умни?



peytons
01-22-2008, 15:17
znachi pred mene stoi edin vypros na koito odavna ne moga sama da namerq otgovora....kakvo predpochitat povecheto tineidjari...est vseki predpochita da e krasiv umen i ot vsichko nai nai...no ne vinagi se sluchva taka....po princip decata v uch po filmite se delqt na zubari i gotini....mn se chudq bulgarskite deca kakvi iskat da bydat....zubari....s otlichni ocenki i ne tolkova hubav vynshen vid bez gadje i t.n. ili krasevec/krasavica s sredni ocenki gotino gadje i t.n. dali vseki zubar si mechtae da byde gotin i dali vseki gotin si mechtae za ocenkite na zubarite...hmm....kak mislite vie?

FunkyFresh
01-22-2008, 15:26
:lol: така като гледам май мн филми си гледала за "зубари и готини" :roll:
колкото до въпроса ти-има ли човек който да не иска да има някой до себе си да се обичат и винаги да са заедно?!Независимо дали си "зубар" или "готин" всички сме хора и всички имаме сходни желания. :neutral:

ThunderGoddess
01-22-2008, 17:45
Първо, смятам, че изобщо имаш грешна представа занещата. Това, че някой имал хубави оценки, не означава непременно че е зубър. Зубъра е човек, който си учи уроците наизуст, а не който ги знае. И в знанието няма нищо лошо. Аз съм отличничка, но не съм сядала от много малка да си уча (3-4 клас спрях, сега съм десети). Въпрос на памет е просто. Запомням нещата и си ги казвам. Не съм зубър! Относно това какво предпочитам, смятам, че човек да е умен е много по важно. Външната красота е преходна, като остарее човек погрознява, има бръчки и кожата му се отпуска (МуХАхахахахахахахаааахах хаха), докато мозъка винаги ти остава. Другото, което е, в даскало учим неща, които ни трябват в живота и ще ни помогнат да се справим по добре, да си намерм хубава работа, да печелим много кинти ... да си живеем живота, докато с красота нищо не можеш да направиш. А, да - да станеш можелка за не повече от две години - после у гъз ;) И тъй ... :)

twix_91
01-22-2008, 17:58
Виж сега ако си "зубър", както ти го нарече, не означава че искаш да приличаш на някого или ако си "готин" не е задължително да искаш хубави оценки(има ги и такива дето не мислят за бъдещето си) . Ако искаш нещо то ти би го постигнал независимо от външния вид и стимула ти за учене.

p.s.-спри да гледаш толкова филми,затъпява се много повече от обикновенно :D

Mitio_man
01-22-2008, 19:42
ми виж ся.не бих се нарекал зубър първо.ся за първия срок ще хвана 5.30-5.40 ама за стипендия ще си мечтая.това е за оценките.колкото до гаджето-ми ся си нямам и май в момента не ми се занимава с гаджета.това е за готините гаджета.и за това дали съм красив-ми не бих се нарекъл красавец,нито грозник.по-скоро нещо средно.
обобщено-нито съм от готините нито от зубарите.аз съм си нормален :grin: колкото и НЕнормално да звучи :D

Seducti0n
01-22-2008, 19:57
Хммм, би било повече от прекрасно, ако двете вървяха успоредно едно до друго.Според мен повечето от нас имат доста изкривена представа относно живота и целите на зубарите и готините.
Въобще цялото това разделение е толкова изкуствено и до голяма степен нагласено, че чак отвръщава.

Според мен най-хубаво да се намери баланса между двете неща.Освен да се забавляваш и да излизаш с компания/ гадже да не загърбваш училището и задълженията си извън него. :wink:

EmO_KiD_;(
01-23-2008, 11:02
Mи аз имам най-високите оценки в 7-мите класове и винаги съм била от готините!При нас няма зубари и готини,вс сме еднакви :) :) :) ....

mhmhmhmhm
01-23-2008, 11:15
хаха,супер тъпо
се едно,ако ходиш с някой ще ти пука
за оценките му в даскало ...

GameFace
01-23-2008, 11:23
1-во: Зубарите не е задължително да са умни. Те просто са упорити и искат високи оценки. (повечето от тях като изпаднат в някаква трудност, извън училище, гледат като теле в железница.)
2-ро: Като ти гледам поста за теб готини са мацките/пичовете с лачените дрехи или високите токчета и дълбоките декултета.
Готините са тези, които се отнасят в уважение към теб, не те пренебрегват заради недостатъците ти и не се мислят за нещо по-велико от останалите.
3-то: "Лачените"/"готините" не е задължително да са тъпи. Всеки сам определя стила си на обличане (в този случай парите не са критерий).

Та какъв е въпросът ти? :)

Madness
01-23-2008, 12:28
:smt042 :smt042 :smt042
Вие тука,кво...от готините,през умните,яките,зубърите,гъза ите...кой с къв би ходил...яко ли е да си умен?А яко ли е да си тъп?А може ли да си умен и як?А ако си як може ли да си зубър?А зубърите яки ли са?А то понеже е тру да не си тру,а те зубърите не са тру...
А гъзарите май не са на мода вече,а?

:smt069

dshiznit
01-23-2008, 15:36
е що пък или майна Неможе ли и Красиви И Умни

•._.•No_NaMe•._.•
01-23-2008, 15:50
е що пък или майна Неможе ли и Красиви И Умни
moje no ne se slu4va 4esto
a spored men malko ili mn i ot dvete ima zna4enie

FairyNymph
01-23-2008, 17:15
Правиш ли разлика между интелектуалец, умен и "зубър"?Пък и ти откъде знаеш, че умните не се мислят за готини...

SuNsEt
01-23-2008, 20:15
Хъъ...виж кво...
Ако си красив,но и едно изре4ение не можеш да свържеш...За какво ти е тая красота,която е само привидна?Къде отиваш ти може би?На работа едва ли не?! :-D
Ако си умен,колкото и да си непривлекателен,ще го преодолееш и някой ден,кой знае...Грозното патенце... 8-)

Тогава...По пътя на логиката...Интелектът е много по-важен от красотата!

LiveFlower
01-23-2008, 22:05
xaxa a we momi4e,ti znae6 li kakvo e zubur ??zubur e 4ovek,koito si u4i urocite na izust i sled edna sedmica ni6to ne pomni,a da si GOTIN,UMEN U4ENIK(balansa mejdu dvete )e da u4i6 i vse pak da razbira6 uroka i kato te pitat sled 5-6 godini izu4eno ne6to da moje6 da go obqsni6,a ne da se mu4i6 da si spomni6 kak be6e opredelenieto v u4ebnika.

magneziq
01-25-2008, 12:45
haha mi kakvo da ti kaja az sam vinagi naopaki-az li4no haresvam hora deto sa palni otka4alki (ludi i sas slabi ocenki gotovi na vsi4ko bez da mislqt za posledstviqta)-umni hora ne haresvam nito pa krasivi-az gledam vatre6nata krasota-ako edin 4ovek se darji kakto podobava s teb ne gledam dali e krasiv

TheNewReligion
01-25-2008, 18:58
predpo4itam krasivi , romanti4ni , umni i takam :D :D :D

dekovbg
01-25-2008, 21:52
не харесвам зубри (учи, но не помни дълго и не може да мисли логически)
харесвам интелигентни хора (като мен :P )...
не съм грозен нито красив (моето мнение) но съм умен но не искам да уча (мързи ме) коа учех щях да съм само със шестици но ми е изглежда малко тъпичко :)
има един от моя клас дето е "красив" но според мен е грозничък и е мн0о0о0ого тъп... а момичетата нз за какво го харесват точно (сиг щот е напомпан)
също така питах едно момиче кое от 2 момчета би избрала (единия тъп с уш хубава бъншност, а другия чаровен и много умен и забавен, но не е красив но има голям чар) тя избра тъпия .. какво да ви говоря n0 c0mment... :x :-x
все пак секи с мнението си

Ciara_
01-26-2008, 10:27
Мисляя...че е излишно да мисля по тоя въпрос :D но благодарение на теб ми дойде идеята да гледам някой филм сега,че съм болна и няма кфо да правя в нас :-D :wink:

50cent
01-26-2008, 16:26
е ся то човек може да попадне на красив и същевременно умен

но ако трябва да избирам между красив и умен абе млад човек съм да си изживея живота с радост аре ще кажа красив па за по нататък умен

bqsna_teenagerka
01-26-2008, 16:28
мисля,че тази тема се е коментирала много пъти. И мисля,че всеки разумен човек би гледал интелигентноста и това колко знае един човек,би гледал неговите качества...а не дали той е съвършен на външен вид

Галена_Петрова
01-26-2008, 16:35
Предпочитам да съм готина,за да не страдам.

real-girl
01-26-2008, 23:56
^^
Готина,за да не страдаш? :D :D :D Моляяяя? Значи само смотаните страдат,готините не изпитват това чувство,така ли? Хахаха,ти ме уби! И знаеш ли въобще какво е 'готин' или и на теб ти е промито съзнанието?
Умен и достоен човек. Красив? Пха. Красиви много,ама ако не можеш да си обелиш дума с човека,щото е по-тъп от подметка,кво ме грее,че е красив? Предпочитам интелигентен събеседник пред тъп и красив галош. Иначе,разбира се,че е най-добре в съчетание. Ест,кефят ме хубавите,ама избирам умен човек за човека до мен.

LadyCarameL
01-27-2008, 09:04
Умни и красиви :D

peytons
01-29-2008, 10:55
10x mn za otgovorite...napisah taq tema shtot sam depresirana....do 8 klas imah samo hubavi ocenki nikoga ne sym padala pod 5 a sq me zaplashvat s dve 2-ki sa sroka.i me valnuvat samo kakvo da pravq s kosata si da q kudrq li da q izpravbqm li...v koq disko da ida...s koi da se zabiq...a ucheneto ostava na 2 plan...No ne mislq i che sym typa...imam okolo 200 stohotvoreniq a syshto i sam pechelila mn konkursi s risuvane...osven tva i konkursi za krasota...obache v momenta ocenkite hich gi nqmam :( min godina zavarshih s 5.30 a sega imam samo 2-ki....nzz kvo da pravq...roditelite mi postoqnno povtarqt chee trqq da ucha che se provalqm budeshteto..i t.n. Mn am nAiStInA mNoGo sE oTcHaIvAm :( i nzz dali NQkOgA ShTe Se ReAlIzIrAm V nAuChNa sFeRa i T.N. :((((

sasha_90
01-29-2008, 11:34
"Зубарът" не винаги е умен,учи си уроците колкото за високи оценки.А аз към коя група спадам трябва да определи този,който ме познава.Лично аз се възприемам като хубава,със средни оценки и хубаво гадже :grin: .

voodoodoll1
01-30-2008, 10:17
ми аз лично предпочитам външния вид. :D И се съмнявам,че готините искат да са като зубарите и да имат същите оценки като тях.Ама тва е по филмите само,тук не е така.Има умни,зубари,които не са с лоша външност,има слаби ученици,които нямат външен вид. :)

FaHrEnHeit
01-30-2008, 11:38
Не е задължително да си зубър, за да ти върви в даскало..

blahblahblah
01-30-2008, 18:50
УМ!


Като се има на предвид, че има разлика между умни ученици и зубъри. :-D
Зубърите не са чак толкова умни, а са зле.

varnen4e
01-30-2008, 19:09
Май сменяте темата.. разбрахте какво иска да каже, нали...

Аз лично, предпочитам определено красиво гадже, но нека има поне малко мозък в главата.. :D :P

xXxScreamxXx
02-01-2008, 12:04
:D :D :D :D az s1m ot ``gotinite `` :D :D :D

Lorelei
02-01-2008, 18:21
Bez da iskam da zvucha neskromno az sychetavam i dvete i poznavam izkliuchitelno mnogo hora syshto kato men,koito hem sa mnogo veseli,otpusnati i gotini hora,a po belejnicite im e absurdno da poznaesh,che vsqka sedmica razbivat diskotekite.

babylove
02-01-2008, 18:43
em spored mene moje da ima6 otli4ni ocenki i da si mn gotina/gotin. To ednoto moje da varvi i s drugoto, ne e zadaljitelno da si zubar, za da si krasiv. Ako si krasiv moje da si ima6 gajeta i vsi4ko ostanalo, no i da u4i6. V moito daskalo ima mn gotini hora s mn dobri ocenki. Ama krasotata e prehodna i 6te si izvestna i gotina do edno vreme posle nqma, ama 6te pase6 patkite :grin:

skatemore
02-01-2008, 19:46
нещо средно няма ли е 8)

DaЯk_AнGэL
02-02-2008, 18:11
Определено умен, не ми трябва "гъзар", който не може да сметне колко трябва да плати в магазина :shock: макар че за тва не се изисква кой знае колко акъл :lol:

nike_baby
02-05-2008, 16:42
ami az sam ne6to sredno ..ama estesTveno 4e zybarite iksat da sa centar na vnimanie taka da se kaje no se pak te 6a yspeq ama ako si mn gotin a v akala hi4 ta nqma posle 6a vari6 paTkite da pase6 tai 4e ako si zybar se 6a yspee6 v jivota i posle taka da sa kaje ako ne si gotin i krasiv moje6 s edna dyma da si kypish krasotata 6toto moje da si napraish plasti4na operaciq amaa ima i malki izklu4eniq ot gotinite sas slabi ocenki za6toto nqkoi ot tqh kolkoto i da sa prosTi pak mogat da imat kasmet i da yspeqt no vonagi sa si me4tali za ocenkite na zybra4ite :)

~viLLito~
02-06-2008, 15:49
Умът според мен е по-важен(като "умен" не е същото като "зубър" ).Но въпреки това външността е сред първите неща,които забелязваме у хората,така че не е зле да има и от двете...В крайна сметка ако някой е грозен,няма да тръгнеш да се запознаваш с него,а ако не се запознаеш няма как да разбереш дали е умен или не. :neutral: