PDA

View Full Version : Десет Малки Негърчета



ateto
01-22-2008, 15:38
Понеже трябва да правя презентация на тази книга (Десет Малки Негърчета на Агата Кристи) И ми е за утре =D> :D И няма да мога да я прочета .... :cry: Ще може ли някои да съдейства и да напише или да даде източник на някакво по разширено резюме... :)




Помогнете моля ви се :neutral:

Jamalska
01-22-2008, 16:59
Гооосподи,ти си безбожно неграмотен направо ми е тъжно..лелеее ужас
.Ау няма да ми стигне вечерта да ти поправям грешки...

Еми какво трябва да й презентираш...никъде в нета ли няма.
Начи книжката е суупер интересна и ако се беше сетил 2 дни по-рано до сега да си я изчел.

Разказва се най-общо за ...хм кажи ги 9 човека щото 10тия е убиеца,поканени по най-разнообразни начини на Негърсия остров ама домакин там не се появява.2ма от тях са прислужница и иконом.И намират едно стихче за 10те малки негърета(100% го има из нета щото няам време да го преписвам) кое какво му се случва и според стихчето измират всички на островаа...И тъй:)мн е яко

st1ka
01-22-2008, 17:20
Ами разказва се за 10 човека,които попадат на един остров като всеки си мисли,че е отишъл на почивка...И така ден по ден измира всеки един от тях...кой е отровен,кой е съсечен с брадва и т.н.Всъщност се оказва,че убиецът е един от гостите - съдията!Той е някакъв психопат,който искал да създаде идеалното убийство,но трябвало да бъде по мащабно!И всъщност книгата завършва с това как той след като убива всички се самоубива и оствя загадката на полиците как на един остров има само трупове и никой,който може да се окаже виновен...

ateto
01-23-2008, 11:29
Извинявам се за грешките :oops: Мерси за това което сте написали ! :-P