PDA

View Full Version : Малък проблем...



snob
01-22-2008, 15:51
Така значи проблемът ми е следния.От няколко седмици насам са ми се появили едни странни пъпчици около гърдите.или по точно там където е деколтето.Проблемът е че са едни такива ситни и твърди като топченца и немогат да се стискат пробвала съм няколко пъти ама не става ни6то...Супер противни са,и не знам как мога да ги премахна.И ако трябва да сложа някаква блуза с деколте чак ме е срам за6тото седи супер грозно...Сега зимата не нося толкова ама като стане по топло и направо.... ](*,) Та въпросът ми е ако някой знае някакъв крем или не6то от сорта за премахване на тия пъпки да каже за6тото наистина не ги търпя! :-s
мерси предварително..

анонимка
01-22-2008, 16:05
Да не е някакъв обрив....:neutral: По-добре отиди на кожен,той ще знае най-добре ;)

bebeto0o
01-22-2008, 16:21
Dam ako prili4a na obriv otidi na lekar, amma ako smqta6 4e sa si pupki probvais krem4e za pupki ili sas bo4ko (bebe6kiq) ili sus pamuk i spirt ;)

The Shadows Madame
01-22-2008, 17:29
Може да имаш алергия към материята от която ти е блузата или просто ако носиш дебели дрехи да си се запарила,защото кожата там е нежна.
На мен лятото ми бяха станали подобни от жегата.Странното е,че ми се махнаха с лосион за акне...

snob
01-22-2008, 18:10
Ами аз пробвах с лусион такъв на спиртна основа оба4е като че ли кожата ми се раздразни още пове4е...Мазала съм ги и с Акне Аут обаче то не е акне и пак нищо не става стоят си...Може наистина да съм се запарила както каза The Shadows Madame..Все пак мерси за отговорите,май наистина трябва да отида на лекар защото зех да се притеснявам ако не се махнат до пролетта поне .. :-#

Sunrisee
01-23-2008, 09:36
Ne gi pipai pypkite!Ne gi razchoplqi,che po-losho moje i da stane..ne se znae

ThePowerOfLove
01-23-2008, 13:02
отиди при личната и тя сигурно ще те прати на кожен. Не мисля,че е нещо сериозно...спокс ;-)