PDA

View Full Version : вярно ли ми е?



анонимка
01-22-2008, 16:02
Здравейте :-$
Аз съм ученичка в седми клас,която утре ще прави контролно по английски език.В последната задача ще трябва да напишем текст на тема по избор,но в него да се случва нещо странно ](*,) Аз написах нещо,не е нищо особено,но не съм сигурна дали ми е вярно и ако може да ми го проверите :oops:

Та ето го текста:
The weather was sunny.I decided to go to the park.When I got there I saw ane girl.She was wearning with black dress and gaudy yellow socks.She asked me how much money is the ice-cream.I didn`t knew how much is the price.Then she started the cryed ang she ran awey.

тъпичко е но дотолкова можах да го направя. Ние имахме дадени началото на изреченията: The weather was........
I decided to.......
When i got.......
were/was wearning.............
asked me.................
I answered........
Then..............
е ако някой има по-добра идея за сюжета може да я предложи ,ако не просто да каже дали ми е вярно :) ;) :-)

Presley
01-22-2008, 17:40
Имаш доста грешки.

The weather was sunny.I decided to go to the park.When I got there I saw оne girl.She was wearing(беэ with) black dress and gaudy yellow socks.She asked me how much money was the ice-cream.I didn`t knOw how much was the price.Then she started crying and she ran away.

анонимка
01-22-2008, 18:19
благодаря ти страшно многооооооо :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)