PDA

View Full Version : Помагайте!



nastyangel
01-22-2008, 16:21
Първо здавейте на всички :)

та... проблемът е следния: Преди време харесах едно момче от училището ми и помолих една моя приятелка да му поиска скайпа.Писах му и в чата всичко уж потръгна ок ::: по коридорите се поздравявахме ......... докато един ден той просто започна да се прави, че пе ме познава :neutral: :-k а сега, когато се разминаваме по коридора ми се усмихва и.... вече нз и какво да си мисля :o ако някой ме просвети по въпроса ще съм мнг благодарна :twisted: :smt007

Presley
01-22-2008, 16:28
Харесваш някого и чакаш да ти се усмихва и да ти каэва эсрасти?Глупаво е.Просто поговори с него и му кажи какво иэпитваш :D Не си губи времето в догатки.Пък и това,че той не ти каэва эдрасти,пречи ли ти да му каэваш,бе :?:

Vladkoy
01-22-2008, 16:34
Молиш приятелката си? :cry:

nastyangel
01-22-2008, 16:52
ОК може би наистина звучи тъпо ](*,) , ноооо как за бога да отида и да му се изтропам че го харесвам след като дори и по скайп не си пишем пък и вярно, че трябваше да му поискам аз скайпа #-o пффф едно,че ме е срам ама ще го преодолея някак ,но би било поне добре да знам как да му го кажа за да не е реакцията му някаква гадна ако не ме харесва

trg_ahmed
01-22-2008, 16:56
Не не вече ми писна 0т лапешки ист0рии ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)

А бе т0й са срамува и се притеснява че ти не искаш да се занимаваш с нег0 за т0ва не та п0здравява.! п0здрави г0 ти и виж как следващия път ще те спре даже да си п0говорите [-(


Т0лкова ли е сл0жно ?

Айде успех

П0здрави,екипа на trg_ahmed
/me (music) Now playing: 9. Darin - Step Up

nastyangel
01-22-2008, 17:09
Ако сериозно тва подейства - черпя! :smt006 Ай дано :-)

trg_ahmed
01-22-2008, 17:16
Айди ся ак0 не п0действа спирам да зарибявам и ш' стана мамин0 синче! :-s

ChErNoKoSkA_
01-22-2008, 17:22
vij kvo nameri obsht priqtel/ka ili prosto poznat, pomoli go da vi uredi edna sreshtichka.... izlezte sred kompaniq vednaj, dva, pet pati kolkoto e neobhodimo... prez koito ti mu obrashtai vnimanie, napravi mu nqkoi kompliment, izslushvai go, tarsi vnimanieto, interesuvai se ot nego no ne stavai natrapliva ..... sled tva sama go pokani da izlezete ... otnasqi se po sashtiq nachin .... vremeto ste ti pokaje kak da deistvash ako usetish che ima nqkakvi chuvstva mu priznai che go haresvash/ napravo go celuni/ ili se otdrapni i go ostavi da te goni

trg_ahmed
01-22-2008, 17:24
vij kvo nameri obsht priqtel/ka ili prosto poznat, pomoli go da vi uredi edna sreshtichka.... izlezte sred kompaniq vednaj, dva, pet pati kolkoto e neobhodimo... prez koito ti mu obrashtai vnimanie, napravi mu nqkoi kompliment, izslushvai go, tarsi vnimanieto, interesuvai se ot nego no ne stavai natrapliva ..... sled tva sama go pokani da izlezete ... otnasqi se po sashtiq nachin .... vremeto ste ti pokaje kak da deistvash ako usetish che ima nqkakvi chuvstva mu priznai che go haresvash/ napravo go celuni/ ili se otdrapni i go ostavi da te goni


Сам0 ми кажи вярваш ли си че няк0е м0миче в България би г0 направила т0ва да покани м0мче на среща ?!

led_i_ogyn
01-22-2008, 17:30
Съвет: Порасни!